Maliye

Koruyucu Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi

Koruyucu hayat sigortası şirketi müthiş bir rekor ya da müşterileri ile birlikte çalışıyor ve mevcut en iyi hayat sigortası oranlarını sunabiliyor.

Hayat sigortası için alışveriş yaptıysanız, kapsama alanınızı nasıl ve nereden alacağınızı belirlerken aklınızda bulundurmanız gereken bazı önemli değişkenlerin olduğunun farkındasınızdır.

İlk olarak, listenin en üstünde, ne kadar koruma sağlayacağını bilmelisiniz. Bunun nedeni, sevdiklerinizin veya diğer kurtulanların, gelir söz konusu olduğunda kısa düşmesini istemeyeceğiniz içindir. Örneğin, yararlanıcınız (veya lehtarınız) nihai masrafları veya diğer belirli borçları ödemek için belirli bir miktara gerek duyacaksa, o zaman bu teminat miktarını satın almak önemli olacaktır.

Fakat aynı derecede önemli olmakla birlikte, koruma satın aldığınız hayat sigortası şirketinin finansal açıdan güçlü ve istikrarlı olmasını sağlamanız mümkün olacaktır. Bunun sebebi, şirketin poliçe yararlanıcısı için bir hak talebinde bulunma zamanı geldiğinde ya da söz konusu olduğunda, sözünü yerine getirmek için orada olacağını bilmek isteyeceğiniz içindir. Uzun yıllardır poliçe sahiplerinin iddialarını ödemeye geldiğinde pozitif olan bir sigortacı, Koruyucu Hayat Sigortası Şirketi'dir.

Koruyucu Hayat Sigortası Şirketi Tarihi

Koruyucu Hayat Sigortası Şirketi, yaklaşık 110 yıldır hayat sigortası temin etme işi olmuştur. Şirketin kurucusu olan Vali William Dorsey Jelks, 1907 yılında, Başkan Theodore Roosevelt'in 7. yılını ABD Başkanı olarak başlattığı gibi sigorta şirketini kurdu.

İki yıl sonra, kısa bir süre sonra, 1909 yılında, Koruyucu Hayat Sigortası Şirketi ilk ölüm ödeneği talebini yerine getirdi ve şirket o zamandan beri sadakatle yapıyor. 1932 yılına gelindiğinde, işyerinde sadece 25 yıl sonra, Koruyucu, yürürlükte olan 65 milyon $ 'dan fazla sigortaya sahipti. Ve şirketin 50 yıldır iş yaptığı dönemde, neredeyse 1 milyar dolara sahipti.

Yıllar boyunca şirket büyüdü ve büyüdü. Kısmen, diğer sigorta şirketlerini satın alarak bunu başardı. Örneğin, 1997'de, koruyucu sigortalı West Coast Life sigorta şirketinin ulusal varlığını sağlamlaştırmasına yardımcı oldu. Ve 2006 yılında, Koruyucu satın alındı ​​Chase Sigorta Grubu.

2007 yılında sigorta şirketinin 100. yıl dönümünde, yürürlükte olan 252 milyar dolarlık sigorta kapsamı vardı. 2015 yılında şirket, Dai-ichi Hayat Sigortası Şirketi'nin tamamen iştiraki olan bir şirketi oldu. Koruyucu Hayat Sigortası Şirketi, halen Birmingham, Alabama'da bulunuyordu.

 

Koruyucu Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi

Koruyucu Hayat Sigortası Şirketi, müşterilerini ilk önce hizmet vermesiyle bilinir. Referanslara dayanarak, firma, esnek hizmet için olduğu kadar, özel hizmet sağlamak için de bilinir. Ayrıca, hizmet verdiği topluluklarda da yer almaktadır.

Şirket doğrudan kendi web sitesinde bir öğrenme merkezi sağlar. Bu, tüketicilerin hayat sigortası hakkında daha fazla bilgi edinmelerine ve özel durumlarına göre ihtiyaç duyabilecekleri kadar korunmalarına yardımcı olabilir.

Koruyucu ayrıca kendi web sitesinde bir iddia merkezi sunuyor. Burada iddialar doğrudan çevrimiçi olarak yapılabilir. Formlar indirilebilir ve gönderilebilir ve müşteri hizmetleri temsilcilerinden sorular sorulabilir.

Reps, ücretsiz telefon hattı (mesai saatleri içinde), e-posta ve e-posta formu da dahil olmak üzere birçok farklı yolla temasa geçebilir. Bir hayat sigortası talebini bildirmek için çalışma saatleri pazartesiden perşembeye sabah 8:00 ile akşam 5:00 arasındadır. Merkezi saat ve Cuma günleri sabah 8:00 ile öğleden sonra 3:00 arasında.

Koruyucu Hayat Sigortası Şirketi çevrimiçi talep dosyalama merkezinde, sevilen biri öldüğünde ne yapılacağı ve hayat sigortası ile ilgili ayrıntılar gibi ek bilgiler de bulunmaktadır.

Finansal Güç ve Puanlar

Koruyucu Hayat Sigortası Şirketi finansal açıdan çok güçlü ve istikrarlı bir şirket olarak kabul edilir. Ayrıca poliçe sahiplerinin iddialarını ödemek için saygı duyulur. Sadece 2015 yılında, Koruyucu yaklaşık 1,9 milyar dolar tutarındaki 20.000'in üzerinde hayat sigortası tazminatı ödedi. Koruyucu Hayat Sigortası Şirketi'nde bir hayat sigortası talebinde ortalama işlem süresi 6.22 gündü. Bu nedenle şirkete sigortacı derecelendirme kuruluşlarından yüksek notlar verildi. Bu derecelendirmeler aşağıdakileri içerir:

  • A.M. En iyi (Üstün) Bu, olası toplam 15 derecelendirmenin ikinci en yüksek seviyesi.
  • AA- Standard & Poor's'dan (Çok Güçlü) Bu, toplam 21 toplam puandan dördüncü sırada.
  • Fitch'ten A (Güçlü) Bu, olası toplam 22 puanın altıncı yüksekliğidir.
  • Moody's'den A2 (İyi) Bu, toplam 21 toplam puandan altıncı sırada.

Koruyucu Hayat Sigortası Şirketi akredite BBB (Better Business Bureau) olmamasına rağmen, BBB A + notu ile Koruyucu sağlamıştır. Bu, A + ila F genel not ölçeğindedir.

Son üç yıldır, Koruyucu Hayat Sigortası Şirketi, BBB aracılığıyla toplam 39 şikayeti kapattı. Bunlardan on tanesi geçtiğimiz yıl kapalıydı. Son üç yıl içinde kapatılan 39 şikayetten 18'inin şirketin ürünleri ve / veya hizmetleriyle ilgili sorunları vardı, 10'u faturalama ve / veya tahsilat sorunlarıyla ilgiliydi, 3'ü reklam ve / veya satış konularındaydı. başka bir 3 garanti / garanti sorunları ile ilgisi vardı ve beş diğer konularla ilgiliydi.

Koruyucudan Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

Koruyucu Hayat Sigortası Şirketi, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli hayat sigortası poliçeleri sunmaktadır. Bu, müşterilerinin kapsama alanını bireysel koruma ihtiyaçlarına daha fazla yönlendirmelerine yardımcı olabilir.

Koruyucu aracılığıyla sunulan politika türleri şunları içerir:

Vadeli Hayat Sigortası

Vadeli hayat sigortası, belirli bir süre için ölüm seviyesi ödenmesine karşı koruma sağlayabilir. Bu tür bir hayat sigortası, nakit değeri biriktirmesi sunmaz, bu nedenle, tüm yaşam veya evrensel yaşam kapsamı gibi, karşılaştırılabilir bir miktardaki kalıcı sigortadan genellikle daha hesaplıdır. Bu nedenle, iyi bir miktar teminat almak isteyenler için iyi bir seçenek olabilir, ancak prim için çok fazla harcama yapamayanlar olabilir.

Koruyucu Hayat Sigortası Şirketi, 10 ila 30 yıl arasında ölüm seviyesinde ölüm koruması sağlayan vadeli hayat sigortası planları sunar.

Evrensel Yaşam (UL) Sigortası

Evrensel hayat sigortası, kalıcı hayat sigortası kapsamı şeklindedir. Bu, hem ölüm yardımı koruması hem de nakit değeri birikimi sağlaması anlamına gelir. Nakit değeri, vergiden ertelenecek, yani poliçe hamili tarafından çekilinceye kadar veya bu süre zarfında geri çekilinceye kadar kazançtan kaynaklanan bir vergi olmadığı anlamına gelir. Bu, fonların zaman içinde katlanarak büyüyebilmesini ve bileşik olarak katlanmasını sağlayabilir.

Evrensel bir hayat sigortası poliçesi, tüm hayat sigortası gibi diğer kalıcı kapsama türlerinden daha esnek olabilir. Bunun nedeni, poliçe sahibinin - limitler dahilinde - prim miktarının ne kadarının ölüm ödeneğine gideceğini ve UL politikasının nakit bileşenine ne kadar gideceğini seçebilmesidir.

Koruyucu Hayat Sigortası Şirketi'nin Özel Tercih UL politikası, beklenmedik bir durum olursa ailenin mali güvenliğini korumak için çok uygun bir yoldur. Hayat boyu düşük primler ve vergilendirilemeyen (gelir vergisinden) yararlanıcılara verilen bir ölüm yardımı sunar.

Prim oranları ayda 7,32 $ gibi düşük bir fiyatla başlayabilir - ve prim ödenirse, sigortalıların hayatının kalan kısmı için teminat geçerli kalır. Ayrıca, prim de uzun bir süre için aynı seviyede kalacaktır.

Koruyucu Hayat Sigortası Şirketi ayrıca bir hayatta kalan evrensel hayat sigortası ürünü sunmaktadır. Bu, evli veya bir çiftin parçası olan ve emlakçıların vergi ödemesine ve / veya özel ihtiyaçları olan sevdiklerine yardım etmelerine yardımcı olma gibi mülk planlama ihtiyaçlarına sahip biri için iyi bir seçenek olabilir.

Bu tür politikalar genellikle ölüme ya da eklem hayat sigortası kapsamına da atıfta bulunur. Tek bir hayat sigortası poliçesi altında iki kişiyi kapsamaktadır - ve bu nedenle, iki tek politika satın almaktan genellikle daha az maliyetlidirler. Ödenen ölüm yardımı, yararlanıcıya (veya yararlanıcılara) gelir vergisinden muaftır ve kazananlar, hayatta kalanların veya hayatta kalanların sahip olabileceği her türlü ihtiyaç için kullanılabilir.

Değişken Hayat Sigortası

Değişken hayat sigortası, başka bir kalıcı hayat sigortası kapsamıdır. Değişken UL ile, bir ölüm yardımı ve bir nakit değeri bileşeni de vardır. Bununla birlikte, bu tür sigorta kapsamı ile, nakit bileşeninde seçilebilecek yatırımlarda ek esneklik vardır. Örneğin, ek büyüme için izin verebilecek eşitlikler seçilebilir. Bununla birlikte, daha fazla risk oluşturabilirler. Bu nedenle, herhangi bir değişken hayat sigortası ürününe girmeden önce bunun farkında olmak önemlidir.

Genel olarak, değişken bir evrensel hayat sigortası poliçesi, hayat sigortası kapsamının “temel” faydasını gelir vergisinden muaf ölüm yardımı ile birleştirecek ve aynı zamanda poliçe sahibi / yatırımcı için nakit değeri / yatırım birikimi açısından büyük bir esneklik sağlayacaktır. mesai. Politikaya dahil edilen yatırımlar nedeniyle değişken evrensel hayat sigortasıyla birlikte ek ücretlerin de olabileceğini unutmamak önemlidir.

Sunulan diğer Kapsama Ürünleri

Koruyucu Hayat Sigortası Şirketi de Çocuklarımı Koru hayat sigortası poliçesi sunmaktadır. Çoğu insan bir çocuğun geçişini düşünmek istemezken, gerçek şu ki, bazen kazalar veya hastalıklar meydana gelir. Bu durumda, nihai masrafların ve / veya açıklanmamış tıbbi harcamaların maliyeti bir çocuk için bir hayat sigortası poliçesi ile ödenebilir.

Çocukları Koru politikası, 10.000 ila 100.000 dolar arasında bir kapsama alanı sunuyor. Politika sürekli bir hayat sigortası politikası olduğundan, aynı zamanda nakit değeri biriktirecektir. Bu nedenle, plan gelecek kolej masrafları, bir evdeki peşinat, bir düğün veya yolun herhangi bir başka ihtiyacı için kullanılabilecek vergi ertelenmiş tasarruflara sahip olacaktır.

Çocuk 18 yaşını doldurduğunda, hayat sigortası kapsamı otomatik olarak iki katına çıkar - ilave prim ücreti olmadan. Çocukları Koruma sigortası hayat sigortası planını satın alırken, prim oranları ayda 6.37 dolara kadar düşebilir. Ve politika kalıcı olduğu için, oran asla artmayacak şekilde kilitlenir. Bu, çocuğun aynı prim oranını politikanın ömrü boyunca tutabileceği anlamına gelir.

Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Premium Tırnak Nasıl Bulunur?

Hayat Sigortası Şirketi, Banner Hayat Sigortası veya başka bir sigorta şirketi aracılığıyla olsun, hayat sigortası kapsamındaki en iyi prim teklifleri ararken, genellikle bir ajans veya birden fazla ile çalışan bir şirket aracılığıyla bunu yapmak en iyisidir. hayat sigortası. Bu, sizin için mevcut olan tüm seçeneklerin yanı sıra, her birinin maliyetini karşılaştırabilecek ve karşılaştırabileceksiniz. Bu sadece en iyi hayat sigortası kapsamını ararken değil, aynı zamanda en iyi otomobil sigortası şirketleri ve oranları gibi diğer teminat türleri için alışveriş yaparken de geçerlidir.

Hayat sigortası poliçesi karşılaştırma sürecinde bulunduğunuzda size yardımcı olabiliriz. Bunun nedeni, iş dünyasındaki üst düzey sigorta şirketlerinin birçoğu ile çalışıyoruz. Bu düşünceyle, hak edebileceğiniz planları görmeye hazırsanız, sadece basitçe.

Hayat sigortası satın almanın biraz kafa karıştırıcı olabileceğini biliyoruz. Akılda tutulması gereken pek çok detay var ve ihtiyaçlarınız için en iyi sigorta şirketinden en iyi anlaşmayı aldığınızdan emin olmak istersiniz.Kapsamanızın sahip olduğunuz koruma gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayabilmesi için her şeyi sıralamanıza yardımcı olabiliriz. Hayat sigortası acentası ile şahsen tanışmak zorunda kalmadan her şeyi yapabiliriz. Sadece çevrimiçi ol ya da bizi ara. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Dünyada Eşi Benzeri Olmayan En Trajikomik 10 Olay

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="Güneşe Gitmeden Önce Sorulacak 11 Soru"/>
Maliye

Güneşe Gitmeden Önce Sorulacak 11 Soru

Eğer güneş enerjisine geçmeyi düşünüyorsanız, tetiği çekmeden önce bilmeniz gereken çok şey var, ne kadar size mal olacak gibi. Bu süreçte size yardımcı olmak için, sizin için doğru hareket olduğundan emin olmak için 11 soruya cevap vermek üzere Pick My Solar ile çalışıyoruz. 1. Benim hizmetim, şebekeye geri koyduğum enerji için bir fatura kredisi sağlıyor mu?
Devamını Oku
Ücretsiz Giysiler Online almak için 4 Legit Yolları
Maliye

Ücretsiz Giysiler Online almak için 4 Legit Yolları

Giyim, kaçınılmaz olan harcamalardan biridir, değil mi? Demek istediğim, tasarımcı kıyafetlerine sahip olmak zorunda değilsin, ama kıyafetlere ihtiyacın var. Ben tutumlu bir insan olduğum için, her zaman özgür bir şey elde etmek için bir yol olduğuna inanıyorum - neredeyse her zaman. Neyse ki, giyim ücretsiz alabileceğiniz bu bütçe öğelerinden biridir.
Devamını Oku
1.000 $ tasarruf yardımcı olmak için 5 zihinsel hileci
Maliye

1.000 $ tasarruf yardımcı olmak için 5 zihinsel hileci

Banka hesabına bakmak ve orada 1000 dolarlık bir fazladan görmek harika olmaz mıydı? Ne yazık ki, bu fazladan 1,000 dolar, birçok Amerikalı için büyük bir mücadeledir. Bir GoBankingRates anketine göre, 8 bin kişiyi inceleyen ankette, yüzde 57'si tasarruflarına veya acil yardım fonlarına 1000 dolarlık para ayırmakta zorlanıyordu.
Devamını Oku