Maliye

TIAA Hayat Sigortası İncelemesi

Bir finansal planın güvence altına alınması sürecindeyseniz, o zaman hayat sigortası almak da gerekli olabilir. Bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirler, hayatta kalanların günlük yaşam giderlerini ödemelerine yardımcı olmak, sevdiklerine borçlarını ödemek için bir yol sağlamak ve sigortalıların cenazesi ve diğer nihai masraflarının ödenmesi gibi birçok şekilde kullanılabilir.

Bir hayat sigortası poliçesi alma sürecindeyken, ilerlemeden önce dikkate almanız gereken birçok temel faktör vardır. Örneğin, durumunuz için doğru tip ve hayat sigortası koruma miktarına sahip olmak önemlidir. Hayat sigortası söz konusu olduğunda, genellikle tek bedenli bir çözüm yoktur.

Ayrıca, politikanın güvenilir ve istikrarlı olup olmadığını belirlemek için politikanızı satın almayı düşündüğünüz sigortacıyı gözden geçirmeniz ve poliçe sahiplerinin hak taleplerini ödemede iyi bir üne sahip olmanız da önemlidir. Bu kriterleri karşılayan bir şirket TIAA-CREF'dir.

TIAA'nın Tarihi

TIAA-CREF yaklaşık 100 yıl önce başladı ve yıllar içinde kendini iyi tanımlanmış bir nişe yerleştirdi. Bu nedenle, müşterilerinin finansal hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak ve hayatta kalanların ve sevdiklerinin korunmasını sağlamak için mükemmel bir üne sahiptir.

Eğitim alanında çalışanlara garantili bir emeklilik geliri ve hayat sigortası sağlamak için şirketi kurmuş olan Carnegie Eğitimin Geliştirilmesi Vakfı idi.

TIAA kısaltması, Amerika'nın Öğretmen Sigortası ve Annelik Derneği'ni temsil etmektedir ve TIAA'nın tıp, hükümet ve diğer ilgili alanlarda bulunanların yanı sıra temel odak noktalarına sahip olduğu eğitim kurumları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlardır. Aslında, şirketin ilk misyonu, öğretmenlerin onurla emekli olabilmelerine yardımcı olmaktı.

1950'lerde, TIAA ilk değişken yıllık ürününü tanıttı. Bu ürün, yıllık ödeme hesabındaki tasarrufların artırılmasına yardımcı olacak ortak stokları içeriyordu. Bu yeni ürün Koleji Emekli Yatırım Fonu - veya CREF - olarak adlandırıldı ve en sonunda TIAA ismine TIAA-CREF adını verdi. (Şirket o zamandan beri sadece TIAA kullanmaya gitti).

Bugün, şirket Fortune 500 şirketleri listesinde yer alıyor ve milyonlarca müşteriye hizmet veriyor. ABD'de varlıklarla ilgili en iyi sigorta şirketlerinden biri olarak kabul edilir ve ayrıca Global 500 listesinde de listelenir.

Müşterilerine finansal planlama ve varlık koruması konusunda yardımcı olmanın yanı sıra, TIAA, art arda beşinci yıl boyunca 2017 yılında Lipper tarafından En İyi Genel Fon Şirketi olarak adlandırılmak üzere sayısız ödül ve ödüle layık görülmüştür.

TIAA ayrıca, hem çalışanlarına hem de hizmet verdiği müşterilere göre çeşitliliğin sağlanmasına odaklanmaktadır. Şirketin New York, NY'deki ana merkez lokasyonu var. Bununla birlikte, Charlotte, NC, Dallas, Texas ve Denver, Colorado'da da büyük ofisleri var.

TIAA Hayat Sigortası İncelemesi

TIAA zengin çeşitlilikte zenginleştirme ve koruma ürünleri sunmaktadır. Şirket ayrıca bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak için doğru mal ve hizmetleri eklemelerine yardımcı olmak için eğitim ve tavsiye sağlamaktadır.

TIAA'nın ürünleri, şirket için doğrudan çalışan, finansal danışmanlık hizmeti verebilecek finansal danışmanlar ve emeklilik planlarının oluşturulmasına yönelik yardımlar aracılığıyla sağlanmaktadır. TIAA, ürünlerini bireylere ve işverenlere / gruplara sunmaktadır.

Şirket, finansal açıdan bakıldığında, toplam yatırım varlıklarından yaklaşık 243 milyar dolar (2016 yılsonu itibarıyla) ve 2017 yılı ortası itibarıyla toplam yasal sermayede yaklaşık 40 milyar ABD dolarıdır. Şirketin ayrıca net sermayesi ve 35,5 milyar dolardan fazla fazlası var.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İşletme Bürosu Notu

Finansal istikrarı ve poliçe sahiplerine alacaklarının zamanında ödenmesi nedeniyle, TIAA, sigorta şirketi derecelendirme kuruluşlarından çok yüksek puanlar almıştır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • Moody's Yatırımcı Hizmetleri'nden Aa1 (Çok Güçlü)
 • AA + (Çok Güçlü) Standard & Poor's
 • A.M. A ++ (Superior) En İyi Şirket
 • Fitch Ratings'ten AAA (Son Derece Güçlü)

Güçlü sermaye pozisyonu nedeniyle, TIAA, Amerika Birleşik Devletleri'nde şu anda (2017 ortası itibarıyla) dört taneden üçünün mümkün olan en yüksek notu tuttuğunu gösteren üç sigorta grubundan biridir. lider sigorta şirketi istikrarı, ödeme kabiliyeti iddiaları ve genel mali gücü için derecelendirme kuruluşları.

Ayrıca, Şirket Better Business Bureau (BBB) ​​aracılığıyla akredite bir iş olmamasına rağmen, Better Business Bureau, TIAA'ya A notu verdi. Bu, A + ile F. arasında genel bir derecelendirme ölçeğindedir.

Geçtiğimiz üç yıl boyunca, TIAA Better Business Bureau (ve önceki 12 ay içinde hiçbiri) aracılığıyla toplam 16 müşteri şikayetini kapattı. Bu toplam 16 suçlamadan 10'u şirketin ürün ve hizmetleriyle ilgili sorunlardan, üçü faturalama ve tahsilat sorunları ile ilgiliydi ve diğer üçü de teslimat sorunları ile ilgiliydi.

TIAA tarafından sunulan Hayat Sigortası Kapsamı

TIAA hem dönem hem de kalıcı hayat sigortası seçenekleri sunar. Vadeli hayat sigortası ile, herhangi bir nakit ya da tasarruf biriktirmeden sadece ölüm yardımı koruması vardır. Bu yardımcı olabilir hayat sigortası politikasını uygun fiyatta tutmak - Özellikle başvuru için başvuru sırasında genç ve iyi sağlık olanlar için.

Vadeli sigorta ile, politikalar on yıl, 15 yıl, 20 yıl veya 30 yıl gibi belirli bir süre için sunulmaktadır. Bu süre zarfında, prim genellikle ölüm seviyesinin yanı sıra seviyenin de seviyesini koruyacaktır.TIAA aracılığıyla sunulan hayat sigortası poliçeleri, 100.000 ABD dolarından 1 milyon dolara kadar değişen ölüm yardımı korumasına sahiptir.

Ayrıca TIAA aracılığıyla yıllık yenilenebilir dönem hayat sigortası seçenekleri bulunmaktadır. Bu tür bir planla, teminat her yıl yenilenebilir (ve prim miktarı şimdi yükselebilir).

Sigorta poliçenin yürürlüğe girmesine rağmen geçerliliğini yitirirse, tazminat ödenmiş olan faydalanıcıya ödenecektir. Ayrıca, sigortalının bir ölümcül terminal hastalığı ile teşhis edilmesi halinde, FIAA aracılığıyla bazı dönemlerde hayat sigortası planı seçenekleri vardır.

Ayrıca, bir yaşam sigortası sahibinin planını mevcut bir TIAA Life daimi hayat sigortası poliçesine çevirme imkânı da olabilir - ve bunu, herhangi bir sigortalılık kanıtı ya da ek bir tıbbi sınava girmeye gerek kalmadan yapmak.

Dönem hayat sigortası genellikle “geçici hayat sigortası” olarak adlandırılırken (belirlenen zaman dilimi nedeniyle), bu politikalar arayanlar için iyi bir alternatif olabilir:

 • Belirli bir zaman dilimi için ekonomik hayat sigortası kapsamı
 • Hayatta kalanlara gelir vergisi olmayan bir fayda
 • Hala bir bakiye kalırken ev ipoteği ödeme yeteneği

TIAA ayrıca kalıcı hayat sigortası koruması sunar. Kalıcı bir hayat sigortası poliçesi ile, ödenek fonu kapsamı ve fonların büyümesine ve vergi ertelenmiş bir şekilde bileşikleştirilmesine izin veren bir nakit değeri bileşeni vardır. Bu, politikanın nakit değerinin içindeki paranın - vergilendirilmeden - çekilmeden veya çekilmeden devam ettirilebileceği anlamına gelir. Bu vergi avantajlı özelliği nedeniyle, kalıcı bir politikanın nakit değerinin içindeki fonlar zamanla katlanarak bileşik olabilir.

Adından da anlaşılacağı gibi, kalıcı hayat sigortası, bir sigortalıyı hayatının geri kalanında korumak için tasarlanmıştır - ve çoğu durumda prim, ilerleyen yaştan dolayı artmayacaktır, ya da birey, sağlık durumunun tersine çevrilse bile, Sigortalandıklarında.

TIAA Life aracılığıyla sürekli bir hayat sigortası, ömür boyu hayat sigortası kapsamı arayanlar ve hayatta kalanlar için federal gelir vergisinden muaf ölüm avantajı için iyi bir seçenek olabilir. Gelecekte, emeklilik gelirlerini tamamlamak, borçlarını ödemek, yeni bir araç satın almak veya politika sahibinin seçtiği diğer her türlü ihtiyaç gibi şeyler için gelecekte kullanılabilecek nakit değeri oluşturmak için uygun bir alternatif olabilirler.

Nakit değerindeki paralar ödünç alınırsa, geri ödeme yapılmasına gerek yoktur. Ancak, sigortalıların geçişi sırasında ödenmemiş kredi bakiyesinin, yararlanıcıya ödenen bazı ölüm yardımı gelirlerinden tahsil edileceğini belirtmek önemlidir.

TIAA, hem evrensel hayat sigortası hem de uzun vadeli bakım sigortası kapsamını birleştiren evrensel bir hayat sigortası seçeneği sunmaktadır. Mevcut bir evrensel hayat sigortası planı da vardır.

Düzenli evrensel hayat sigortası poliçesi ile poliçe sahibi esnek primler elde edecektir - bu da onların ödemelerini değişen ihtiyaçlarına (belirli politika ilkeleri dahilinde) göre değiştirebilmelerine izin verebilir.

Değişken evrensel yaşam politikaları, politikanın nakit hesabı için 60'tan fazla farklı yatırım seçeneğinin yanı sıra, düzenli evrensel yaşamla aynı yararları sunar. Bunlar hesapta büyüme fırsatı sağlayabilir.

Evrensel yaşamı ve uzun vadeli bakım planını birleştirerek, nitelikli bakım evleri, yardımlı yaşam ve yetişkin günlük bakım masrafları, bakımevi bakımı ve evde sağlık bakımı ihtiyaçları dahil olmak üzere bakımla ilgili ihtiyaçların kapsamlı bir listesini kapsayacak şekilde fonlara erişilebilir.

Diğer Ürünler ve Hizmetler Mevcut

Hayat sigortası kapsamına ek olarak, TIAA müşterilerine geniş bir ürün ve hizmet listesi de sunmaktadır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • Emekli Maaşları
 • Yatırım fonları
 • Aracılık ve ticaret hesapları
 • 529 üniversite tasarruf hesabı
 • IRM'ler (Bireysel Emeklilik Hesapları)
 • Emeklilik planları
 • Vakıflar
 • Emlak Planlama
 • Yönetilen Hesaplar
 • Bireysel Danışmanlık Hizmetleri
 • Bankacılık
 • Ev Kredileri

Aynı şekilde şirket, sigorta ve yatırım konusunda ihtiyaç duyanlar için çok sayıda eğitim sunmaktadır. Sadece tekliflerden bazıları şunlardır:

 • Emeklilik Planlaması Temelleri
 • 101 yatırım
 • Başlayan
 • Paranızı ve Diğer Mali Öncelikleri Yönetme
 • Emeklilik için hazırlanıyor
 • Emeklilikte Yaşamak
 • Değişen İşler
 • Yaşamın Büyük Olaylarına Hazırlanmak
 • Vergi bilgisi

TIAA ile Hayat Sigortası En İyi Premium Oranları Nasıl Gidilir?

TIAA ile ya da herhangi bir başka sigorta sağlayıcısı aracılığıyla hayat sigortası için en yüksek prim oranlarını arıyorsanız, birçok farklı şirketi, politikayı ve prim fiyatını karşılaştırmak için bağımsız bir hayat sigortası ajansı veya aracılık ile çalışmanız tavsiye edilir. Oradan, sizin için en uygun olanı belirleyebilirsin.

Doğru hayat sigortası teminatını bulmaya hazır olduğunuzda, size destek olabiliriz. Biz bağımsız bir hayat sigortası varlığımız ve bugün sektördeki en iyi sigorta şirketlerinin birçoğu ile çalışıyoruz. İhtiyacınız olan tüm önemli detayları size sağlayabiliriz - bunu sizin için hızlı, sessiz ve rahat bir şekilde yapabilirsiniz - hepsi bilgisayarınızdan. İşlemi başlatmaya hazırsanız, yapmanız gereken tek şey sadece teklif formumuzu doldurmanızdır.

Hayat sigortası kapsamıyla ilgili başka sorularınız veya endişeleriniz olduğunu fark ederseniz, lütfen uzmanlarımızdan biriyle görüşmek için doğrudan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak telefonla ücretsiz olarak ulaşılabiliyoruz.

Hayat sigortası satın alma sürecinin biraz ezici olabileceğini biliyoruz. Dikkatli olmak için birçok farklı bileşen vardır - ve doğru yönde gittiğinizden emin olmak istersiniz. Bu sizin yanınızda bir müttefikiniz olduğunda çok daha kolay yapılabilir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Linda Hill: Kolektif yaratıcılık nasıl yönetilir?

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Finansal Planlama Hedeflerini Belirlemek, Bu kadar Kolay
Maliye

Finansal Planlama Hedeflerini Belirlemek, Bu kadar Kolay

Finansal planlama hedefleriniz neler? Finansal planlama sürecini hep duyuyorsunuz. Benim neslimin çoğu, Gen X / Gen Y mürettebatı, finansal planlama hakkında düşünmüyor bile, çünkü bu çok uzak ve Amerikan Idol gibi daha önemli şeyler var. gasp> Bugün düşünmeye başlamanın ne kadar önemli olduğunu vurgulayamıyorum.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Borçlarda 54.000 ABD Dolarını nasıl ödeyecek ve 2.5 yılda 70.000 $ nakit tasarruf edin"/>
Maliye

Borçlarda 54.000 ABD Dolarını nasıl ödeyecek ve 2.5 yılda 70.000 $ nakit tasarruf edin

Bu borç başarı hikayesi, Allan Liwanag'ın yolculuğuna ve borcunun derinliklerinden borçsuza ve inanılmaz tasarruflara olan inanılmaz yürüyüşünü sunuyor. Bize biraz kendinden bahset. Ben güne kadar bir bütçe analisti ve gece kişisel finans blogcuyum. Sevgili eşim Ana Marie’ye, güzel kızım Adriana’ya ve sevgili kocamın babasıyım.
Devamını Oku
Yaşlı Ebeveynlerin Bakımı: Aile Bakıcıları için Bütçeleme
Maliye

Yaşlı Ebeveynlerin Bakımı: Aile Bakıcıları için Bütçeleme

Her ay, Bonnie, annesinin uzun vadeli bakım sigortası kontrolünün gerçekleşmesi için teşekkür eder. Uzun süreli bakım sigortası, annesinin ev bakımı için ödeme yapar; bu, annesinin ihtiyacı olan bakımı almasıyla birlikte, Bonnie'nin işlerini yürütebilir, çocuk okulundaki programlara katılabilir ve nefes almak için birkaç dakikanızı alabilir.
Devamını Oku