Maliye

Harris Anket Çevrimiçi İnceleme

Yıllar boyunca, muhtemelen farklı mağazalar, restoranlar ve web siteleri tarafından yüzlerce ve yüzlerce anketi doldurmanız istendi. Şirketler her zaman tüketicilerin düşüncelerini ve tepkilerini almak istiyor. Aslında, müşterilerinin görüşlerini almak için çok odaklanmışlardır, ki bu yanıtlar için bile ödeme yapmaya isteklidirler. Müşteriler için bu mükemmel bir şekilde çalışıyor.

Bu şirketler her zaman tamamlanmış anketleri aradığı için, bazı web siteleri bu ihtiyaçtan faydalanıyor ve şirketleri ürünle ilgili çeşitli soruları yanıtlamak için zaman harcayan tüketicilerle bağlantı kurmaya çalışıyorlar.

Henüz bilmiyorsanız, internette düzinelerce ve düzinelerce farklı anket sitesi vardır. Tüm bu sitelerin görüşleriniz için biraz para kazanmaya başlamak isteyip istemediğinizi düşünmeniz gereken farklı avantaj ve dezavantajları vardır. Bu çevrimiçi anket siteleri, boş zamanlarınızda para kazanmak için mükemmel bir yoldur.

Kanepenizin rahatlığında para kazanmanın binlerce yolu vardır ve anket siteleri bunu yapmanın mükemmel bir yoludur. Para kazanmaya başlamak istiyorsanız, bu web sitelerinin tüm seçeneklerini ve dezavantajlarını anlamanız önemlidir.

Orada popüler anketlerden biri Harris Poll. Harris Poll'i duymuş olabilirsiniz, fakat eğer bilmiyorsanız, anket sitesi aramanıza başlamak için en iyi yerlerden biri olabileceğini bilmelisiniz.

Harris Poll Arkaplan

Harris Poll, New York merkezli bir şirket olan Harris Interactive tarafından oluşturulan bir projeydi. Harris Interactive 1975 yılında kuruldu ve onlar pazar araştırmasına odaklanıyor ve yıllar boyunca çok başarılı oldular. Teknoloji sayesinde, yöntemlerini İnternet anket sitelerine kaydırdılar.

Harris Poll, web'deki en büyük anket sitelerinden biridir ve büyük bir erişimi vardır. Dünyanın dört bir yanındaki şirketlerden ve hemen hemen her sektörden incelemelere sahipler. Kaliteleri nedeniyle, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'daki çeşitli pazarlama gruplarından anket dünyasındaki zirvelerden biri olarak kabul edilmiştir. Harris Poll'in rakiplerinin çoğunun söyleyemeyeceği bir şey olan Better Business Bureau'dan A + aldılar bile. Bir A + puanının alınması, tamamlanması kolay bir iş değildir, ancak bu, şirketin istikrarı konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına gelir.

Harris Poll ile Başlarken

Daha önce bu programlardan birine katılmamış olsanız bile, Harris Poll'e kaydolmak çok kolay. Aslında, birkaç dakika içinde Harris Poll ile başlayabilirsiniz. Web siteleri gezinmek için basit ve kolaydır.

Site için uygunluk, en az 13 yaşında olduğunuz sürece, o zaman Harris Poll'e katılmaya hak kazanırsınız. Sahadaki genç yaş sınırını gördüğünüze şaşırabilirsiniz, ancak genç neslin gözden geçirilmesi ve düşünülmesi gereken birçok şirket var. Biraz para harcamak için kolay bir yol arayan bir çocuğunuz varsa, bu en iyi yollardan biri olabilir. Her halükarda bilgisayarlarında olacaklar, neden para kazanmıyorlar?

İmzalama süreci daha kolay olamazdı. Geçmişte kaydettiğiniz başka bir web sitesine veya sosyal medya sitesine katılmak kadar basit. Tek yapmanız gereken, temel bilgileriniz gibi bazı basit soruları doldurmak ve e-posta adresinizi onaylamak. E-posta adresinizi onayladıktan sonra, Harris Poll size web sitesinde oturum açmak için kullanabileceğiniz benzersiz bir şifre gönderecektir.

Kaydolduktan sonra anketleri tamamlamaya ve bunun için ödüllendirmeye başlayabilirsiniz. Bu kadar basit. Harris Poll ile ilgili anketler 5 dakikadan 25 dakikaya kadar her yerde değişmektedir ve çeşitli farklı konu ve türleri kapsamaktadır. Bazı anket türleri bile vardır, bu anketleri seçemezsiniz, ancak bunlar sizin yaşınız ve cinsiyetiniz gibi bilgilerinize göre seçilebilir. Bu anketler, odak gruplarından telefon temelli anketlere kadar her şey olabilir. Bazı anketler anketi tamamlamak için özel yazılım indirmenizi içerir. Bu anketler daha fazla dahil olduğundan, bunları tamamlamak için daha büyük bir ödül alacaksınız.

Harris Poll'in bir dezavantajı, anketi tamamlayana kadar her bir anketin ödülünün ne olduğunu size söylemeyecek olmasıdır. Çoğu durumda, bu büyük bir sorun değildir, ancak bir anketi tamamladığınızda sinir bozucu olabilir ve düşündüğünüz kadar çok puan elde edemezsiniz.

Harris Anketi için bir başka tuzak, bir anketin ortasında diskalifiye edilebileceğidir. Diskalifiye edilmenizin çeşitli nedenleri vardır, ancak genellikle anketin hedef kitlesi olarak nitelendirilmediğinizi gösteren ilk birkaç cevaba dayanır. Bu olsa bile, ankete başlamak için hala 15 puan alacaksınız. Tam ödül değil, ama diğer gözden geçirme sitelerinin verdiğinden daha iyi.

Kaydolduktan sonra, Harris Poll size e-posta gönderdiğiniz herhangi bir anketi davet ettiğiniz için size e-posta gönderecektir. Her insan farklı olduğu için herkes farklı demografik özelliklere sığar, yani herkes farklı sayıda davet alır. Çoğu kişi, her ay 3 ila 5 anketten herhangi bir yere ulaşmayı bekleyebilir.

Ödül Sistemi

Tamamladığınız her bir anket için puan alacağınızdan bahsetmiştim, ancak önemli olan bu ödüller için nasıl para kazandığınızdır. Bilmeniz gereken ilk şey, Pincone Research ve diğer bazı anket sitelerinin aksine, seçebileceğiniz bir nakit ödeme olmamasıdır. Bazı anket siteleri, ödüllerinizde size bir çek gönderilmesini sağlar, ancak Harris Anketi yalnızca ödüllerinizi hediye kartları biçiminde almanıza izin verir.Puanlarınızın bir Amazon kartına, bir iTunes kartına, Starbucks kartına, Walmart kartına veya düzinelerce başka seçeneğe aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Benim için hediye kartları para kadar iyidir, bu yüzden ödüllerim için çok zor para kazanamadığım bir şey değil.

İstediğin zaman para kazanamazsın. Puanlarınızla birlikte bir hediye kartı satın almadan önce en az 1250 puan toplamanız gerekecek. 1250 puan, 10 ABD doları değerine çevriliyor. 1250 puan çok gibi görünüyor, ancak bu kilometre taşını geçmeniz için sadece on anketi alacaktır ve her ay kaç anket aldığınıza bağlı olarak, ilk hediye kartınızı almanız iki veya üç ay sürecektir.

Harris Poll'den puan kazanmanın başka bir yolu, çekilişlerini kazanmaktır. Bir anketi her tamamladığınızda veya bir tanesi için diskalifiye olsanız bile, çeyreklik çekilişe girersiniz. Her çeyrekte, bir kazanan 10,000 dolar kazanmak için seçilir, bu da iyi bir bonus. Elbette, kazanma şansınız harika değil, ancak birkaç kısa anketin tamamlanması için ekstra 10.000 $ 'a ulaşabileceğinizi bilmek güzel.

Harris Poll - Bilmeniz Gerekenler

Hangi anket bölgesini kullandığınızdan bağımsız olarak, her zaman bazı olumsuz yorumlar olacak ve Harris Poll istisna değildir. Çoğunlukla, kullanıcılar Harris Poll'den memnunlar, ancak bazı kullanıcılar web sitesinden engellendi ve daha fazla anketi tamamlamalarına izin verilmedi. Bu deneyimler çok yaygın değildi.

Bir başka şikayet, anketi tamamladığınız zamanın, ödülün büyüklüğüne yansıtılmadığıdır, ancak bu, çoğu kullanıcı için kişisel bir tercihtir. Piyasadaki bazı anket siteleri size daha büyük ödüller verecektir, ancak bu anketlerin çoğu daha uzun olacaktır.

Anket sitesi dünyasında ayak parmaklarına dalmak istiyorsanız, Harris Poll başlamak için harika bir yerdir. Kayıt olmak için herhangi bir şeye mal olmaz, yani eğer hoşuna gitmezse, birkaç dakikanız dışında bir şey kaybetmezsiniz.

En İyi Anket Siteleri

Sizin için işe yaramıyorsa, deneyebileceğiniz başka düzinelerce site var ve neyse ki sizin için bazılarını gözden geçirdim. Bir anket sitesiyle para kazanmaya başlamak istiyorsanız, katılmak için bir tane seçmeden önce En İyi Anket Siteleri ziyaret etmenizi öneririm. Her anket programı, diğer seçeneklerden ayrı olarak ayarlanmış düzinelerce nesneye sahip olacak ve sizin için en uygun olanı bulmanız önemlidir. Çok fazla seçenek olduğu için, farklı şirketleri araştırırken saatlerce ve saatlerce harcayabilirsiniz, ancak bunu yapmak zorunda değilsiniz çünkü bu işlerin hepsini sizin için yaptım.

Anket siteleri arasındaki en dikkate değer farklılıklardan biri, üyelerine ve kullandıkları ödül sistemini nasıl ödeyecekleridir. Bazı programlar basit bir nakit sistemi kullanır, bu da bir anketi her bitirdiğinizde, belirli bir miktar para yatırırsınız ve sonra paranın ödenmesini isteyebilirsiniz demektir. Diğer programlar puan sistemi kullanacak, bu da bir anketi her bitirdiğinizde puan kazanacaksınız ve sonra bu puanlar ya bir hediye kartı satın almak ya da PayPal hesabına yatırılacak nakit para karşılığında alışveriş yapmak için kullanılabilir. Her iki yaklaşımda da bir yanlışlık yoktur, ancak bazı üyeler için her iki taraf için de bir anlaşma olabilir ve sizin için en uygun olanı seçmeniz önemlidir.

Videoyu izle: Harris anket çevrimiçi Review

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

GFC TV Ep 003: Gerçekte Ne Kadar Harcama Yaptığınızı Biliyor musunuz?
Maliye

GFC TV Ep 003: Gerçekte Ne Kadar Harcama Yaptığınızı Biliyor musunuz?

66 yaşındaki bir yatırımcı ve emekli paramedik olan Jim, bir şey ödüyordu biliyordu, ama ne olduğundan emin değildi. Böylece başka bir finansal danışmana geçmeye ve bazı cevaplar almaya çalıştı. Neden hiç kimsenin ilk etapta hiç kimseye sormadığını; Açıkçası, onun da ötesindeydi. Ama sonunda soruyu sormak için ona geldi: “Yatırım hesaplarıma ne kadar ödeme yapıyorum?
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Gerçekten Hayat Sigortasına mı ihtiyacınız var?"/>
Maliye

Gerçekten Hayat Sigortasına mı ihtiyacınız var?

Hayat sigortan var mı? Ona ihtiyacın var mı? Ne tür bir ihtiyacın var? Kimse hayattaki kötüyü düşünmek istemez, ama ne de beklenmedik bir şey olursa aileleri maddi olarak paramparça etmek istemez. Öyleyse, hayat sigortasının sizin için doğru olup olmadığına karar verirken kendinize sormanız gereken soru “Hayat sigortası buna değer mi?
Devamını Oku
Toluna Anketleri İncelemesi
Maliye

Toluna Anketleri İncelemesi

Çevrimiçi hale getirmenin bir yolunu arıyorsanız, kendi evinizin konforundan ayrılmadan, yüzlerce ve yüzlerce farklı seçenek bulunduğunu gördünüz. Bazıları aldatmacadır ve birçoğu içine koyacağınız zaman ve çabaya değmez. Boş zamanlarınızda ekstra para kazanmanın bir yolunu ararken, zamanınızı harcayamayacak bir yol bulmanız önemlidir ve çok fazla seçenek olduğundan, bulmak için haftalar geçirebilirsiniz. en iyi seçim.
Devamını Oku
Başkalarından Öğrenmenin Yararları
Maliye

Başkalarından Öğrenmenin Yararları

Hayatımızın yolculuğunu yürüttüğümüzde, öğrenmeye gelince temel olarak iki seçeneğimiz var: Kendi başımızdan öğrenebilir veya başkalarından öğrenebiliriz. Kendi kendinize öğrenmek iyi bir şeydir ve ben kendimi öğretmiş bir eğitimi hayatın birçok alanında özendiririm; Bununla birlikte, başkalarından öğrenmenin ve hayatınızda akıl hocalığı seçmenin birçok yararı vardır.
Devamını Oku