Maliye

Lincoln Finansal Grup Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Lincoln Financial Group büyük bir sigorta ve finansal kuruluştur. İş ve tüketici müşterilerine çok çeşitli finansal hizmetler ve çözümler sunan bir Fortune 500 şirketidir. Şirketin 9,000'den fazla çalışanı var ve merkezi Philadelphia, PA'da.

Lincoln Financial Group adı aslında Lincoln National Corporation'ın ve bağlı kuruluşlarının pazarlama adıdır. Şirketin hisseleri New York Borsasında aktif olarak LNC sembolü ile işlem görmektedir.

Tarihçe

Lincoln Financial 1905'te kuruldu - ve geçtiğimiz yüzyıl boyunca büyüdü ve büyüdü. Günümüzde şirket, finansal hizmetler sektöründe çok güçlü pozisyonlara sahip olup, şirket gelirleri açısından 2014 Fortune 500 listesinde # 232, varlık bazında ise # 26'dır. Lincoln ayrıca, gelirdeki en büyük artış ve en fazla nakit iadesi için Barron'un 500 2014 listesinde # 218 olarak listelenmiştir.

2014 yılının üçüncü çeyreği itibarıyla, Lincoln Financial'in yönetimi altındaki varlıkların toplam tutarı yaklaşık 8 milyar dolar olan 215 milyar dolar değerindedir. Bu, şirketi tüm hayat ve sağlık sigortası şirketleri için gelirle dördüncü sırada yer almaktadır. Bununla birlikte, Lincoln, 30 Haziran 2014 itibariyle LIMRA'nın YTD sıralamasına göre, hem toplam hayat sigortası satışları hem de değişken evrensel yaşam satışları için 1. sıradadır.

Lincoln Financial tarafından sunulan ürünler

Lincoln Financial Group, hem işletmeler hem de tüketiciler için çok çeşitli finansal ve sigorta ürünleri sunmaktadır. Bunlar arasında hayat sigortası, yıllık ücretler, uzun vadeli bakım çözümleri, çalışanlara sağlanan faydalar, işyeri emeklilik planları, grup sigortası ve yönetici yardım planları yer almaktadır.

Bireysel hayat sigortası tarafında, Lincoln aşağıdaki seçenekleri sunar:

  • Dönem Ömrü - Vadeli hayat genellikle “geçici” teminat sağlamak için satın alınır. Bu tür bir politika bir yıl, beş yıl, on yıl veya daha uzun bir süre için alınabilir. En ekonomik kapsama biçimi olarak kabul edilir. Bunun nedeni, hayat süresinin, nakit değeri oluşturma veya yatırım bileşeni olmaksızın yalnızca ölüm yardımı koruması sağlamasıdır. Lincoln Financial, aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı seviye vadeli seçenek sunuyor.
  • Evrensel Yaşam - Evrensel hayat sigortası, sigortalılara geleneksel teminatın avantajlarını sağlar. Bu, nakit değeri ile birlikte ölüm yardımı korumasına sahip oldukları anlamına gelir. Bu nakit, vergi ertelenmesi temelinde büyür; bu, çekilme zamanına kadar büyümeden ötürü vergilerin bulunmadığı anlamına gelir. Evrensel hayatla, politika sahipleri belirli bir zamanda zaman içinde para kazanma fırsatına sahiptir, ancak prim miktarını ve zamanlamasını ayarlama esnekliği. Politika sahipleri de, politika yürürlükte olduğunda, belirli yararlar dahilinde ölüm ödeneğinin miktarını belirleyebilirler. Lincoln, Lincoln LifeGuarantee UL, Lincoln LifeCurrent ve Lincoln LifeReserve dahil olmak üzere birkaç farklı Evrensel Yaşam ürününe sahiptir.
  • Endeks Evrensel Hayat Sigortası - Düzenli evrensel hayata benzer şekilde, endeks evrensel yaşam da fonların ertelenmiş vergi büyümesine izin verir. Ancak, büyüme S & P 500 veya Dow Jones Endüstriyel Ortalama (DJIA) gibi altta yatan bir endeksin performansı ile izlenir. Lincoln, Lincoln Treasury Endeksli UL, Lincoln LifeReserve Endeksli UL Akümülatör, Lincoln LifeReserve UL Protector ve Lincoln WealthPreserve Survivorship Indexed UL gibi çeşitli endeks evrensel planları sunuyor.
  • Değişken Evrensel Hayat Sigortası - Değişken evrensel hayat sigortası, politikanın nakit değeri bileşenindeki büyüme potansiyeli ile birlikte esnek ölüm yardımı kapsamı sunmaktadır. Parayı zaman içinde büyütme potansiyeli, altta yatan bir “alt hesaplar” portföyünün piyasa performansına dayanır. Ancak, fonlar doğrudan piyasaya yatırılmaz. Bununla birlikte, değişken hayatın piyasa performansı nedeniyle fon üretme fırsatı sunarken, zayıf piyasa performansı potansiyelinin de bu tür bir politikayı daha riskli hale getirebileceğine dikkat çekmek önemlidir. Lincoln Financial değişken evrensel yaşam sigortası için çeşitli seçenekler sunar. Tek yaşam planları için, Lincoln AssetEdge VUL, Lincoln AssetEdge Exec VUL ve Lincoln VUL ONE'ı sunuyor. Ayrıca Hayatta Kalma Ömrü seçeneği vardır. Bu planlar Lincoln PreservationEdge SVUL ve Lincoln SVULONE'dur.

Lincoln Financial ayrıca uzun vadeli bakım giderleri için alternatif bir fonlama mekanizması olarak bir hayat sigortası seçeneği de sunuyor. Bu, bir bireyin veya bir çiftin uzun vadeli bir bakım sigortası poliçesi satın alma masrafını terk etmesine izin verebilir ve bunun yerine sadece evrensel planın içinde bulunan fonları kullanabilir. Bu, temel olarak politika sahibine (ya da poliçe sahiplerine), evrensel yaşamın ve uzun vadeli bakım sigortasının faydalarını bir araya getirebilir.

Ayrıca, uzun yıllar boyunca ödenen ancak asla kullanılmayan uzun vadeli bakım sigortası poliçesi faydalarının “kullanılmaması” endişesini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Bunun yerine, bu seçenek kişinin ihtiyacı duyması halinde uzun süreli bakım giderlerinin karşılanmasını sağlar - ancak eğer yapmazlarsa, ya ölüm yardımı ya da almazlarsa ilk primlerinin iadesini sunarlar.

 

Şirket puanları

Lincoln Financial, finansal gücü açısından sağlam bir performans sergiliyor - ve bunu gösterme derecelerine sahip. Şirket derecelendirme kuruluşlarından çok güçlü notlar aldı:

 Lincoln Ulusal Hayat Sigortası ŞirketiNew York'un Lincoln Life & Annuity Şirketi
ÖÖ En iyiA + (16 en yüksek 2)A + (16 en yüksek 2)
Standart ve ZayıfAA- (4. en yüksek 4)AA- (4. en yüksek 4)
Moody's Yatırımcı HizmetleriA1 (21'inci en yüksek 5)A1 (21'inci en yüksek 5)
Fitch RatingsA + (en yüksek 19'uncu en yüksek)A + (en yüksek 19'uncu en yüksek)

Avantajlar ve Endişeler

Lincoln Financial ile tercih ettiğiniz şirket olarak bir çok avantaj var. Birincisi, bu finansal hizmetler devi, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli isteğe bağlı politika sahiplerinin yanı sıra, hem dönem hem de evrensel politikalardan hoş bir çeşitlilik sunuyor. Bu nedenle, şirket tüm bir hayat sigortası seçeneği sunmasa da, diğer ihtiyaçların çoğunu karşılayabilecek birçok seçenek vardır.

Lincoln ayrıca, sağlık sigortası planı olmayanlar için (prim ödeyenler için) ve hayat sigortası planı için bir seviye prim garantisi ve evrensel yaşam politikalarındaki nakit değere erişim gibi diğer popüler politika özelliklerini de sunmaktadır. Bununla birlikte, ödenen eklerle birlikte bir temettü seçeneği sunmaz.

Şirket, finansal desteği ve gücü açısından da oldukça sağlam. Yönetim kurulu genelinde finansal derecelendirme kuruluşları Lincoln'e güçlü işaretler verdi. Şirketin, asırlık geçmişi ile birleştiğinde, politika sahiplerine Lincoln’ün onlara ihtiyaç duyduklarında orada olacağına dair güven vermeleri gerekiyor.

Ne yazık ki, bir şirketin ürün seçiminde çeşitlilik ne kadar güzel olursa olsun, nihai satın alma seçiminizi yapmadan önce tek bir politika teklifinden daha fazlasını elde etmek her zaman akıllıca bir plandır. Sadece bir araba ya da bilgisayar seçmek gibi, bir karşılaştırma yapmaya gerek kalmadan sadece birine bakıp etiket fiyatını kabul etmiyorsunuz.

Hayat sigortası ararken, büyük borçların ödenmesi, gelirlerin değiştirilmesi veya kazazedelerin güvenebileceği başka bir önemli amaç için kazançların kullanılması muhtemeldir. Bunu göz önünde bulundurarak, gelirin miktarının doğru olmasını, primin bütçe dahilinde olmasını ve şirketin güvende olmasını istersiniz. Ailenizin daha fazla korunmasına yardımcı olmak için, Burial Insurance'a bakmak da iyi bir seçimdir.

İhtiyaçlarınızı Karşılayan Hayat Sigortası Kapsamını Bulmak

Özel ihtiyaçlarınız için doğru politikayı aramaya hazırsanız, yardımcı olabiliriz. Size birkaç farklı şekilde yardımcı olabiliriz. İlk olarak, doğru tipte kapsama alanını belirlemede size yardımcı olabiliriz. Diğer bir deyişle, terim, tüm yaşam ya da evrensel yaşam sizin için uygun kapsama türüdür? Ardından, ihtiyaçlarınız için uygun miktarda kapsama belirleme konusunda da size yol göstereceğiz.

Doğru dolar rakamı ile gelmek, zaman zaman - özellikle geleceğe projeksiyon yapmaktan korkuyor olabilir. Tercih ettiğim hizmet sağlayıcı, sevdiklerinize zor zamanlar geçirmenize yardımcı olabilecek kapsama gelmenizde size yardımcı olabilir. Bu sayfanın yan tarafındaki formu doldurarak kendi teklif kümenizle başlayın.

Ayrıca sizin için en uygun olanı bulmak için pazardaki birçok farklı hayat sigortasını incelemede size yardımcı olacaklardır. Kök Finansal, sektördeki en iyi hayat sigortası taşıyıcıları ile çalışır ve doğru kararı verebilmek için ihtiyacınız olan tüm önemli bilgileri size sağlayabilir. Kişisel finans planınızın büyük bir kısmını bugün tırnak ve teminat alarak tamamlayın. Ayrıca, diğer sigorta kapsamları için de harika ipuçlarımız var, En İyi Otomobil Sigorta Şirketleri'ndeki yazılarımızı kontrol edin!

Videoyu izle: Yeryüzünde Cennet 2- Sosyalizmin Yükselişi ve Çöküşü

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Boşanmış Eşe Sosyal Güvenlik Nasıl Talep Edilir?
Maliye

Boşanmış Eşe Sosyal Güvenlik Nasıl Talep Edilir?

Çok fazla müşteriyle boşanmak zorunda kalmadığım için şanslıydım. Mali planlayıcısı olarak, ortada yakalandığınızda biraz garip olabilir, yapışkan bir durum olabilir. Geçen sene, ilk çiftler boşandıklarını bildiren ilk çiftimi aldım. Yol boyunca bir kaç tane ileri görüşme yaptık ve son zamanlarda eşim bana eski eşi olarak sosyal güvenlik yardımlarını sordu.
Devamını Oku
Para Yönetimi Stres Ücretsiz Nasıl Yapılır
Maliye

Para Yönetimi Stres Ücretsiz Nasıl Yapılır

Çoğumuz için, stres ve finansal konular el ele gidiyor gibi görünüyor. Konuştuğum insanların büyük çoğunluğu için, banka bakiyeleri ve faiz oranları, sınırlı gelirler ve zorunlu kesintiler düşüncesi onları soğuk bir terlemeye sokmak için yeterli. Ve içine düştüğümüz şu anki ekonomik durumu göz önüne aldığımızda hiç de şaşırtıcı değil!
Devamını Oku
500 $ Nasıl Yatırım Yapılır?
Maliye

500 $ Nasıl Yatırım Yapılır?

Burada sadece bir tahmin, ama yatırım yapmayan pek çok insanın, binlerce dolar ile başlamanız gerektiğini düşündüğünden şüpheleniyorum. İster inanın ister inanmayın, bu sadece doğru değil. Gerçekten 500 $ veya daha az yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. Bir sonraki itiraz, 500 $ 'a nasıl yatırım yapacağınız olabilir - bir hesap açsanız bile, sadece birkaç yüz dolar ile yapamayacağınız pek çok yatırım var, değil mi?
Devamını Oku
Web Sitelerini Denemek İçin Ödenecek 25 Firma
Maliye

Web Sitelerini Denemek İçin Ödenecek 25 Firma

Neden başka sitelerin yerine bazı web sitelerini ziyaret ediyorsunuz? Çoğu insan gibi, iki temel nedeni vardır: Onlar yararlı içeriğe sahip Web sitesi kullanımı kolaydır Fark edemeyeceğiniz şey, düzenli olarak ziyaret ettiğiniz aynı web sitelerinin düzenli olarak düzenini değiştirmesidir. Genellikle bunu yapmazlar çünkü eski düzenden sıkılırlar; kullanıcı deneyimini eskisinden daha iyi hale getirmek!
Devamını Oku