Maliye

United Home Life Sigorta Şirketi İncelemesi

Genel finansal planlama süreci genellikle hayat sigortası satın almadan tamamlanmaz. Bunun nedeni, hayat sigortasının tipik olarak sevilenlerin beklenmedik durumlarda devam edebilmesini sağlamak için gerekli olmasıdır. Bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelir, duruma bağlı olarak herhangi bir sayı için kullanılabilir. Ancak bu tür bir kapsama sahip olmak, önemsediğiniz kişileri maddi sıkıntılardan korumak için yardımcı olabilir.

Bir hayat sigortası poliçesi almaya giderken, akılda tutulması gereken bazı kriterler vardır. Bunlar kesinlikle satın aldığınız kapsamın türünü ve miktarını içerecektir. Yine de, kapsama alanı satın aldığınız sigorta şirketinin güçlü ve istikrarlı ve finansal açıdan da sağlanması önemlidir. Öyle ki, sevdikleriniz politika talebinde bulunmaya gittiğinde, şirket sözünü yerine getirecek.

Sadece yıl boyunca bunu yapmak için iyi bir itibarı olan bir hayat sigortası taşıyıcısı, ana şirketi United Farm Family Life ile birlikte United Home Life Insurance Company'dir. Bu sigorta şirketleri aracılığıyla kapsama alanların sahip oldukları sözler tutulabilir.

United Home Life Sigorta Şirketi'nin Tarihi

United Home Life Sigorta Şirketi, 70 yılı aşkın bir süredir müşterilerine hayat sigortası temin etme işinde bulunmaktadır. Ana şirketi, United Farm Family Life başlangıçta 1937'de sigorta sektöründe başladı. Firmanın merkezi Indianapolis, Indiana'da bulunuyor.

Bir poliçe için onaylanmadan önce sağlık muayenesinden geçmek için başvuru sahiplerini gerektiren diğer birçok hayat sigortacısının aksine, United Home Life Insurance Company temel olarak basitleştirilmiş bir hayat sigortası kapsamı sunmasıyla bilinir. Bu, kapsama için başvuranların bir tür olumsuz sağlık durumu olsa bile onaylanacağı anlamına gelir. Bunun nedeni, bu tür politikaların başvuru sahibinin tıbbi bir sınava girmesini gerektirmemesi ve hatta sağlıkla ilgili birçok soruyu cevaplamalarını gerektirmeyebilir.

United Home Life Sigorta Şirketi, “Basitleştirilmiş Ürünler - Daha Hızlı Sonuçlar” sloganına sahiptir ve şirket hem hayat sigortası kapsamındaki ürünlerde hem de müşteri hizmetlerinde buna uymaktadır. Bunun nedeni, şirketin satın alma hayat sigortasının uzun, çizilmiş bir süreç olmamasına ve müşterilerin mümkün olduğu kadar kolay olması gerektiğine inanmasıdır. Bu, Birleşik Ev Hayat Sigortası Şirketi'ni yıllar boyunca bu kadar başarılı kılan şeylerden biri - özellikle bu ürün nişinde.

United Home Life Sigorta Şirketi İncelemesi

United Home Life Sigorta Şirketi de “hayat sigortası yaptırdı” kuralına uymaktadır. Şirketin amacı sigortalı poliçe sahiplerinin sevdiklerine finansal güvence sağlayacak kolay anlaşılır hayat sigortası sunmaktır.

Şirket, hayat sigortası kapsamının farklı türlerinden güzel bir seçim sunar - ve planlarının birçoğu, daha fazla sigorta gereksinimlerini karşılamak için özel olarak uyarlanabilir.

Basitleştirilmiş altyazılı ürünleri ile tanınmasının yanı sıra, şirket aynı zamanda üst düzey müşteri hizmetleriyle de tanınıyor. Bu hem ev ofis personeli hem de şirketin politikalarını sunan bağımsız ajanlardan geliyor.

Birleşik Ev Yaşamı ve Birleşik Ana Şirket'in Birleşik Aile Aile Yaşamı, Birleşik Krallık'taki 2 milyondan fazla varlığa ve 20 milyar dolarlık hayat sigortasına sahiptir. Bu sebeple, bu şirketler poliçe sahiplerine yaptıkları mali vaatleri yerine getirmek için sağlam ve sağlam bir konumdadırlar.

United Home Hayat Sigortası Şirketi Derecelendirme ve Notları

Mali gücü ve istikrarı nedeniyle, poliçe sahiplerinin hak taleplerini ödemenin zamanında gerçekleşmesiyle birlikte, United Home Life Sigorta Şirketi, sigorta şirketlerinin derecelendirme kuruluşlarından ABD'deki en iyi hayat sigortası şirketlerinden biri olarak kabul edilmiştir. Bunlar aşağıdakileri içerir:

  • A'dan (Mükemmel) A.M. En İyi Şirket

United Home Life'ın ana şirketi - United Farm Family Life - aynı zamanda mali olarak çok güçlü. Bu da dahil olmak üzere, yüksek bir işaret verildi:

  • A.M. En İyi Şirket

Ayrıca, United Home Life Sigorta Şirketi de 6 Mayıs 2016'dan bu yana Better Business Bureau (BBB) ​​aracılığıyla akredite edilmiştir. Şirket, A + 'nın (genel not ortalaması A +' dan F) BBB üzerinden not verilmiştir. Bu onları, Genworth hayat sigortası gibi diğer üst düzey şirketlere yaklaştırıyor.

Geçtiğimiz üç yıl boyunca, United Home Life Sigorta Şirketi, BBB aracılığıyla toplam dört şikayeti kapattı. Bunlardan iki tanesi ürün ve / veya hizmet konularında, bir diğeri de reklam ve / veya satış sorunları ile ilgiliydi ve bir tanesi faturalama ve / veya tahsilat sorunları ile ilgiliydi.

Birleşik Ev Sigortası Şirketi, Birleşik Çiftlik Aile Sigortası Şirketi'nin ana şirketi, Daha İyi İş Bürosu ile akredite bir Şirket değildir. Bununla birlikte, A + 'nın BBB'si tarafından da bir not verilmiştir. Geçtiğimiz üç yıl içinde, bu sigortacı BBB aracılığıyla 0 şikayeti kapattı.

United Home Life Sigorta Şirketi Tarafından Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

United Home Life Sigorta Şirketi ve United Farm Family, her ikisi de geniş bir hayat sigortası kapsamı sunmaktadır. Bu, müşterilerinin kendi koruma ihtiyaçlarını daha iyi karşılamalarına yardımcı olurken, aynı zamanda müşterilerin ihtiyaçlarının zaman içinde değişmesi nedeniyle kapsamlarının değiştirilmesine veya eklenmesine yardımcı olabilir.

Sigorta şirketleri hem vadeli hem de kalıcı koruma sunmaktadır.Hayat sigortası ile birlikte, sigortalı sadece saf ölüm ödeneği kapsamına girer - ve bu nedenle, hayat sigortası benzer bir kalıcı politikadan daha ucuz olabilir, özellikle daha büyük bir politika arayanlar için daha uygun milyon dolar hayat sigortası poliçesi. Vadeli hayat sigortası belirli bir yıl için satın alınır.

Kalıcı hayat sigortası kapsamı hem ölüm parası korumasının yanı sıra nakit değeri de biriktirir. Sigorta primlerinin ödenmesi durumunda, ölüm ödeneğinin korunmasının sigortalıların ömrü boyunca sürmesi garanti edilmektedir. Kalıcı bir hayat sigortası poliçesinin içindeki nakit değerin vergi ertelenmesine izin verilir. Ve nakit, poliçe hamilinin uygun gördüğü herhangi bir nedenle ödünç alınabilir veya geri çekilebilir.

Vadeli Hayat Sigortası Kapsamı

United Home Life Insurance Company ve United Farm Family Life aracılığıyla sunulan hayat sigortası kapsamı belirli bir süre için belirli bir kapsam alanı sağlar. Bu “vadenin” sonunda, prim her yıl poliçe sona erene kadar artacak, ki bu tipik olarak sigortanın yaşının 95'idir.

Sunulan üç temel ürün vardır:

  • Ekspres Verme Süresi 20 - Ekspres Verme Süresi 20 plan, 20 yıllık bir başlangıç ​​seviyesi garanti süresiyle birlikte bir ölüm ölüm parasıdır. 20 yıllık sürenin sonunda prim yıllık bazda artacak. Bu politika, dört ek biniciyle birlikte kullanılabilir, böylece sigortalı, bunu yapmayı seçerse kapsama alanını daha da özelleştirebilir.
  • Ekspres Verme Süresi 30 - Ekspres Verme Süresi 30, 30 yıllık bir başlangıç ​​seviyesi prim garantisine sahip bir seviye ölüm parası fonu politikasıdır. Ardından, prim yıllık olarak artacaktır. Ayrıca, sigortacının daha fazla kişiselleştirme için ekleyebileceği dört ek binici var.
  • Premier 20 ROP ile Premier 20 ROP politikası ile 20 yıllık bir başlangıç ​​seviyesi garanti süresi vardır. 20 yılın sonunda prim yıllık artar. Bu politikada premium özellik iadesi de vardır. Bu politikayı eklemek için seçilebilecek iki ek binici var.

Bunların hepsi basitleştirilmiş konu politikaları olduğu için, yazım sürecinin bir parçası olarak gereken rutin bir sağlık muayenesi yoktur ve prim ödendiği sürece dönem boyunca teminat iptal edilemez.

Kalıcı Hayat Sigortası Kapsamı

Sağlayıcının tüm hayatı, hem ölüm yardımı koruması hem de nakit değeri biriktiren kalıcı bir hayat sigortası poliçesidir. Bu nakdin, vergiden ertelenmiş bir şekilde büyümesine izin verilir, yani çekilmeden veya geri çekilinceye kadar kazançtan dolayı herhangi bir vergi olmaması anlamına gelir.

Bu, hayat sigortası poliçesinin genel bir avantajıdır; yani, poliçe sahipliğinin ilk iki yılında, sigortanın doğal nedenlerle ölümüne ilişkin fayda, ödenen primlerin ve faizlerin geri ödenmesi anlamına gelir. Ancak, ilk üç yıldan birinin başlangıcından itibaren, sigortalının herhangi bir sebepten ötürü geçmesi halinde, poliçe sahibinin ölüm ödeneğinin tamamı ödenecektir. Ayrıca, bu politikaya eklenebilecek pek çok ücretsiz binici de vardır.

Son Gider Hayat Sigortası Kapsamı

Birleşik Ev Hayat Sigortası Şirketi ve Birleşik Çiftlik Ailesi de birkaç basitleştirilmiş konu son masraf tüm hayat sigortası poliçeleri sunuyoruz. Bu planlar asla artmayacak bir ölüm ödeneği ve asla artmayacak garantili primler sunuyor. Ayrıca, vergi-ertelenmiş bir şekilde büyümeye izin verilen nakit değeri birikimi de sunarlar.

Sunulan üç nihai harcama politikası vardır:

  • Express Sorunu Premier - Bu, ürünün poliçe sahibinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmesinde yardımcı olacak ilave biniciler ve avantajlar sunan, anında ölüm yardımı olan tüm hayat sigortası ürünüdür.
  • Express Issue Deluxe - Express Issue Deluxe, anında özelleştirilmiş bir koruma sunmanın yanı sıra anında ölüm yardımı da sunuyor.
  • Express Issue Tüm Hayat - Bu kademeli fayda tüm hayat sigortası poliçesi ayrıca, Premium Rider'ın Kimlik Hırsızlığı Waver'i de dahil olmak üzere, ek bir değer sağlamak üzere tasarlanan birçok ücretsiz olmayan sürücü sağlar.

Yanlışlıkla Ölüm Kapsamı

Şirket ayrıca Koruyucu AD kaza ölüm planını sunmaktadır. Bu kaza sonucu ölüm kapsamı, mevcut hayat sigortası kapsamına ucuz bir ilavedir ve 20 yıldan fazladır. Prim seviyesi, 20 yıl garantilidir ve bunu garantili artan yıllık primler takip eder. Ayrıca prim özelliğinin geri dönüşü vardır. Bu planın sadece uygulamasıyla ilgili bir sağlık sorunu yoktur.

Satılan Diğer Ürünler

Birleşik Ev Hayat Sigortası Şirketi ve Birleşik Çiftçi Ailesi, aynı zamanda, uygun insulin bağımlı diyabetiklere anında ölüm yardımı sağlayan bir Express Issue Deluxe Whole Life sigorta poliçesi de sunmaktadır. Bu, ölüm ödeneğinin tam olarak ödenmesi için iki veya üç yıllık poliçe sahipliğini beklemeye gerek olmadığı anlamına gelir.

En İyi Hayat Sigortası Fiyatları Nasıl Bulunur?

En iyi hayat sigortası prim oranlarını bulmak için, birden fazla sigorta şirketine erişimi olan bağımsız bir sigorta acentesi veya şirket ile birlikte çalışmak akıllıca olacaktır. Bu sayede, tarafsız bir şekilde birçok hayat sigortası poliçesi, şirket ve prim teklifi ile karşılaştırabilirsiniz - ve oradan sizin için en uygun olanı belirleyebilirsiniz.

Ne tür bir hayat sigortası teminatının sizin için en iyi olacağını görmeye hazırsanız - ve prim maliyetinin ne kadar olacağı - size yardımcı olabiliriz. Bugün piyasadaki en iyi hayat sigortası şirketlerinin birçoğu ile çalışıyoruz ve iyi bilgilendirilmiş bir satın alma kararı almak için ihtiyaç duyduğunuz tüm önemli detayları elde etmenize yardımcı olabiliriz.Devam etmeye hazır olduğunuzda, sadece bu sayfanın yan tarafındaki hayat sigortası teklif formunu kullanın.

Hala başka sorularınız olduğunu fark ederseniz, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz telefonla ulaşabiliriz. Uzmanlarımız size teklif sürecinden geçerek, sahip olabileceğiniz hayat sigortası ile ilgili herhangi bir soru veya endişeye cevap vermekten mutluluk duyacaktır.

Sizin için en iyi hayat sigortasını bulmanın kafa karıştırıcı olabileceğini biliyoruz. Göz önünde bulundurulması gereken pek çok faktör vardır ve ihtiyaçlarınız için doğru politikayı bulduğunuzdan emin olmak istersiniz. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: SICKO Michael Moore Amerikan Sağlık Sistemi

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Veteran'ın Grup Hayat Sigortası (VGLI) Company Review
Maliye

Veteran'ın Grup Hayat Sigortası (VGLI) Company Review

Gaziler Hayat Sigortası Grubu politikaları ordudakiler için iyi bir seçenek, ve bu yüzden Amerika Birleşik Devletleri'nde en iyi hayat sigortası şirketleri listemiz için onurlu bir söz aldı. Hayat sigortası için daha önce alışveriş yapmış olmanız durumunda, kapsama karar vermeden önce bilmeniz gereken birçok farklı değişken bulunduğunu muhtemelen biliyorsunuzdur.
Devamını Oku
Harcama Yarışı # 1 - Sonuçlar
Maliye

Harcama Yarışı # 1 - Sonuçlar

İlk Harcama Yarışması 30 Haziran 2012 itibariyle sona ermiştir. İşte bazı cevaplarım, bazıları da geçiş yapmak için cazip geliyor: Araba Yıkama “Arabalarımın her biri için bir araba yıkama planı için ayda 11,99 dolar ödüyorum … Yani ben tam hizmet yıkama, havlu kuru (onlar tarafından) ve ücretsiz vakum için 1 $ 'dan az olduğumu söyleyebilirim.
Devamını Oku
Ne Kadar Sosyal Güvenlik Alınır? Sosyal Güvenlik Kesik Bir Söz Nedir?
Maliye

Ne Kadar Sosyal Güvenlik Alınır? Sosyal Güvenlik Kesik Bir Söz Nedir?

Halen çalışmakta olan 50'li yaşlarındaki insanlar, yoldaki günlük işlerin bir sonucunu görmeye başlayabilirler. Başka bir 15 yıl içinde, bu 50 artı çalışanlar emekliliğini keşfetmeyi ve daha fazla boş zamanın faydalarını görmeyi dört gözle bekleyecekler. İstihdam ve topluma katkı sağlayan bir hayat geçirerek, artık daha kolay bir yaşam vaadinin gerçekleştiği ve gerçekleştiği zaman geliyor.
Devamını Oku
Ne Kadar Ev Alabilirim?
Maliye

Ne Kadar Ev Alabilirim?

Bir ev satın almayı düşünüyorsanız ya da şu anki evinizden yükseltme yapıyorsanız, fiyatı merak ediyor olabilirsiniz. Ne kadar ev alabilirsin? Hangi fiyat aralığında alışveriş yapmalısınız? Bunlar cevaplamak için her zaman kolay sorular değildir, ancak biraz bilgi ile daha kolay olabilirler. Bir ev satın alma büyük bir yaşam olaydır, bu yüzden mümkün olduğu kadar çok bilgi toplamak önemlidir.
Devamını Oku