Maliye

Vantis Life Sigorta Şirketi İncelemesi

Hayat sigortası kapsamı satın alırken, akılda tutulması gereken çok şey var. Bunlar kesinlikle satın aldığınız tip ve koruma miktarını içerir. Bunun sebebi, ilgilendiğiniz kişilere, devam etmek için yeterli mali araç olmadan bakmak istememenizdir.n talepte bulunmaları gerekiyor.

Fakat bu önemli finansal aracı edinirken bilmeniz gereken bir başka önemli kriter de var - ve bu, satın aldığınız temel sigorta şirketi. Bunun nedeni, hayat sigortası şirketinin finansal açıdan güçlü ve istikrarlı olmasını sağlamak ve ayrıca poliçe sahiplerine taleplerini ödemek için iyi bir itibara sahip olmalarını sağlamaktır. Bu parametreleri karşılayan bir şirket Vantis Life Insurance Company'dir.

Vantis Hayat Sigortası Şirketi'nin Tarihi

Vantis Hayat Sigortası Şirketi, 1942'den bu yana müşterilerine hayat sigortası koruması sağlamaktadır. Son yirmi yılda, şirket büyük bir büyüme kaydetmiştir ve şu anda yaklaşık 5 milyar dolarlık bir hayat sigortası kapsamına sahiptir. Şirket ayrıca gelir vergileri sunuyor ve bugüne kadar bu ürünler 615 $ 'dan fazla tutar.

Bu sigortacı, çalışan aileler için uygun fiyatlı bir hayat sigortası sunmaya odaklanmıştır. Ayrıca, sigortalılarının satın aldıklarını tam olarak bilmeleri ve sigortalılarının süregelen ve değişen ihtiyaçları ile ilgili kapsamlarını güncelleyebilmeleri için müşteri hizmetleri sunmanın övünç kaynağıdır.

Vantis Life Insurance Company'nin şirket merkezi Windsor, Connecticut'ta bulunmaktadır. Taşıyıcı aracılığıyla sunulan ürünler, hem diğer sigorta şirketleri hem de diğer finans şirketleri ve kuruluşları aracılığıyla bir satış gücü aracılığıyla sağlanmaktadır.

Sigortacı aynı zamanda değerlere de önemli bir odak noktası oluşturuyor ve bunları web sitesinde ve pazarlama materyallerinde de ifade ediyor. Bu değerler müşteri hizmetleri, yenilikçilik, iyimserlik, dürüstlük, takım çalışması ve mükemmellik içerir.

Vantis Life Sigorta Şirketi İncelemesi

Müşterilerinin hayat sigortası kapsamı ile ilgili ne satın aldıklarını bilmelerini sağlamaya yardımcı olan Vantis Life Insurance Company, hayat sigortası ve sigorta ürünleri hakkında doğrudan web sitesinde bilgi edinmenin bir yolunu sunmaktadır. Ayrıca, tüketicilerin hangi ürünlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşıladığını belirlemeye yardımcı olur. Bunu yaparken, tüketiciler kendi kapsama alanlarını daha “özelleştirebilir” ve gerektiğinde planlarını güncelleyebilir.

Vantis Life Insurance Company'deki müşteri hizmetleri temsilcilerine ek destek için ulaşılabilir. Bu yardım, ücretsiz telefon hattı, e-posta yoluyla ve geri arama için bir mesaj bırakarak da dahil olmak üzere birçok farklı yoldan bulunabilir. Canlı müşteri hizmetleri için saat 8: 00-19: 00 arasındadır. Pazartesiden cumaya, Doğu zamanı.

Ayrıca Vantis Life Insurance Company web sitesine giriş yaparak bir poliçe sahibinin hesabında güncelleme ve değişiklik yapmanın bir yolu da vardır. Bir poliçe sahibinin yapması gereken tek şey sadece bir hesap oluşturmaktır. Çevrimiçi olarak ele alınabilecek öğeler adres ve iletişim bilgileri güncellemelerini ve hatta bir politika yararlanıcısının değişimini içerir.

Vantis Hayat Sigortası Şirket Puanları ve Daha İyi İş Bürosu Notu

Güçlü ve istikrarlı finansal konumu nedeniyle Vantis Life Insurance Company, sigorta şirketi derecelendirme kuruluşlarından çok iyi dereceler almıştır. Bunlar A.M. En iyi.

Ayrıca, Vantis Better Business Bureau (BBB) ​​aracılığıyla akredite bir şirket olmamasına rağmen, şirkete A + notu verilmiştir (genel not ölçeğinde A + 'dan F). Şirketin, son üç yıl içinde Better Business Bureau aracılığıyla herhangi bir şikâyeti bulunmamakta olup, bu da çok olumlu bir işarettir.

Vantis Hayatından Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

Vantis Hayat Sigortası Şirketi, aralarından seçim yapabileceğiniz bazı farklı hayat sigortası ürünleri sunmaktadır. Bunlar, bir sigortalıya kendi bireysel ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için hayat sigortası kapsamını “özelleştirme” konusunda yardımcı olabilir ve aynı zamanda onların yaşamları gibi zaman içinde kapsamlarını da güncelleyebilir ve ihtiyaçları da değişebilir.

Vantis aracılığıyla sunulan ürünler şunlardır:

  • Süper EZ Vadeli Hayat Sigortası - Süper EZ Vadeli sigorta poliçesi, nakit değeri biriktirilmeden sadece saf ölüm yardımı koruması sunan bir yaşam planıdır. Bu politika, on, onbeş veya yirmi yıl boyunca ölüm seviyesi ödeneği sunabilir ve başvuru sahibinin hak kazanmak için bir sağlık muayenesi yapması gerekmeyecektir. 300.000 $ 'a kadar kapsama alanı mevcuttur.
  • VantisTerm Hayat Sigortası Kapsamı - VantisTerm Hayat Sigortası poliçesi ile, bir kişi 10 yıl, 15 yıl, 20 yıl, 25 yıl hatta 30 yıl süreyle bir ömür boyu hayat sigortası planı alabilir. Prim oranı ve ölüm yardımı, 100.000 ila 5 milyon dolar arasında değişebilen teminatla kilitlenecektir. 21 yaş ve üstü başvuru yapan adaylar başvurabilir.
  • VantisTerm ROP Hayat Sigortası Kapsamı - VantisTerm ROP vadeli hayat sigortası poliçesi, 20 yıl, 25 yıl veya 30 yıl boyunca teminat sağlayan bir ölüm yardım politikasıdır. Burada sigortalı, poliçenin tüm süresi boyunca ayakta kalırsa, politikaya ödediği primlerin tamamını geri alabilir.
  • Çocuk Hayat Sigortası Kapsamı - Çocuk Hayat Sigortası poliçesi ile seçilebilecek iki seçenek vardır. Bunlar, tek bir prim vadeli hayat sigortası poliçesi veya 20 maaşlı kalıcı bir plan dahil. Bunlardan herhangi biri çocuğa iyi ve sağlam bir uzun vadeli hayat sigortası teminatı sağlayacaktır.
  • Süper EZ Komple Hayat Sigortası Kapsamı - Super EZ Complete hayat sigortası poliçesi ile, bir kişi 100.000 $ 'a kadar koruma ile kalıcı bir hayat sigortası poliçesi elde edebilir.Burada, başvuru süreci oldukça basittir - genellikle hak kazanmak için gerekli tıbbi muayeneye gerek yoktur.
  • Garantili Altın Hayat Sigortası Kapsamı - Garantili Altın Hayat Sigortası Kapsamı ile, 50 ve 80 (çoğu eyalette) arasında olanlar başvurabilir. Hak kazanabilmek için gerekli fiziksel muayeneler yapılmamıştır ve başvuru için sağlık soruları bulunmamaktadır. Bu, kalıcı bir hayat sigortası politikası olduğundan, birey kapsama için onaylandıktan sonra, prim ödenmedikçe politika iptal edilemez.
  • EstateWise Single Premium Tüm Hayat (SPWL) Sigortası Kapsamı - Vantis Life Insurance Company aracılığıyla sunulan EstateWise Single Premium Hayat Sigortası kapsamı tek bir prim ödemesi ile satın alınabilir. Bu plan, sigortalıların gelecek nesillere aktarılması için azami vergisiz emlak transferini sağlayabilir.

Sunulan diğer Kapsama Ürünleri

Hayat sigortası kapsamına ek olarak, Vantis Hayat Sigortası Şirketi de gelir maaşları sunuyor. Bu ürünler, bireylerin ve çiftlerin emeklilikte gelirlerinin tükenmediğinden emin olmalarına yardımcı olabilir. Bunun nedeni, bir yıllık sürenin, bir insanın yaşamı sürdüğü sürece, ömür boyu süren garantili bir garanti akışı sağlayabilmesidir.

Bir yıllıklık, anında veya ertelenebilir. Bir ertelenmiş rantıyla, bir kişi araca para yatırabilir ve hesabın içindeki paranın zamanla vergi-ertelenmiş bir şekilde büyümesine izin verebilir. Daha sonra, gelecekteki bir zamanda, rantın içindeki fonlar bir gelir akışına dönüştürülebilir.

Bir anapara ile, ya bir tasarruf hesabından ya da IRA ya da işveren tarafından desteklenen 401 (k) plan gibi bir emeklilik hesabından elde edilen bir nakit para yatırılabilir ve hemen bir gelir akışına dönüştürülebilir (veya mevduat yapıldıktan sonra yakında dönüştürülecektir).

En İyi Hayat Sigortası Premium Tırnak Nasıl Gidilir?

En iyi hayat sigortası primi teklifleri ararken, sadece tek bir hayat sigortası şirketinden daha fazlasına erişimi olan bir ajans veya şirket ile çalışmak iyi bir fikirdir. Böylelikle, şirketleri, politikaları, faydaları ve alıntıları doğrudan karşılaştırabileceksiniz - ve o zaman, hangisinin sizin için ve sizin özel ihtiyaçlarınız için en iyi olacağına karar verebileceksiniz.

Ne tür bir hayat sigortası teminatının sizin için en iyi olduğunu görmeye hazırsanız, o zaman hızlı ve kolay bir şekilde yardımcı olabiliriz. Bugün pazardaki en üst düzey sigorta şirketleriyle çalışıyoruz - ve satın alma kararını vermek için ihtiyaç duyacağınız tüm bilgileri elde etmenize yardımcı olabiliriz. Devam etmek için tek yapmanız gereken bu sayfadaki formu doldurmanızdır.

Vantis Hayat Sigortası Şirketi ile ilgili sorularınız olduğunda veya genel olarak hayat sigortası hakkında bir sorunuz olsa bile, lütfen doğrudan bizi aramaktan çekinmeyin. 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz telefonla ulaşabiliriz. Durumunuz ne olursa olsun, sizin için doğru sigortayı ve doğru sigorta şirketini bulmanızda sizinle birlikte çalışabiliriz. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Vantilatör Nasıl Tamir Edilir

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Para Geri Dönüşümlü Kağıt Yapmanın 4 Yolu
Maliye

Para Geri Dönüşümlü Kağıt Yapmanın 4 Yolu

Her gün kullandığımız birçok ürün geri dönüşüm merkezlerine getirilebilir. Bazı geri dönüşüm merkezleri işleri bırakmak için para ayırırken, diğerleri bunu yapmak için size nakit ödeyeceklerdir. Eminim, geri dönüşüm için alüminyum kutular toplayan birini tanıyorsunuzdur. Veya hurda metalinizi ücretsiz almak için Craigslist'in sunduğu reklamları gördünüz.
Devamını Oku
Tasarruf Hesabınızı Büyütmenin 7 Yolu
Maliye

Tasarruf Hesabınızı Büyütmenin 7 Yolu

İyi Kept Cüzdan, bu yıl tasarruf hesabınızı büyütmenize yardımcı olacak bir görevde. Bir pelüş acil durum fonu - az borçlu ya da hiç borçsuz ile birleşti- finansal bağımsızlık ve finansal özgürlüğün yaratılmasında kilit bir faktördür. Borcunuzu boşalttığınızda ve geceleri huzur içinde uyumanızı sağlayacak bir tasarruf hesabı bakiyesi oluşturduğunuzda, mali altyapınızı sağlam kayanın üzerine inşa etmede ilk önemli adımları attınız.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="18 ayda borçtan 52.000 dolar nasıl para kazandık?"/>
Maliye

18 ayda borçtan 52.000 dolar nasıl para kazandık?

Bunun nasıl mümkün olabileceği sorulmuştur. Çok mu para kazandık? Çoğu insanın bilmediği bir şey biliyor muyuz? Kısa cevap “hayır”. Durumumuzu gerçekten olduğu gibi gördük, bir karmaşa. Biz, bizi mutlu etmek için yapabileceğimiz her şeyi satın almanın tüm kültürel yalanlarını satın aldık, yeni bir araba finanse ettik, böylece bakım konusunda endişelenmemiz gerekmedi, iyi bir iş bulmak için üniversiteye gittik, liste devam ediyor ve üzerinde.
Devamını Oku