Maliye

Amerikan Tüketici Görüşü İncelemesi

İnternette milyonlarca ve milyonlarca dolandırıcılık var. Hemen hemen hepsi kredi kartı bilgilerinizi veya kişisel bilgilerinizi almak için arıyoruz. En popüler dolandırıcılıklardan biri size para kazandırmayı vaat eden web siteleridir ve yapmanız gereken her şey parayı almak için bilgi girmektir.

Bilgisayarınızın arkasından biraz daha fazla para kazanmak istiyorsanız, herhangi bir programa katılmanız, dolandırılma veya kişisel bilgilerinizin çalınması korkusuyla karşı karşıya gelebilirsiniz. Ekstra para kazanmak için bir seçenek, bir ankete katılmaya başlamaktır. Bu web siteleri basit anketleri doldurmanıza ve zamanınız için ödeme almanıza olanak tanır.

İnternette düzinelerce ve düzinelerce anket sitesi vardır ve para kazanmanın meşru yolları olan ve bilgilerinizi çalmayacak pek çok şey vardır. Bu anket programlarının her biri, ekstra para kazanmak istediğinizde dikkate almanız gereken çeşitli avantajlara ve dezavantajlara sahiptir. En popüler seçeneklerden biri Amerikan Tüketici Görüşüdür ve sizin için en iyi seçenek olabilir.

Amerikan Tüketici Görüşü Geçmişi

American Consumer Opinion ilk olarak 1986 yılında Decision Analyst tarafından kuruldu ve aynı zamanda Better Business Bureau'nun da üyesiydi ve üyelikleri birkaç pazarlama dernekleri var. En büyük anket sitelerinden biri ve en büyük seyirci üyelerinden birine sahipler. Aslında, dünya genelinde 7 milyondan fazla üyesi var. Yıllar içinde, ödüller için 30 milyon dolar ödedi ve üyeleri 20 milyondan fazla anketi tamamladı. Popüler olmaları nedeniyle, bir çok kişinin neden bir anket sitesine katılmayı düşündüklerinde Amerikan Tüketici Görüşü'nü seçtiğini görmek kolaydır.

Amerikan Tüketici Görüşü ile Para Kazanmak

Amerikan Tüketici Görüşü'nün ardındaki fikir basittir, ancak anket alanlarına aşina değilseniz, kafa karıştırıcı bir süreç olabilir. American Consumer Opinion, büyük şirketler ile farklı ürün veya markalarla ilgili görüşlerini bildirmek isteyen tüketicileri bulma konusunda bir anket panelidir. Üyeleri puan ile ödüllendiriyorlar ve şirketler hedef kitlesinden yüzlerce fikir alıyorlar.

Amerikan Tüketici Görüşü'ne katılmak hızlı ve kolaydır. Yapmanız gereken tek şey, yaşınız ve yaşadığınız yer gibi temel bilgilerinizi girmek ve daha sonra bir üye hesabı oluşturabileceksiniz. Hesabınızı oluşturduktan sonra, Amerikan Tüketici Görüşü'nün hangi kalifiye anketleri aldığınızı ve kaç anketi aldığınızı ve ne sıklıkta etkileyeceğini belirten genel bir hane anketi almanızı gerektirecektir. Onları aldığın.

Amerikan Tüketici Görüşü'nün iyi avantajlarından biri, ABD dışındaki kişilerin yararlanabileceğidir. Rakiplerin çoğu, ABD'deki herhangi biriyle sınırlıdır, ancak Amerikan Tüketici Görüşü ile dünyadaki herkes anketlere katılabilir ve çalışmaya başlayabilir. Bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak, almaya uygun olduğunuz anketlerin sayısını etkileyebilir.

İlk çalışmayı tamamladıktan sonra, anketleri doldurarak para kazanmaya başlama zamanıdır, ancak bu bir tane aldığınızı varsayar. Mevcut anketlere ve yerine getirdiğiniz demografiye bağlı olarak, bir saat bekleyebilir veya ilk anket davetinizi almak için birkaç gün bekleyebilirsiniz. Üyelerine sundukları birkaç farklı anket türü vardır. Ürünleri test etmekten yeni reklam kampanyalarını incelemeye kadar her şey olabilir. Her bir anket, anketin uzunluğuna ve ne kadar katılım gerektirdiğine bağlı olarak farklı puanlar sağlayacaktır.

Sadece birkaç dakika sürecek olan kısa anketlerle, 5 puandan 50 puana kadar her yerde kazanacaksınız. 20'den fazla sorudan oluşan daha uzun anketler için, ne kadar sürenin biteceğine bağlı olarak 100'den 5.000'e (50 $) kadar puan alabilirsiniz. Açıkçası, bu büyük anketler neredeyse küçük olanlar kadar yaygın olmayacak, ancak daha büyük anketlerden birine davet edilmek umuduyla üye olmaya değer. Bitirdiğiniz daha fazla anket, daha fazla puan alacağınız puanlar ve bu puanlar paraya çevrilir.

Puan kazanmanın başka bir yolu da, tavsiye programlarına katılarak. Her anket sitesi bu programlardan birine sahip değildir, ancak American Consumer Opinion, deneyimlerinizi arkadaşlarınızla paylaşmanıza teşvik eder. Programa katılacağınız herkes için .50 TL kazanacaksınız. Tabii, bankanızı kırmayacak, ama sadece arkadaşlarınızın kaydolması için kolay para.

Amerikan Tüketici Görüşü İncelemesi ile Para Çekme

Yeterli puan kazandıktan sonra, bu ödülleri paraya çevirip para kazanmaya başlayabilirsiniz. Amerikan Tüketici Görüşü ile ödeme yapmak kolaydır, ancak ödemeleri talep etmenize izin vermeden önce en az 1000 puan (bunun karşılığında 10 ABD Doları) almanız gerekir.

Paranızı almak için birkaç farklı seçenek var. Fiziksel bir çekinizin size gönderilmesinin geleneksel yolunu seçebilirsiniz. Belli ki, postaya giriş yapmak, paranızı almanın en hızlı yolu olmayacak, ama bazı insanlar çekleri ellerinde tutmayı tercih ediyor.

Paranızı alabilmenin bir başka yolu da fonlarınızın PayPal hesabınıza aktarılmasıdır. Tek yapmanız gereken hesabınızı bağlamak ve daha sonra bir PayPal isteyebilirsiniz. Kısa bir istek süresinden sonra, PayPal'daki parayı bulacaksınız, daha sonra isterseniz geleneksel bir banka hesabına transfer yapabilirsiniz.

Paranızı alabilmenin en son yolu bir Visa hediye kartı satın almaktır. Paranızı hediye kartına yatırmak, paranızı kullanabileceğiniz en hızlı yollardan biri olacak.Bu kartlardan bir tanesini puanlarınızın değeri için hızlıca satın alabilir ve daha sonra elektronik olarak size gönderilecektir. Bu Visa hediye kartlarını geleneksel Visa kredi kartında kabul ettikleri herhangi bir mağazada kullanabilirsiniz.

Amerikan Tüketici Görüşü Şikayetleri

Hangi anket sitesini kullandığınızdan bağımsız olarak, en iyi deneyimi olmayan üyeler olduğunu göreceksiniz. Kötü bir deneyimi olan bir kişinin, iyi bir deneyime sahip olan kişilere karşı görüşlerini paylaşma olasılığının daha yüksek olduğunu anlamanız önemlidir.

Sitenin genel şikayetlerinden biri, anketlerin yeterince sık gelmemesidir, ancak bu kişiden kişiye farklılık gösterecektir. Bazı kullanıcılar diğerlerinden daha fazla davetiye alacaktır. Yeterince davet almamak, Amerikan Tüketici Görüşü ile duyacağınız en yaygın dezavantajlardan biridir.

Diğer bir yaygın şikayet, kullanıcıların anketin ortasında siteden başlatılmasıdır. Bu kullanıcılar, yarısı tamamlanmış anketleri için herhangi bir ödül almadıklarını söylüyor. Bu ortak bir sorun değildi, ancak üye olmayı planlıyorsanız farkında olmanız gereken bir şey. Herhangi bir anket sitesiyle aksaklıklar yaşanacak ve Amerikan Tüketici Görüşü, bu sorunun rakiplerinin çoğundan daha fazla şikayeti olmadı.

Kayıtlarında sahip oldukları benzersiz bir şikayet, bazı kullanıcıların hesabının ilk ödemelerini almadan önce silinmiş olduğunu bildirmesidir. Bu sorunların çözülüp çözülmediğini belirlemek için müşteri hizmetlerinden herhangi bir resmi açıklama veya rapor sunulmamıştır, ancak bu, kullanıcılar için çok fazla hayal kırıklığı yaratabilecek tehlikeli bir tuzaktır.

Amerikan Tüketici Görüşü - Katılmalı mısınız?

Boş zamanınızda ekstra para kazanmanın bir yolunu arıyorsanız, bir anket sitesi bunu yapabileceğiniz en iyi yollardan biridir. Yüzlerce farklı seçenek var ama Amerikan Tüketici Görüşü en iyi seçeneklerden biri olacak. Sitenin en büyük avantajlarından biri, kullanımı tamamen ücretsizdir, yani eğer beğenmezseniz siteleri değiştirebilir ve hiçbir şey kaybetmediniz demektir.

Bu sizin için en iyi seçenek değilse, endişelenmeyin, diğer birkaç programı gözden geçirdim, böylece sizin için en iyi olanı bulmak için düzinelerce programa katılmanız gerekmez. Bu siteler size günlük işinizden ayrılmak için yeterli gelir sağlamayacak, ancak ayın sonunda fazladan harcama yapmaktan kim şikayet edecek?

Videoyu izle: iPhone 7 Kullanıcı Deneyimi, Görüşü, İnceleme

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Çevrimiçi Gelir, Kitap Güncelleme ve Daha Fazla 3,542 $!
Maliye

Çevrimiçi Gelir, Kitap Güncelleme ve Daha Fazla 3,542 $!

Vay. Söyleyebileceğim tek şey bu. Bu ay, geçen ay yaptığımınkiyle kıyaslandığında neredeyse iki katına çıktım ve bu, şimdiye kadarki en iyi aylık gelirden gelmiştim. İştiraklerimi tıklayarak ve kurslarımı alarak bunu mümkün kılan herkese minnettarım. Senin gibi insanlar için bugün olduğum yerde olmazdım.
Devamını Oku
Nitelikli Olanlar İçin Ücretsiz Aletler
Maliye

Nitelikli Olanlar İçin Ücretsiz Aletler

Kış mevsiminde, ücretsiz cihazların nasıl edinileceği hakkında bilgi paylaşmanın iyi bir zaman olduğunu düşündüm. Tamam, herkesin yararlanmayacağı gibi herkes bundan yararlanamaz. Düşük Gelir Konut Enerjisi Yardım Programı için kısa, LIHEAP olarak bilinen bir hükümet yardım programı vardır. Bu uzun süredir devam eden hükümet programı, düşük gelirli ve engelli vatandaşların bireylere ve ailelere enerji maliyetleriyle yardım eden girişimlerle güvenli ve sağlıklı kalmasına yardımcı oluyor.
Devamını Oku
2018 Genç Yetişkinler için En İyi Otomobil Sigortası Kim?
Maliye

2018 Genç Yetişkinler için En İyi Otomobil Sigortası Kim?

Genç ya da genç bir yetişkin olduğunuzda, araba sigortası satın almak en keyifli deneyimler değildir. Bir yandan, ABD'deki her eyaletteki (New Hampshire hariç) tüm sürücüler için otomatik sigorta kapsamı gereklidir. Diğer yandan, gençler ve genç yetişkinler kapsama için en yüksek primleri öderler. Genç yetişkinler için en ucuz otomobil sigortası sağlayıcılarının bir listesini sunarak bu sorunu çözmenize yardımcı olacağız.
Devamını Oku