Maliye

E-Poll Pazar Araştırması İncelemesi

Yapabileceğin binlerce ve binlerce farklı yol var. çevrim içi para kazanBazıları diğerlerinden daha meşrudur. Fazladan bir harcama parası ya da ikinci bir gelir arıyorsanız, bunu kanepenizin rahatlığını bırakmadan yapabileceğiniz birçok yol vardır. Ekstra harcama parası kazanmanın en kolay yollarından biri, bir anket sitesine kaydolmaktır.

Şirketler daima hedef kitlelerinin ürün ve hizmetlerini düşündüklerini görmeye çalışıyor. Muhtemelen, bir restoran veya mağaza hakkındaki bir anketi tamamlamak için düzinelerce ve düzinelerce defa sorulmuştunuz. Şirketler deneyimleri hakkında görüşlerini bildirmek için daha fazla müşteri çekmek için düşünebilecekleri her türlü teşvik sunmaktadır.

Kuruluşları, anketleri cevaplamak isteyen insanlara bağlamak için çalışmaya başlayan çok sayıda şirket var. Bu anket siteleri son zamanlarda çok daha popüler hale geldi ve sadece farenizi tıklatarak ekstra para kazanmak isteyen herkes için harika bir seçenek. Seçebileceğiniz düzinelerce farklı anket sitesi var ve bunlar eşit olarak oluşturulmuyor. Bazıları diğerlerinden daha iyi. Aslında, bazıları sadece olabildiğince çok insanı aldatmaya çalışıyor, ancak diğer siteler ceplerine daha fazla para koymanın yasal yolları.

E-Poll Pazar Araştırması - Arkaplan

E-Poll, eğlence şirketi Bridge Entertainment Inc.'in bir şubesidir ve E-Poll, son 13 yılda en popüler seçeneklerden biri haline gelmiştir. Aslında, e-Poll online anket pazarına giren ilk şirketlerden biriydi ve bugün online anketleri kullanma şeklimizi oluşturmaya yardımcı oldular. Arabalardan televizyon şirketlerine kadar her şeyi sunan her tür şirketle çalışıyorlar. Amerika Birleşik Devletleri'nde ve dünyanın en büyük şirketlerinden bazılarıyla çalışmışlardır.

Ana şirket olan Bridge Entertainment Inc., Better Business Bureau ile A + derecesine sahiptir, bu da anket alanlarının para kazanmanın meşru bir yolu olduğunu varsayabilirsiniz. Bir dolandırıcılık kurbanı olmakla ilgili endişeleriniz varsa, bunun E-Poll ile ilgili endişelenmenize gerek kalmayacaktır.

E-Poll Pazar Araştırması ile Çalışmak

E-Poll'e başlamak basittir. Web sitesine katılmak ücretsizdir ve birkaç dakika içinde bir hesap oluşturabilirsiniz. E-Poll ile kaydolmak, Facebook veya Twitter gibi başka herhangi bir siteye katılmak gibidir. Kendinizle ilgili tüm temel bilgileri doldurmanız gerekecektir ve daha sonra haneniz, alışverişiniz ve tercihleriniz hakkında daha fazla bilgi isteyeceklerdir. Hangi anketlere uygun olacağınızı belirlemek için bu yanıtı kullanacaklar. Şirketler E-Poll ile çalışırken, sadece hedef pazardan cevap aldıklarını ve bu soruların hangi kitlelere girdiğinizi e-Poll olarak göstermelerini istiyorlar.

Temel bilgileri tamamladıktan sonra, e-Poll size başvurunuzu onaylayan bir e-posta gönderecek ve bundan sonra oturum açmaya ve anketleri doldurmaya başlamaya hazırsınız. Bu kadar kolay. E-Poll’in yalnızca ABD’deki kullanıcılara açık olduğunu belirtmek önemlidir. ABD’nin dışındaysanız, e-Poll’i kullanamazsınız, ancak Global Test Market’e ve diğer anket sitelerine erişiminiz vardır.

Anketleri Tamamlamak

Artık bir hesabın var, iş için hazırsın. Anketler belirli tüketicileri hedeflediğinden, e-Poll sizin için uygun olduğunuzu bulmasını beklemeniz gerekir. Ankete katılabileceğiniz her zaman size bir e-posta göndereceklerdir. Size doğrudan ankete gitmek için kullanabileceğiniz bir davetiye gönderecekler.

E-Poll'den gelen anketler hemen hemen her şey olabilir, ancak eğlence endüstrisine odaklanma eğilimindedir. Ana şirketin doğası gereği daha fazla eğlence şirketi çekiyorlar, ancak diğer şirketlerden hala çok sayıda ankete sahipler. Çoğu anketin tamamlanması 10-15 dakika sürecek. Konuya ve soru sayısına göre değişiklik göstereceklerdir.

E-Poll'den yapılan benzersiz anketlerden biri de TV programı anketleri. Bunlar en sıcak anketlerden biri. Bir TV bölümünü veya bir bölümünün bir bölümünü izlemenizi ve ardından gösteriyle ilgili bazı soruları yanıtlamayı gerektirirler. TV izlemeniz gerektiğinden, bu anketler diğerlerinden daha uzun olacaktır. Bu anketler bir saat kadar sürebilir. Bazı durumlarda, anketi göndermek için TV bölümünü izledikten sonra E-Poll bir iki gün bekleyebilir.

Aldığınız anket sayısı, demografinize ve E-Poll ile çalışan şirketlere bağlı olarak büyük ölçüde değişecektir. Çoğu insan her hafta bir ya da iki davet alır, ancak çok daha az olabilir. Bazı kullanıcılar her ay bir veya iki ankete katılırken, diğerleri ayda en fazla on davet alabilir.

E-Anket Ödül Sistemi

Her anket sitesi, anketleri tamamlamanız için size ödeme yapmaları açısından oldukça benzerdir, ancak puanların sayısına göre değişecektir ve bunları nasıl kullanabileceğiniz çok farklı olacaktır. E-Poll ile anketlerin çoğunluğu size 500 - 1000 puan arasında bir puan verecek. Genel olarak, zaman harcaması oranı ödülü E-Poll ile kötü değildir, ancak Gelen Kutular Dolar ve diğerleri ile, bir ankete katmak zorunda olduğunuz çaba için yeterli miktarda almazsınız.

E-Poll her zaman en iyi ödül puanı boyutlarına sahip olmayabilir, ancak bunlar en kötü değildir. Alması gereken zamanın uzunluğuna göre nokta boyutları atayarak iyi bir iş çıkarırlar.

Peki, bu noktaları nasıl kullanabilirsin? E-Poll ile, puanlarınızı kullanabileceğiniz iki farklı yol vardır. Hediye kartı satın alabilir veya doğrudan PayPal hesabına para gönderebilirsiniz.Hediye kartı satın alabileceğiniz düzinelerce ve onlarca farklı mağaza var. Amazon'dan Home Depot'a her yer. Muhtemelen sizin için çalışacak bir hediye kartı seçeneğiniz var.

Hediye kartı rotasına gitmek istemezseniz ve parayı almayı tercih ederseniz, PayPal hesabınıza paranızı koyabilirsiniz. Eğer bu yöne gitmek istiyorsanız, E-Poll size para göndermenize izin vermeden önce en az 30 dolar değerinde bir puan biriktirmenizi gerektirir. Hediye kartları ile, diğer yandan, hediye kartı alabilmeniz için sadece 5 dolara kadar çıkmanız gerekiyor. Puanlarınızı mümkün olduğunca çabuk kullanmak istiyorsanız, hediye kartları çok daha iyi bir fikirdir.

PayPal üzerinden para çekebilmek için yalnızca en az 30 ABD doları tutmanız gerekmiyor, aynı zamanda bir süre bekleyeceksiniz. E-Poll'in en büyük tuzaklarından biri uzun süreç süreleridir. Siteleri, ödemenizi almanın 6 ila 8 hafta sürebileceğini söylüyor. Çoğu site, sitenin benzersiz avantajlarından biri olan bir PayPal ödemenizi almanıza izin vermez, ancak iki ay kadar beklemek zorunda kalmanın avantajı parlamayı alır.

Ödüllerinizi ödemek için bir seçenek de hayır kurumlarına bağış yapmaktır. Paranızı hediye kartı veya PayPal ile almak yerine paranızı doğrudan kar amacı gütmeyen bir kuruluşa koyabilirsiniz. Paranızın transfer edilebileceği düzinelerce farklı hayır kurumları var. Bu, birkaç ankete katılarak topluluğa geri vermenin harika bir yoludur.

En İyi Anket Siteleri

E-Poll kullanarak ikinci bir gelir elde etmeyeceksiniz, ancak ekstra harcama parası kazanmak için mükemmel bir yoldur. TV izlerken ayda birkaç dolar kazanmak için kolay bir yol istiyorsanız, anket siteleri bunu yapmanın en iyi yoludur.

İnternette düzinelerce ve düzinelerce anket sitesi var ve E-Poll en iyilerden biri. Kayıt olmakta serbest olduğu için, programı her zaman deneyebilirsiniz, eğer hoşuna gitmiyorsa, hiçbir şey kaybetmediniz ve bir sonrakine geçebilirsiniz.

E-Poll sizin için işe yaramıyorsa, endişelenmeyin, sizin için en uygun olanı bulmanıza yardımcı olacak diğer birçok seçeneği inceledim. En İyi Anket Siteleri sayfasını ziyaret et ve mevcut en popüler programların listesini göreceksiniz. Sadece bu değil, sitelerin her birinin artılarını ve eksilerini görebilirsiniz. Hepsi ne kadar ödendiğinizi ve ödemelerinizi nasıl aldığınız konusunda çok farklı olacak. Örneğin, bazı şirketler bitirdiğiniz her anket için size belirli miktarda nakit verecek, diğerleri ise size puan verecektir. Bu puanlar hediyeler almak veya hediye kartı almak için kullanılabilir. Bunların ikisi de paranızı almak için yasal yollardır, ancak bazı üyeler için her iki şekilde de bir anlaşma olabilir. Şirketleri araştırmak veya onlara katılmak için zamanınızı harcamak yerine, bu işi sizin için yaptım.

Videoyu izle: Uluslararası patent başvurusu nasıl yapılır?

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="LendKey İnceleme: Nasıl Refinanced ve $ 60.000 Off Ücretli"/>
Maliye

LendKey İnceleme: Nasıl Refinanced ve $ 60.000 Off Ücretli

Scott Perry lisansüstü okulu tamamladığında, öğrenci kredisinin ruhunu-kırma miktarına sıkışmıştı - tam olarak 60.000 dolar. Aşağıdakilerden herhangi birini finanse edebilecek miktar: Son derece küçük bir ev (ya da Alabama'da normal büyüklükteki bir ev?) Görkemli bir rüya tatili… Yıllarca IRA (neredeyse) 11 kişi için yıllık maksimum IRA katkısı Evet.
Devamını Oku
Swagbucks İnceleme: Gerçekten Zamanınıza Değer mi?
Maliye

Swagbucks İnceleme: Gerçekten Zamanınıza Değer mi?

İnternetten para kazanmak ister misiniz? Swagbucks en sevdiğimiz taraflardan biri! Çevrimiçi etkinliklerin tüm gambit'ini tamamlamanız için ödeme alabilirsiniz. Bu Swagbucks incelemesinde, Swagbucks'ın zamanınıza değer olup olmadığına karar vermenize yardımcı oluyoruz. Ayrıca, en yüksek ödeme yapan etkinlikleri hızlı bir şekilde nasıl bulacağınızı da öğreneceksiniz. Swagbucks için birincil itiraz, 10 dakika veya daha kısa sürede birden fazla aktiviteyi tamamlayabilmektir.
Devamını Oku
Kredi Karma İnceleme: Bu yasal mı?
Maliye

Kredi Karma İnceleme: Bu yasal mı?

Sözde “serbest” kredi izleme şirketlerinin son yıllarda çoğalmasıyla birlikte, Kredi Karma'nın iddiaları ilk başta doğru olmak için çok iyi görünebilir. Bu tür şirketlerin çoğu “ücretsiz” hizmetler sunmakta (tam tersine, tam tersine işaret etmelerine rağmen), ancak daha sonra, kullanıcılardan, güvenlik veya doğrulama nedenlerinden dolayı kredi kartı bilgilerini girmelerini istemektedirler. Daha sonra bu, saçma ücretler almak ve yakalanan müşterileri istismar etmek için bunu kullanmaktadır. gafil
Devamını Oku