Maliye

Voya Finansal Hayat Sigortası (Eski adıyla ING)

Voya Financial, Inc., sigorta, emeklilik ve yatırım ürün ve hizmetleri konglomeralarının bir kombinasyonudur. Şirket, ABD çapında, hem iş hem de tüketici olmak üzere yaklaşık 13 milyon müşterinin finansal ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Voya'nın vizyonu, Amerika'nın Emeklilik Şirketi olmaktır - ve 7,000'den fazla özverili çalışanı ile müşterilerinin emeklilik için uğradıkları zorlukları karşılamak için müşterilerine yardımcı olduğu için, yoldadır.

Gömme sigorta planları, otomatik sigorta kapsamı veya sağlık sigortası gibi farklı sigorta kapsamı bulma konusunda yardıma ihtiyacınız var, ihtiyaçlarınıza göre çalışacak en iyi şirketi bulmanıza yardımcı olabiliriz!

Voya'nın ana iş alanları arasında Sigorta Çözümleri, Yatırım Yönetimi ve Emeklilik Çözümleri bulunmaktadır. Her bileşenin çok özel bir odak noktası vardır. Bunlar aşağıdaki gibi dağıtılmıştır:

 • Sigorta Çözümleri: Voya'nın Sigorta Çözümleri bileşeni, vadeli politikalar konusunda üst düzey bir sağlayıcı ve Birleşik Devletler'de tıbbi stop-loss sigortası kapsamının en üst düzey sağlayıcısı olarak kabul edilmektedir. Bireysel hayat sigortası tarafında, Voya'nın vadesi, evrensel ve değişken hayat sigortası ürünleri ile toplamda 2 milyar $ 'dan fazla brüt primi bulunmaktadır. İşin bu bileşeni ayrıca, Voya'nın şu anda yaklaşık 4,5 milyon kişiye hizmet verdiği Çalışanlara Sağlanan Faydalardan oluşmaktadır.
 • Yatırım Yönetimi: Yatırım yönetimi tarafında Voya, hem dış hem de bağlı kuruluşlar ve bireysel yatırımcılar için yönetim altındaki varlıklarda 207 milyar doları aşmıştır. Şirket, sabit gelir, özkaynaklar ve çok varlıklı gelir stratejilerine açık bir şekilde vurgu yaparak, yatırım çözümlerine odaklanmaktadır.
 • Emeklilik Çözümleri: Emeklilik Çözümleri Amerika Birleşik Devletleri'nde emeklilik ürün ve hizmetlerinin önde gelen sağlayıcısıdır. Voya'nın işlerinin bu bölümü, yönetim ve idare altındaki yaklaşık 375 milyar dolarlık varlığa sahiptir ve yaklaşık 47.000 kurumsal müşteriye ve 5 milyondan fazla bireysel emeklilik planı yatırımcısına hizmet vermektedir. Ayrıca, bu alanda ayrıca 2.300'den fazla finansal danışman ve ayrıca 417.000'den fazla perakende sabit yıllık ürün müşterisi hizmet vermektedir.

Voya Hayat Sigorta Şirketi'nin Tarihi

Finansal hizmetler şirketleri kapsamında Voya oldukça yenidir. İlk kez Nisan 2014'te çıktı ve Eylül ayında yeniden markalaşmasını tamamladı. Şirketin adı “yolculuk” kelimesinden türeyen soyut bir isim olarak ortaya çıktı ve hem momentumu hem de iyimserliği yansıtıyor.

Şirket aslında eski ING ABD'den geldi - ve şirketin stratejisini, mali profilini ve kültürünü iki yıldan fazla dönüştürdüğü ING, New York Borsasında VOYA sembolü sembolü altında halka açık bir şirket olarak ticaret yapmaya başladı. 2014.

Sadece kısa bir geçmişi olsa da, Voya etkilemek için çabaladı. 2014 yılında şirket, Ethisphere Enstitüsü tarafından Dünyanın En Etik Şirketlerinden biri ve aynı zamanda plan, katılımcı ve varlık sayısına dayanan ilk beş emeklilik planı sağlayıcısı olarak seçildi. Buna ek olarak, şirket ayrıca ABD'de üst düzey bir hayat sigortası sağlayıcısı ve Amerika Birleşik Devletleri'nde ilk 10 sağlık durdurma sigortası kapsama alanı sağlayıcısıdır.

Voya tarafından sunulan ürünler

Voya çok çeşitli sigorta ve finansal ürünler sunmaktadır. Bireyler için seçenekler arasında hayat sigortası, yıllık gelirler, IRA'lar, işyerinde emeklilik planları, çalışanlara sağlanan yardımlar ve üniversite tasarruf seçenekleri yer almaktadır.

Hayat sigortası tarafında seçenekler şunları içerir:

 • Uzun ömür - Vadeli hayat, tüm kapsama seçeneklerinin en temelidir. Bunun nedeni, terimin sadece nakit ölüm ya da yatırım birikimi olmaksızın sadece saf ölüm yardımı koruması sağlamasıdır. Vadeli hayat, özellikle hayat sigortası korumasının en ekonomik şeklidir, özellikle de daha büyük bir ölüm yardımı miktarına ihtiyaç duyanlar için 1 milyon dolar hayat sigortası poliçesi. Bu özellikle, başvuru için başvuranın genç olduğu ve sağlık durumu iyi olduğu zaman söz konusu olabilir. Sağlığın en iyisindeyseniz ve hiçbir sınav yaşam sigortası poliçesi sizin için en iyisi değilse, taşıyıcının sizin ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulmasına yardımcı olabiliriz. Vadeli teminat belli bir süre için satılır - genellikle belirli bir yıl. Voya, Voya TermSmart ve Voya ROP (Prim İadesi) Vadeli Vade de dahil olmak üzere çeşitli dönem yaşam seçenekleri sunuyor.
 • Evrensel yaşam - Evrensel politikalar bir tür kalıcı hayat sigortası korumasıdır. Bu, politikanın belirli bir süre için satılmadığı anlamına gelir, ancak sigortalıların hayatının tamamı için geçerli olacaktır - prim ödenmesi koşuluyla. Evrensel kapsama, hem ölüm yardımı hem de nakit değeri sunar. Nakit değer artışı vergi matrahıdır, yani poliçe sahibinin poliçe içinde biriktirirken nakit üzerinde herhangi bir gelir vergisi ödemek zorunda kalmaması anlamına gelir. Politika sahibinin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için prim ödemelerinin sıklığını ayarlamasına izin verilmesi bakımından, evrensel politikalar da oldukça esnektir. Politikanın ölüm faydası da belirli yönergelere göre yukarı veya aşağı ayarlanabilir.
 • İndeksli Evrensel Yaşam - Endeksli evrensel politikalar, ölüm yanlısı korunmanın yanı sıra, altta yatan piyasa endekslerindeki artışlara dayanan politika içinde fon oluşturma yeteneği sağlar. Ancak, endeksler kötü performans gösterse bile, politika sahibinin politikanın garantili asgari faiz oranına göre güvende olması güvenlidir. Diğer kalıcı teminat türleri gibi, politikanın içinde yer alan fonların vergi ertelenmesine izin verilir.Endeksli evrensel hayat sigortası için Voya, Voya Endeksli Evrensel Yaşam - Global Choice ve Voya Endeksli Evrensel Yaşam - Garantili Ölüm Yardımı ürünlerini sunmaktadır.
 • Değişken Evrensel Yaşam - Değişken evrensel kapsama, ölüm yardımı koruması ve evrensel hayat sigortası planlarının esnekliğini sağlar. Politika sahipleri ayrıca piyasadan değişken yatırım seçenekleri kullanarak kendi politikalarında fon oluşturabilirler. Bu politikalardaki fonlar da vergi ertelenmiş olarak da büyüyebilir. Voya Değişken Evrensel Yaşam - CV ve Voya Değişken Evrensel Yaşam - DB değişken evrensel yaşam sigortası alanında planlar sunuyor.
 • Hayatta kalan Hayat - Bir hayatta kalma politikası iki kişinin hayatını güvence altına alır - ve ikinci kişi öldüğünde ölüm yardımı ödenir. Bu politikalar çoğu zaman emlak planlama stratejileri için kullanılır. Hayatta kalma politikasındaki prim genellikle iki ayrı politikadan genellikle daha az maliyetli olduğu için özellikle yararlı olabilir. Voya, Voya Survivorship Değişken Evrensel Yaşam-CV planının yanı sıra Stratejik Akreditasyondan Kurtuluş Evrensel Yaşam politikasını sunuyor.

Finansal Güç Derecelendirmeleri

Voya güçlü bir şirkettir ve derecelendirme kuruluşlarından çok iyi derecelere sahip olmuştur. Bu işaretler şöyledir:

ÖÖ En iyiFitch RatingsMoody's Yatırımcı HizmetleriStandart ve Zayıf
birA-A3A-

Avantajlar ve dezavantajlar

Listenin en üstünde olmamasına rağmen, Voya hayat sigortası alanında son derece güçlü bir yarışmacı olarak kabul edilir. Şirket, iddiaları ödemede finansal yetenek açısından çok güçlü derecelere sahiptir ve müşteri ihtiyaçlarının farklı bir karışımını karşılamak için güzel bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Ancak, diğer hayat sigortası şirketlerinin bazılarında olduğu gibi, bir başvuru sahibinin herhangi bir olumsuz sağlık durumu varsa, “geleneksel” uygulama kanallarından nasıl geçeceğine dair bir çıkmazda olabilir - özellikle doğrudan şirket. Bu bağlamda, daha yüksek riskli sigorta davalarında uzmanlaşmış bir ajans veya şirket ile çalışmak en iyisidir.

Hayat Sigortası Teklifleri Alınması

Her zaman kapsama alanı ararken, farklı sigorta şirketlerinden teklif almak her zaman en iyisidir. Bu, çeşitli politikaların yanı sıra premium fiyatların incelenmesine ve size hangi türden planların sunulduğunu gerçekten görmenize olanak tanır.

Diğer önemli satın alma türlerinde olduğu gibi, genellikle gördüğünüz ilk ve tek öğeyi seçmezsiniz. Öyleyse, hayat sigortası ile, bunun çoğu durumda, sevdiklerinizin yaşam masraflarını ödemek, büyük borçları silmek ya da önemli vergi yükümlülüklerini ortadan kaldırmak için güvence altına alacakları finansal güvenlik olacağını akılda tutmak önemlidir. Bunu düşünerek, yapabileceğiniz en iyi kapsama alanını elde etmenizi sağlamak isteyeceksiniz.

Politikalar için alışverişe başlamak için hazır olduğunuzda, önerilen ortağımız Root Financial, yardımcı olabilir. Bugün ülkedeki en iyi hayat sigortası taşıyıcılarıyla çalışıyorlar ve iyi bilgilendirilmiş bir karar vermek için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri size ulaştırabilirler. Ayrıca aşağıdaki gibi kararlarla size yardımcı olabilirler:

 • Satın almanın ne tür bir kapsamı - vadeli, tüm yaşam veya evrensel
 • Ne kadar paranın yeterli olacağını belirleme
 • Korunma ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi taşıyıcıyı ve premium bütçenizi bulma

Buna ek olarak, herhangi bir olumsuz sağlık durumunuz varsa, Root Financial, insanların çeşitli adayları kapsayacak şekilde daha uygun olan taşıyıcıları bulmasında yardımcı olur. Sigara içen, diyabetik ya da iyi bir sağlığa sahip olursanız, bu sayede uygulama sürecinde sayısız zaman ve hayal kırıklığı yaratabilirsiniz. Kendi teklif setinize başlamak için bu sayfadaki formu kullanın.

Videoyu izle: Türkçe Mülakat Soruları

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Para ödüyor
Maliye

Para ödüyor

Hiç birisi bir şey hakkında ne kadar iyi bir anlaşma yaptığını söylemiş miydin? Eh, oldukça sık yaparım. Gerçek şu ki, bazen anlaşma gerçekten iyi bir anlaşma değil. Neden, sorabilirsin? Çünkü bir kredi karşılığında parayla aldılar. Örneğin sürdüğüm arabayı alalım. Geçen baharı özel bir partiden 2500 $ karşılığında aldım.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Nasıl Çalışır Bütçe Oluşturulur"/>
Maliye

Nasıl Çalışır Bütçe Oluşturulur

Yakın bir zamanda bana “Bir bütçeyi nasıl bir araya getirebilirim?” Diye sormuştum. Bütçelemenin düz bir süreç olmadığı bendeydi. Bu, askıya almaya başlamak için deneme yanılma yanı sıra bazı açıklamaları da alır. İlk bütçenizi oluşturmanın adımları: 1. Tüm Finansal Verilerinizi Toplayın Bu, banka hesaplarını, kredi kartı beyanlarını veya aylık harcamalarınızı ve gelirinizi gösteren diğer tüm belgeleri içerir.
Devamını Oku
Web sitenizi oluştururken zaman ve para tasarrufu için 7 yolu
Maliye

Web sitenizi oluştururken zaman ve para tasarrufu için 7 yolu

Küçük işletmeler işgücünün büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Sadece ABD'de işgücünün% 48'i bir tür küçük işletmede istihdam edilmektedir. Başarılı bir küçük işletme oluşturmak ve yürütmek için birkaç faktör var, ancak pazar başarısını sağlamak için her küçük işletme gereksinimi olan bazı araçlar var.
Devamını Oku