Maliye

New York Hayat Sigortası - Şirket İnceleme

Hayat sigortası kapsamı içindeyseniz, New York Life gibi büyük hayat sigortacılarının birçoğundan reklam gördünüz demektir. Bu tür hayat sigortası şirketlerinin birçoğu, bir asırdır veya daha uzun bir süredir iş yapıyorlardı - ki bu, mali gücü ve gücü sürdürmenin yanı sıra, talep yükümlülüklerini yerine getirme yeteneğini gösterebileceğinden, iyi bir işarettir.

New York Hayat Sigortası Şirketi yaklaşık 170 yıldır faaliyet göstermektedir. Şirket, ilk hayat sigortası poliçesinin 5.000 dolarlık bir yüzüyle satıldığı tarihini 1845'e kadar izlemektedir.

Günümüze hızlı bir şekilde ilerlerken, 2013 sonu itibarıyla New York Life, yönetim altındaki varlıklarda 425 milyar doları aşmıştı ve şirket, son birkaç yılda kayıt yapmaya devam etti - hatta değişken piyasa ve ekonomik zamanlarda bile .

New York Hayatından Neden Hayat Sigortası Kapsamını Değerlendirmelisiniz?

Pazar yerinden seçim yapabileceğiniz birçok hayat sigortası varken, New York Hayat Sigortası güçlü bir yarışmacıdır. Birincisi, bu şirket kredi görünümüne gelince oldukça sağlamdır - özellikle finansal derecelendirmeleri açısından. Sigortacı, A.M. En iyi (A ++), Standart ve Zayıf (AA +), Fitch (AAA) ve Moody's (Aaa). Bu, şirketin hem mevcut hem de gelecekteki finansal yükümlülüklerini yerine getirme kabiliyeti açısından son derece güçlü olduğu anlamına gelir.

Ürün teklifleri söz konusu olduğunda, New York Life, hayat sigortasının tüm ana formları dahil olmak üzere güzel bir çeşitlilik sunar. Bu terim, tüm yaşamı, evrensel hayatı ve değişken evrensel yaşam planlarını içerir. Buna ek olarak, bir poliçe sahibinin bakiyesini bir iptal sonrasında iade edecek bir nakit teslim seçeneği ve kapsamı ikinci bir tarafa genişletecek bir hayatta kalma politikası seçeneği de dahil olmak üzere tüm endüstri standardı hayat sigortası kapsamı seçenekleri sunulmaktadır.

Ayrıca, primlerin iadesi için de dahil olmak üzere, diğer politika seçenekleri de vardır; ayrıca, şirketin hayat sigortası poliçesi sahiplerine poliçe yaşları kadar ek esneklik sağlayan bir dönem dönüştürme seçeneği de vardır. Bu politikalar sadece 1.000.000 $ 'lık hayat sigortası kapsamına girmektedir.

Konut kredisi bakiyesi ile ev sahipleri için koruma sağlayan ve hayat sigortası primlerinin ipotek bakiyesi azaldıkça azalacak olan tüm yaşamsal prim seçenekleriyle birlikte, ipotek hayat sigortasıyla ilgili ek seçenekler bulunabilir.

Daha küçük bütçeleri olan ancak yine de kapsama ihtiyacı duyan genç bireyler için - New York Life, başlangıçtaki yüz dolarlık 5.000 dolar ile başlayan bazı politikalar sunmaktadır. Bunlar, bir planın başlatılması için harika bir yol sağlayabilir ve zamanla birlikte büyüyebilir.

Kalıcı politikaları ile New York Life, kredileri ve / veya para çekme yoluyla nakit değerine ve aynı zamanda faiz oranlarını garantileyen birçok plana ve ücretli ödeme seçenekleri ile dönemsel temettülere erişim imkanı sunmaktadır.

Politika sahipleri ayrıca, seviye ve / veya değişken seçenekleri içerebilen esnek ölüm faydaları içeren planlar da seçebilirler. Ayrıca, daha fazla esneklik ve kişinin kapsama alanına uyarlanması için seçilebilecek çok çeşitli ek biniciler de var.

New York Life ayrıca poliçe sahiplerinin prim ödemelerini nasıl yapabilecekleri konusunda güzel bir çeşitlilik sunmaktadır. Bir çek veya başka bir banka hesabından otomatik ödemelerin yapılmasına ek olarak, müşteriler alternatif olarak kredi kartıyla ödeme yapmayı da tercih edebilir (bir yere ücretsiz seyahat için merhaba havayolu puanlı kredi kartı). Ayrıca online ödeme yapabilir veya telefon üzerinden primlerini ödeyebilirler.

Sunduğu ürünlere ek olarak, New York Life da mükemmel müşteri hizmetleri sunmaktadır. Telefon, e-posta, çevrimiçi sohbet, aramak için tıklayın, Twitter ve Facebook dahil olmak üzere bir temsilci ile iletişim kurmak için çok sayıda seçenek var. Bu, şirketin iletişim stratejileri açısından çok güncel olduğunu ve müşterileri ve politika sahiplerinin sorunlarının çözülmesini kolaylaştırarak, müşterilerine çeşitli şekillerde ulaşabildiğini göstermektedir. Bu, şirketin dosyada çok az şikâyette bulunmasının bir nedeni olabilir.

Şu anda, şirket iletişimiyle ilgili bazı dezavantajlardan biri, New York Life'ın müşterilerinin hesaplarına veya belgelerine mobil erişim sunmaması ve şirketin akıllı telefon web tarayıcıları için bir mobil web sitesi sağlamasıdır. Bu, müşterilerin belirli hesaplarla ilgili bilgi istiyorlarsa, iş saatlerinde şirketin müşteri hizmetleri merkezine telefon etmeleri gerektiği anlamına gelir.

Satınalma Kapsamında Diğer Hususlar

Sigorta şirketine ek olarak, hayat sigortası kapsamını satın aldığınızda göz önünde bulundurulması gereken başka faktörler de vardır. Bunlar aşağıdakileri içerebilir:

  • Kapsama Türü - Hayat sigortanızın seçimini daraltmada en büyük etkenlerden biri, ihtiyacınız olan kapsama alanıdır. Örneğin, iki temel hayat sigortası kategorisi vardır. Bunlar terim ve kalıcıdır. Vade ile, saf ölüm yardımı korumasını alırken, kalıcı hayat sigortası da bir nakit değeri veya yatırım özelliği ile birlikte bir ölüm yardımı bileşeni sunar. Yaşam süresinin düz vanilya kapsama alanı olduğu düşünülürse, çoğu zaman en uygun kapsama alanıdır - özellikle genç ve nispeten sağlıklı olan başvuranlar için. Bununla birlikte, dönem hayatı sadece belirli süreler (veya 10 yıl, 15 yıl, 20 yıl veya 30 yıl gibi) dönemleri için sunulur. Bununla birlikte, kalıcı hayat sigortası kapsamı, adından da anlaşılacağı gibi, prim ödenmesi koşuluyla, sigortalıların hayatının geri kalanı için kalıcı koruma sağlamaktadır. 30 yıllık ev ipoteği ödemek gibi “geçici” ihtiyaçlara sahip olanlar için, hayat sigortası genellikle en iyi seçimdir.Öte yandan, sınırsız bir kapsama ihtiyacı olanlar için, kalıcı bir politika daha iyi bir seçenek olabilir.
  • Ölüm Yardımı Koruması Miktarı - Doğru miktarda ölüm yardım koruması da önemlidir. Çok az kapsama sahip olmak, maddi sıkıntıdan kurtulanları terk edebilir, hala merhumun masraflarını ödemek zorunda kalır ve / veya sigortalının ölümünü takiben devam eden masraflarla mücadele eder, ailenizin korunmasına yardımcı olmak için bir gömme sigortası poliçesine bakmak için iyi bir sebep varsa, kendi başına .
  • Vadeli uzunluğu - Vadeli hayat sigortası satın alanlar için, uygun bir teminat süresi satın almak da şarttır. Örneğin, ihtiyaç kısa vadeli ise, o zaman 10 yıllık bir plan yeterli olacaktır. Bununla birlikte, uzun vadeli yükümlülükler için 20 veya 30 yıllık bir opsiyon satın alınması gerekebilir.
  • Kapalı Olması Gerekir - Sigortalı olma ihtiyacı, hangi türden hayat sigortasının en iyi olacağının belirlenmesinde bir başka faktördür. Örneğin, kayıp geliri karşılama hedefiniz mi, yoksa belirli bir borç bakiyenizi ödemeye mi çalışıyorsunuz? Bu, satın aldığınız teminat miktarında ve türünde büyük bir fark yaratır. Ayrıca, hayatınız değiştikçe, teminat tutarınızı düzenli olarak arttırmanız veya azaltmanız gerektiğini de bildirebilir.
  • Premium Maliyet - Hayat sigortanızın primi de bir fark yaratabilir. Farklı yaşam sigortası politikalarının ve şirketlerinin birbirleriyle iyi bir şekilde karşılaştırılacağı yer burasıdır çünkü aynı kapsama maliyeti çoğu zaman farklı taşıyıcılar tarafından çok farklı şekilde fiyatlandırılabilir. Bu nedenle, nihai kararınızı vermeden önce mutlaka alışveriş yapın ve karşılaştırın.
  • Yazım Kuralları - Underwriting yönergeleri bazen kapsama alma veya reddedilme arasındaki farkı yaratabilir. Bu, özellikle sağlık sorunları olan biri için geçerlidir. Bu nedenle, başvuruda bulunduğunuz firmayı, yüklenme yönergeleriyle ilgili olarak kontrol ettiğinizden emin olun.

İhtiyacınız olan Hayat Sigortası Kapsamını Nasıl ve Nerede Elde Edeceksiniz?

Hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan hayat sigortası kapsamını elde etmek için, öncelikle birkaç farklı politika ve prim teklifini karşılaştırmak en iyisidir. Bu şekilde, tam olarak nelerin elinizin altında olduğunu ve bu kapsam için ne kadar ücretlendirilebileceğinizi gözden geçirebileceksiniz. Bunu yaparken yardımcı olabiliriz. Ayrıca otomatik sigorta veya sağlık sigortası kapsamı gibi diğer sigorta kapsamı türlerini bulmanıza yardımcı olabiliriz, sadece sorun!

Bugün pazardaki en yüksek puan alan hayat sigortası şirketleriyle çalışan Root mali ile ortaklık yaptım ve size bilgilendirilmiş bir hayat sigortası kapsamı kararı verebilmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri alabilirler. Bu bilgi, bir hayat sigortası temsilcisi ile şahsen tanışma ihtiyacı olmadan, hızlı, kolay ve rahat bir şekilde bilgisayardan doğrudan elde edilebilir. İşlemi yapmaya hazır olduğunuzda, tek yapmanız gereken sadece ilk sayfadaki teklifinizi almak için bu sayfadaki formu kullanmanızdır. Diğer hayat sigortası şirketlerini araştırmak istiyorsanız, hayat sigortası şirketi incelemeleri için sayfamıza gidin.

Videoyu izle: Amerikada araç muayenesi nasıl yaptırılır - Amerika Vlog # 118

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="Bir İşe Başlamadan Önce Ne Yapmalı?"/>
Maliye

Bir İşe Başlamadan Önce Ne Yapmalı?

Görüntü kredisi: Flickr Well Kept Cüzdan'ın Girişimci Başarı Hikayelerinden herhangi birini okuduysanız veya herhangi bir podcast'imizi dinlediyseniz, kendi işinizi kurmayı düşünebilirsiniz. Girişimcilik, sıçan ırkını terk etmek ve kendi işinizi yapmak için harika bir yol olabilir, ancak bir işe başlamadan önce almanız gereken bazı önemli adımlar vardır.
Devamını Oku
Minnesota Hayat Sigorta Şirketi İnceleme
Maliye

Minnesota Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Satın alabileceğiniz en iyi hayat sigortası kapsamı için alışveriş yaparken, önemli olacak bazı farklı kriterler vardır. Çoğu kişi, bunlardan birinin, borçların ödenmesinden, nihai masrafların ödenmesinden veya ödemeden sorumlu olmasından dolayı sevdiklerinin maddi sıkıntıya girmek zorunda kalmamasını sağlamak için kesinlikle alacağınız sigorta korumasının miktarı olduğunu bilir. diğer parasal yükümlülükler için.
Devamını Oku
Medicare Advantage Planlarını Anlamak
Maliye

Medicare Advantage Planlarını Anlamak

Bir HMO veya PPO'ya benzer bir Medicare Advantage planı, Medicare katılımcıları için mevcut olan Medicare planının türüdür. Bu seçenek ayrıca Medicare Bölüm C olarak da anılmaktadır. Bu planlar Medicare tarafından onaylanan özel sigorta şirketleri tarafından sunulmaktadır. Bir Medicare Advantage Planına katılarak, bir katılımcı esasen tüm Medicare A Bölümü'nü (Hospitalization Coverage) ve Medicare Part B'yi (Hekimler Kapsamı) alır.
Devamını Oku
Finansal olarak istikrarlı olduğunuz 20 işaret
Maliye

Finansal olarak istikrarlı olduğunuz 20 işaret

Finansal istikrarın bir yaşamını gerçekten yaşıyor mu, yoksa maddi olarak istikrarlı bir hayat yaratma alanında hala bir işiniz var mı? Aşağıdaki 20 işaret, bu sorunun cevabını bulmanızda yardımcı olabilir. Her ne kadar bireysel olarak doğru olsa da, 20 işaret zorunlu olarak finansal açıdan istikrarlı bir kişiyi göstermez (bazen kafanızı kuma sokmak kolaydır, doğru mu?
Devamını Oku