Maliye

Sagicor Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Bir kişi hayat sigortası kapsamı için başvurduğunda, ele alınması gereken bazı önemli kriterler vardır. Elbette, aldığınız korumanın türü, aldığınız yararın miktarı gibi dikkatli olmak için bir anahtar faktör olacaktır. Bunun nedeni, sevdiklerinizin, borçlardan veya devam eden yaşam giderlerinden sorumlu olmaları ve kendileri için ödeme yapmaları gerekmiyorsa, herhangi bir mali sıkıntıya maruz kalmayacaklarından emin olmanızdır.

Ancak ihtiyaçlarınız için doğru hayat sigortası ürününü seçmenin bir başka önemli yönü de finansal açıdan güçlü ve istikrarlı bir sigorta şirketi seçmiş olmanızdır. Bu, sigorta şirketinin poliçe sahiplerinin hak taleplerini ödemek için iyi bir itibara sahip olduğu ve çok miktarda finansal karşılık bulundurduğu biliniyor demektir.

Hayat sigortası sektöründe uzun yıllardır çalışan ve bunu yapmak için olumlu bir itibara sahip olan sigorta şirketi Sagicor Life Insurance Company'dir. Bu tam hizmetli sigorta şirketi, müşterilerinin hem bugün hem de yarın korunmalarını sağlamak için bilge finansal kararlar almasına yardımcı olur.

Sagicor Hayat Sigortası Şirketi'nin Tarihi

Sagicor Hayat Sigortası Şirketi 1840 yılında kurulmuştur. İlk adı Barbados Mutual Life Assurance Society'dir ve bugün resmi adı Sagicor Financial Corporation'dır. Amerika'daki en eski sigortacılardan biri olarak kabul edilir.

Büyüdükçe, şirket 1800'lü yılların sonlarında Karayip Adalarının birçoğuna genişlemiş, aynı zamanda İngiliz İmparatorluğu boyunca ve aynı zamanda Japonya, Norveç, Arjantin ve ABD gibi ülkelerde yatırımlar yapmıştı.

Başlangıçta, bir şirket olan Sagicor, 2002'de “demutualized” olarak kuruldu. 2000'li yılların başlarında şirket, Sagicor Life Insurance Company'ye yeniden isimlendirdiği American Founders Life'ı da satın aldı.

Şirket için ana büyüme yöntemi, diğer hayat sigortası taşıyıcılarından sigorta işlerinin bloklarını elde etmekti - ve bugün, şirket hem hayat sigortası hem de yıllık sigorta ürünleri sunmaktadır.

Şirket adı Sagicor, firmanın bilgelik felsefesini kalpten yansıtır. Diğer bir deyişle, şirketin amaçlarını ve hedeflerini “bilgelik, onur ve alçakgönüllülük” ile takip etmesini yansıtır.

Günümüzde Sagicor'un kilit misyonu “Hissedarlarına sürekli olarak yüksek getiri sağlayan, çalışanlarına olağanüstü fırsatlar ve çeşitli halklardan saygı ve güven sağlayan bir hayat sigortası kuruluşu olmak” dedi.

Aynı zamanda bir vizyona sahiptir: “Çalıştığı toplumlarda insanların yaşamlarını iyileştirmeye kararlı büyük bir şirket olmak.” Sagicor'un hem Scottsdale, Arizona'da hem de Tampa, Florida'da ofisleri bulunmaktadır. Şirket, 45 ABD eyaletinde hayat sigortası şirketi yazmak için lisanslıdır. 22 ülkede faaliyet göstermekte olup, Amerika Birleşik Devletleri'nde ve Latin Amerika ve Karayipler'de birincil işlerini yürütmektedir.

Sagicor Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Sagicor, müşterilerine yıl boyunca yüksek kaliteli sigorta ve yıllık ürünler sunmaya devam etmiştir. 2015 yılsonu itibarıyla şirket, önceki yıla göre yaklaşık% 4'lük bir artışla 77 milyon doların altında bir net gelir elde etti.

Sigorta şirketinin toplam geliri de 59.0 milyon dolarlık artışla 1.104.2 milyon dolara yükseldi. Net prim geliri ise önceki yıla göre 2014 yılında 48 milyon $ 'dan fazla artarak 673,9 milyon $' dan kapandı. Genel olarak, varlık büyümesi sürekli olarak Sagicor'da artmaya devam etti.

Şirket her zaman poliçe sahipleri için değerli ürünler sunmayı amaçlamaktadır ve felsefesini kapsamı satın alan kişiler için çalışmaya adamıştır. Tüketicileri, sigorta kapsamına girme değeri hakkında eğitmek için web sitesinde çok sayıda bilgi sunmaktadır.

Ayrıca, Sagicor'daki müşteri hizmetleri temsilcilerinin soru, endişe ya da politika değişiklikleri, güncellemeler ya da eklemeler yapmak için kolayca ulaşılabilir. Bu iletişim yöntemleri arasında ücretsiz bir telefon hattı ve bir e-posta bulunmaktadır. Çalışma saatleri 08:00 ile 06:30 saatleri arasındadır. Pazartesiden cumaya ve pazartesiden cumaya saat 08:00 ile akşam 7:30 arasında Doğu Saati. yılın geri kalanı.

Sagicor Hayat Sigorta Şirketi'nin Finansal Gücü ve BBB Notu

Sagicor Life Insurance Company'nin finansal açıdan güçlü ve istikrarlı olduğu düşünülmektedir. A-A tarafından derecelendirilmiştir. En iyi. Bu Mükemmel olarak kabul edilir ve olası toplam 16 en iyi 4 puan.

Ayrıca Sagicor Hayat Sigortası Şirketi, BBB'nin (Better Business Bureau) akredite bir üyesidir ve 2009 yılının Eylül ayından beridir. Sigorta şirketine A + notu verilmiştir (A + ila F notlandırma ölçeği).

Son üç yılda, Better Business Bureau ile iki şikayet kapatıldı. Bu şikayetler, şirketin ürünleri veya hizmetleriyle ilgili sorunlara odaklanmıştır.

Sagicor Tarafından Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

Sagicor çeşitli hayat sigortası ürünleri sunmaktadır. Bu sayede müşterileri, ihtiyaçlarına en uygun kapsama alanını daha özel bir şekilde tasarlayabilir. Bu kapsama seçenekleri hem vadeli hem de kalıcı korumayı içerir.

Vadeli Hayat Sigortası Kapsamı Seçenekleri

Sagicor Hayat Sigortası Şirketi Sage Vadeli sigorta seçeneğini sunuyor. Vadeli hayat sigortası ile belirli bir süre için teminat satın alınır. Hiçbir nakit değeri bileşeni olmaksızın sadece ölüm ödeneği sunar - ve bu nedenle, hayat sigortası genellikle oldukça uygun maliyetli olabilir.

Sage sigortası, on yıl, 15 yıl ve 20 yıl boyunca, 95 yaşına kadar (belirli niteliklere sahip) bir düzeyde ölüm yardımı olan seçenekler sunar.Bu planlar kapsamın ömrü boyunca seviye primleri sağlar ve aynı zamanda sigorta ettirenin 70. doğum gününü takip eden poliçe yıldönümüne kadar daimi hayat sigortası poliçesine dönüşüm fırsatı sunar.

Ayrıca, sigortalının belirli terminal koşulları ile teşhis edilmesi veya eğer nitelikli bir bakım evi tesisine mahkum edilmesi gerekiyorsa, poliçenin ölüm ödeneğinin yüzdesini kullanma seçeneği de vardır. Bu hızlandırılmış yardım sigortası sürücüsü, sigortanın ya yüz miktarının% 50'sinden daha azını ya da tıbbi masraflar ya da diğer bakım ihtiyaçları için 300.000 $ 'ı kullanmasına izin verebilir.

Sagicor tarafından sunulan Sage teriminin hayat sigortası poliçelerine eklenebilecek isteğe bağlı sürücüler de var. Bu şunları içerir:

  • Çocuk Vadeli Binici - Çocukların terfi süresi ile, sigortalı çocuğun veya 15 ila 19 yaş arasındaki çocuklar için hayat sigortası koruması sağlanabilir - ve çocuk ya yaşına gelinceye kadar kapsamı sürdürebilir. 25 yıl ya da evleniyor. Çocuğun dönemin sonunda uygun olması durumunda, fayda, çocuğun mevcut sağlık durumuna bakılmaksızın, orijinal teminat miktarının 5 katına kadar kalifiye bir kalıcı hayat sigortası poliçesine dönüştürülebilir.
  • Kaza Sonucu Ölüm Yardımı Binici - Bu sürücü ile, sigortalı bir kalifikasyon kazası nedeniyle ölmelidir, daha sonra adı geçen faydalanıcı (veya yararlanıcılara), politikadan ek bir miktar ölüm yardımı alır.
  • Premium Rider'dan feragat - Sigortalı prim ödemelerinden feragat edip prim ödemeden tamamen devre dışı bırakılırsa sigorta primi ödemelerinden feragat eder.

Sagicor Hayat Sigortası Şirketi aracılığıyla belirli süreli hayat sigortası poliçelerinde sadeleştirilmiş altyazı alma imkânı bulunmaktadır. Bu, sigortalama sürecinin bir parçası olarak gerekli tıbbi muayenenin yapılmayacağı anlamına gelir ve böylece politikanın kalifiye olması daha kolay hale gelir.

Kalıcı Hayat Sigortası Seçenekleri

Sürekli hayat sigortası kapsamında, hem ölüm yardımı bileşeni hem de nakit değeri bileşeni vardır. Bu sigortalılara koruma ile birlikte vergi-ertelenmiş büyüme sunan bir tasarruf alanı sağlar.

Sagicor'da, aralarında seçim yapmak için kalıcı hayat sigortası kapsamı için çeşitli seçenekler var:

Sage No Lapse Evrensel Hayat Sigortası

Evrensel hayat sigortası, ölüm ödeneği koruması ve nakit değeri sağlar. Bu politikalar, sigortalıların belirli sınırlamalar dahilinde, primlerden ne kadar paranın nakit hesabına gideceğini ve ölüm ödeneğine ne kadar gideceğini seçebileceğinden, oldukça esnek olduğu düşünülmektedir. Poliçe sahibi ayrıca prim ödemelerinin zamanlamasını da seçebilir.

Sabit Endeksli Evrensel Hayat Sigortası

Sabit endeksli evrensel hayat sigortası, aynı zamanda bir nakit değeri hesabı ile birlikte, ölüm yardımı koruması sunar. Nakit değeri büyümesi, S & P 500 veya DJIA gibi bir temel endekse bağlıdır. Bu tür bir politika ile, politika sahibinin nakit değeri yukarı yönlü hareket eden piyasalarda yükselme fırsatına sahiptir. Ancak, piyasa düşüşü durumunda müdür korunacaktır.

Sabit Endeksli Tek Prim Tüm Hayat Sigortası

Tek bir prim Tüm Hayat Sigortası poliçesi ile, poliçe süresi boyunca zaman içinde prim ödemek yerine, poliçe sahibi sadece tek bir toplu ödeme yapar ve sonra politika ödeme olarak kabul edilir. Bu nedenle, nakit değeri hesabı büyüme üzerinde bir “atlama başlangıç” alacak. Ve, endekslenmiş bir ürün olarak, müdür pazardaki düşüşlerden de korunacaktır.

Faiz Duyarlı Tek Prim Tüm Hayat Sigortası

Faize duyarlı tek prim tüm hayat sigortası poliçesi ayrıca poliçe sahibinin, politikanın ödenmesi için tek bir prim ödeme yapmasını gerektirecektir. Bu tür bir politika ile, poliçe sahibi, daha yüksek emlak değeri ve aynı zamanda, kronik bakım masrafları veya uzun süreli bakım için ödeme yapmalarına ihtiyaç duyması halinde, yaşamsal faydalara erişme imkânına sahip olacaktır. Bu tür bir politika, paranın varislerine etkili bir şekilde aktarılmasına da izin verebilir.

Sage Bütün Hayat Sigortası

Tüm hayat, kalıcı hayat sigortası korumasının en “basit” olarak kabul edilir. Bunun nedeni, ölüm ödeneğinin garanti altına alınması ve prim miktarının kilitlenmesidir. Aslında, primin ödenmeye devam etmesi koşuluyla, bu tür sigortalar sigorta şirketi tarafından iptal edilemez - ve “tüm Sigortalıların yaşam süreleri.

Sunulan diğer ürünler

Hayat sigortası kapsamına ek olarak, Sagicor Hayat Sigortası Şirketi de yıllık ücretler sunmaktadır. Bu ürünler insanlara - özellikle emeklilere ve emekliliğe yaklaşanlara - yaşam için bir gelir yaratmak ve kontrol etmek için yardımcı olabilir.

Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Kurları Nasıl ve Nerede Alabilirsiniz

Hayat sigortası kapsamındaki en iyi teklifleri ararken, bir şirket ya da tek bir sigorta şirketinden daha fazlasına erişimi olan bir kurumla çalışmak her zaman için akıllıca olacaktır, böylece karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Bu sadece en iyi hayat sigortası poliçesi ararken değil, aynı zamanda en iyi otomobil sigortası şirketleri ve oranları gibi diğer teminat türleri için alışveriş yaparken de geçerlidir.

Üst düzey sigorta şirketlerinin birçoğu ile çalışıyoruz ve iyi bilgilendirilmiş satın alma kararı almak için ihtiyaç duyduğunuz tüm ayrıntıları elde etmenize yardımcı olabiliriz. İleriye doğru hareket etmeye hazırsanız, ilk yapmanız gereken hayat sigortası tekliflerinizi almak için tek yapmanız gereken teklif formunu bu sayfanın kenarına koymaktır.

Hayat sigortasının satın alınmasının büyük bir düşünceyi gerektirdiğini biliyoruz.Göz önünde bulundurmanız gereken birçok değişken vardır - bu yüzden yanınızda bir müttefik olması her zaman iyi bir fikirdir. İhtiyacınız olan doğru tip ve koruma miktarına sahip olduğunuzdan emin olmak için seçimlerinizi daraltmanıza yardımcı olabiliriz. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

İyi için İstismar Posta Durdurmak için 3 Yolları
Maliye

İyi için İstismar Posta Durdurmak için 3 Yolları

Posta kutunuzu hiç açıp gereksiz postalarla dolu olduğunu gördünüz mü? Yığınlar arasından ayrıldıktan sonra, çoğunun kredi kartı anlaşmaları ve sadece çöp kutusuna giden sigorta teklifleri olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Postadan ayrılmanız gereken postaları ayırarak değerli zamanınızı boşa harcamayı bırakmanız güzel olmaz mıydı?
Devamını Oku
“Dolaylı Rollover” nedir? (ve neden dikkat etmelisin)
Maliye

“Dolaylı Rollover” nedir? (ve neden dikkat etmelisin)

Emeklilik hesaplarıyla bağlantılı olarak “rollover” terimini sıklıkla duyarız. İnsanlar çoğu zaman bir emeklilik hesabından diğerine para aktarır. En büyük rollover türlerinden biri, bir kişi işten ayrıldığında ve 401 (k) planını bir IRA'ya devrettiğinde ortaya çıkar (işte Roth IRA'ya 401 bin'lik bir rollover nasıl yapılır).
Devamını Oku
İşyerinde Sıkıldığınızda Yapmanız Gereken 23 Şey
Maliye

İşyerinde Sıkıldığınızda Yapmanız Gereken 23 Şey

Sıkıntı, bir şey yapmanıza neden olan bir tetikleyici olabilir. Umarım bir şey jogging, ev temizliği veya hafta için sağlıklı atıştırmalıklar yapmak gibi üretken ve sağlıklıdır. Kapak tarafında bazen can sıkıntısı pek olumlu değil. Atlantik'e göre, kötü sürüş, akılsız atıştırma, tıkınırcasına içme ve kumar gibi davranışsal konularla bağlantılı.
Devamını Oku
Evlilikte Parayı Yönetmek için 10 Anahtar
Maliye

Evlilikte Parayı Yönetmek için 10 Anahtar

Herkes, para ve borçla ilgili çözülmemiş kavgalar nedeniyle ayrı yollarına gitmeye karar veren çiftleri duydu. Bu maddeye göre, para anlaşmazlıkları tüm boşanmaların% 22'sini oluşturmaktadır. Evlilikte para yönetimi çok önemli. Çoğu evlilik ortağı farklı finansal geçmişlerden ve farklı para yönetimi geçmişlerinden gelmektedir.
Devamını Oku