Maliye

İhtiyati Hayat Sigortası Şirketi İncelemesi

İhtiyati Mali, Inc veya Pru, yaklaşık 140 yıldır finansal hizmetler ve sigortacılık sektöründe olmuştur. Şirket hem bireysel hem de ticari müşterilerin bu süre zarfında varlıklarını büyütmelerine ve korumalarına yardımcı oluyor. Pru, ABD, Avrupa, Asya ve Latin Amerika'daki operasyonlarıyla dünyanın en büyük finansal hizmet kurumlarından biri olarak kabul ediliyor.

Şirket, uzun yıllar boyunca dünyanın en tanınmış marka sembollerinden birine sahipti: “The Rock” - gücü, istikrarı, uzmanlığı ve inovasyon simgesi - hem yatırımcılar hem de yatırımcılar tarafından dünya çapında biliniyor. Şirketin uzun soluklu kurumsal sloganı, “Kayadan bir parça al.”

İhtiyati Hayat Sigorta Şirketi

  1. Prudential Tarafından Sunulan Ürünler
  2. Finansal Güç Derecelendirmeleri
  3. Avantajları ve dezavantajları
  4. Prudential tarafından sunulan ücretler

Şirket ve Tarihçesi

Prudential 1875'te Newark, New Jersey'de sigorta şirketi John Fairfield Dryden tarafından kuruldu. Şirket, bir bodrum ofiste “İhtiyatlı Dostluk Derneği” olarak başladı. Dryden'in hedefi, işçi sınıfına sigorta teminatı sağlamaktı ve temel olarak endüstriyel sigorta sattı - bu, düşük için defin ve cenaze teminatı sağlayan bir tür kapsama alanıydı. gelirli aileler. O zaman, bazı politika primleri haftada üç sent kadar düşüktü.

Sadece birkaç yıl içinde, Prudential Friendly Society, Philadelphia ve New York'a genişledi ve varlıkları 1 milyon dolara ulaştı. 1885 yılına gelindiğinde şirket bir milyonuncu politikasını bile satmıştı. O yıl, şirketin adı resmi olarak Amerika Prudential Insurance Company olarak değiştirildi. Ayrıca şirket sembolü olarak Cebelitarık Rock'ı da benimsedi.

Bugün, Prudential 41 ülkede ve bölgede müşterilere hizmet vermektedir ve dünya çapında yaklaşık 47.000 çalışanı bulunmaktadır. Şirket yönetimi altındaki varlıklarda yaklaşık 1.176 trilyon dolar tutuyor.

Prudential Tarafından Sunulan Ürünler

Prudential, hem tüketicilere hem de iş pazarına çeşitli sigorta ve yıllık ürünler sunmaktadır. Tüketiciler için aşağıdaki sigorta ürünleri bulunabilir:

  • Vadeli Hayat Sigortası - Vadeli poliçeler, 10 yıl, 15 yıl, 20 yıl veya 30 yıl gibi belirli bir süre için “geçici” koruma sağlar. Bu tür bir kapsama alanı oldukça uygun olabilir - özellikle başvuru sahibi genç ve iyi bir sağlık sigortası için başvuruda bulunduğu sırada. En iyi sağlığınız yoksa ve hayat sigortanız için bir politikaya sahip değilseniz, sizin için en iyi yol, sizin için en iyi olanı bulmaktır. Bunun nedeni, hayat süresinin herhangi bir nakit değeri veya yatırım birikimi olmadan yalnızca saf ölüm yardımı koruması sağlamasıdır. Vadeli hayat, bir ipotek veya diğer geçici ihtiyaçların dengesini ödemek isteyenlerin yanı sıra, büyük miktarda ölüm yardımı koruması arayanlar için de büyük bir prim bütçesine sahip olmayanlar için iyi bir seçim olabilir. .
  • Evrensel Hayat Sigortası - Evrensel kapsam, hem ölüm yardımı korumasının yanı sıra bir nakit değeri bileşeni de sağlar. Nakit değerinin vergi ertelenmiş esasına göre büyümesine izin verilir, yani çekiliş zamanına kadar nakit değer kazancı üzerinden vergi ödenmez. Bu, nakdin esas olarak zamanla katlanarak büyüyebileceği anlamına gelir. Evrensel hayat sigortası, poliçe sahiplerine, belirli bir parametre dahilinde, prim ödemelerini yaptıklarında ve bu ödemenin ne kadarının ölüm ödeneğine ayrıldığını ve ne kadarının tahsis edildiğine karar verebilmeleri için büyük bir esneklik sunar. nakit değeri bileşeni.
  • Değişken Evrensel Hayat Sigortası - Düzenli evrensel hayata benzer şekilde, değişken evrensel politikalar, vergi ertelenmiş büyüme ile birlikte bir ölüm fonu ve bir nakit değeri bileşeni sağlar. Bununla birlikte, nakit değer bileşeni, temel piyasa performansına bağlıdır. Bu, politika sahibine, piyasanın lehine sonuç vermesi koşuluyla, nakitlerini daha da büyütme yeteneği sağlar. Tersine, piyasa düşük performansa sahipse, bu politikalar daha riskli olabilir.

Hayat sigortasına ek olarak, Prudential sabit ve değişken ücretler sağlar. Bu ürünler, halihazırda emekli olan ya da emekliye yaklaşanlara çeşitli hedefleri karşılamak için yardımcı olabilir. Örneğin, emeklilik için tasarruf edenler vergi ertelenmiş tasarruflarına katılabilirler. Geliri arayanlar, ne kadar sürecek olursa olsun, hayatlarının geri kalanında gelir elde edebilecekleri bir ömür boyu seçenek de dahil olmak üzere, çeşitli farklı gelir seçeneklerinden birini seçebilirler.

Prudential, hem kısa, hem de uzun vadelerini karşılamalarına yardımcı olmak için otomatik, ev, RV, deniz taşıtı ve kişisel sorumluluk sigortası gibi sigorta kapsamı ürünlerinin yanı sıra müşterilerine emeklilik planlama ürünleri ve yatırım hizmetleri sunmaktadır. finansal ihtiyaçlar ve hedefler.

Şirket tarafından sunulan ek hizmetler, özel ihtiyaçları olan çocukları olan ebeveynlerin özel kaygılarını ele alan “Özel İhtiyaç Çözümleri” ni kapsamaktadır, çünkü bu aileler özel hayat sigortası ve finansal planlama tavsiyesi gerektirebilir.

Hayat sigortası primlerini Prudential'dan diğer birçok taşıyıcıyla karşılaştırmak için PolicyGenius'u deneyin >>>

Finansal Güç Derecelendirmeleri

Prudential, derecelendirme kuruluşlarından güçlü dereceler almıştır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

ÖÖ En iyiStandart ve ZayıfMoody's Yatırımcı HizmetleriFitch Ratings
A +AA-A1A +

Avantajları ve dezavantajları

Prudential, sigorta ve finansal hizmetler sektöründe güçlü bir rakip iken, şirketin hem avantajları hem de dezavantajları vardır.Bunu göz önünde bulundurarak, seçtiğiniz politikanın tüm kapsama ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi karşıladığından emin olmak için, şirket ile bir politika satın alınması ile ilerlemeden önce bunların tümünü dikkate almak önemlidir.

Artı tarafta, Prudential iyi bir dönem ve evrensel hayat sigortası ürünleri sunar. Bu özel planların hepsinin güçlü özellikleri vardır - ve bunlar İhtiyati tarafından desteklendikleri için, politika sahiplerinin son derece güçlü bir hayat sigortası tarafından desteklenen kapsama sahip olduklarından emin olabilirler.

Sağlığı iyi olanlara çok iyi politika oranları sağlamanın yanı sıra, Prudential ayrıca sigara kullananların yanı sıra tütün çiğneyenler için de uygun fiyatlar sunabilir.

Ürün pozitiflerine ek olarak, Prudential da müşteri hizmetleri için yüksek sıralamaya sahiptir. Temsilcilere, telefon ya da canlı web sitesi sohbeti gibi çeşitli yollarla ulaşılabilir. Refe, Twitter, Facebook ve Google+ üzerinden de erişilebilir. Bu, sorularına cevap vermesi gereken politika sahipleri için veya hatta yeni veya ek teminat satın alıp almayacağımı araştıranlar için son derece kolay hale getirir. Ek bilgiler, şirketin ana web sitesinde Prudential'in müşteri hizmetleri SSS sayfasında bulunabilir.

Ne yazık ki, tüm iyilerle bile, Pru'yla bir kaç dezavantaj var. Birincisi, bu tür bir politika sunmadığı için, tüm hayat sigortasını arayanlar şans dışıdır. Bu yüzden, evrensel yaşam politikaları bireylere esneklik sağlarken, tüm yaşamı güvence arayanlara sunmamak pazarın potansiyel olarak büyük bir alanını terk eder.

Ayrıca, olumsuz sağlık koşullarına sahip olanlar, doğrudan Prudential'ın çevrimiçi teklif sayfasından kapsama bulmakta zorlanabilirler. Bu nedenle, bu gibi durumlarda, daha yüksek riskli durumlarda daha fazla uzmanlaşan ve karşılaştırmalı bir alışveriş deneyimi sunabilen bir ajans veya şirket ile çalışmak en iyisidir.

Prudential tarafından sunulan ücretler

Prudential tarafından sunulan bir başka ürün de emeklilik yatırımlarıdır. Bunu yapmanın bir yolu, yıllık gelirler. Sigortalar, bir sigorta şirketi (bu durumda Prudential) ile yaptığınız sözleşmelerdir ve paranızı yatırmanın güvenli bir yoludur. Maaşlar, emekliliklerini planlamaya başladıklarında, insanlar için en popüler yatırımlardan biridir. Para, profesyonel olarak yönetilen bir portföye yatırılıyor, paranın vergi ertelenmesiyle büyüyor. Emekli olduktan sonra, emeklilik rüyanıza para yatırmak için maaş almaya başlayabilirsiniz.

Prudential'dan bir yıllık gelir elde edecekseniz, değişken bir ücret alacaksınız. Sabit bir rantın tersine, değişen rant, rantın içindeki yatırımlara bağlı olarak dalgalanabilir.

Paranıza erişmek istediğinizde, ellerinizi yatırım paranıza götürmek için bazı kısıtlamalar vardır. 59 ve before olmadan para çekmeye başlamak istiyorsanız, o zaman zaten ödeyeceğiniz gelir vergilerinin üstüne ek bir% 10 federal gelir cezasına tabi olacaksınız.

En İyi Hayat Sigortası Kapsamını Nasıl ve Nerede Alınır?

Özel ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz için en iyi hayat sigortasını elde etmek için - uygulama sırasındaki özel sağlık durumunuza bakılmaksızın - önce karşılaştırmalar yapmak iyi bir fikirdir.

Diğer herhangi bir önemli ürün veya hizmetin satın alınması gibi, mümkün olan en iyi anlaşmayı elde ettiğinizden emin olmak istersiniz. Bu, hayatınızdaki en önemli insanları korumak için satın aldığınız bir üründür. Bunu akılda tutarak, bunun en iyisi olmasını beklemelisiniz - ve uzun mesafe için orada olmalı.

Hayat sigortası poliçesi ve prim teklifi karşılaştırması yapmaya başlamaya hazırsanız, tercih ettiğim ortak yardım etmek için burada. Bugün sektördeki en iyi hayat sigortası şirketlerinin birçoğu ile çalışıyorlar - ve ihtiyacınız olan tüm bilgileri size sağlamaya yardımcı olabilirler. Ayrıca, sahip olabileceğiniz ek soruları veya endişeleri yanıtlamak için de kullanılabilirler.

Hayat sigortası poliçesini ve sizin için en iyi olan prim ve prim seviyenizi belirleme sürecine başlamaya hazır olduğunuzda, bu sayfanın yan tarafındaki formu kullanarak kendi tekliflerinizi yazarak tercih edilen hayat sigortası partnerinizle çalışın.

Hayat veya sağlık sigortası gibi herhangi bir sigorta satın almanın büyük bir karar olduğunu ve ilerlemeden önce ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olduğunuzdan emin olmak istediğimizi anlıyorum. Şimdi bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Tarifeler ve Ticaret Genel Anlaşması (GATT) ve Kuzey Amerika Serbest Ticaret Anlaşması (NAFTA)

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

SEP IRAs için Dağıtım Kuralları
Maliye

SEP IRAs için Dağıtım Kuralları

W-2 çalışanından kendi hesabına çalıştığımda ve yatırım şirketimizi kurduğumda, şimdi elimde olan iş emekli planları konusunda heyecanlıydım. Böyle bir seçenek (gittiğim yer olan), Basitleştirilmiş Çalışan Emekli İRA'dır. Bir SEP IRA ve geleneksel IRA, uygulanan katkı limitleridir.
Devamını Oku
Erken mi Emekli? Yaklaşık 72 (t) Unutma!
Maliye

Erken mi Emekli? Yaklaşık 72 (t) Unutma!

72 Çok iyi bir sayıdır 72t ile ilgili herhangi bir finansal danışmana danışacağım ve bahse girerim ki onlara zarar verirsiniz. Popüler bir planlama yöntemi değildir, çoğunlukla ihlal edildiğinde ciddi cezalara yol açabilecek uzun kısıtlamalar söz konusudur. Müşteriler ceza ödemek istemiyorlar. Danışmanlar müşterileri ceza öderken sevmez.
Devamını Oku
'Her Zaman Kalite Satın Almayı Öneren 3 Problem
Maliye

'Her Zaman Kalite Satın Almayı Öneren 3 Problem

Ucuza alın ve size mal olacak. Şüphesiz bu tavsiyenin bir versiyonunu daha önce duymuştunuz. Teorik olarak mantıklı. Ucuz hurda satın almak yerine, zaman ve zamanı tekrar değiştirmeniz gerekir; bu pahalı ve savurgandır, kalıcı olacak kaliteli ürünler alırsınız. Uzun vadede tasarruf edersiniz. Bu tavsiye teoride mantıklı olsa da, uygulamada bu kadar basit değildir.
Devamını Oku
Sigortaya Alternatif Sağlık Planları
Maliye

Sigortaya Alternatif Sağlık Planları

Kendi sigorta planınızı satın alma masraflarına hazır değilseniz, sigorta büyük bir acı olabilir. Biliyorum, geçen sene 9-5 işimi ve onunla birlikte giden harika sigorta planımı bıraktım. Kendine güvenen işçiliğe kesinlikle inanmaktan başka bir şey olmasına rağmen, bir şey kesin. Kendi sağlık sigortanızı ödemek, hiç yapmadığınızdan sonra, kendi işini kurmada en büyük olumsuzluklardan biridir.
Devamını Oku