Maliye

Hartford Hayat Sigortası İncelemesi

Hayat sigortası, herhangi bir finansal planın çoğunun ayrılmaz bir parçası olabilir. Hayat sigortası kapsamından alınan ödemeler, borçların ödenmesi, günlük masrafların ödenmesi, bir çocuğun veya torunun gelecekte üniversiteye gitmesi, emlak vergisi ödemesi, ve / veya ödenmesi gibi çeşitli şekillerde kullanılabilir. veya cenaze ve diğer son harcamaların halledilmesini sağlamak.

En iyi hayat sigortası poliçesini ararken, doğru tip ve teminat miktarına sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Böylelikle, hayatta kalanların hayatlarındaki zor bir zamanda mali sıkıntı hakkında endişelenmelerine gerek kalmayacaktır.

Ayrıca, kapsamı satın almayı planladığınız hayat sigortası taşıyıcısının mali açıdan güvenli ve istikrarlı olmasını sağlamak ve politika sahibinin taleplerini hızlı bir şekilde ödemesi için olumlu bir itibara sahip olmasını sağlamak da önemlidir. Bu kriterleri karşılayan bir sigorta şirketi, Hartford.

Hartford Hayat Sigorta Şirketi'nin Tarihçesi

Hartford iki yüzyılı aşkın bir süredir hayat sigortası temin etmekte. Şirket, 1810 yılında bir yangın sigorta şirketi olarak kurulduğu zaman başlamıştır. Hartford, 1835'te New York'un yangın sigortası bölgesini tahrip eden bir yangın ve şirket liderleri, alacaklarını tazminat ödemeye yardım etmeye söz verdiğinde, o dönemde diğer sigorta şirketlerinden hızla farklılaştı.

Yıllar boyunca şirket büyüdü ve genişledi, yol boyunca bazı sigorta ürünleri ekledi. Hartford bugün mükemmeliyet yolunda devam ediyor. Sigorta kapsamı ile finansal koruma sunmanın yanı sıra, şirket hizmet verdiği topluluklara yardım eder ve gönüllülük ve hayırsever bağışları destekler. Hartford, 2003 yılında ABD Paralimpik'te kurucu ortak oldu ve dokuz kez dünyanın en etik şirketlerinden biri olarak seçildi.

Hartford Hayat Sigortası İncelemesi

Bugün, Hartford, müşterilerinin servet geliştirme ve korumalarını esas olarak özelleştirme konusunda yardımcı olabilecek kapsamlı bir sigorta ve diğer finansal ürünler listesi sunmaktadır. Şirket, mülk ve kaza sigortası, yanı sıra yatırım fonları ve grup faydaları üzerinde kilit bir odak var. Aynı zamanda hayat sigortası ve emeklilik maaşları sunuyor.

2016 yılında, Hartford'un kişisel sigorta branşında net 10,5 milyar dolardan fazla net prim vardı. Aslında, Hartford AARP ile 30 + yıllık ortaklık ile lider bir doğrudan kişisel hat sigorta taşıyıcısıdır. Sigorta şirketi P & C küçük ticarette lider bir paya sahiptir ve işçi tazminat sigortasının iki numaralı tedarikçisi olarak derecelendirilmiştir. Hartford aynı zamanda grup sakatlık piyasasında dördüncü sigorta şirketi olarak ve grup hayat sigortası kapsamındaki yedi numaralı pozisyonda yer almaktadır.

Hartford Life, aynı zamanda, grup hayat sigortası ve gönüllü hayat sigortası yardımlarında da birincil sağlayıcıdır. Kapsamlı ürünleri ile bir milyondan fazla küçük işletme müşterisine hizmet vermektedir. 2016 yılında şirketin 18,3 milyar doların üzerinde gelirleri vardı. Hartford, merkezi Hartford, Connecticut'ta.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İşletme Bürosu Notu

Güçlü finansal pozisyonu nedeniyle The Hartford, sigorta şirketi derecelendirme kuruluşlarından yüksek puanlar almıştır. Bunlar şunları içerir:

 • A.M. En İyi Şirket
 • Standard + Poor'dan A +
 • Moody's Yatırımcı Hizmetleri'nden A1

Ayrıca, Hartford, Better Business Bureau (BBB) ​​aracılığıyla akredite bir şirket olmamasına rağmen, BBB'den A + ve F genel not ölçeğine dayanarak A-notu verilmiştir. Hartford, toplamda 293 müşteri şikayetini kapattı - bunların 13'ü geçen yıl içinde kapatıldı.

Bu toplam 293 müşteri şikayetinden 202'sinin ürün ve / veya hizmetlerle ilgili sorunları vardı, 71'i faturalama ve / veya tahsilat sorunlarıyla ilgiliydi, 12'si reklam ve / veya satış konularındaydı, 6 tanesi teslimatla ilgili idi. Kalan 2 ise garanti ve / veya garanti sorunları ile ilgiliydi.

Hartford tarafından sunulan Hayat Sigortası Politika Seçenekleri

Hartford, hayat sigortası kapsamı açısından çeşitli seçenekler sunmaktadır. Bunlar öncelikli olarak grup hayat sigortası kapsamı ve işveren sponsorluğunda pazar yoluyla sunulan gönüllü hayat sigortası planları aracılığıyla gelir.

Çalışanları beklenmedik durumlara karşı korumaya yardımcı olmak, birçok işveren için önemli bir odak noktasıdır. Çalışanların ve sevdiklerinin maddi olarak karşılandığını bilmek, işverenin verimliliğini ve dolayısıyla iç rahatlığı artırmaya katkıda bulunabilir.

Hartford, aşağıdaki gibi özellikleri içeren sektör lideri grup hayat sigortası sunmaktadır:

 • Kapsanan Geliştirilmiş Süreklilik - Kapsamlı Sürdürülebilirlik Anlaşmasının Geliştirilmiş Çalışması, çalışanın henüz o tarihte aktif olarak çalışmadığı halde, poliçe transfer tarihinde çalışanların teminatsız kalmasını engelleyebilir.
 • Yaşayan Fayda Seçeneği - Hartford'un grup hayat sigortası kapsamındaki yaşamsal fayda opsiyonu, ölümcül olan sigortalıların ve / veya bağımlılarının 500.000 $ 'a kadar olan faydalarını artırabilir. Bu fonlar daha sonra tıbbi harcamaları ödemek için veya sigortalıların uygun gördüğü herhangi bir başka ihtiyaç için kullanılabilir.
 • Prim Feragat Sonu Döneminde Kesinti Yok - İşe iade girişimi olan çalışanlar için Premium Feragat Sonu Süresinin Kesilmesinin Kesilmesi beş güne kadar sürebilir.
 • Taşınabilirlik ve Dönüşüm - Taşınabilirlik Seçeneği ve Dönüştürme, Hartford'un hayat sigortası ürünü ile de sunulmaktadır. Burada, şirketten ayrılan ya da başka şartlar altında olan çalışanlar, hayat sigortası kapsamının tamamını ya da bir kısmını kendileri ile alabilirler.

Buna ek olarak, çalışanlara, cenaze planlaması ve / veya irade yaratma gibi büyük yaşam kararlarıyla onlara rehberlik etmede yardımcı olabilecek çevrimiçi araçlara ve hizmetlere erişim sağlayan çeşitli başka programlar da vardır.

Hartford ayrıca grup hayat sigortası arenasında Kaza Sonucu Ölüm ve Parçalanma Sigortası (AD & D) sunmaktadır. Burada çalışanların yanı sıra eşler ve / veya çocuklar için öngörülemeyen kapalı kazalardan kaynaklanabilecek kayıplara karşı koruma sağlanmaktadır.

Bu planla, bir çalışanın grup hayat sigortası teklifi ile birleştirilebilen 24 saatlik kaza kapsamı vardır - ya da alternatif olarak, çalışan tarafından tek başına teminat olarak satın alınabilir. Bu planla birlikte, çalışanın bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için sigortayı daha iyi kişiselleştirmeye yardımcı olabilecek çeşitli sürücüler mevcuttur.

Hartford ayrıca işveren pazarında çeşitli gönüllü hayat sigortası seçenekleri sunmaktadır. Bu hayat sigortasının teminat tutarları, düz bir dolar tutarından çalışanın maaşının katlarına kadar değişebilir. İradenin hazırlanması, cenaze planlaması, seyahat yardımı ve daha fazlası gibi yardımlar da sunulmaktadır.

Hartford'un gönüllü faydaları aracılığıyla sağlanan hayat sigortası kapsamı, bir can yararı opsiyonu / hızlandırılmış ölüm yardımının yanı sıra kaza sonucu ölüm ve parçalanma (AD & D) ve bir engellilik primi feragati içerebilir. Grup hayat sigortası kapsamındaki gibi Hartford tarafından sunulan gönüllü hayat sigortası faydaları hem taşınabilir hem de dönüştürülebilirdir.

Kapsama alanı da oldukça esnektir; çalışanların çoğu durumda 25.000 ila 250.000 dolar arasında bir yüz ve aynı zamanda onun çalışanının yüzde 100'üne kadar olan eşin kapsama alanını seçmelerine izin verir.

Gönüllü yardım teklifi ile, çocuk kapsamı da mevcuttur. Bu kapsam 15.000 $ 'a kadar çıkarılabilir. Ve tüm sigortalıların kapsama alanı genellikle garantili bir konudur. Bu, mevcut sağlık durumlarına bakılmaksızın bireylerin ele alınacağı anlamına gelir.

Çalışanlar için hayat sigortası korumasına ek olarak, Hartford gelirlerin de ötesine geçer ve beklenmedik bir durum halinde çalışanın iyileşmesine yardımcı olabilecek katma değerli hizmetler içerir. Bu servislerden sadece bazıları şunlardır:

 • Danışmanlık Faydalanıcıları - Bu hizmet, çalışanların sevilen birini kaybetmekten kaynaklanan mali, yasal ve duygusal sorunlarla başa çıkmasına yardımcı olabilecek şefkatli bir uzmanlık sunar.
 • Cenaze Planlama ve Konsiyerj Hizmetleri - Bu çevrimiçi araçlar paketi, bir cenaze töreni planlamasında yardım gibi, bir çalışanın kayıptan önce önemli kararlar vermesine yardımcı olabilir.
 • Will Hizmetler - Hartford aracılığıyla sunulan Emlak Rehberliği Servisleri, lisanslı avukatların desteğiyle desteklenen çevrimiçi bir irade oluşturarak ailenin geleceğini korumaya yardımcı olabilir.
 • Seyahat Yardımı - Seyahat yardımı ile çalışanlar kendilerini güvenli ve güvenli hissetmelerine yardımcı olacak seyahat öncesi bilgileri alabilirler.
 • Kimlik Hırsızlığı Koruma ve Yardım Hizmetleri - Bugün, en hızlı büyüyen suç kimlik hırsızlığıdır. Bir kimlik çalındıktan sonra, uzun yıllar boyunca bir birey ve ailesine zarar verebilir. The Hartford'dan kimlik hırsızlığı koruma hizmetleriyle, çalışanlar bu tür bir suçun önlenmesine yardımcı olabilecek eğitim materyallerine ve kimlik hırsızlığından kaynaklanabilecek sorunların çözümüne yardımcı olabilecek vaka çalışanlarına erişebilecekler.

Diğer Ürünler ve Hizmetler Mevcut

Hayat sigortası kapsamına ek olarak, Hartford müşterilerine daha birçok ürün ve hizmet sunmaktadır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

Otomatik sigorta

The Hartford'da bulunan otomatik sigorta, otomobil / araç kapsamı ve klasik araçlar, RV'ler (eğlence araçları), tekneler, golf kartları, kar cepleri ve ATV (arazi araçları) için kapsama dahildir.

Ev Sahipleri Sigortası

Hartford aracılığıyla sunulan ev sahibinin sigortası, kiracının sigortası, konut sigortası, taşkın sigortası ve genel şemsiye sigortası kapsamının yanı sıra, kişinin birincil ikamet ve yatırım amaçlı mülkünü kapsamaktadır.

İş Sigortası

Hartford, kendileri için önemli olanı korumak için işletmelerle birlikte çalışır. Şirket, bir şirketin ihtiyaçlarına bağlı olarak, seçim yapmak için çok çeşitli iş sigortası koruma seçenekleri sunar. Bunlar şunları içerir:

 • İşletme sahibinin politikaları
 • İşçi tazminatı
 • Ticari araç sigortası
 • Ticari emlak sigortası
 • Veri ihlali sigortası
 • Genel sorumluluk
 • Ev tabanlı iş sigortası
 • İstihdam uygulamaları sorumluluğu
 • Kişisel Sorumluluk Sigortası

Hartford ile en iyi hayat sigortası prim oranları bulmak için nasıl

Eğer arıyorsan hayat sigortası kapsamı için en iyi oranlar The Hartford'dan - ya da yüksek oranlı hayat sigortası taşıyıcısı - Bağımsız bir sigorta acentesi veya aracı ile çalışmanız tavsiye edilir. Böylece, birden fazla planın politikalarını ve fiyatlarını satın alabilir ve karşılaştırabilirsiniz - ve oradan sizin ve doğru ihtiyaçlarınız için doğru olan seçeneği belirleyebilirsiniz.

İleriye doğru hareket etmeye hazır olduğunuzda, yardımcı olabiliriz. Biz bağımsız bir sigorta komisyoncusuyuz ve bugün pazardaki en üst düzey sigorta sağlayıcılarıyla çalışıyoruz. Bilgilendirilmiş bir satın alma kararı vermek için gerekli olan tüm önemli faktörleri size sağlayabiliriz - ve bunu sizin için hızlı, kolay ve rahat bir şekilde, bilgisayarınızdan ve bir sigorta acentesi ile şahsen tanışmak zorunda olmadan yapabilirsiniz. .Süreci kullanmaya başlamak için hazırsanız, yapmanız gereken tek şey sadece teklif formumuzu doldurmanızdır.

Sigorta kapsamının satın alınmasıyla ilgili hala başka sorularınız veya endişeleriniz olduğunu fark ederseniz, lütfen doğrudan bize ulaşmaktan ve sigorta uzmanlarımızdan biriyle görüşmekten çekinmeyin. 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak telefonla ücretsiz olarak ulaşabiliriz.

Hayat sigortasının veya başka bir sigorta ürününün satın alınmasının biraz zor olabileceğini biliyoruz. Seçim yapabileceğiniz birçok değişken vardır - ve kapsama alanıyla ilgili doğru yönde ilerlediğinizden emin olmak istersiniz. Ama iyi haber şu ki, yanınızda bir müttefikiniz olduğunda bu işlem çok daha kolay yapılabilir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Medicare Aynı Prosedürler için Farklı Miktarlarda Ücretlendirme ve Ücretlendirme

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

GF ¢ 064: Uçacak - Pat Flynn ile Söyleşi
Maliye

GF ¢ 064: Uçacak - Pat Flynn ile Söyleşi

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_064.mp3 Bir sonraki harika iş fikrine sahip olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Para yapıcı mı yoksa başka bir flop mu olduğunu nereden biliyorsunuz? Yazar ve blog yazarı Pat Flynn, iş fikrinin nasıl yükseldiğini öğrenmek için en son kitabı Will it Fly'tan ipuçları sunuyor. Flynn'in en yeni sürümü size fikirlerinizi nasıl doğrulayacağınızı öğretecek.
Devamını Oku
GFC TV Ep 003: Gerçekte Ne Kadar Harcama Yaptığınızı Biliyor musunuz?
Maliye

GFC TV Ep 003: Gerçekte Ne Kadar Harcama Yaptığınızı Biliyor musunuz?

66 yaşındaki bir yatırımcı ve emekli paramedik olan Jim, bir şey ödüyordu biliyordu, ama ne olduğundan emin değildi. Böylece başka bir finansal danışmana geçmeye ve bazı cevaplar almaya çalıştı. Neden hiç kimsenin ilk etapta hiç kimseye sormadığını; Açıkçası, onun da ötesindeydi. Ama sonunda soruyu sormak için ona geldi: “Yatırım hesaplarıma ne kadar ödeme yapıyorum?
Devamını Oku