Maliye

Transamerica Hayat Sigortası İncelemesi

Transamerica, dünyanın önde gelen sigorta ve finans hizmetleri şirketlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Firma dünya çapında 19 milyondan fazla müşteriye sigorta ve yatırım sunmaktadır. Transamerica'nın sloganının da belirttiği gibi, şirket - ve müşterileri - “Yarın Yapıcılar” dır. Bunun nedeni, şirketin müşterilerinin yarınlarını planladıkları her şeyi yapmaya çalıştığıdır.

Transamerica'nın Tarihi

Şirket, 100 yılı aşkın bir süredir sigorta ve mali danışmanlık hizmeti sunmakta olup, 1904'te, Amadeo Giannini'nin San Francisco, Kaliforniya'daki dönüştürülmüş bir salonda İtalya Bankası'na başladığında faaliyetine başlamıştır. Sadece finansal varlıkların değil, tüm finansal sınıfların herkese finansal hizmet sunmaya çalışıyordu. İşleri, mülklerini yeniden inşa etmek için konut sakinlerine kredi verebildiği 1906 San Francisco depreminin ardından gerçekten yükseldi.

Birkaç yıl sonra, 1928 yılında şirket, Bank of America ile birleşti ve bundan iki yıl sonra, Transamerica Corporation aracılığıyla Occidental Life Insurance'ı satın aldı. 1956 yılında bankacılık ve hayat sigortası şirketleri, Transamerica adını taşıyan sigorta bileşeni ile ayrıldı. Bugün, Transamerica müşterileri çok çeşitli sigorta ve finansal ürün ve hizmetlere erişebilmektedir.

Firmanın tüm ABD eyaletlerinde ve Columbia Bölgesi'nde sigorta sağlaması için lisans verilmiştir ve yürürlükte olan yaklaşık 223 milyar dolarlık prime sahiptir. Transamerica, yönetim altındaki varlıklarda yaklaşık 29.5 milyar dolarlık bir varlığa sahiptir.

 

Transamerica tarafından sunulan ürünler

Transamerica, hem tüketicilere hem de işletmelere çok çeşitli ürünler sunmaktadır. Sigorta tarafında, şirket aşağıdaki kapsam türleri dahil olmak üzere çok sayıda seçenek sunmaktadır:

  • Uzun ömür - Vadeli hayat sigortası belirli bir süre için saf ölüm yardımı sunar. Bu tipik olarak 10 yıl, 15 yıl, 20 yıl veya 30 yıldır. Sigortalının, bir hayat poliçesinin yürürlükte olduğu süre boyunca geçmesi halinde, söz konusu yararlanıcı, belirtilen miktardaki ölüm yardımını alacaktır. Vadeli politikalar herhangi bir nakit değeri veya tasarruf bileşeni sunmadığından, bu kapsamdaki primler tipik olarak diğer “kalıcı” teminat biçimlerine göre daha hesaplıdır. Örneğin, aynı yüz değerine sahip kalıcı bir politikanın% 20'sinden daha azına 1 milyon dolarlık bir vade politikası alabilirsiniz. Vadeli hayat bazen bir “ipotek dengesi” gibi geçici ihtiyaçları karşılamak için kullanıldığı için “geçici” hayat sigortası kapsamı olarak adlandırılır.
  • Tüm hayat - Tüm hayat sigortası, ölüm değeri koruma ve nakit değeri biriktirme sunar. Nakit değeri içinde yer alan fonların vergi ertelenmiş olarak büyümesine izin verilir, yani çekilme zamanına kadar hiçbir vergi ödenmez. Nakit, zaman içinde garantili bir oranda büyür. Tüm hayatın kalıcı bir kapsama alanı olduğu düşünülür, çünkü prim ödenmesi koşuluyla, teminat, bir kişinin hayatının “bütünü” için çoğu kez geçerli kalacaktır.
  • Evrensel yaşam - Evrensel bir politikanın daimi hayat sigortası koruması olduğu düşünülmektedir. Aynı zamanda, ölüm yardım koruması ve nakit değeri biriktirme sunar. Bununla birlikte, politika sahibinin finansal ihtiyaçları zamanla değiştikçe daha yüksek veya daha düşük prim miktarlarını ödemeyi tercih edebilmesi, tüm yaşamdan daha fazla esneklik sağlar. Politika değeri buna göre artırabilir veya azaltabilir. Bütün politikalarda olduğu gibi, nakit değerinin vergi ertelenmiş olarak büyümesine izin verilir.
  • Değişken Evrensel Yaşam - Yine bir başka kalıcı hayat sigortası türü, değişken yaşam, ölüm yardımı koruması ve nakit değeri sağlar. Bununla birlikte, değişken evrensel yaşamla birlikte, nakit değerin geri dönüşü piyasadaki “alt hesaplar” ın altında yatan yatırımlara dayanmaktadır. Bunlar, pazarın yukarı doğru hareket etmesi koşuluyla, hesabın içindeki fonların büyük ölçüde büyümesine izin verebilir. Bu hesaplar, aşağı doğru hareket eden bir pazarda daha riskli olabilir.
  • Yanlışlıkla Ölüm - Ölümcül ölüm kapsamı ile, poliçe sahipleri kapalı bir kazada geçmeleri halinde politikalarına ek yararlar ekleyebilirler. Bu, düşünülemez durumların oluşması durumunda sevdiklerine bakılmasının sağlanmasına yardımcı olabilir. (Bu yararın, hastalık veya diğer doğal nedenlerden kaynaklanan ölüm durumunda tipik olarak ödeme yapmayacağını belirtmek önemlidir).
  • Son masraf - Son masraf kapsamı, bir kişinin cenaze ve ilgili masrafları için ödeme yapmaya odaklanır. Bugün, cenaze masrafları - mezar arsası, mezar taşı ve diğer ilgili masraflar dahil - 10,000 doları aşabilir. Ne yazık ki, pek çok aile bu bedelleri sevdiklerinin ölümü üzerine hemen ödeyemiyor. Son masraf sigortasına sahip olmak, bunu yapmanın bir yolunu sağlar - zaten stresli ve duygusal bir zamanda sevdikleriniz üzerindeki stresi ortadan kaldırır.
  • Anahtar adam hayat Anahtar adam hayat sigortası nedir? Anahtar kişi sigortası, insanların göz ardı edebileceği bir iş sigortası şeklidir, ancak bir sahibi veya önemli bir takım üyesini kaybetme riski karşısında bir işletme veya firmanın başarılı olmasını sağlamadaki tüm farkları yaratabilir. Bir işveren, bilgisi, çalışması veya genel katkısı şirket için çok değerli olarak kabul edilen herhangi bir çalışanın hayatına veya sağlığına dair önemli bir sigorta poliçesi alabilir.

Hayat sigortasına ek olarak, Transamerica aynı zamanda uzun süreli bakım sigortası, emeklilik ve emeklilik için emeklilik planlayanlar için emeklilik / yatırım tasarrufu seçenekleri de dahil olmak üzere bir dizi başka finansal ürün sunmaktadır.

Finansal Güç Derecelendirmeleri

Transamerica, sigorta şirketi derecelendirme kuruluşları tarafından çok iyi dereceler verildi. Bu derecelendirmeler aşağıdakileri içerir:

ÖÖ En iyiMoody's Yatırımcı HizmetlerikokarcaStandart ve Zayıf
A +A1AA-AA-

Avantaj ve Düşünceler

Hayat sigortası ararken sigorta şirketinin seçim ve esneklik sunabilmesi önemlidir - özellikle de sizin özel ihtiyaçlarınızla karşı karşıya olduğu şekilde. Birçoğu, bir sigara içen için hayat sigortası arayanlar gibi yaşam tarzı seçimleri nedeniyle kendileri için bir politika bulamadıkları konusunda yanlış bir kanıya sahipler, sizin için seçenekler var ve ihtiyaçlarınız için en iyisini bulma konusunda yardımcı olabilirim. Transamerica, terim, tüm yaşam, evrensel yaşam, değişken ömür, son masraf ve kaza sonucu ölüm gibi son derece esnek ve çeşitli bir ürün yelpazesi sunar. Bu, şirketin mükemmel müşteri destek ekibiyle birleştiğinde, özellikle ne kadar satın alacağına ve ne tür bir kapsama alanının kendi ihtiyaçları için en iyi olabileceğine dair detayların belirlenmesinde yardıma ihtiyaç duyan müşteriler için güzel bir karışım hazırlayabilir.

Buna ek olarak, Transamerica'nın politikaları aynı zamanda planlarını daha da özelleştirilebilir hale getirebilecek güzel bir ürün yelpazesine sahiptir. Örneğin, şirket, poliçenin kendi ölüm yardımının ödenmesinden doğabilecek emlak vergisi yükümlülüklerinden sevdiklerinin korunmasına yardımcı olabilecek bir emlak koruma sürücüsü sunmaktadır.

Şirketin web sitesi hem politikalar hem de politika kullanıcıları hakkında ek bilgi sağlar, böylece ilgili potansiyel adaylar, bunların kendi senaryolarında nasıl çalışabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinebilir.

Yine de, tüm iyiliğe rağmen, kapsama alanı ararken göz önünde bulundurulması gereken bazı hususlar vardır - özellikle de tek bir sigorta şirketi aracılığıyla bunu yaparken. Bu özellikle sigara içenler için en iyi hayat sigortası oranlarını aramak gibi belirli sağlık sorunlarınız varsa ve / veya sizi daha yüksek riskli bir başvuru sahibi olarak değerlendirebilecek başka faktörlere sahipseniz geçerlidir. Bu, herhangi bir sağlık muayenesi hayat sigortası poliçesi sunmayan bir şirkete bakmanızı gerektirebilir.

Bu durumlarda - veya her durumda - bazı karşılaştırmalı alışveriş yapmak her zaman iyidir. Aksi takdirde, sigorta şirketinin size sunduğu fiyat ne olursa olsun, “kilitlendiniz”. Bu, bu ürünler için alışveriş yaparken sadece bir araba satıcısına veya bir bilgisayar satıcısına gitmeye benzer ve nihai satın alma işleminizle birlikte ilerlemeden önce fiyatları başka bir yere bile kontrol etmeyebilir. Bu düşünceyle, ürünün ne kadar iyi olduğuna bakılmaksızın, ilk önce alışveriş yapmak her zaman mantıklıdır.

İhtiyaçlarınız İçin En İyi Hayat Sigortası Kapsamını Nasıl ve Nerede Alabilirsiniz?

Mevcut sağlık durumunuzdan veya durumunuzdan bağımsız olarak, en iyi hayat sigortası kapsamını ararken, farklı taşıyıcıların prim maliyetinin yanı sıra, size sunulan politika türlerini de karşılaştırmanız önemlidir. . Bunun nedeni, bir sigorta şirketi ile diğeri arasında, aynı tür ve teminat miktarı için bile önemli bir değişiklik olabilir.

Hayat sigortası için alışveriş genellikle en iyi bir sigortacıdan daha fazlasına erişimi olan bir ajans ya da şirket aracılığıyla gerçekleştirilir; bu, otomatik sigorta ve sağlık sigortası gibi diğer sigorta kapsamları için de geçerlidir. Bunun nedeni, uygulamanızın, belirli ihtiyaçlarınız için en iyi kapsama alanını ve prim oranını elde etmek amacıyla birçok farklı taşıyıcıya "alışveriş yapması" olabilir. Bu konuda size yardımcı olmak için sizin için en iyi derecelendirilmiş şirketleri satın alacak ve özelleştirilmiş tekliflerinizi teslim edecek bir üst yaşam sigortası ajansıyla ortaklık kurdum.

Sizin ve sevdikleriniz için çalışacak bir politika aramaya hazırsanız, bu sayfadaki formu kullanarak işe başlayabilirsiniz. Form bilgilerinizi alacaktır ve size bir dizi teklif sunacaktır. Herhangi bir özel düşünceniz varsa, ortağımız Root Financial, ihtiyaçlarınızı karşılayacak daha ayrıntılı tekliflerin yayınlanmasına yardımcı olmak için sizinle iletişim halinde olacaktır. Bugün pazardaki en iyi taşıyıcılarla çalışıyorlar ve ihtiyacınız olan tüm önemli bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde - doğrudan evdeki bilgisayardan - bir temsilci ile şahsen tanışma gereği olmadan alabilirler.

Hayat sigortasının satın alınmasının büyük bir karar olabileceğini anlıyorum - ve sevdiklerinizi koruyacak sigorta şirketini bilmek, bu kararı vermek için çok önemlidir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: AEGON TANITIM

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="Craigslist'de Son Derece Hızlı Şeyler Nasıl Satılır"/>
Maliye

Craigslist'de Son Derece Hızlı Şeyler Nasıl Satılır

Dün gece eski cep telefonumu Craigslist'e satmaya karar verdim ve ondan kurtulmak için birkaç hafta beklemek istemedim. Bu yüzden aşağıdaki adımları uyguladım ve listelemeyi 2 saat içinde satabildim. Telefonumu çabucak satmaya çalıştığım ipuçlarını burada bulabilirsiniz ve eminim ki, ürünlerinizi Craigslist üzerinde hızlı ve uygun bir fiyata satmanıza yardımcı olurlar.
Devamını Oku
7 Kolay Adımda 50'de Nasıl Emekli
Maliye

7 Kolay Adımda 50'de Nasıl Emekli

Erken emeklilik popüler bir finansal hedef haline geldi. Ve iyi olmalı. Erken emekli olmamanız bile, sadece senin özgürleştirebileceğini bilmek! Ve hayatınızda daha da büyük meydan okumalar yapmak için sizi özgürleştiren strateji olabilir. Artık yaşamak için artık çalışmak zorunda kalmayacağınız noktaya gelebilirsiniz.
Devamını Oku
Kredi Karma İnceleme: Bu yasal mı?
Maliye

Kredi Karma İnceleme: Bu yasal mı?

Sözde “serbest” kredi izleme şirketlerinin son yıllarda çoğalmasıyla birlikte, Kredi Karma'nın iddiaları ilk başta doğru olmak için çok iyi görünebilir. Bu tür şirketlerin çoğu “ücretsiz” hizmetler sunmakta (tam tersine, tam tersine işaret etmelerine rağmen), ancak daha sonra, kullanıcılardan, güvenlik veya doğrulama nedenlerinden dolayı kredi kartı bilgilerini girmelerini istemektedirler. Daha sonra bu, saçma ücretler almak ve yakalanan müşterileri istismar etmek için bunu kullanmaktadır. gafil
Devamını Oku
Canlı Örnek İnceleme
Maliye

Canlı Örnek İnceleme

Evden ikinci bir gelir elde etmek, bir rüya gibi geliyor, değil mi? Hepimiz kanepemize oturmayı sevmiyor, Netflix'i izliyor ve ceplerimize biraz daha para koyalım mı? İnternet sayesinde, boş zamanlarında biraz fazladan para harcayabileceğiniz birkaç yol var. “İnternetten para kazanmak” için arama yaptıysanız, çevrimiçi para kazanabileceğiniz binlerce ve binlerce yolu gördünüz.
Devamını Oku