Maliye

Veteran'ın Grup Hayat Sigortası (VGLI) Company Review

Gaziler Hayat Sigortası Grubu politikaları ordudakiler için iyi bir seçenek, ve bu yüzden Amerika Birleşik Devletleri'nde en iyi hayat sigortası şirketleri listemiz için onurlu bir söz aldı.

Hayat sigortası için daha önce alışveriş yapmış olmanız durumunda, kapsama karar vermeden önce bilmeniz gereken birçok farklı değişken bulunduğunu muhtemelen biliyorsunuzdur. Bunlardan biri, ihtiyaçlarınız için uygun miktarda korumaya sahip olmanızı sağlamaktır. Bu, sevdikleriniz veya faydalanıcılarınızın, nihai masrafları ödemek, büyük borçları ödemek veya beklenmedik durumların ortaya çıkması halinde veya devam eden yaşam masraflarını ödemek için yeterli paraya sahip olacağı anlamına gelir.

Doğru sigorta kapsamına sahip olmanız da önemlidir. Örneğin, bugün, seçim yapabileceğiniz birçok farklı hayat sigortası varyasyonu var. Bu, özel seçim kapsamındaki sigorta şirketlerine ihtiyaçlarını karşılamak için yardımcı olsa da, belirli bir zaman dilimi ve olası uzun vadeli tasarruf hedeflerinize uygun olmayan bir politika seçmek istemezsiniz.

Pek çok insanın fark etmeyebileceği bir başka kriter de var - ama önemli. Bu, teminatın satın alındığı şirketin finansal olarak güçlü ve istikrarlı olmasını ve ayrıca poliçe sahiplerinin alacaklarını ödemek için olumlu bir itibara sahip olmasını temin etmektir. Bunun önemli olmasının sebebi, sevdiklerinizi veya lehtarlarınızı, özellikle de ihtiyaç duydukları zamanda, ödemeye söz vermeyecek bir mali sigorta vaadinde bulunmayacak bir sigorta şirketinin elinde bulundurmak istememenizdir.

Bunu göz önünde bulundurarak, sigorta şirketinin kapsamını satın alarak ilerlemeden önce kapsamlı bir inceleme yapması her zaman önemlidir. Hayat sigortası sektöründe iyi ve sağlam bir itibara sahip olan bir şirket, Veteran'ın Valley Forge, Pennsylvania'daki Grup Hayat Sigortası Şirketi'dir.

Veteran Grubu Hayat Sigortası Tarihi

Veteran'ın Hayat Sigortası Şirketi olarak da bilinen Veteran Grubu Hayat Sigortası Şirketi, isimler, birleşmeler ve satın almalarla ilgili uzun bir geçmişe sahiptir. 1974 ve 1980 yılları arasında Ulusal Bağımsızlık Hayat Sigortası Şirketi faaliyete geçti ve daha sonra 1 Ocak 1981'de Ulusal Kurtuluş Veteran'ın Hayat Sigortası Şirketi oldu.

26 yıldan uzun bir süredir, Veteran'ın Hayat Sigortası Şirketi, Valley Forge, Pennsylvania'dan çalıştı. Daha sonra 1 Temmuz 2007'de Veteran'ın Hayat Sigortası Şirketi Stonebridge Hayat Sigortası Şirketi ile birleşti. Stonebridge, St. Louis, Missouri'de bulunuyordu. (Daha önce Stonebridge Life Insurance Company, 1967 - Mayıs 2002 arasında J.C. Penney Life Insurance Company olarak biliniyordu).

Stonebridge ve Veteran'ın birleşmesinden 1 yıl sonra, 1 Ekim 2015 tarihinde, Stonebridge Life Insurance Company, Transamerica Life Insurance Company ile birleşti. Bu şirket, Cedar Rapids, Iowa'da işletilmektedir ve hayat sigortası, değişken hayat ve yıllık sözleşmeler ve maluliyet sigortası kapsamı konusunda uzmanlaşmıştır.

Veteran's Group Life Sigorta Şirketi İncelemesi

Veteran'ın Hayat Sigortası Şirketi, operasyon sırasında, Valley Forge, Pennsylvania'da bulunuyordu. Şirket, hayat sigortası koruması da dahil olmak üzere çeşitli kapsama ürünlerini sundu.

Ayrıca kişisel yaralanma ve mal hasarı, eğlence araçları ve alacak hesapları da teklif etti. Şirket ayrıca müşterilerine otomatik sigorta, dış kaynak ve motosiklet sigortası da teklif etti.

Finansal Güç, Puanlar ve Daha İyi İşletme Bürosu Notu

Veteran Hayat Sigortası Şirketi'nin birleşmesinden önce, bu sigorta şirketi A.M. A (Mükemmel) olarak En İyi Şirket ve aynı zamanda bir + ihraççı kredi notu vardı. Veteran'ın Hayat Sigortası Şirketi artık dağıtıldığından, bu derecelendirmeler artık etkili değil.

Transamerica Life Insurance Company ile ilgili olarak aşağıdaki dereceler geçerlidir:

 • A.M. En iyi
 • AA-Fitch'ten
 • A1 Moody's'den
 • AA- Standard & Poor'dan

Transamerica Hayat Sigortası Şirketi, 15 Aralık 2014'ten bu yana Better Business Bureau aracılığıyla akredite bir şirket olmuştur. Şirket, A + ve F genel not ölçeğinden A + notu verilmiştir.

Geçtiğimiz üç yılda Transamerica, geçen yıl içinde 97'si kapatılmış olan Better Business Bureau ile 278 şikayette bulundu. Bu 278 şikayetin 196'sı şirketin ürünleri ve / veya hizmetleriyle ilgiliydi, 41'in şirketin fatura ve / veya tahsilatları ile ilgili olduğu, 30'un şirketin reklam ve / veya satış sorunları ile ilgili olduğu, 10'unun yapmak zorunda olduğu teslimat sorunları ile ve 1 garanti / garanti sorunları ile ilgisi vardı.

Veteran Grubu / Transamerica Hayat Sigorta A.Ş.

Transamerica Life Insurance Company, çok çeşitli hayat sigortası ürünleri sunmaktadır. Bunlar hem terim hem de daimi teminatın yanı sıra kaza sonucu ölüm kapsamını da içerir.

Vadeli Hayat Sigortası Kapsamı

Dönem hayat sigortası, hayat sigortası kapsamının en temel türü olarak kabul edilir. Bunun nedeni, terimin sadece ölüm yardımı koruması sağlamasıdır - ve bu nedenle, terim çok uygun bir hayat sigortasına sahip olabilir.

Transamerica birkaç farklı dönem hayat sigortası seçeneği sunuyor. Bunlar, 10 yıl, 15 yıl, 20 yıl, 25 yıl ya da 30 yıllık dönem sınırlarına sahip politikaları içerir. Kapsama, 25.000 $ 'dan düşük bir yüzdeye kadar 1 milyon $' a kadar çıkabilir. Transamerica aracılığıyla sunulan politikaların çoğu, başvuru sahibinin sigorta sürecinin bir parçası olarak tıbbi sınava girmesini gerektirecektir.

Transamerica aracılığıyla sunulan vadeli hayat sigortası poliçeleri şunları içerir:

 • Trendsetter Süper Serisi
 • Trendsetter LB (Yaşayan Faydalar)

Tüm Hayat Sigortası Kapsamı

Tüm hayat, kalıcı bir hayat sigortası koruma türüdür. Bu, politikanın nakit değeri biriktirme ile birlikte bir ölüm yardımı sağladığını gösterir. Nakit değerinin vergi ertelenmesine izin verilir, bu da her yıl kazanç üzerinde vergilerin bulunmadığı anlamına gelir, ancak vergi sadece çekilme sırasında ödenecektir.

Hem bireysel hem de grup bütün hayat sigortası poliçeleri Transamerica aracılığıyla mevcuttur. Ayrıca, Transamerica aracılığıyla, cenaze ve cenaze masrafları gibi, nihai masrafları ödemede sevdiklerine yardımcı olabilecek, 2,000 ila 50,000 dolar arasında değişen yüzlerce hayat sigortası poliçesi bulunmaktadır.

Evrensel Hayat Sigortası Kapsamı

Evrensel hayat sigortası bir başka kalıcı hayat sigortası kapsamıdır. Evrensel hayat hem ölüm yardımı hem de nakit değeri bileşeni sunarken, bu tür teminatlar tüm hayat sigortasından daha esnektir. Bunun nedeni, poliçe sahibinin belirli limitler dahilinde, primin ne kadarının ölüm ödeneğine gidebileceğini ve ne kadarının nakit değerine doğru gidebileceğini seçebilmesidir. Ayrıca, poliçede yeterli miktarda nakit değeri bulunması koşuluyla, prim tutarı ve sıklığı da değiştirilebilir.

Değişken Evrensel Hayat Sigortası Kapsamı

Değişken evrensel hayat sigortası, bir başka kalıcı hayat sigortası türüdür. Burada da bir ölüm yardımı ve politikanın bir nakit bileşeni var. Ancak, poliçe sahibi nakit bileşenini yatırım fonları gibi sermaye yatırımlarına yatırabilir ve bu nedenle nakit, piyasa hareketlerinden dolayı önemli ölçüde büyüme fırsatına sahiptir. Bununla birlikte, piyasa riski nedeniyle de değer kaybedebilir. Bunu akılda tutarak, değişken bir hayat sigortası ürünü satın almadan önce tüm potansiyel riskleri iyi anlamak önemlidir.

Son Gider Hayat Sigortası Kapsamı

Transamerica Hayat Sigortası Şirketi ile nihai gider hayat sigortası kapsamı da sunulmaktadır. Çoğu insanın tartışması zor olsa da, hayat sonu masrafları yüksek olabilir - aslında, bugün ortalama cenaze 10,000 dolara mal olabilir. Bu, özellikle mezar taşı, mezar arsası, çiçek, ulaşım ve anma hizmetinin kendisi gibi masraflarda faktoring yapıldığında geçerlidir.

Sevilenlerin bu kadar paraya kolayca ulaşamadıkları durumlarda, bir son masraf hayat sigortası poliçesi finansal kaygıları hafifletmek için iyi bir çözüm olabilir - ve bu faturaları ödemek için tasarruflara ya da diğer varlıklara dalmaktan kaçınmak için.

Transamerica'nın son masraf hayat sigortası, bir hayat sigortası poliçesidir - bu da, bir ölüm ödeneği ve garantili bir şekilde kilitlenmiş bir prim miktarı sağladığı anlamına gelir. Aynı zamanda zamanla vergi-ertelenmiş tasarruf sağlayacak bir nakit değeri bileşeni olduğu anlamına gelir.

Transamerica'dan seçebileceğiniz üç farklı son harcama politikası vardır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • Anında Çözüm
 • 10 Ödeme Çözümü
 • Kolay çözüm

Yanlışlıkla Ölüm Sigortası Kapsamı

Kazayla ölüm sigortası ile, sigortalı bir kaza sonucu ölmüşse, yararlanıcılara bir miktar ölüm yardımı ödenir. Bu yardım kendi başına veya diğer hayat sigortası kapsamına ek olarak ödenecektir.

Bu tür sigorta kapsamı, sigortanın bir uzvunu ve / veya vizyonunu kaybettiği kapalı bir kaza durumunda da fayda sağlayabilir. Kazayla ölüm sigortası poliçesinin satın alınması, hak kazanmak için bir sağlık muayenesi gerektirmez. Bu kapsam türü, tek başına bir politika olarak veya başka bir sigorta planıyla birlikte satın alınabilir.

Ölümcül ölüm kapsamı hakkında çeşitli seçenekler vardır. Bunlar şunları içerir:

 • Plan A: Bu politika, kapalı bir kaza sonucu ölüm için 250.000 $ 'a eşit bir fayda ödeyecektir. Fayda iki katına çıkacak ve yaygın taşıyıcı kazalar için 500.000 ABD Doları tutarında ödeme yapacaktır.
 • Plan B: Bu plan, doğada tesadüfi olan kapalı bir ölüm için 125.000 $ 'a eşit bir fayda ödeyecektir. Avantaj miktarı, yaygın taşıyıcı kazalar için 250.000 $ 'a kadar iki katına çıkacaktır.

Bu politikalara dahil edilen bazı sınırlamalar ve istisnalar olduğunu not etmek önemlidir.

Sunulan diğer ürünler

Hayat sigortası kapsamına ek olarak, Transamerica ücretler ve maluliyet sigortası sunmaktadır. Ayrıca, Medicare Part A ve B maddi ve manevi tazminatlar nedeniyle yaşlıların yüksek cepten harcama yapmak zorunda kalmaları için dişhekimliği sigortası, uzun vadeli bakım sigortası ve Medicare Ek sigortası sigortası da sunmaktadır.

Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Premium Tırnak Nasıl Bulunur?

Veterans Hayat Sigortası Şirketi, Genworth Life Sigortası veya herhangi bir hayat sigortası şirketinden hayat sigortası kapsamındaki en iyi teklifleri arıyorsanız - o zaman, bir ajans veya bağımsız bir aracı kurum ile çalışmak için genellikle en iyi hareket tarzınızdır. çoklu hayat sigortası sağlayıcılarına erişim. Bu sayede, tarafsız bir şekilde, çok sayıda hayat sigortası poliçesi, faydaları ve prim teklifleriyle daha doğrudan karşılaştırabileceksiniz ve oradan sizin için hangisinin en iyisi olacağına karar verebilirsiniz.

Hayat sigortası için alışverişe devam etmeye hazır olduğunuzda size yardımcı olabiliriz. Pazardaki en üst düzey sigorta şirketleriyle çalışıyoruz ve iyi bilgilendirilmiş bir satın alma kararı almak için ihtiyaç duyacağınız tüm önemli bilgileri elde etmenize yardımcı olabiliriz. Sizin için hızlı, kolay ve rahat bir şekilde - evdeki bilgisayarınızdan - ve bir hayat sigortası şirketi ile şahsen tanışma gereği olmadan bunu yapabiliriz. Bu nedenle, devam etmek için hazırsanız, yapmanız gereken tek şey sadece bu sayfadaki teklif formunu doldurmanızdır.

Satın alma hayat sigortası kapsamının genellikle biraz bunaltıcı olabileceğini biliyoruz.Farkında olmak için birçok değişken vardır - ve pazarda karşılaştırıp karşılaştırabileceğiniz çok sayıda taşıyıcı var. Süreç boyunca size yol gösterecek bir rehbere sahip olmanıza yardımcı olur. Bu, özellikle sağlık durumu gibi özel bir durumunuz varsa veya geçmişte kapsama için kapatılmışsanız geçerlidir. Ancak iyi haber şu ki, bugün sizin için mevcut olan kapsam ve prim fiyatı ile ilgili birçok seçenek var. Bu yüzden, bugün bize ulaşın - yardım etmek için buradayız.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="Craigslist'de Son Derece Hızlı Şeyler Nasıl Satılır"/>
Maliye

Craigslist'de Son Derece Hızlı Şeyler Nasıl Satılır

Dün gece eski cep telefonumu Craigslist'e satmaya karar verdim ve ondan kurtulmak için birkaç hafta beklemek istemedim. Bu yüzden aşağıdaki adımları uyguladım ve listelemeyi 2 saat içinde satabildim. Telefonumu çabucak satmaya çalıştığım ipuçlarını burada bulabilirsiniz ve eminim ki, ürünlerinizi Craigslist üzerinde hızlı ve uygun bir fiyata satmanıza yardımcı olurlar.
Devamını Oku
Harris Anket Çevrimiçi İnceleme
Maliye

Harris Anket Çevrimiçi İnceleme

Yıllar boyunca, muhtemelen farklı mağazalar, restoranlar ve web siteleri tarafından yüzlerce ve yüzlerce anketi doldurmanız istendi. Şirketler her zaman tüketicilerin düşüncelerini ve tepkilerini almak istiyor. Aslında, müşterilerinin görüşlerini almak için çok odaklanmışlardır, ki bu yanıtlar için bile ödeme yapmaya isteklidirler.
Devamını Oku
Şimdi Para Gerekir? Bugün Ödenen 14 Yasal Yol
Maliye

Şimdi Para Gerekir? Bugün Ödenen 14 Yasal Yol

Bazen sadece hızlı bir şekilde paraya ihtiyacınız var - TODAY'ta olduğu gibi. Belki de beklenmedik bir araba tamircisine sahipsin, çünkü şanzıman çıktı ya da lastiği patlattın. Neyse ki, çabuk para almak için birçok yasal yol var. Doğru çalışırsanız, aşağıda listelenen para kazanma fikirlerinin bir kombinasyonunu deneyebilir ve nakit akışınızı daha da artırabilirsiniz.
Devamını Oku