Maliye

MetroMile Araba Sigorta ─░ncelemesi

Bir arac─▒n sahibi olan herkes için, otomobil sigortas─▒n─▒n genellikle, arac─▒n (veya kamyonun veya kamyonetin vb.) Hasar ve h─▒rs─▒zl─▒ktan korunmas─▒n─▒ sa─člamak için gerekli olmas─▒ gerekir. kaza. Ayr─▒ca, ço─ču eyalette sürücülerin yasa gere─či en az bir miktar araç sigortas─▒na sahip olmalar─▒ gerekmektedir.

Ço─ču durumda, sürücüler otomatik sigortalar─▒n─▒ birçok araç sigortas─▒ ta┼č─▒y─▒c─▒s─▒ndan biriyle sat─▒n al─▒rlar. Ayr─▒ca, e─čer ev sahibi / kirac─▒ sigortas─▒ varsa ve ayn─▒ sigorta ┼čirketi olan di─čer ürünler için de kapsama alan─▒ varsa, bunlar bir prim indirimi için hak kazanabilirler.

Ancak bugün, ihtiyaç duydu─čunuz oto sigortas─▒n─▒ sat─▒n alman─▒n ba┼čka yollar─▒ da var - ve bu yöndeki birçok yönden daha h─▒zl─▒ ve daha kullan─▒┼čl─▒ olabilir. Ayr─▒ca, sürdü─čünüz ┼čeye ba─čl─▒ olarak ve direksiyonun gerisinde ne s─▒kl─▒kta oldu─čunuza ba─čl─▒ olarak, prim konusunda da daha ucuz olabilir.

Örne─čin, MetroMile, ihtiyaç duyduklar─▒ kapsama alan─▒n─▒, aksi takdirde mevcut olandan daha dü┼čük bir fiyatla garantilemek için y─▒ll─▒k olarak fazla sürmeyecek olanlara olanak tan─▒yan yeni bir otomatik sigorta modeli sunuyor.

MetroMile için Fiyatland─▒rma >>>

K─▒smen MetroMile sistemine dayanarak, ödeme yapt─▒─č─▒n─▒z süre içinde ödeme daha popüler hale geldi - özellikle kentsel alanlarda ya┼čayanlar ve yürümeye ihtiyaç duyduklar─▒ yere gitmek için yürüyü┼č, bisiklet veya toplu ta┼č─▒ma gibi ba┼čka seçeneklere sahip olabilirler. .

MetroMile Araç Sigortas─▒ Tarihi

MetroMile, 2011 y─▒l─▒nda faaliyete ba┼člad─▒. ┼×irket, öncelikli olarak y─▒lda 12.000 mil veya daha az süren araçlara yönelik olarak otomatik sigorta sa─člamaya odaklan─▒yor. Bu nedenle, prim genellikle ÔÇťgelenekselÔÇŁ otomobil sigortas─▒ndan daha dü┼čük olabilir.

┼×irket, teminat─▒n mil ba┼č─▒na sabit bir ücretle birlikte ÔÇťtabanÔÇŁ oran─▒ndan ücretlendirildi─či, mil ba┼č─▒na ödeme baz─▒nda fiyatland─▒r─▒yor. Prim hesaplan─▒rken ┼čirket sürü┼č stili veya sürü┼č davran─▒┼č─▒n─▒ dikkate almaz.

┼×u anda ┼čirket sadece birkaç ABD devletine hizmet veriyor. Geçti─čimiz birkaç y─▒l içinde, MetroMile, 200 çal─▒┼čan─▒ büyüdü ve 2016 sonu itibariyle, y─▒ll─▒k 50 milyon dolar gelir bildirdi. Kurulu┼čundan bu yana, MetroMile, 190 milyon dolardan fazla fon sa─člam─▒┼čt─▒r. ┼×irketin merkezi Redwood City, California'da bulunuyor. Boston, Massachusetts bölgesinde bir ba┼čka yer de 2015 bahar─▒nda aç─▒ld─▒.

MetroMile Araba Sigorta ─░ncelemesi

MetroMile otomatik sigorta almak için farkl─▒ bir yol sunuyor. Di─čer birçok araç sigorta ┼čirketi prim oran─▒n─▒ uzun bir karma┼č─▒k faktörler listesine dayand─▒r─▒rken, MetroMile bunun yerine bir ki┼činin y─▒ll─▒k bazda harcad─▒─č─▒ miktarlara odaklan─▒r. Ve bir ki┼či y─▒lda 12.000'den az kilometre kullan─▒yorsa, MetroMile üzerinden sigorta kapsam─▒ndaki prim oran─▒ oldukça uygun olabilir.

MetroMile üzerinden otomatik sigorta teklifleri ve kapsama alma süreci tamamen elektroniktir - bu, ┼čirketin bu tip sigortalar─▒n di─čer sa─člay─▒c─▒lar─▒ndan daha ucuz bir ┼čekilde kapsama sa─člayabilmesinin nedenlerinden biridir. Asl─▒nda, MetroMile arac─▒l─▒─č─▒yla sigortaya kaydolmak için mü┼čterilerin politikalar─▒n─▒n elektronik olarak teslimini kabul etmeleri gerekmektedir. Bu, faturalar─▒n ve yaz─▒┼čmalar─▒n, ka─č─▒t teslimine kar┼č─▒ e-posta yoluyla da gönderilece─či anlam─▒na gelir.

Bir arac─▒n kilometresini ölçmek için, MetroMile, MetroMile Pulse olarak adland─▒r─▒lan bir cihaz─▒ arac─▒n yerle┼čik diyagnoz portuna takacakt─▒r. Bu cihaz daha sonra kilometre verilerini ┼čirketin sunucular─▒na iletecektir.

Otomatik sigorta kapsam─▒ sunman─▒n yan─▒ s─▒ra, MetroMile ayr─▒ca, bir mü┼čteri hizmetleri ekibi ve ayr─▒ca günde 24 saat, haftada yedi gün, onlara ula┼čmas─▒ gereken mü┼čteriler için bir talep ekibi sunmaktad─▒r.

┼×u anda, MetroMile a┼ča─č─▒dakileri içeren birkaç eyalette kullan─▒labilir:

  • Kaliforniya
  • Illinois
  • New Jersey
  • Oregon
  • Pensilvanya
  • Virjinya
  • Washington

Ancak, bir arac─▒n MetroMile yoluyla bir politika sat─▒n al─▒rken herhangi bir eyalette kaydedilebilece─činin belirtilmesi önemlidir (her ne kadar araç, sigorta poliçesinde belirtilen yerde kal─▒c─▒ olarak ikamet etse de). MetroMile arac─▒l─▒─č─▒yla araçlar─▒n─▒ sigortalamakla ilgilenenler ve ┼ču andaki listede bulunmayan ya da sürmeyenler için, MetroMile kapsama alan─▒nda yeni devletler piyasaya ç─▒kt─▒kça bekleme listeleme ve bildirim alma yetkinli─či var.

Ayr─▒ca, MetroMile arac─▒l─▒─č─▒yla araba sigortas─▒ primi esas olarak bir bireyin ne kadar sürdü─čüne dayan─▒yorsa, ┼čirket ┼ču anda Uber ya da Lyft gibi bir sürü┼č payla┼č─▒m program─▒nda araçlar─▒ sigortalayamamaktad─▒r. ┼×u anda, MetroMile ticari araç politikalar─▒ de─čil, sadece ki┼čisel otomatik sigorta kapsam─▒ sunuyor.

MetroMile Araba Sigortas─▒ hakk─▒nda Daha ─░yi ─░┼č Bürosu Notu ve Mü┼čteri ┼×ikayetleri Herhangi bir ┼čirketin kullan─▒m─▒n─▒ dü┼čündü─čünüzde, ┼×irket hakk─▒ndaki yorumlar─▒ Better Business Bureau gibi güvenilir kaynaklardan kontrol etmek faydal─▒ olabilir. MetroMile söz konusu oldu─čunda, bu ┼čirket 25 Haziran 2013'ten bu yana Better Business Bureau (BBB) ÔÇőÔÇőarac─▒l─▒─č─▒yla akredite olmu┼č bir ┼čirket olmu┼čtur. MetroMile, A + ve F genel notland─▒rma ölçe─činde BBB taraf─▒ndan A + notu verilmi┼čtir.

Geçti─čimiz üç y─▒l içinde, MetroMile Better Business Bureau (son 12 ay içinde 21'inin kapat─▒ld─▒─č─▒) arac─▒l─▒─č─▒yla toplam 28 mü┼čteri ┼čikayetini kapatt─▒. Toplam 28 ┼čikayetin 16's─▒ ┼čirketin ürünleri ve hizmetleriyle ilgili sorunlardan, 10'u faturalama ve tahsilat sorunlar─▒ ile ilgiliydi ve ikisi de reklam ve sat─▒┼č sorunlar─▒ ile ilgiliydi.

MetroMile taraf─▒ndan sunulan araba sigortas─▒ seçenekleri

Eylül 2016'da, MetroMile di─čer sigorta ┼čirketleri arac─▒l─▒─č─▒yla yaln─▒zca teminat sa─člamak yerine kendi otomatik sigorta poliçelerini yenilemeye ba┼člam─▒┼čt─▒r.Otomatik kapsama alan─▒ ile birlikte, MetroMile mü┼čterileri ┼čirketin Darbe sürü┼č uygulamas─▒n─▒ kullanabilir. Bu uygulama, arac─▒n gezileri ve genel sa─čl─▒k ile ilgili verilerin toplanmas─▒ da dahil olmak üzere çok say─▒da özellik sunuyor.

Di─čer uygulamalardan baz─▒lar─▒ ┼čunlard─▒r:

  • Arac─▒n─▒z─▒n süpürme caddesi bölgesinde park edildiyse, arac─▒n sürücüsünün bilgilendirildi─či sokak süpürme uyar─▒lar─▒
  • Araç sa─čl─▒k monitörü
  • Arac─▒n park edildi─či yeri gösteren araç belirleyici özelli─či ve çal─▒nm─▒┼čsa bir arac─▒n konumland─▒r─▒lmas─▒nda son derece yararl─▒ olabilecek bir özellik.

MetroMile üzerinden sa─članan Pulse uygulamas─▒ iOS veya Android telefonlarda kullan─▒labilir. Ve, bir ki┼činin sürü┼č uygulamas─▒n─▒ kullanmak için MetroMile arac─▒l─▒─č─▒yla otomatik sigorta sahibi olmas─▒ gerekmez.

Genel olarak, y─▒lda 12.000 mil veya daha az sürenler için, MetroMile iyi bir seçenek olabilir çünkü kapsama için kolay ve rahat bir al─▒┼čveri┼č deneyimi sunar - özellikle teknoloji ile ilgili çözümler için avantajl─▒ olanlar için. Ayr─▒ca, kolay ve sorunsuz bir talep süreci sunar. Ancak, tüm ABD eyaletlerinde MetroMile sunulmad─▒─č─▒ için, bu özel kaynak yoluyla araba sigortas─▒ alma seçene─či, birçok sürücü ve araç sahibi için zor (ya da olmayan) olabilece─čini kan─▒tlayabilir.

Di─čer Ürünler ve Hizmetler Mevcut

Otomatik sigorta kapsam─▒ ve Pulse sürü┼č uygulamas─▒na ek olarak, MetroMile ayr─▒ca mü┼čterilerden ve olas─▒ sigorta poliçesi sahiplerinden gelen sorular─▒ ve endi┼čeleri yan─▒tlamak için bir mü┼čteri hizmetleri ekibi sunmaktad─▒r. ┼×irket ayr─▒ca, temsilcilerin herhangi bir zamanda temasa geçebilece─či, kullan─▒m─▒ kolay bir talep i┼čleme sistemi sunmaktad─▒r.

Araba Sigortas─▒ En ─░yi Fiyatlar─▒ Nas─▒l Gidilir?

Araba sigortas─▒ için en iyi oranlar─▒ ar─▒yorsan─▒z, bunu gerçekle┼čtirmenin bir yolu birden fazla otomatik sigorta ┼čirketine eri┼čim sa─člayan ba─č─▒ms─▒z bir sigorta acentesi ile çal─▒┼čmakt─▒r. Böylelikle, yan yana, politikalar─▒, özellikleri ve prim fiyatlar─▒n─▒, tek bir uygun yerde kar┼č─▒la┼čt─▒rabilirsiniz. Oradan, kapsama ihtiyaçlar─▒n─▒z için ve bütçeniz için hangi politikan─▒n en iyi ┼čekilde çal─▒┼čaca─č─▒n─▒ belirleyebilirsiniz.

Otomatik sigorta için al─▒┼čveri┼če ba┼člamak için haz─▒r oldu─čunuzda, yard─▒mc─▒ olabiliriz. Biz ba─č─▒ms─▒z bir sigorta komisyoncusuyuz ve bugün sektördeki en iyi otomatik sigorta ta┼č─▒y─▒c─▒lar─▒ ile çal─▒┼č─▒yoruz. Size do─črudan bilgisayar─▒n─▒zdan ihtiyaç duydu─čunuz tüm detaylar─▒ sa─člayabiliriz, bu nedenle süreç bir sigorta acentesi ile ┼čahsen görü┼čmenizi gerektirmez. Ba┼člamaya haz─▒rsan─▒z, teklif formumuzu doldurman─▒z yeterlidir. Otomatik sigorta kapsam─▒, ┼čirketler ve prim oranlar─▒ hakk─▒nda hala ba┼čka sorular─▒n─▒z oldu─čunu fark ederseniz, lütfen do─črudan telefon arac─▒l─▒─č─▒yla bizimle ileti┼čime geçmekten çekinmeyin. Uzmanlar─▒m─▒za ücretsiz, ücretsiz, ula┼č─▒labilir.

Otomatik sigorta alma sürecinin biraz zor olabilece─čini biliyoruz. Aralar─▒ndan seçim yapabilece─činiz birçok farkl─▒ seçenek vard─▒r ve tüm devlet taraf─▒ndan belirlenen gereksinimleri kar┼č─▒lad─▒─č─▒n─▒zdan ve ayn─▒ zamanda plan─▒n─▒z─▒ uygun bir ┼čekilde tuttu─čunuzdan emin olmak istersiniz. ─░yi haber, kapsama konusunda gitmeniz gereken yere ula┼čabilmemiz. Öyleyse, bugün bize ula┼č─▒n - yard─▒m için buraday─▒z.

Videoyu izle: Azure Cuma. HDInsight ├╝zerinde Apache Kafka

Pop├╝ler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

En ─░yi Finansal Dan─▒┼čmanl─▒k Ald─▒n─▒z m─▒?
Maliye

En ─░yi Finansal Dan─▒┼čmanl─▒k Ald─▒n─▒z m─▒?

Ge├žen g├╝n beni ger├žekten d├╝┼č├╝nen bir soru sordum. Bir m├╝┼čteri bana, ÔÇťJeff, hayat─▒nda ald─▒─č─▒n en iyi finansal tavsiye nedir?ÔÇŁ Diye sordu. Ger├žekten de, sahip oldu─čum t├╝m bilgilerden, t├╝m ipu├žlar─▒ndan, ger├žekten bir d├╝┼č├╝nmek zorunday─▒m. Y─▒llar boyunca ald─▒─č─▒m t├╝m tavsiyeler, mutlak en iyi tavsiye nedir?
Devam─▒n─▒ Oku
" width="370" height="280" alt="FreedomPop ─░ncelemesi"/>
Maliye

FreedomPop ─░ncelemesi

├ťcretsiz ┼čeyler sever misin? Kesinlikle yapar─▒m. Bana ┼č├╝pheci deyin, ama ÔÇťbedavaÔÇŁ kelimesi neredeyse her zaman ekli dizelerle gelir. ├ťcretsiz bir ┼čey sat─▒n almak i├žin genellikle a─č ge├židi - bir k├╝rdan ├╝zerinde bir par├ža peynir tad─▒m─▒ ya da k├Â┼če s├╝permarkette k├╝├ž├╝k boyutlu bir kahve i├žme gibi, ya da bir yakalamak ile birlikte geliyor.
Devam─▒n─▒ Oku
Paras─▒z Haftasonu ─░├žin 53 Etkinlik
Maliye

Paras─▒z Haftasonu ─░├žin 53 Etkinlik

Sporu seven bir adam olarak, kendimden daha fazla (daha fazla olmasa bile) sporu sevmeye ba┼člayan 3 o─član ├žocu─ča sahip olmaktan ├žok kendimi fazlas─▒yla ├Ânemsiyorum. Haftasonlar─▒ ge├žirdi─čimiz en iyi zamanlardan baz─▒lar─▒, herhangi bir topla oynuyor: beyzbol, futbol, ÔÇőÔÇőkickball. Heck, herhangi bir top ├žal─▒┼čacak! K─▒r─▒lmadan aile zaman─▒n─▒ seven herhangi bir aile i├žin, bu sahip olabilece─činiz en iyi zamanlardan biridir.
Devam─▒n─▒ Oku
Kredi Kart─▒ Doland─▒r─▒c─▒l─▒─č─▒ Kurban─▒ Oldu─čunuzda Kredinizi Nas─▒l Tamir Edebilirsiniz?
Maliye

Kredi Kart─▒ Doland─▒r─▒c─▒l─▒─č─▒ Kurban─▒ Oldu─čunuzda Kredinizi Nas─▒l Tamir Edebilirsiniz?

Feragatname: Bu yaz─▒ Lexington Yasas─▒ taraf─▒ndan desteklenmektedir Ocak 2017'de Brian Shell, Michigan'─▒n Ann Arbor'daki evine d├Ând├╝ ve h─▒rs─▒zl─▒─ča u─črad─▒─č─▒n─▒ ke┼čfetti. Onun deh┼četine, de─čerli e┼čyalar─▒n─▒ saklad─▒─č─▒ kasa ├žal─▒nd─▒. Kasada bir Macy's kredi kart─▒ vard─▒. Ayn─▒ ak┼čam, h─▒rs─▒zlar ├╝├žl├╝s├╝ Macy'nin kart─▒nda bir al─▒┼čveri┼č yap─▒p, al─▒┼čveri┼č merkezinde bir al─▒┼čveri┼č ├ž─▒lg─▒nl─▒─č─▒ ya┼čad─▒.
Devam─▒n─▒ Oku