Maliye

Amerikan Ulusal Hayat Sigortası Şirketi İncelemesi

Hayat sigortası, neredeyse herkesin genel mali planının önemli bir parçasıdır. Bunun nedeni, beklenmedik bir durumun ortaya çıkması durumunda, bir kişinin diğer finansal varlıklarının aslen amaçlanan amaçları için yerinde kalmasını sağlamaya yardımcı olabilecek önemli bir araçtır.

Bir hayat sigortası poliçesi için başvururken, aklınızın ön planda tutulması gereken birkaç temel kriter vardır. Bunlar kesinlikle satın aldığınız kapsamın türünü ve miktarını içerecektir. Bunun nedeni, kapsamınızın süresinin dolmasını istemeyeceğinizdir. Ayrıca, sigortalı olduğunuz ihtiyaçlarınız için yeterli mali korumanız olduğundan emin olmak isteyeceksiniz.

Birçok insanın fark etmeyeceği bir diğer önemli faktör ise hayat sigortası poliçenizi satın aldığınız sigorta şirketidir. Ancak, bu da en çok endişe verici olabilir. Bunun nedeni, sigortacının, sevdikleriniz veya diğer faydalanıcıların dosyalanması gerektiği iddiasını ödemeyi vaat etme konusunda iyi olması için orada olacağından emin olmaktır.

100 yıldan fazla bir süredir faaliyette olan ve hak iddia edenlere ödeme vaatlerini yerine getiren bir hayat sigortası, ANICO olarak da anılan Amerikan Ulusal Hayat Sigortası'dır.

Endüstrideki Amerikan Ulusal Hayat Sigortası Şirketi Tarihi

ANICO, 1905'ten beri poliçe sahiplerine hayat sigortası temin etme işinde bulunmaktadır. Şirketin merkezi Teksas'ta, ayrıca Missouri ve New York dahil olmak üzere ABD'nin diğer bölgelerinde ofisleri bulunmaktadır. Yüksek riskli hayat sigortası piyasasında uzmandırlar ve bu alanda liderdirler.

Amerikan Ulusal Hayat Sigortası Şirketi, sigorta ve finansal ürünler sağlama ve bunu yaparken de mali güç ve istikrarı korumaya devam etmenin önemli bir misyonudur. Amerikan Ulusal Sigorta Şirketine ek olarak, şirket aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli sigorta alanı bileşenlerine ayrılmıştır:

  • Teksas Amerikan Ulusal Hayat Sigortası Şirketi
  • Bahçe Devlet Hayat Sigortası Şirketi
  • Standart Hayat ve Kaza Sigorta Şirketi
  • Çiftlik Aile Şirketleri
  • New York Amerikan Ulusal Hayat Sigorta Şirketi
  • Amerikan Ulusal Mülkiyet ve Kaza Şirketi

Amerikan Ulusal Hayat Sigortası Şirketi'nin Gözden Geçirilmesi

Amerikan Ulusal'in bazı farklı bölümleri olduğu için, şirketin birkaç farklı pazarlama bileşeni de var. Bu, pazarlamasını hedeflediği doğru tüketicilere yönelik olarak tutmaya yardımcı olur. Örneğin, her bir pazarlama alanı, odaklanmış olduğu özel sigorta hattına göre belirli tüketicilere teşvik etmektedir.

Şirketin Bağımsız Pazarlama Grubu, hem küçük işletme sahiplerine hem de bireysel tüketicilere hayat sigortası, emeklilik ürünleri ve yıllık ürünler sunmaktadır. Bu pazarlama grubunun broker bayileri, bağımsız sigorta brokerleri, finansal kurumlar, acenteler ve çalışanlara sağlanan fayda şirketleri gibi kullandığı bazı farklı dağıtım kanalları bulunmaktadır.

Şirketin pazarlama gruplarından bir diğeri olan ANICO Direct, farklı medya kuruluşları aracılığıyla doğrudan tüketicilere sigorta kapsamı sunarken, Firmanın Sağlık Sigortası bölümü, hem dernekler hem de çalışanlar için stop-loss reasürans ve dernek grubu kapsamı gibi özel bir kapsama alanı portföyü sunuyor. grupları.

ANICO'nun Kariyer Satış ve Servis Bölümlerinde, sunulan çeşitli farklı ürünler de bulunmaktadır. Bunlar arasında hayat sigortası ve yıllık ücretler ile belirli sağlık sigortası türleri bulunmaktadır. Bu ürünler Amerika Birleşik Devletleri'ndeki hanehalklarına, genellikle doğrudan bireylerin evlerinde olmak üzere kariyer aracıları aracılığıyla satılmaktadır.

Çok satırlı bir pazarlama segmenti de var. Bu bölüm, mülkiyet / kaza, tarım ve ticari sigorta ürünleri ile birlikte hayat sigortası sunmaktadır. Bu ücretler Amerika Birleşik Devletleri'nde ve Porto Riko'da sunulmaktadır.

ANICO'nun Kıdemli Yaş Pazarlama bölümü bireysel emeklilik ve sağlık sigortası - başta Medicare Supplement poliçeleri olmak üzere - emeklilik maaşları sağlarken, Kredi Sigortası bölümü, bir kişinin ölmesi veya devre dışı kalması durumunda kredinin geri ödenmesini sağlayan sigorta ürünleri sunmaktadır veya beklenmedik şekilde işsiz. En iyi anlaşmayı sağladığınızdan emin olmak için ilaç takviyesi planlarını karşılaştırdığınızdan emin olun.

Güçlü mali duruşu ve poliçe sahiplerinin hak taleplerini ödemedeki mükemmel itibarı nedeniyle, ANICO yüksek oranda sigortalanmış bir taşıyıcıdır. Sigortacı, Standard & Poor's'dan A notu ile sağlandı.

Buna ek olarak, Amerikan Ulusal Hayat Sigortası Şirketi Better Business Bureau aracılığıyla akredite bir şirket olmamasına rağmen, BBB tarafından A + notu verilmiştir. Bu A + ve F arasında bir sınıf ölçeğinde.

Geçtiğimiz üç yıl içinde şirket BBB aracılığıyla toplam 28 şikayeti kapattı ve bu şikayetlerin toplam 7'si son 12 ay içinde kapatıldı. Bu 28 şikayetin çoğunluğu sigorta şirketinin ürünleri ve / veya hizmetleriyle ilgili meselelerle ilgiliydi.

American National, şirket web sitesinde ürünleri ile ilgili çok sayıda iyi bilgi sunmaktadır. Bu, hayat sigortasının satın alınmasını düşünen veya sigorta şirketinin sunduğu diğer kapsama ürünlerini düşünenlere yardımcı olabilir.

Ayrıca, müşterilerin politikalarıyla ilgili bir soru veya endişe durumunda şirketin müşteri destek ekibine ulaşabilecekleri çeşitli yollar da vardır. Bu yöntemler arasında ücretsiz telefon desteği ve e-posta bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri söz konusu olduğunda, ANICO en iyi ABD merkezli hayat sigortası şirketlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

ANICO ile Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

ANICO, müşterileri için sayısız sigorta ve finansal ürün sunmakta, böylece gelecek için tasarruf edebilmekte ve bu zenginlikleri koruyabilmektedir. Bu ürünlerin sadece bir kısmı hayat sigortası, gelir sigortası, mal ve kaza sigortası ve kişisel sigorta sigortasını içerir.

Bu ürünler, doğrudan dağıtım kanallarının yanı sıra, kariyer acenteleri aracılığıyla ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki bazı farklı IMO'lar (bağımsız pazarlama kuruluşları) aracılığıyla satılmaktadır.

ANICO, herhangi bir sağlık muayenesi hayat sigortası poliçesi olmadığı zaman en iyi ABD merkezli hayat sigortası şirketlerinden biri olarak kabul edilir ve aşağıdaki türden her türlü hayat sigortası sınavsız olarak alınabilir.

Hayat sigortası kapsamına ilişkin olarak, American National Life aşağıdaki kapsama seçeneklerini sunmaktadır:

Vadeli Hayat Sigortası Kapsamı

Hayat sigortası kapsamı ile sigortalı, sadece saf ölüm yardımı ile korunmaktadır. Bu sebeple, vadeli hayat sigortası, tüm hayat sigortası türlerinin en “temel ”i olarak kabul edilir. Ayrıca genellikle en uygun fiyatlı. Bu özellikle sigortalı gençse ve sağlık sigortası için geçerli olduğu zaman iyi sağlık durumunda geçerlidir.

Vadeli hayat sigortası 10, 15, 20, hatta 30 yıl gibi belirli bir süre için satın alınır. Ayrıca, yılda 1 yıllık yenilenebilir dönem hayat sigortası seçenekleri de sunulmaktadır. Dönem hayat sigortası süresinin sonunda sona erecektir. Bazı durumlarda, vadeli hayat sigortası kalıcı hayat sigortası kapsamına dönüştürülebilir.

Kalıcı Hayat Sigortası Kapsamı

Kalıcı hayat sigortası, hem nakit para biriktirme hem de ölüm değeri koruma sağlar. Sigortacı primi ödediği sürece, kalıcı teminat genellikle geçerli kalır. ANICO, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli türde kalıcı hayat sigortası kapsamı sunar:

  • Tüm hayat - Tüm hayat sigortası, kalıcı hayat sigortasının en basit şeklidir. Garantili bir ölüm ödeneği sunar ve prim miktarı politikanın ömrü boyunca kilitlenir. Nakit değeri garantili bir oranda büyüyecek ve fonlar vergiden ertelenecek.
  • Evrensel yaşam - Evrensel hayat sigortası aynı zamanda ölüm ödeneği koruması ve nakit değeri sağlar. Ancak, bu tür bir kalıcı koruma, tüm yaşamdan daha esnektir, çünkü öncelikle politika sahibinin - belirli limitler dahilinde - prim miktarının ne kadarının ölüm ödeneğine gideceğini ve poliçenin nakit kısmına ne kadar gidebileceğini seçmesi gerekir.
  • Değişken Evrensel Yaşam - Değişken evrensel hayat sigortası da kalıcı koruma olarak kabul edilir. Bu kapsamda sigortalı farklı yatırım seçeneklerinden birini seçebilir. Nakit değeri özkaynaklara yatırıldığı için, bir bütün olarak ya da evrensel bir hayat sigortası poliçesi olan fonlardan daha fazla büyümeye imkân verir. Ayrıca, daha fazla risk de olabilir.

Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Kurları Bulmak

Hayat sigortası kapsamındaki en iyi teklifleri ararken veya ANICO'dan (Amerikan Ulusal Hayat Sigortası Şirketi) ya da bu konuda herhangi bir hayat sigortası şirketinden bir kiracı sigortası teklifi alırken, en iyi işlem, bir şirket veya bir şirket ile çalışmaktır. Birden fazla sigorta şirketi ile çalışan ajans. Böylece, politikaları, avantajları ve prim tekliflerini daha doğrudan karşılaştırabileceksiniz. Bu sadece hayat sigortası için değil, sağlık ve oto sigorta kapsamı gibi diğer formlar için de geçerlidir.

Hayat sigortası satın alarak ilerlemeye hazırsanız, yardımcı olabiliriz. Bugün sektördeki pek çok üst düzey sigorta şirketi ile çalışıyoruz ve ihtiyaç duyduğunuz bilgileri elde etmenize yardımcı olabiliriz. Devam etmeye hazır olduğunuzda, yapmanız gereken tek şey bu sayfadaki teklif formunu kullanmaktır.

Satın alma hayat sigortasının biraz kafa karıştırıcı olabileceğini biliyoruz. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda taşıyıcı var ve doğru türde ve kapsam miktarına sahip olduğunuzdan emin olmak istiyorsunuz. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: SICKO Michael Moore Amerikan Sağlık Sistemi

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Egzersiz Yapacak 20 Uygulama
Maliye

Egzersiz Yapacak 20 Uygulama

Zaten egzersiz kilo kaybının, daha fazla enerjinin, daha az stresin ortak faydalarını biliyorsunuzdur, ama birileri sizi egzersiz için ödemeyi teklif ederse ne olur? Kablo TV'yi kesmek sizi kanepeli bir patatesten alıcısına dönüştürmek için yeterli değilse, belki bu egzersiz uygulamaları olacak! Gerçek şu ki, çoğumuz muhtemelen daha sık egzersiz yapmalıyız, çünkü biz doğru teşviği bulamadık, belki de egzersiz için ödeme alma olasılığı.
Devamını Oku
2018 yılında ücretsiz Amazon hediye kartları almak için 55 yolu
Maliye

2018 yılında ücretsiz Amazon hediye kartları almak için 55 yolu

Amazon hediye kartları, çevrimiçi yan etkinlikleriniz için en popüler ödeme yöntemlerinden biridir. İhtiyacınız olan her şeyi Amazon'dan satın alabileceğiniz için, özellikle Amazon'a doğrudan ihtiyacınız olan bir şeyi satın almak için ücretsiz Amazon hediye kartları yararlı olabilir. Amazon hediye kartlarını daha da iyi kılan şey, hemen hemen her şeyi yaparak bunları kazanmanızdır.
Devamını Oku
Aracınızı Sürmek İçin Ücretli Olmanın 4 Yolu
Maliye

Aracınızı Sürmek İçin Ücretli Olmanın 4 Yolu

Bir araba sahibi olmak pahalı olabilir. Ortalama araç ödemesi ayda yaklaşık 482 dolar iken, bu masrafı dengelemeye yardımcı olmak güzel olurdu. Arabanızı sürmek için size ödeme yapacak şirketlerden biriyle çalışmaya istekli iseniz nakit para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Aracınızı sürmek için para kazanmak, araba ödemeleri, sigorta, bakım maliyetleri ve daha fazlası gibi araç sahiplik masraflarını karşılamanıza yardımcı olmanız için harika bir yol olabilir.
Devamını Oku
Öğrenci Kredi Borçlarından Kaçınmanın 7 Yolu
Maliye

Öğrenci Kredi Borçlarından Kaçınmanın 7 Yolu

Siz ya da çocuğunuz yakında üniversiteye giriyorsanız, muhtemelen köşede takılan potansiyel olarak ezici eğitim faturalarını düşünebilirsiniz. Son kırk yıla ait yükselen kolej masrafları ile ilgili bu makale, üniversite eğitim maliyetlerinin ancak gelecekte artabileceğini ve bu nedenle de öğrenci kredisi borçlarının artacağını tahmin edebileceğimizi gösteriyor.
Devamını Oku