Maliye

Amerikan Tüketici Görüşü İncelemesi

İnternette milyonlarca ve milyonlarca dolandırıcılık var. Hemen hemen hepsi kredi kartı bilgilerinizi veya kişisel bilgilerinizi almak için arıyoruz. En popüler dolandırıcılıklardan biri size para kazandırmayı vaat eden web siteleridir ve yapmanız gereken her şey parayı almak için bilgi girmektir.

Bilgisayarınızın arkasından biraz daha fazla para kazanmak istiyorsanız, herhangi bir programa katılmanız, dolandırılma veya kişisel bilgilerinizin çalınması korkusuyla karşı karşıya gelebilirsiniz. Ekstra para kazanmak için bir seçenek, bir ankete katılmaya başlamaktır. Bu web siteleri basit anketleri doldurmanıza ve zamanınız için ödeme almanıza olanak tanır.

İnternette düzinelerce ve düzinelerce anket sitesi vardır ve para kazanmanın meşru yolları olan ve bilgilerinizi çalmayacak pek çok şey vardır. Bu anket programlarının her biri, ekstra para kazanmak istediğinizde dikkate almanız gereken çeşitli avantajlara ve dezavantajlara sahiptir. En popüler seçeneklerden biri Amerikan Tüketici Görüşüdür ve sizin için en iyi seçenek olabilir.

Amerikan Tüketici Görüşü Geçmişi

American Consumer Opinion ilk olarak 1986 yılında Decision Analyst tarafından kuruldu ve aynı zamanda Better Business Bureau'nun da üyesiydi ve üyelikleri birkaç pazarlama dernekleri var. En büyük anket sitelerinden biri ve en büyük seyirci üyelerinden birine sahipler. Aslında, dünya genelinde 7 milyondan fazla üyesi var. Yıllar içinde, ödüller için 30 milyon dolar ödedi ve üyeleri 20 milyondan fazla anketi tamamladı. Popüler olmaları nedeniyle, bir çok kişinin neden bir anket sitesine katılmayı düşündüklerinde Amerikan Tüketici Görüşü'nü seçtiğini görmek kolaydır.

Amerikan Tüketici Görüşü ile Para Kazanmak

Amerikan Tüketici Görüşü'nün ardındaki fikir basittir, ancak anket alanlarına aşina değilseniz, kafa karıştırıcı bir süreç olabilir. American Consumer Opinion, büyük şirketler ile farklı ürün veya markalarla ilgili görüşlerini bildirmek isteyen tüketicileri bulma konusunda bir anket panelidir. Üyeleri puan ile ödüllendiriyorlar ve şirketler hedef kitlesinden yüzlerce fikir alıyorlar.

Amerikan Tüketici Görüşü'ne katılmak hızlı ve kolaydır. Yapmanız gereken tek şey, yaşınız ve yaşadığınız yer gibi temel bilgilerinizi girmek ve daha sonra bir üye hesabı oluşturabileceksiniz. Hesabınızı oluşturduktan sonra, Amerikan Tüketici Görüşü'nün hangi kalifiye anketleri aldığınızı ve kaç anketi aldığınızı ve ne sıklıkta etkileyeceğini belirten genel bir hane anketi almanızı gerektirecektir. Onları aldığın.

Amerikan Tüketici Görüşü'nün iyi avantajlarından biri, ABD dışındaki kişilerin yararlanabileceğidir. Rakiplerin çoğu, ABD'deki herhangi biriyle sınırlıdır, ancak Amerikan Tüketici Görüşü ile dünyadaki herkes anketlere katılabilir ve çalışmaya başlayabilir. Bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak, almaya uygun olduğunuz anketlerin sayısını etkileyebilir.

İlk çalışmayı tamamladıktan sonra, anketleri doldurarak para kazanmaya başlama zamanıdır, ancak bu bir tane aldığınızı varsayar. Mevcut anketlere ve yerine getirdiğiniz demografiye bağlı olarak, bir saat bekleyebilir veya ilk anket davetinizi almak için birkaç gün bekleyebilirsiniz. Üyelerine sundukları birkaç farklı anket türü vardır. Ürünleri test etmekten yeni reklam kampanyalarını incelemeye kadar her şey olabilir. Her bir anket, anketin uzunluğuna ve ne kadar katılım gerektirdiğine bağlı olarak farklı puanlar sağlayacaktır.

Sadece birkaç dakika sürecek olan kısa anketlerle, 5 puandan 50 puana kadar her yerde kazanacaksınız. 20'den fazla sorudan oluşan daha uzun anketler için, ne kadar sürenin biteceğine bağlı olarak 100'den 5.000'e (50 $) kadar puan alabilirsiniz. Açıkçası, bu büyük anketler neredeyse küçük olanlar kadar yaygın olmayacak, ancak daha büyük anketlerden birine davet edilmek umuduyla üye olmaya değer. Bitirdiğiniz daha fazla anket, daha fazla puan alacağınız puanlar ve bu puanlar paraya çevrilir.

Puan kazanmanın başka bir yolu da, tavsiye programlarına katılarak. Her anket sitesi bu programlardan birine sahip değildir, ancak American Consumer Opinion, deneyimlerinizi arkadaşlarınızla paylaşmanıza teşvik eder. Programa katılacağınız herkes için .50 TL kazanacaksınız. Tabii, bankanızı kırmayacak, ama sadece arkadaşlarınızın kaydolması için kolay para.

Amerikan Tüketici Görüşü İncelemesi ile Para Çekme

Yeterli puan kazandıktan sonra, bu ödülleri paraya çevirip para kazanmaya başlayabilirsiniz. Amerikan Tüketici Görüşü ile ödeme yapmak kolaydır, ancak ödemeleri talep etmenize izin vermeden önce en az 1000 puan (bunun karşılığında 10 ABD Doları) almanız gerekir.

Paranızı almak için birkaç farklı seçenek var. Fiziksel bir çekinizin size gönderilmesinin geleneksel yolunu seçebilirsiniz. Belli ki, postaya giriş yapmak, paranızı almanın en hızlı yolu olmayacak, ama bazı insanlar çekleri ellerinde tutmayı tercih ediyor.

Paranızı alabilmenin bir başka yolu da fonlarınızın PayPal hesabınıza aktarılmasıdır. Tek yapmanız gereken hesabınızı bağlamak ve daha sonra bir PayPal isteyebilirsiniz. Kısa bir istek süresinden sonra, PayPal'daki parayı bulacaksınız, daha sonra isterseniz geleneksel bir banka hesabına transfer yapabilirsiniz.

Paranızı alabilmenin en son yolu bir Visa hediye kartı satın almaktır. Paranızı hediye kartına yatırmak, paranızı kullanabileceğiniz en hızlı yollardan biri olacak.Bu kartlardan bir tanesini puanlarınızın değeri için hızlıca satın alabilir ve daha sonra elektronik olarak size gönderilecektir. Bu Visa hediye kartlarını geleneksel Visa kredi kartında kabul ettikleri herhangi bir mağazada kullanabilirsiniz.

Amerikan Tüketici Görüşü Şikayetleri

Hangi anket sitesini kullandığınızdan bağımsız olarak, en iyi deneyimi olmayan üyeler olduğunu göreceksiniz. Kötü bir deneyimi olan bir kişinin, iyi bir deneyime sahip olan kişilere karşı görüşlerini paylaşma olasılığının daha yüksek olduğunu anlamanız önemlidir.

Sitenin genel şikayetlerinden biri, anketlerin yeterince sık gelmemesidir, ancak bu kişiden kişiye farklılık gösterecektir. Bazı kullanıcılar diğerlerinden daha fazla davetiye alacaktır. Yeterince davet almamak, Amerikan Tüketici Görüşü ile duyacağınız en yaygın dezavantajlardan biridir.

Diğer bir yaygın şikayet, kullanıcıların anketin ortasında siteden başlatılmasıdır. Bu kullanıcılar, yarısı tamamlanmış anketleri için herhangi bir ödül almadıklarını söylüyor. Bu ortak bir sorun değildi, ancak üye olmayı planlıyorsanız farkında olmanız gereken bir şey. Herhangi bir anket sitesiyle aksaklıklar yaşanacak ve Amerikan Tüketici Görüşü, bu sorunun rakiplerinin çoğundan daha fazla şikayeti olmadı.

Kayıtlarında sahip oldukları benzersiz bir şikayet, bazı kullanıcıların hesabının ilk ödemelerini almadan önce silinmiş olduğunu bildirmesidir. Bu sorunların çözülüp çözülmediğini belirlemek için müşteri hizmetlerinden herhangi bir resmi açıklama veya rapor sunulmamıştır, ancak bu, kullanıcılar için çok fazla hayal kırıklığı yaratabilecek tehlikeli bir tuzaktır.

Amerikan Tüketici Görüşü - Katılmalı mısınız?

Boş zamanınızda ekstra para kazanmanın bir yolunu arıyorsanız, bir anket sitesi bunu yapabileceğiniz en iyi yollardan biridir. Yüzlerce farklı seçenek var ama Amerikan Tüketici Görüşü en iyi seçeneklerden biri olacak. Sitenin en büyük avantajlarından biri, kullanımı tamamen ücretsizdir, yani eğer beğenmezseniz siteleri değiştirebilir ve hiçbir şey kaybetmediniz demektir.

Bu sizin için en iyi seçenek değilse, endişelenmeyin, diğer birkaç programı gözden geçirdim, böylece sizin için en iyi olanı bulmak için düzinelerce programa katılmanız gerekmez. Bu siteler size günlük işinizden ayrılmak için yeterli gelir sağlamayacak, ancak ayın sonunda fazladan harcama yapmaktan kim şikayet edecek?

Videoyu izle: iPhone 7 Kullanıcı Deneyimi, Görüşü, İnceleme

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Medicare Ek Planını Anlama C
Maliye

Medicare Ek Planını Anlama C

Sağlık sigortası, özellikle Medicare söz konusu olduğunda sürekli olarak değişmektedir. Kapsama ve miktar kafa karıştırıcı olabilir, ancak ihtiyacınız olan mükemmel sağlık hizmetlerini almanız önemlidir. Medicare, milyonlarca yaşlıyı özel bir sigorta şirketi aracılığıyla karşılayamayacakları sağlık sigortası yardımına yardımcı olan mükemmel bir hükümet programıdır.
Devamını Oku
Canlı Örnek İnceleme
Maliye

Canlı Örnek İnceleme

Evden ikinci bir gelir elde etmek, bir rüya gibi geliyor, değil mi? Hepimiz kanepemize oturmayı sevmiyor, Netflix'i izliyor ve ceplerimize biraz daha para koyalım mı? İnternet sayesinde, boş zamanlarında biraz fazladan para harcayabileceğiniz birkaç yol var. “İnternetten para kazanmak” için arama yaptıysanız, çevrimiçi para kazanabileceğiniz binlerce ve binlerce yolu gördünüz.
Devamını Oku
IRA Yardım Kuruluşlarına Hediyeler - Yeni Kurallar ve Sizleri Nasıl Etkiliyor?
Maliye

IRA Yardım Kuruluşlarına Hediyeler - Yeni Kurallar ve Sizleri Nasıl Etkiliyor?

Aralık ayında Başkan Obama, 2011 yılında Bireysel Emeklilik Hesabı Yardımcılığı Rollover'ını Vergi Yardımı, İşsizlik Sigortası Yeniden Yetkilendirme ve 2010'un İş Yaratma Yasası'nın bir parçası olarak eski haline getirdi. Başlangıçta, 2006'da Emeklilik Koruma Yasası'nın bir parçası olarak sunulan bu şart, 70 yaşındaki bireylere izin veriyor. ½ ve daha fazlası, vergiden muaf gelir olarak rapor edilmeksizin, IRA'larından kamu yardım kuruluşlarına 100.000 $ 'a kadar bağışta bulunmak.
Devamını Oku
27 Ucuz Parti Yemek Fikirleri
Maliye

27 Ucuz Parti Yemek Fikirleri

Eğlendirmeyi seviyorum. Ayrıca para biriktirmeyi de seviyorum. Bu nedenle ucuz parti yemek fikirleriyle gelmek benim için bir hobim oldu. Bir bütçede çok sayıda insanın beslenmesi, beş yıl önce benim için bir uzmanlık alanı oldu. Ailem ve ben, tüketici borcunun derinliklerinde, 60 bin dolarlık bir tonda kaldık. Aile toplantıları ve tatillerine ev sahipliği yapmaktan vazgeçmek istemedim, ama bütçeme sadık kalmam gerektiğini de biliyordum.
Devamını Oku