Maliye

Kazanç Değerlendirmesi

Muhtemelen, işinize giremezsiniz ve bir zam talep edemezsiniz, ancak hemen hemen herkes, ayın sonunda ekstra para kazanmayı çok ister. İkinci bir işi alma vakti olmadıkça, bilgisayarınızda para kazanmak ceplerinde daha fazla para harcamanın en iyi yollarından biridir. Basit bir Google araştırmasını "çevrimiçi para kazanma" yöntemiyle yaparsanız, yüz binlerce sonuç elde edersiniz, ancak bunların büyük bir çoğunluğu aldatmaca olacak veya zamanınıza değmeyecektir.

İnternette aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce farklı anket sitesi var. Hepsi bir ankete ne kadar yapacağınız ve paranızı nasıl alabileceğiniz gibi farklı avantajlar sunacak. Sizin için en iyisini bulmanız önemlidir.

Anket sitelerinin hangileri olduğunu bilmiyorsanız, mevcut en iyi anket sitelerinin bir listesine sahibim ve aynı zamanda bu programların tam olarak ne olduğunu ve kanepenizin rahatlığından daha fazla gelir elde etmek için bunları nasıl kullanabileceğinizi de ayrıntılı olarak açıklar. Bu makalede, popüler anket programlarından biri olan EarningStation'a bakılacak ve hizmetlerinin avantaj ve dezavantajları ayrıntılı olarak ele alınacaktır.

EarningStation'a Başlarken

EarningStation programına kaydolmak, rakiplere benzer. Yapmanız gereken tek şey web sitesine yönelmek, bir kullanıcı adı oluşturmak ve kendiniz ve hanenizle ilgili bazı temel soruları yanıtlamaktır. Üye olmak ve Earning Station'a katılmak için en az 18 yaşında olmanız ve Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşamak zorundasınız. Bu iki rehberi yerine getirdiğiniz sürece para kazanmaya başlayabilirsiniz.

EarningStation, Facebook hesabınızı kullanarak kaydolmanıza bile olanak tanıyor. Bu, Pinecone Research gibi sitelerin çoğunun yapmanıza izin vermeyeceği bir şey ve bitirdikten sonra 0,50 dolarlık bir katılma bonusu alacaksınız. Evet, bir doların sadece yarısı, ama bitirmek için sadece iki dakikanızı alacak.

Ayrıca, hesabınızı oluşturmayı tamamladıktan sonra, iş ortağı web sitelerinden bazılarına katılarak 10 ABD doları kazanma fırsatına sahip olacaksınız. Birlikte çalıştıkları birkaç farklı şirket var ve diğer bazı programlara katılırsanız, 10 ABD doları ek ücret ödeyebilirsiniz, ancak diğer web sitelerinin herhangi birine katılmanız gerekmez.

Bunu bitirdikten sonra, EarningStation ile para kazanmaya hazırsınız, ama yüzlerce rakibiyle nasıl kıyaslanıyorlar? Parladıkları birkaç alan var ve bunlardan birkaçı yetersiz kalıyor.

EarningStation ile Ödenme

EarningStation ile, biraz para biriktirmenin birkaç yolu vardır. Size birkaç farklı seçenek sunuyorlar. Belli ki anketleri tamamlamaktır, bu da muhtemelen ilk başta web sitesine gelmenizin sebebi, ama para kazanmanın tek yolu değil.

Ayrıca, alışveriş fırsatlarından yararlanabilir, video izleyebilir, oyun oynayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Bunlar, para kazanmanın yollarından sadece birkaçıdır ve anket almaktan yorulursanız ya da almanız gereken başka bir şey yoksa, size birkaç seçenek sunar. EarningStation, her gün on video izleyebilmenizi sağlar ve eğlenceden haberlere kadar her şey olabilir.

EarningStation ile bazı ciddi puanlar kazanmanın başka bir yolu, onların referans programını kullanmaktır. Bağlantınızı kullanarak kaydolduğunuz her arkadaş, kazançlarının% 10'unu alırsınız. Bu puanlarınızı artırmak için mükemmel bir yoldur ve arkadaşlarınızın da para kazanmasına yardımcı olur. Bu size ciddi kazançlar vermenin mükemmel bir yoludur.

Ek olarak, e-postanızı okumak için size ödeyeceğiniz yeni "Ernie's Mail" e katılarak para kazanabilirsiniz. Programa katıldıktan sonra “Ernie” den e-posta alacaksınız ve yapmanız gereken tek şey onları açmak ve içeride bulunanları okumak. Her e-posta için bir kuruş ile 0,50 dolar arasında bir yer kazanacaksınız. Elbette, bu e-postalar bankanızı kırmayacak, ancak daha fazla para kazanmak için inanılmaz derecede basit.

Puanlarınıza erişmeye hazır olduğunuzda, puanlarınızı dönüştürebileceğiniz birkaç yol vardır. Diğer programlardan farklı olarak, EarningStation size soğuk para kazanma seçeneği sunmaz. Bazı programlar size nakit için bir çek gönderir veya puanlarınızı bir PayPal hesabına aktarmanıza izin verir, ancak EarningStation da yapmanıza izin vermez.

Bunun yerine, EarningStation size düzinelerce ve düzinelerce farklı mağazadan hediye kartları satın alma seçeneği sunar. Onlarda alışveriş yapacağınız herhangi bir mağaza var, bol seçenek var. Fiziksel olarak hediye kartlarının postalarını alabilir veya hediyelerin e-postalarınıza dijital olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Hediye kartını fiziksel olarak almak istiyorsan, birkaç ay bekleyeceksin. E-postanıza göndermeyi tercih ederseniz, kartı birkaç gün içinde alabilirsiniz. Açıkçası, kartı mümkün olduğunca çabuk almak istiyorsanız, sanal seçenek en iyi seçim olacaktır.

Kazanç Kullanımının Avantajları

EarningStation'ın benzersiz avantajlarından biri, puanlarınızı ikiye katlayabilmeniz. Hesabınıza her gün giriş yapar ve görevleri tamamlar, video izler ve on gün boyunca kısa bir anketi tamamlarsanız, tüm puanlarınızı ikiye katlayabilirsiniz. Bunu yeterince uzun bir çizgi için yapmaya devam ederseniz, puanlarınız üçe katlanacaktır. Bu, kazançlarınızı artırmak için harika bir yoldur.

EarningStation'ın bir başka avantajı da puanlarınızı nakde çevirmesi gereken düşük eşiktir. EarningStation ile, en az 1000 dolarlık “StationDollars” a ihtiyacınız olacak ve bu da 10 ABD doları anlamına geliyor. Bu, diğer anket sitelerinin gerektirdiğinden çok daha azdır. Paranızı almak için 20 $ veya daha fazla biriktirene kadar beklemek istemiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir seçimdir.

Kazançların Dezavantajları

EarningStation'ın dezavantajlarından biri de puanlarınızı paraya çevirmenin sınırlı seçenekleri. Benim gibi bir şey varsa, kazancınızı çek olarak ya da PayPal hesabına aktarmayı tercih etmelisiniz, ancak bunların hiçbiri mevcut değildir. Hediye kartları için birçok seçeneğiniz var, ancak yine de seçeneklerinizle sınırlı olacaksınız.

EarningStation'ın önemli bir dezavantajı, puanlarınıza ekledikleri son kullanma tarihidir. Puanlarınızı bir yıl içinde kullanmazsanız, yok olurlar. İnsanların çoğu, puanlarının bir yıl boyunca oturmasına izin vermeyecek, ancak bu noktaların süresinin dolduğunu bilmelisiniz ki bu, tüm zor işlerin hiçbir şey için olmadığı anlamına gelebilir.

İnternet'teki diğer tüm anket sitelerinde olduğu gibi, aldığınız anket davetlerinin sayısıyla sınırlı olacaksınız. Tamamlayabileceğiniz anket sayısı yaşınıza, ırkınıza, medeni durumunuza ve çok daha fazlasına dayanacaktır. Anketler, hangi demografiye girdiğinize göre verilir. Haftada birkaç ankete katılabilirsiniz ya da sadece bir tane almak için bir hafta bekleyebilirsiniz. Rakipleriyle nasıl kıyaslandıklarını söyleyemem çünkü bazı kullanıcılar diğer üyelere göre daha fazla anket alacaktır.

EarningStation - Bilmeniz Gerekenler

Eğer EarningStation sadece bilgilerinizi çalmak isteyen bir aldatmaca olup olmadığını merak ediyorsanız endişelenmeyin, site% 100 yasaldır. Cüzdanınıza birkaç dolar daha koymanın bir yolunu arıyorsanız, EarningStation bunu yapmanın bir yoludur. Program her ay bankanızı kırmayacak, ancak boş zamanlarınızda ekstra para kazanmak için basit bir yol.

Katılabileceğiniz düzinelerce farklı anket sitesi vardır ve EarningStation bunlardan sadece bir tanesidir. Rakiplerinin çoğunda olduğu gibi, onun özgür ve kolay bir şekilde katılması, yani eğer hoşlanmıyorsanız, bir şey vererek bir şey kaybetmediniz demektir.

En İyi Anket Siteleri

Ankete katılma oyununa katılmak istiyorsanız, EarningStation başlamak için iyi bir yer olabilir, ancak zamanınız için en yüksek ödemeyi almak istiyorsanız, başka bir yere bakmanız gerekir. Eğer EarningStation sizin için işe yaramıyorsa, endişelenmeyin, başka birçok seçenek var ve bunlardan birkaçını sizin için gözden geçirdim.

Anket programları para kazanmak için harika bir yoldur, ancak onlarca ve düzinelerce vardır ve hepsinin benzersiz farklılıkları vardır. Bu siteleri araştırmak ve birleştirmek için saat ve saatler harcamak yerine, En İyi Anket Siteleri sayfama atlayın. Bugün katılabileceğiniz en yüksek puanlı programların bazılarını inceledim ve ayrıntılandırdım. Bir anket için ne kadar ödeme alacağınız, ödemelerinizi nasıl ödeyecekleri ve üyelerini nakit veya puan sistemi ile nasıl ödüllendirdikleri gibi bazı farklı özellikleri özetledim. Tüm kirli işleri yaptım, bu yüzden zorunda değilsin. Anket oyununa katılmak istiyorsanız, yolculuğunuzda size yardımcı olmak için yayına bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Videoyu izle: Aylık 100 lira ile liraya nasıl ulaşabilirim?

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Güvenilir İnceleme: Borcunuzu Yeniden Değerlendirmek Değer mi?
Maliye

Güvenilir İnceleme: Borcunuzu Yeniden Değerlendirmek Değer mi?

Yıllar önce hâlâ özel öğrenci kredilerini ödemek zorunda kaldığım zaman, daha düşük bir faiz oranı için yeniden değerleme kararı aldım. O sırada, faiz oranı yüzde 8 civarındaydı. Arıtma, faiz oranının yüzde 4'e düşmesine yardımcı oldu. Krediyi bulmak için Credible kullanmamıştım, çünkü o zamanlar krediler için alışveriş konusunda hiçbir şey bilmiyordum!
Devamını Oku
Emekli Olmak İçin İlk 10 Şehir (Mali Müşavir Onaylandı!)
Maliye

Emekli Olmak İçin İlk 10 Şehir (Mali Müşavir Onaylandı!)

Muhtemelen onlar gibi bir liste görüyordunuz, ama itiraf etmeliyiz - çoğu, zaten her zamanki sebepten dolayı emeklilerle dolu olan yerlere odaklanıyor. Bu listede, emeklilere maddi maddi avantajlar sunan şehirlerde sıfır yapıyorum. Tabii, emekli olmak için harika yerler. Ancak her biri, yalnızca yaşamın ucuz olduğu yerde olmanın ötesinde, finansal veya ekonomik faydalar sunar.
Devamını Oku
Kiralama Özelliklerine Yatırım Yapmak için 10 İpucu
Maliye

Kiralama Özelliklerine Yatırım Yapmak için 10 İpucu

ABD kiralık pazarı patlıyor. Kiracılar, uzun vadeli kira sözleşmelerine gelecekteki konut alımlarında tasarruf sağlamak için uygun maliyetli bir alternatif olarak dönmektedir. Ayrıca, ekonomi ve konut piyasası geçtiğimiz yıllarda düştüğünde, birçok aile piyasada daha fazla kiracı yaratan kısa satış ve hacizlere zorlandı.
Devamını Oku
Figo Pet Sigorta İncelemesi
Maliye

Figo Pet Sigorta İncelemesi

Çoğumuz evcil hayvanlarımızı seviyorken, bu büyük bir veteriner faturasını haklı çıkarabileceğimiz anlamına gelmez. Örneğin, köpeklerinden birini yedikleri için köpek ya da kediniz için 5.000 dolar ya da 7.000 dolar ödeyerek ameliyat yaptırmayı hayal etmek zor. Bir evcil hayvan kansere yakalansa bile, çocuklarınız ve diğer faturalarınız olduğunda pahalı evcil hayvan bakımını nasıl önceliklendirebilirsiniz?
Devamını Oku