Kredi

En İyi Yıllık Kurları ve Oranları Bulma

Yaptırımlar hem iyi hem de kötü olmak üzere çok baskı yapıyor. Gerçekte ne olduğu, yıllık ücretlerin herkese tavsiye edilmediği halde, belirli yatırımcılar için tam olarak gerekenler olabilir.

Yüksek ücretlere sahip olma eğilimindedirler ve kurulduktan sonra plandan fon çekmeyi çok zorlaştırırlar. Ancak, aynı zamanda, yıllık ödemelerin belirli yadsınamaz faydaları vardır:

 1. Bir aylık satın alma, kendi emeklilik planınızı oluşturmak gibi bir şeydir. Çoğu işçinin bu günlerde geleneksel, tanımlanmış bir sosyal yardım maaşına erişimi yoktur, bu nedenle bir yıllık gelir mükemmel bir değişim olabilir.
 2. Emeklilik için biriktirdiğiniz para miktarını artırmanızı sağlar. Vergiye tabi tutulan neredeyse her emeklilik planı, katkıda bulunabileceğiniz para miktarını sınırlandırırken ($ 18,000 ila 401 (k) plan veya IRA'ya 5,500 dolar), Bir yıllık gelire katkıda bulunabileceğiniz para miktarında bir dolar sınırı yoktur.

401k veya 403b'nizi de bir yıllık ücrete dönüştürebilirsiniz.

Zaten satın almaya mı başladın? Bir yıllık gelirden faydalanabileceğinizi düşünüyorsanız, o zaman size özel durumunuz için doğru şartları bulmak için saygın bir temsilciyle çalışmanızı şiddetle tavsiye ederim. Güvenebileceğiniz birinden ücretsiz, hiçbir yükümlülük raporu almak için bu basit formu doldurun.

Seçmeniz gereken 5 Ana Sigorta Tipi

Tutarlar farklı şekil ve boyutlarda gelir, bu nedenle doğru plana yatırım yaptığınızdan emin olmak için yıllık fiyat teklifleri almanız gerekir. Ancak, ilk araştırmanızda size yardımcı olmak için beş ana yıllık sigorta türü vardır:

 • Sabit
 • Değişken
 • Sabit Endeksli
 • acil
 • Ertelenmiş Gelir

1. Sabit Faizler

Sabit bir rant, ismin tam olarak ima ettiği şeydir. Sigorta şirketinin, iş sözleşmesi koşulları kapsamında size sabit gelir ödemesi yapmayı kabul ettiği bir yatırım planıdır. Sabit bir rantla, yatırımınıza istikrarlı bir getiri oranı kazanabilirsiniz. Bir bakıma, emekliye ayrılan emeklilerin sayısının artması için geleneksel emeklilik maaşı yarattığı için emeklilik için mükemmel bir yatırım çözümü.

Sabit menkul kıymetler mevduat belgelerine ve diğer sabit gelirli, sabit kıymetli yatırım araçlarına benzer. Yatırımınız, işin süresi boyunca sabit bir getiri oranı öder - bu, tam olarak hayatınızın geri kalanı olabilir.

Sabit menkul kıymetler - ve gerçekten tüm tutarlar - esas olarak özel yatırımlardır. Bu nedenle, sizin için en iyi olanı belirlemek için çeşitli sigorta şirketlerinden gelir vergisi almak zorunda kalacaksınız.

Size anında gelir sağlayacak sabit bir yıllık yatırım yapabilirsiniz. Ancak, faizleri biriktirecek ve gelecekte daha yüksek bir gelir sağlayabilecek ertelenmiş bir gelir rantına da dahil edebilirsiniz.

CD'ler gibi sabit ücretler de erken para cezası ile gelir. Bu cezalar bir CD'de ödeyeceğinizden çok daha sert olabilir. Gelir vergileri söz konusu olduğunda, erken para çekme cezaları “teslimiyet ücretleri” olarak adlandırılır. Onlar, rantınızın değerinin birkaç yüzdelik değerine sahip olabilir ve tipik olarak kayan bir ölçekte çalışır. Örneğin, ilk yıldaki gelirden para çekerseniz,% 5'lik bir teslimat ücretine tabi olabilirsiniz. Bu, ikinci yılda tamamen% 4'e düşebilir ve beşinci yılda tamamen% 1'e kadar düşebilir.

Eğer ertelenmiş bir gelir rantı olarak sabit bir rantı kurarsanız, yatırım geliri biriktirirse, aynı zamanda IRS'nin% 10'luk kısmı için gelir indirimi cezasına da tabi olabilirsiniz. Bunun nedeni, yıllık gelirdeki faiz birikiminin, emeklilik planına benzer şekilde vergi ertelenmesidir - ki bu gerçekten de maaşların sağladığı büyük avantajlardan biridir.

Sabit bir yıllık ödemenin faydaları:

 • Garantili faiz oranı iadeleri
 • Düşük asgari yatırım gereksinimleri
 • Sabit maaşlar üzerindeki faiz oranları genellikle CD'lerden çok daha yüksektir.
 • Hayatın geliri
 • Faiz gelirleri, ertelenmiş sabit gelirli kurumlar vergisi üzerinden ertelenmiş vergi gelirleridir.

En iyi sabit ücretlerin vurgulandığı ücretsiz bir rapor alın

2. Değişken Oranlar

Değişken gelirler, bir yatırımcının sabit yıllık gelirler de dahil olmak üzere sabit getirili yatırımlardan daha yüksek getiri oranları kazanma şansı sunabilir. Hem hisse senetlerine hem de tahvillere yatırım katılımı sağlarlar, ancak finansal piyasalar azalırsa ana zarar riski de doğurur.

Değişken rant içindeki para, kamu borsalarına kote olmadıkları için temel olarak sigorta sektörü yatırım fonları olan alt hesaplara yatırılır. Alt hesaplar çeşitli endüstri sektörleri dahil olmak üzere hisse senetlerine ve tahvillere yatırılmaktadır.

Değişken ücretler genellikle ertelenir, böylece para çekme işlemine başladığınızda daha yüksek bir gelir elde etmek için plana yatırımı artırabilirsiniz. Yine, emeklilik planları gibi, yatırımlar da vergi-ertelenmiş olarak büyüyor. Gelir almaya başladığınızda, emeklilik ya da başka bir tarihte olabilecek bir tarih belirleyebilirsiniz.

Değişken ücretler için “iyi haber” budur. Şahsen onları önermiyorum - Onlar hakkında yatırımcı dostu olmayan çok fazla şey var.

Değişken gelirler üzerindeki getiriler ne sabit, ne de garantili olup, aynı zamanda paranın ne zaman çekilebileceği konusunda da sınırlamalar getirir. İzin verilen sıklığı belirlemek için belirli planlarda rant teklifleri almak zorunda kalacaksınız, ancak genellikle teslim süresi içinde (genellikle 10 yıl) gerçekleşmediği sürece, yılda bir kez çekilme ile sınırlı olacaksınız.

Ama ücretler değişmeyen ücretlerden hoşlanmamamın nedeni. Ulusal ortalama% 3.61'lik bir ücret alıyorlar% 5'in üzerindeki ücretler sıra dışı değildir.Yıllık% 7'lik bir getiri beklemeniz durumunda bile,% 3.61'lik ücretler, bu miktarın yarıya düşmesinden daha fazla olacaktır. ciddi anlamda yanlış henüz?).

Ücret durumunu daha da kötü yapan şey çoğunlukla gizlidir. Tek bir ücret değil, daha ziyade rantın derinlerine gömülü olan daha küçük ücretler. “Ölüm oranı ve harcırah ücreti” - ortalama% 1,25 - idari ücretler, altta yatan fon giderleri (alt hesap ücretleri), ek binici ücretleri ve teslim ücretleri dahil olabilir.

Bir yatırım aracında çok fazla ücret var.

Değişken rantın faydaları (yüksek ücretler ve diğer dezavantajlar sizi korkutmasalarsa):

 • Gelir vergisi erteleme
 • Plandaki yatırımlar değiştirilebilir
 • Ömür boyu gelir
 • Sabit gelirli yatırımlardan daha yüksek getiri elde etme yeteneği

En iyi değişim ücretlerini vurgulayan ücretsiz bir rapor alın

3. Sabit Endeksli Borçlar

Bu, en fazla sayıda insan için en çok istenen rant olabilir. Planda gelir yaratmak için farklı yöntemler kullanması dışında, bir tür sabit yıllık gelirdir. Sabit ücretler, anapara ve sabit getirilerin korunmasına yoğunlaşırken, sabit endeksli gelirler her iki amaca yöneliktir, ancak aynı zamanda yükselen finansal piyasalara katılımı da sağlar.

Sabit yıllık ücretler gibi sabit endeksli gelirler de yıllık garantili asgari getiri oranı sağlar. Ancak, belirli bir hisse senedi endeksine yatırımın sağladığı getirileri de alabilirsiniz. Sigorta şirketi daha sonra ikisinin arasında daha yüksek getiri elde etmenizi sağlayacaktır. Bu sayede sabit endeksli hisse senedi piyasasına hisse senedi piyasasına katılım sağlanırken, piyasadaki düşüşe karşı koruma sağlanır.

Sigorta şirketlerinin piyasadaki düşüşleri dengelemek için kullandıkları piyasa kazançları üzerinde bir sınırlama vardır. Hisse senedi yatırımları yoluyla kazanabileceğiniz miktara üst sınır getiriyorlar. Örneğin, yıllık geliriniz yıllık hisse senedi getirilerinizi% 10, ancak pazar% 15 artarsa, kazançlarınız% 10 ile sınırlı olacaktır. Buna ek olarak, genellikle endeks fonunda tutulan hisse senetleri tarafından ödenen temettüleri almayacaksınız.

Bir kez daha, bu terimlerin spesifik ayrıntıları, yıllık fiyat teklifinize bağlı olacaktır. Bu nedenle, soru sormanız ve çok sayıda not almanız gerekir.

Sabit endeksli bir aylığın faydaları:

 • Ön ödeme yok
 • Müdürün korunması
 • Düşük asgari yatırım gereksinimleri
 • Vergi erteleme
 • Sabit yatırımlardan daha yüksek getiri

En iyi sabit endeksli aylıkları vurgulayan ücretsiz bir rapor alın

4. Acil Yardımlar

Anlık bir yıllık gelir, size derhal bir gelir sağlamak için kurulmuş olan bir yıllık gelirdir. Yıllık plana para yatırırsınız ve bir sonraki aya kadar size gelir ödemesi yapmaya başlar.

Hemen dönemler bazen tek prim anapara primleri, çünkü ön yatırım yaparsınız (“sigorta primi”, “sigorta primi”) ve daha sonra faydalar (gelir ödemeleri) almaya başlarsınız. Bu nedenle, genellikle emeklilikte kurulurlar.

Ödeme koşulları, ani yıllık sözleşmeye göre değişir. Bunları 20 yıl gibi belirli bir süre için ödeyebilir veya hayatınızın geri kalanı için ödeme alabilmeniz için bunları ayarlayabilirsiniz. Bu, yıllık fiyat teklifleri aldığınızda ön plana çıkabileceğiniz bilgidir.

Anında bir yıllık ücretin faydaları:

 • Güvenli, güvenli bir yatırım
 • Tamamen pasif yatırım
 • CD'lerden daha yüksek getiri
 • Hemen gelir
 • Hayatın geliri

En iyi anlık ödemelerin altını çizen ücretsiz bir rapor alın

5. Ertelenmiş Gelir Maaşları

Bazen olarak anılır uzun ömürlü rantertelenmiş bir gelir rantı, başladığınız ve fon sağladığınız bir plan olup, birikmiş yatırım geliri ile büyümesine izin verir. Bu şekilde, emeklilik planlarına benzer şekilde çalışırlar, çünkü genellikle yıllık katkılardan ziyade, yatırımı topluca yaparsınız.

Erteleme süresi tamamen size kalmış. Plana para yatırabilir ve bir yıl kadar kısa bir sürede gelir ödemeleri almaya başlayabilirsiniz. Ya da, plana yatırım yapabilir ve 20 veya 30 yıl içinde emekli olduğunuzda gelir ödemeleri almaya başlayabilirsiniz. Gelir ödemelerinizi almaya başladığınızda, garanti ömür boyu gelir olarak kurulabilirler.

Özel yatırım koşulları değişebilir, ancak genellikle sigorta şirketi tarafından 10 yıldan beri garanti edilen sabit faiz oranıyla gelirler. Bu sürenin sonunda, her yıl olduğu gibi sık sık ortaya çıkabilecek bir sıfırlama olacak ve bu da o zamana kadar geçerli olan piyasa faktörlerine dayalı yeni bir faiz oranı oluşturacaktır.

Sigorta şirketi de, genellikle, yıllık gelir için her zaman en az bir getiri oranı sağlayacak, böylece en azından bu getiri oranını alacaksınız. Ve doğal olarak, rantın ertelenmiş vadesi ne kadar uzun olursa, planın değeri o kadar yüksek ve gelir ödemeleriniz o kadar yüksek olur.

Ertelenmiş gelirlerin faydaları:

 • Müdürün korunması
 • Borsa performansıyla ilgilenmeniz gerekmiyor
 • 401'inizin (k) bir bölümünü ertelenmiş bir gelir rantına geçirebilirsiniz.
 • 70 1/2 yaşında gerekli minimum dağılım (RMD) yok

En iyi ertelenmiş gelir giderlerini vurgulayan ücretsiz bir rapor alın

Son düşünceler

Bunlar beş ana gelir kategorisidir. Ancak, her bir gelir türü, size daha fazla avantaj sunabilecek çok sayıda potansiyel “binici” ile birlikte gelir. Bu yardımlar, garantili çekilme, uzun süreli bakım, ölüm ödeneği ve yaşam maliyeti ayarlamalarına ilişkin hükümleri içerir.

Bunlar, yıllık rant teklifleriyle öğrenebileceğiniz potansiyel eklentilerdir.Ödenekler diğer çoğu yatırım türünden daha karmaşık olma eğilimindedir, bu yüzden süreç boyunca size rehberlik edecek bir sigorta uzmanı ile çalışmanıza yardımcı olacaktır. Bir kez daha, tekrarlar herkes için işe yaramaz, ancak sadece sizin durumunuz için doğru çözüm olabilir.

Videoyu izle: İSTENMEYEN TÜYLERDEN SONSUZA DEK KURTULUN! - Ev Yapımı Doğal Yöntemler

Popüler Mesajlar

Kategori Kredi, Sonraki Makale

Kahretsin! Sıkıştırdım… .Faked Raporunuzda Bir Hata Düzeltmek için Nasıl
Kredi

Kahretsin! Sıkıştırdım… .Faked Raporunuzda Bir Hata Düzeltmek için Nasıl

Paranızın en önemli yönlerinden biri de kredi geçmişinizdir. Kredi raporunuz, paranızın borçlanmasıyla ilgili olarak mali hayatınızın bir kaydıdır. Aslında, finansal itibarınız. Kredi raporunuz iyi göründüğünde, iyi görünüyorsunuz - ve iyi bir finansal risk gibi. Ödünç verenler başvurunuzu onaylama konusunda daha olasıdır ve size rekabetçi faiz oranları verir.
Devamını Oku
2018 için en iyi 7 En İyi Nakit Geri Kredi Kartları
Kredi

2018 için en iyi 7 En İyi Nakit Geri Kredi Kartları

Aksine herkesin söylediğine rağmen, nakit geri kredi kartları gerçekten “hiçbir şey için bir şey” kazanmanıza izin verir. Kartınızı düzenli aylık masraflar için kullanabilmeniz ve faiz ödemeden önce ödeyebilmeniz durumunda, herhangi bir yerden para kazanabilirsiniz. Kazandığınız her bir dolar için% 1-5 geri dönüş - ve hemen hemen hiç çaba göstermeden.
Devamını Oku
Ön Ödemeli Borç Kartları Genellikle Hesapları Kontrol Etmekten Daha Pahalı
Kredi

Ön Ödemeli Borç Kartları Genellikle Hesapları Kontrol Etmekten Daha Pahalı

Bu Tim Chen'den bir misafir yazısı, NerdWallet'in CEO'sudur. NerdWallet, en iyi kredi kartlarını, en iyi ödülleri ve en düşük APR'leri kullanarak yaklaşık 600 kredi kartını sıralayarak bulmanıza yardımcı olur. Ön ödemeli banka kartları ve çek hesapları hem gizli gizli ücretlere sahiptir. Amacınız seçeneği daha az ücretle seçmekse, genellikle kontrol hesabına gitmekten daha iyidir.
Devamını Oku