Maliye

Küresel Test Piyasası Değerlendirmesi

Herkesin cebinde biraz fazla para olması ister. Boş paraya sahip olmak her zaman güzeldir, ancak herkes yarı zamanlı bir iş yapamaz. Çoğu insan daha fazla iş için ayırmak için fazla zamana sahip değildir. İnternet sayesinde, biraz daha fazla para kazanmak için düzinelerce saatinizin olması gerekmiyor. Aslında, boş zamanlarınızı daha fazla para kazanmak için kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Her ay birkaç ekstra para kazanmanın en kolay yollarından biri, bir anket sitesi kullanmaktır. Bu siteler, çeşitli farklı ürünlerde görüşlerinizi paylaşmanıza olanak tanır ve bunun için ödeme alırsınız. Bu kadar basit. Aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce farklı anket sitesi vardır ve hepsinin anketler için ödeme almaya başlamak istediğinizde not almanız gereken farklı faydaları ve tuzakları vardır.

Global Test Marketine Başlarken

Global Test Market, dünyadaki en büyük anket hizmetlerinden biridir. 1999'da başladılar ve en büyük reklam ve medya ajanslarından biri olan WPP Plc. Bir şirket olarak, şu anda 200 farklı ülkede 5 milyondan fazla kullanıcıya sahipler, bu da piyasadaki diğer rakiplerden çok daha fazla. 2004 yılında Global Test Market, Better Business Bureau'dan akreditasyon aldı. Bu, Global Test Market'in, bulacağınız diğer birçok anket firmasında bulamayacağınız bir başka avantajdır. BBB'den akreditasyona sahip olan çok azı var.

Global, hayal edebileceğiniz herhangi bir konu hakkında araştırmalar yapıyor. Arabadan filme her şey. Tüketici ürünleri etrafında dönen birçok ankete sahipler, ki bu da çoğu anket firmasının da odaklandığı yönündedir. Bu çalışmalar, şirketlerin tüketicilerin ürün hakkında ne düşündükleri ve mallarını ve hizmetlerini nasıl geliştirebilecekleri hakkında bir fikir edinmelerine yardımcı oluyor.

Küresel Test Piyasası Nasıl Çalışır?

Programa başlamak çok kolay. Tek yapmanız gereken sitelerine giriş yapmak ve bir hesap oluşturmak. Sosyal medya sitesinde bir profil yapmak gibi, başlamanız için temel bilgileri soracaklar. Profilinizi dakikalar içinde oluşturabilir ve daha sonra başlamak için hazır olacaksınız.

Bundan sonra, anketlerinizi tamamlamaya ve ödül almaya başlamaya hazır olacaksınız. Her şirket ödül sistemini farklı şekilde ele alır ve tamamladığınız her anket için Global “Market Puanları” yı dışlar. Anket için aldığınız bir dizi nokta, anketin ne kadar sürdüğüne ve ankete koymanız gereken iş miktarına bağlı olarak değişecektir. Bir anket başına yaklaşık 1,75 dolar olan 35 puandan 250 puana kadar olabilir. Anketlerden birini tamamlar tamamlamaz puan kazanırsınız, yani puanlarınızı büyütmek için etrafta beklemek zorunda kalmazsınız. Bu, ödüllerinizin hesabınıza yansıtıldığını görmeden önce birkaç gün beklemenizi gerektiren diğer şirketlere kıyasla benzersiz bir avantajdır.

Puanlarınızı paraya çevirmek istediğinize karar verdiğinizde, hangi rotanın sizin için en iyi olduğuna bağlı olarak bunu yapabileceğiniz çeşitli yollar vardır. En yaygın yol, Global Test Market'in kazandığınız para miktarı için zarara karşı bir kontrol göndermesidir. Çünkü çekinin postaya ulaşması için beklemek zorunda kalacaksınız, bu paranıza erişebilmek için en yavaş yollardan biri olacak, ama eğer beklemeniz gerekmiyorsa paranızı alabilirsiniz. posta. Çoğu şirket bir çek almanıza izin vermez ve sadece paranızı PayPal ya da başka bir para hizmeti yoluyla alabilirsiniz.

Paranızı alabilmenin bir başka yolu da puanlarınızın bir hediye kartına çevrilmesidir. Global, paranızı kullanmak için seçim yapabileceğiniz birkaç farklı hediye kartı seçeneğine sahiptir. Bu seçeneği tercih ederseniz, hediye kartı size doğrudan e-postanız yoluyla gönderilecektir, yani ödül puanlarınıza erişmenin en hızlı yolu olacaktır.

Global Test Market'in bir diğer önemli avantajı, ankete katılmak için ne sıklıkla davet edeceğinizdir. Çoğu kullanıcı, her ay yaklaşık 2 veya 3 ankete davet edilmekte olduğunu söylüyor. Bu, Pincone Research'ten sadece bir anket veya ayda daha az verebilecek diğer şirketler… Bunun anlamı, her hafta 5 dolara ulaşabiliyorsunuz. Bilgisayarınız birkaç dakika için.

Küresel Test Pazarının Dezavantajları

Diğer her para kazanma fırsatında olduğu gibi, bazı dezavantajlar da olacak. Programa kaydolmadan Global Test Market'in tuzaklarını anlamanız önemlidir.

En önemli dezavantajlardan biri, çek yöntemini kullanarak para çekebilmek için en az 50 $ biriktirmeniz gerektiğidir. Ödüllerinizi bir çek şeklinde almak istiyorsanız, 50 $ değerinde puan kazanmanız gerekir. Çoğu anket sitesi, paranızı almadan önce yalnızca 10 ABD doları veya 15 ABD doları almanızı gerektirir. Birkaç hafta boyunca işe koyulmanızın bir sakıncası yoksa, 50 $ 'ın sizi rahatsız etmemesi gerekir, ancak bunu istediğiniz zaman kontrol edemeyeceğinizi anlamanız önemlidir.

Global Test pazarının bir diğer dezavantajı da, bir çok kullanıcısı var. Bahsettiğimiz gibi, anketlerine katılan 5 milyondan fazla üyeye sahipler, bu da bazı durumlarda, davet edeceğiniz anketi doldurma fırsatını elde edemeyebilirsiniz. Çoğu durumda, ilk önce hizmet gelir. Gerekli sayıda insan görevi tamamladıktan sonra, katılım sağlayamayacaksınız, bu da daha fazla puan için çok fazla şansı kaçırmanız anlamına gelir.

Global Test Market ile karşılaşabileceğiniz olası bir problem, bazı kullanıcıların web sitesinin teknik tarafı ile ilgili şikayetleri olduğunu ifade etmişlerdir.Bir sürü problem yaşanmamış olsa da, bazı üyeler bir anketi bitirmeye çalışırken “aksaklıklar” geçirdiklerini söylüyorlar. Bu hatalar kullanıcının anketten zaman aşımına uğramasına neden olur, bu da puan anlamına gelir. Büyük bir engel olmamalı, ama çok sinir bozucu olabilir.

Benzer bir notta, bazı anketler sadece belirli web tarayıcılarında tamamlanabilir. Sadece Firefox veya Internet Explorer'da yapabileceğiniz bazı anketler var. Bazı durumlarda, katılmaya çalışmadan önce bu kısıtlamalar olup olmadığını size söylemezler. Can sıkıcı olabilse de, kullandığınız anketten bağımsız olarak aynı bir problemle karşılaşırsınız. Piyasadaki tüm rakiplerin hemen hemen aynı sorunu olacak.

Global Pazar Araştırması - Bilmeniz gerekenler

Boş zamanınızı cebinizde boş bir değişiklik yapmak için kullanmak isterseniz, anket siteleri bunu yapmak için harika bir yoldur. Tabii ki, anket yaparak ikinci bir gelir elde etmeyeceksin, ama eğer kendini çok fazla zaman ve yapacak bir şey bulamazsan, neden bu zamanı birkaç dolar kazanmak için kullanmıyorsun?

Global Test Market Research hakkındaki en iyi şeylerden biri, denemeniz gereken herhangi bir şeye mal olmayacağıdır. Bir hesaba kaydolmaya ve beğenip beğenmediğinizi görmeye değer. Birkaç hafta boyunca denerseniz ve zamanınıza değmeyeceğine karar verirseniz, biraz zamandan başka bir şey kaybetmediniz.

Global Test Market'in sizin için çalışmadığına karar verirseniz, endişelenmeyin. Denemeniz için düzinelerce başka site var ve sizin için en uygun olanı bulmanız için birkaçını inceledik. Çünkü patronunuzun ofisine giremez ve bir zam talep edemezsiniz, biraz daha fazla para kazanmanın başka bir yolunu bulmanız önemlidir.

Videoyu izle: THY CRM HTA Testi Hakkında

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

2018 En İyi 11 Yüksek Verim Tasarruf Hesabı
Maliye

2018 En İyi 11 Yüksek Verim Tasarruf Hesabı

Çocukken, haftada 10 dolarlık bir yardım aldım ve aslında ilkokulda iyi notlar aldım. Annem hızlı nakit birikimimi fark etti, bu yüzden beni bankaya götürdü ve bana bir tasarruf hesabı açtı. O zamanlar, bankalar, her hafta para sahibinden depozitle damgalanan küçük bir tasarruf hesabı kitapçığı (ki benim elde etmek için heyecanlandım) yayınladı.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Dave Ramsey'in Bebek Adımları ve Neden Çalışıyorlar?"/>
Maliye

Dave Ramsey'in Bebek Adımları ve Neden Çalışıyorlar?

Dave Ramsey'in kitabının toplam parası olan “Total Money Makeover” adındaki büyük adımlarından biriyim. Sadece 18 ayda 52.000 dolarlık tüketici borcundan kurtulmamıza yardımcı olan bebek adımları oldu ve biz tek değiliz. Milyonlarca insan kursunu aldı ve onları da kullandı, bu nedenle bu adımları kullanırsanız, siz ve aileniz için güçlü bir mali temel oluşturacağınızdan emin olabilirsiniz.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Bu aile 26 ayda borçtan 110.000 dolar nasıl para yatırdı"/>
Maliye

Bu aile 26 ayda borçtan 110.000 dolar nasıl para yatırdı

Borçtan 110 bin dolar nasıl aldınız? Bu borç ne türden oluşuyordu? 2008'de, bu güzel, akıllı, mükemmel kızı benimle evlenmeye ikna ettim. Başıma gelmek için en iyi şeydi, ve bugüne harikaydım. Aşağıda, bir tür gerçek hayat aşkı hikayesi vardır: büyülü krallıklar yok, sadece iki kişi birlikte nasıl geçeceğine dair net bir görüş elde ediyor.
Devamını Oku
Yaşına Göre En İyi 15 Hayat Sigortası Oranı
Maliye

Yaşına Göre En İyi 15 Hayat Sigortası Oranı

Ailelerimizi en uygun fiyata koruyabilmemiz için en iyi hayat sigortası oranlarını ödemek istiyoruz. Seçebileceğiniz birçok hayat sigortası şirketi ile her bir şirket aynı teminat tutarlarını ve politika koşullarını sunduğunda prim maliyetiniz en önemli karar faktörünüz olabilir. Hayat sigortası şirketleri size bir teklif sunarken pek çok faktörü göz önünde bulundurur.
Devamını Oku