Maliye

Görüş Bürosu İncelemesi

Anket siteleri, insanların kendi evlerinin rahatlığında para kazanmanın en popüler yollarından biri haline gelmiştir. Bu anket programlarının ardındaki fikir basittir. Binlerce şirket müşterisinden ve hedef kitlesinden fikir almak istiyor ve bunu yapmanın en iyi yolu internet. Şirketler ve tüketiciler arasındaki uçurumu kapatmak için, anket panelleri olarak düzinelerce ve onlarca web sitesi oluşturuldu ve bu siteler tüketicileri anketlere bağlamaya yardımcı oldu.

En İyi Anket Siteleri

Her araştırma sitesi farklıdır ve hepsinin farklı artıları ve eksileri olacaktır. Bazı programlar tamamladığınız tüm anketler için size puan verecektir ve bu puanları ödül veya hediye kartları için kullanabilirsiniz, diğer anket siteleri size doğrudan nakit verecektir. Benzer şekilde, bazı programlar diğer şirketler için anket başına daha yüksek ödüller sunacak.

Boş zamanlarınızda ekstra harcama yapmak istiyorsanız, anket siteleri bunu yapmanın mükemmel bir yoludur. Sizin için ne zaman çalışırsa, anketleri kendi zamanınızda tamamlayabilirsiniz. İnternette yüzlerce farklı program bulunduğundan, size en iyi parayı verecek olanı bulmak zor olabilir. Endişelenme, tüm pis işleri senin için yaptım. En popüler (ve popüler olmayan bazı) anket sitelerini inceledim. En iyi anket siteleri sayfasına göz atın ve bu sitelerin ayrıntılı bir incelemesini görebilirsiniz.

Bu yazıda daha önce duymamış olabileceğiniz Fikir Bürosu'na bakacağım. Opinion Bürosuna, onu ayıran birkaç benzersiz avantaj var.

Fikir Bürosu Nedir?

Fikir Bürosu'nun artılarını ve eksilerini incelemeye başlamadan önce, şirketin ne olduğuna ve bu konuda biraz arka plan bilgisine geniş bir bakalım. Herhangi bir anket programına katılmadan önce biraz araştırma yapmanız önemlidir. Orada yüzlerce efsane anket sitesi var, ama orada çok fazla dolandırıcılık var.

Fikir Bürosu İnternet Araştırma Bürosu Pvt. Ltd, bir ağız dolusu gibi gelebilir, ama onlar bir yasal şirket. Web siteleri, “tüketicilerin seslerinin ve görüşlerinin gücünü göstermelerini sağlamak ve piyasa araştırmalarını ve pazarlarını doğrudan etkilemek için” kurulduğunu söylüyor. Bu da anket ve anketler sağlamanın hoş bir yolu.

“Hakkımızda” sayfalarına yöneldiklerinde, müşterileri için taahhütleri için bir bölümünün olduğunu göreceksiniz. Sadece kendi web sitelerine dayanarak, müşterilerine mümkün olan en iyi desteği vermeye adamış görünüyorlar. Hesabınızla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız yararlanabileceğiniz 7/24 HelpDesk Destek sistemine sahiptir. Ayrıca, kişisel bilgilerinizin asla satılmayacağına ve güvenliğine ihtiyaç duyduğu dikkati verdiğine söz veriyorlar. Çoğu anket programıyla, müşteri sözlerini içeren bir sayfa göremezsiniz ve bu sözleri yerine getirip getirmediklerini söyleyemem, ancak görmek için canlandırıcı.

Fikir Bürosu ile Başlarken

Opinion Bürosuna bir şans vermek istiyorsanız, yapılması çok kolay. Yapmanız gereken tek şey web sitelerine (www.opinionbureau.com) yönelmek, sadece adınızı, yaşınızı, cinsiyetinizi ve adresinizi gerektiren temel uygulamalarını doldurmaktır. Bundan sonra, hesabınızı bir e-posta yoluyla onaylamanız gerekecek ve ardından anketleri tamamlamaya başlayacaksınız.

Programa katıldıktan sonra, sadece bir hesap oluşturmak için 5 $ bonus ile ödüllendirileceksiniz. Bu sadece birkaç dakikanızı ayırdığınız için büyük bir avantajdır.

Opinion Bureau'nun en büyük avantajlarından biri, kayıt olmak için Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşamak zorunda değilsiniz. Çoğu şirket sadece ABD'de oturanların programlarına katılmasına izin verir, ancak Fikir Bürosu ile, dünyanın her yerinden programa katılmalarına izin verirler. Aldığınız anketlerin sayısının yaşadığınız yere göre etkileneceğini belirtmek önemlidir.

Fikir Bürosu ile Ödenme

Programa kaydolmayı bitirdiğinizde, mevcut anketler için davetiyeler içeren e-posta almaya başlayacaksınız. Ayrıca hesabınıza giriş yapabilir ve sundukları mevcut anketleri görebilirsiniz. Her anket sitesi, birlikte çalıştıkları sektörlere farklı bir odaklanmaktadır. Fikir Bürosu, iş, BT ve eğitim etrafında dönen çok sayıda anket sunma eğilimindedir.

Fikir Bürosu ile ödülün büyüklüğü anketin uzunluğuna bağlı olacaktır. Ödemeler arasında, 2 ila 10 $ arasında bir aralıkta yer alıyorlar. Anket ne kadar uzun olursa, daha fazla ödeme alacaksınız. Diğer programlarla karşılaştırıldığında, iyi bir ödeme boyutu var.

Para kazanmanın başka bir yolu, onların tavsiye programından yararlanmaktır. Katılacağınız her arkadaş için, doğrulanmış bir hesap oluşturduklarında her zaman 2 dolar ödersiniz. Tavsiye programı, kazancınızı Opinion Bürosu'ndan artırmak için mükemmel bir yoldur.

En az 10 ABD Doları kazandıktan sonra (ki bu da nakit ödeme isteğiniz için minimum eşiktir), paranızı alabilmenizin birkaç yolu vardır. Paranızı bir PayPal hesabına, Amazon hediye kartına veya diğer birkaç seçeneğe aktarabilirsiniz. Bazı şirketler size postayla bir çek göndermenize izin verecek, ancak Fikir Bürosu ile sadece birkaç seçenekle sınırlı olacaksınız.

Dezavantajlar / Fikir Bürosu Şikayetleri

Katılmayı düşündüğünüzün farkında olmanız gereken Görüş Bürosu'nun bazı dezavantajları vardır. Gördüğüm en yaygın şikayetlerden biri ödeme süreciyle ilgili idi. Bazı üyeler talep ettikleri ödemeyi almadıklarından şikâyetçi olmuşlardır. Bazı tüketiciler, paralarını almak için dört ay beklediklerini söylüyor.Müşteri hizmetleriyle iletişime geçip geçmediklerini veya problemin çözümünde bir sorun olup olmadığını söylemediler.

Bir veya iki kez patlak veren başka bir şikayet, hesaplarına giriş yapmakla ilgiliydi. Birkaç üye, profillerinde oturum açmaya çalışırken sorun yaşadıklarını söylüyor. Şikayetler, hesaplarına giremedikleri günlerin olduğunu söylüyor. Bazı kullanıcılar müşteri hizmetleri yardım masasına başvurdu ve sorun çözüldü. Diğer kullanıcılar bir gün beklediklerini ve problemin kendisini çözdüğünü söylüyor. Bu büyük bir tuzak değil, ama küçük bir rahatsızlık olabilir.

Fikir Bürosu - Karar.

Bahsettiğim gibi, seçim yapabileceğiniz düzinelerce ve düzinelerce mükemmel anket sitesi var. Hepsi bir programa katılmak istediğinizde karşılaştırmanız gereken farklı faydalara sahip olacaklar. Fikir Bürosu'na katılmayı düşünüyorsanız, başka bir yere bakmanızı öneririm.

Piyasadaki en kötü seçenek olmasa da, onlar da en iyi değildir. Ödemeleri diğer şirketlerden biraz daha yüksek olma eğilimindedir, ancak Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşıyorsanız, muhtemelen çok fazla anket almayacaksınız.

Opinion Bürosu'na karşı en yaygın şikayetlerden biri, üyelerin aldığı anket davetlerinin sayısıdır. Her programın benzer şikayetleri olacak, ancak Fikir Bürosu ile bu şikayetler biraz da olsa haklı görünüyor. Üyelerin birkaç raporları, her iki ayda bir yalnızca bir davet alır, bu da diğer programlardan alacağınızdan çok daha azdır. Şirket Yeni Delhi merkezli ve dünyanın her yerinden şirketlerle çalışıyor, bu da belirli bir şirkete odaklanmadıkları anlamına geliyor. Diğer ülkelerdeki şirketler, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki üyelerin görüşleri ile ilgilenmeyecek. Sörveyleri tamamlamanız için size daha fazla fırsat verecek diğer birçok anket sitesi vardır.

Bu anket siteleri, boş zamanlarınızda ekstra harcama parası kazanmak için mükemmel bir yoldur. Hiçbir program size ikinci bir gelir kazandırmayacak, ancak sadece farenizi tıklatarak cüzdanınızı kilitlemenin basit bir yolu.

Videoyu izle: Kanada, Yıllık 280 bin TL Maaşla Çalışacak TIR Şoförleri Arıyor. Görüş ve Bilgilerim

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Bir Paketi Göndermenin En Ucuz Yolu: UPS, FedEx veya USPS?
Maliye

Bir Paketi Göndermenin En Ucuz Yolu: UPS, FedEx veya USPS?

Paketlerin herhangi bir şekilde düzenli gönderimini yaparsanız, gönderilecek en uygun maliyetli yolu merak edebilirsiniz. Gönderide para tasarrufu, evde para biriktirmenin tek yoludur. Gemiye gönderilmenin en popüler yolları genellikle UPS, FedEx ve USPS (Amerika Birleşik Devletleri Posta Servisi). Şahsen, üçünü de çeşitli zamanlarda kullandım.
Devamını Oku
Ortak Aylık Hanehalkı Giderlerinin Listesi
Maliye

Ortak Aylık Hanehalkı Giderlerinin Listesi

Çok sayıda kişisel finans makalesi okursanız, sık sık korkunç "B" kelimesi hakkında konuşan yazarları bulabilirsiniz - bir bütçe. Bütçelerin genellikle kendilerine ekli bir alt tonu vardır, ancak meselenin gerçeği, bir bütçenin, sizin için en önemli olana para harcamanıza yardımcı olmak için kullanabileceğiniz bir araçtan daha fazlası olmamasıdır.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Toluna Gözden Geçirme: Zamana Değer mi?"/>
Maliye

Toluna Gözden Geçirme: Zamana Değer mi?

Anketleri doldurmak için zaman harcamanız size bir yan koşuşturma olarak kabul edilmek için yeterli kazanmaz, ancak yeterince tutarlı olup olmadığını ve nasıl çalıştığını anlarsanız, sürekli olarak bir hediye kartı veya iki tanesi için kullanmak için yeterli puanlar oluşturabilirsiniz. Anket siteleri ile ilgili en iyi şey, ücretsiz olması, kayıt sürecinin süper basit olması ve soruları yanıtlamanın kolay olmasıdır.
Devamını Oku
Ucuz spor salonu üyelik almak için 8 en iyi yolu
Maliye

Ucuz spor salonu üyelik almak için 8 en iyi yolu

Spor salonu üyelikleri sağlığınız için iyi bir dünya yapabilir. Spor salonu üyelikleri de pahalı olabilir. Burada popüler bir spor salonunda spor salonu üyelik fiyatlarını kontrol ettiğimde, bana 100 dolarlık “birleştirme ücreti” ve artı 72 dolarlık bir aylık üyelik ücreti talep etmek istediler. Her. Tek. Ay.
Devamını Oku