Maliye

ISurvey Dünyası incelemesi

Çevrimiçi para kazanmanın yollarını aradıysanız, birkaç anket panosuna rastladınız. Bu anket web siteleri, anketleri doldurmak isteyen hedef kitlelerinde tüketicilerle müşteri görüşleri arayan işletmelerin bağlantı kurmasına yardımcı olur. Bu bir kazan-kazan durumu, işletmeler cevaplarını alıyor ve tüketiciler zamanları için ödüllendiriliyor.

Katılabileceğiniz çok fazla site olduğundan, birini seçmeye çalışmak çok zor olabilir. Bir aldatmaca olmayan birini bulmak istiyorsun, ve bu senin zamanın için en çok parayı verecek. Neyse ki, bu sitelerden birkaçını inceledim, onlarca çabaya değmediklerini fark etmek için onlarca kez katılma çabasını ve zamanını harcadım.

Bu makale piyasadaki en yeni anket panellerinden biri olan iSurvey World'e bakacak. İSurvey'in bazı avantajları ve dezavantajları var ki, yanınızda ekstra harcama yapmak istediğinizde bunun farkında olmalısınız.

İSurvey Dünyasına Başlarken

Tıpkı mevcut olan diğer tüm anket programları gibi, iSurvey ile çalışmaya başlamak basittir. Programa üye olabilir ve birkaç dakika içinde bir profil oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, kendinizle ilgili bazı temel soruları yanıtlamak ve gerekli bilgileri vermek. Bundan sonra, bir onay bağlantısı gönderilir ve bu da sizi hesap ayrıntılarınızı ve ödüllerinizi görebileceğiniz ‚Äúsurvey kontrol paneline götürecektir.

Bir hesap oluşturduktan sonra, anketleri yanıtlamaya ve para kazanmaya başlama zamanı. Anket yapmak için yapmanız gereken birkaç şey var. iSurvey, yeni bir ankete ulaşmak için bir ‚Äqualify provides sağlar; bu da sizin ve hane halkınızın hakkınızdaki soruları cevaplandırmanızı gerektirir. İşletmeler yalnızca hedef kitleleri dahilindeki müşterilere yönelik yanıtlar ister ve bu sorular, hangi demografik içeriğe sahip olduğunuza ilişkin anket sitesini gösterir. Bu soruları bitirdikten sonra, hak ettiğiniz ilk ankete yönlendirilirsiniz. Bundan sonra, kalifikasyonunuza bağlı olarak bir ankete davet edilmek için beklemeniz gerekecek ve aldığınız davetlerin sayısı kullanıcılar arasında değişecektir.

Daha fazla anket almama şansınızı arttırmak için profil bilgilerini doldurmanız önemlidir. İSurvey'in size ait olan daha iyi resmi, davet edilmesi gereken daha fazla anket. Davet ettiğiniz daha fazla anket, yapabileceğiniz daha fazla para.

Anketin uzunluğu her biri için değişecektir. Bazı sitelerden farklı olarak, iSurvey anketlerini kısa tutmaya çalışır. Çoğu sadece 15 dakika sürecek ve size başlamadan önce tahmini uzunluğu söyleyecektir. Onlardan birini tamamladıktan sonra bekleyen bazı ödüller aldığınızı göreceksiniz ve bu kadar kolay. Anket, anketi doğrulayacak ve ardından ödülünüze tam erişebileceksiniz.

Anket başına yaptığınız para miktarı, ne kadar sürede tamamlanması gerektiğine bağlı olarak biraz değişecektir. Çoğu anket size yaklaşık 1 - 2 dolar verecek. Bu, rakiplerinin çoğuyla hemen hemen eşittir, ancak sorun, iSurvey'in paranızı işleme koyması için gereken süredir.

En az 25 dolar nakit biriktirdikten sonra, paranızı bir PayPal hesabına transfer edebilirsiniz. Para biriktirmesini istediğinde, paranızın görünmesi birkaç hafta, hatta bir ay sürecek. Bekleme süresi çoğu kullanıcı için bir anlaşma-kırıcı olmasa da, kazandığınız parayı kullanmak için çok beklemek zorunda olmanız rahatsız edici.

İSurvey Dünyasının Avantajları

İSurvey'in en büyük faydalarından biri, kullanımının ne kadar basit olduğudur. Çok fazla fırfır ve fazlaya sahip diğer programların aksine, iSurvey onu temiz ve basit tutar. Anketi doldurmak ve PayPal'da paranızı almaktan başka bir şey istemiyorsanız, iSurvey gidecek yer.

Diğer bir avantaj ise, programa kaydolmak için 5 $ bonus kazanmanızdır. Yapmanız gereken tek şey bir profil oluşturmak ve daha sonra hesabınızda 5 dolarlık bir faturanız olacaktır. İSurvey'in çok hızlı ve kolay bir şekilde katılması gerektiğinden, bonus parası almak için bunu denemek zarar vermez.

İSurvey'in eşsiz avantajlarından biri de Dale tarafından yönetiliyor olmasıdır! En büyük Latin Amerika pazarlama firmalarından biridir. İspanyolca bir konuşmacı iseniz, iSurvey sizin için harika bir seçenek olabilir, çünkü Latino kullanıcıları için çok sayıda ek anket sunarlar. Bu, sadece bu programla hemen hemen karşılaşacağınız bir avantajdır. Bazı sitelerin kendi web siteleri için bile İspanyolca yetenekleri yoktur.

Her bir anket sitesi, başladıktan sonra anketlerden gelen kullanıcılara ‚ÄÄdisqualifying problem problemi vermektedir ve iSurvey farklı değildir, ancak konuyla ilgili daha az sayıda şikayet bulunmaktadır. Rakiplerinin çoğuna kıyasla, daha az insan anketlerden atılıyor ya da konuyla ilgili daha az sayıda kişi şikayet ediyor, bu da bir avantaj.

İSurvey Dünyasının Dezavantajları

Her zaman bir bozuk para için bir çevirme tarafı vardır. Hangi anket şirketini seçerseniz seçin, her zaman şikayetleri olan kullanıcılar olacaktır. Anket portalı mükemmel değildir ve iSurvey farklı değildir. Sadece popülasyona devam eden şikayetlere dikkat etmeniz gerektiğini unutmamak önemlidir. Tutarlı bir problem görüyorsanız, hangi programın katılacağına karar verirken bunun farkında olmalısınız.

Her anket sitesinde olduğu gibi, kullanıcıların aldıkları anketlerin sayısı hakkında şikayetler olacaktır, ancak sorun, üyeye ve kaç demografiye gireceğine bağlıdır. Bazı kullanıcılar haftada birkaç ankete katılabilirken, diğer üyeler aynı anda birkaç hafta için davetiye alamadı.İSurvey'in pazar araştırmasına ne kadar odaklandığından dolayı, sundukları anketlerin sayısı için çok fazla övgü aldılar, ancak hala yeterli fırsat almadıkları konusunda şikayet eden bazı kullanıcılar var.

Bir ya da iki kez gördüm bir şikayet bir anketi tamamlayan bir üye oldu, daha sonra tekme ve ödül almak değil. Bunu yalnızca bir veya iki kez tüm incelemelerde gördüm ve bu size olmayabilir, ancak bunun daha önce olduğunu ve kurbanlardan biri olabileceğinizi unutmayın.

iSurvey Dünyası - En İyi Değil, En Kötü Değil

Eğer iSurvey bir aldatmaca olup olmadığını merak ediyorsanız, endişelenmeyin. Fazladan para kazanmak için yasal bir yol. Eğer iSurvey'in piyasadaki en iyi anket sitesi olup olmadığını merak ediyorsanız, söylemek zor. En kötüsü değil, tam olarak aradığın şeye bağlı.

Ekstra ve tam olmayan anketleri doldurmak için kullanabileceğiniz basit bir site istiyorsanız, iSurvey gidilecek yer. Gelen Kutusu Dolar ve video izleyebilmenizi ya da ödüller kazanmak için oyun oynayabileceğiniz diğer sitelerin aksine, iSurvey sadece anketler ve anketler yapar. Onlar çıplak kemikler tekniğidir.

Katılmak için hiçbir şey yapmıyor, o zaman neden bir şans vermiyorsun? İSurvey yaklaşımını beğenmediğinizi veya farklı ödül seçeneklerine sahip olmayı istediğinizi fark ederseniz, hesabınızı her zaman silebilir (ya da saklayabilir) ve farklı bir program seçebilirsiniz.

İSurvey anketlerinin ne kadar kısa olduğu ve bunların her birini yaptığınız para miktarı nedeniyle siteye bir çekim yapılmasını öneririm. Kaç tane ankete katılacağınıza bağlı olarak, her ay 20 dolar kazanmak veya daha da fazlasını yapmak kolaydır. Boş zamanınızda ekstra para kazanmanın hızlı ve kolay bir yolunu arıyorsanız, bunu yapmak için mükemmel bir yoldur.

En İyi Anket Siteleri

Bu parayı kazanmanıza yardımcı olmak için, yol boyunca size yardımcı olması amacıyla Swagbucks ve anket sitelerinin birkaçını inceledim. Programların avantaj ve dezavantajlarını, zaman ve çabalarınıza değmeyeceğini öğrenmek için her birine katılma sıkıntısını ve zamanını biriktirmek üzere özetledim.

Her web sitesi farklıdır. Müşterilerine ödeme yapmaları ve her ankete ne kadar üye alabilecekleri konusunda ciddi farklılıklar olacaktır. Bazı programlar tamamlanan her görev için puan ödüllendirecek ve sonra bu puanlar hediye kartları satın almak veya paraya çevrilmek için kullanılabilir, diğerleri ise çek olarak ya da depozito olarak size postayla gönderebileceğiniz düz bir nakit ödül verecektir. bir PayPal.

Bu anket siteleriyle para kazanmaya başlamak istiyorsanız, En İyi Anket Siteleri sayfama bir göz atmanızı tavsiye ederim. Düzinelerce farklı anket programını özetledim ve bunların tüm faydalarını ayrıntılı olarak anlattım. Farklı şirketleri araştırmak ve programlara katılmak için saatler harcayabilirsiniz, ama zorunda değilsiniz. Bütün bu işleri senin için yaptım.

Videoyu izle: Ben Gta 5 mi Biz Son mu mu? Ben Anket I

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Swagbucks İnceleme: Gerçekten Zamanınıza Değer mi?
Maliye

Swagbucks İnceleme: Gerçekten Zamanınıza Değer mi?

İnternetten para kazanmak ister misiniz? Swagbucks en sevdiğimiz taraflardan biri! Çevrimiçi etkinliklerin tüm gambit'ini tamamlamanız için ödeme alabilirsiniz. Bu Swagbucks incelemesinde, Swagbucks'ın zamanınıza değer olup olmadığına karar vermenize yardımcı oluyoruz. Ayrıca, en yüksek ödeme yapan etkinlikleri hızlı bir şekilde nasıl bulacağınızı da öğreneceksiniz. Swagbucks için birincil itiraz, 10 dakika veya daha kısa sürede birden fazla aktiviteyi tamamlayabilmektir.
Devamını Oku
Sadece 1 Yılda 9,000 $ 'lık Araba Kredisini Ödenemedi
Maliye

Sadece 1 Yılda 9,000 $ 'lık Araba Kredisini Ödenemedi

Asla borçlu olmanın büyük bir hayranı olmadım. Her zaman birilerinin parasını geri ödememe ve bu sorumluluğa her gün bağlı hissetme fikrinden nefret ettim. Ancak, üniversiteden mezun olduktan sonra arabamı tamamlayan bir araba kazası geçirdim - ve hemen düşmeyecek yeni bir araba almak için, bir krediye ihtiyacım vardı.
Devamını Oku
Cinch Finansal İnceleme: Gerçekten Dürüst Mali Danışmanlık Sağlama
Maliye

Cinch Finansal İnceleme: Gerçekten Dürüst Mali Danışmanlık Sağlama

Bugün o kadar çok kişisel finans aracıyla, hangisinin en iyi kullanılacağı konusunda bunalmak çok kolay. Tüm bunlar, mali durumunuzu iyileştirmenize yardımcı olduğunu iddia etse de, bunların hepsi biraz farklı yollarla çalışır. Bu iyi bir şey, çünkü kişisel durumunuz için hangisinin en iyi çalıştığını görmek için bolca seçeneğiniz var demektir.
Devamını Oku