Maliye

AXA Equitable Life Sigorta Şirketi İncelemesi

AXA ile çok fazla iş yazmıyoruz, ancak şirket onlarla çalıştıklarında her zaman iyi performans gösterdi. Bu AXA hayat sigortası şirketi incelemesi, bizim en iyi hayat sigortası şirket derecelendirmemiz için onurlu bir söz olsa da, şu ana kadar onlar hakkında çok fazla şey öğrenmemiş olmamız nedeniyle daha ilginç olanlardan biriydi.

İnsanlar bir hayat sigortası poliçesi satın almaya gittiklerinde, farklı nedenler olabilirdi. Örneğin, kişisel ya da iş amaçlı olabilir, yani politikanın faydalanıcısı bir aile üyesi, sevilen bir kişi ya da hatta bir hayır kurumu olabilir.

Ancak kapsama alanı ne olursa olsun, hayat sigortası satın alma sürecini izlerken aklınızda bulundurmanız gereken bazı faktörler vardır. Bu kriterlerden biri, elde ettiğiniz koruma miktarıdır. Bunun nedeni, hayat sigortası gelirlerini alanların, teminatın amaçlandığı şeyi yapmak için yeterli paraya sahip olmasını sağlamak isteyeceğinizdir.

İnsanların bir hayat sigortası poliçesi alırken farkında olamayabilecekleri bir diğer önemli öğe de - sigorta şirketi tarafından teminat altına alınmasının önemi. Bunun nedeni, sigorta şirketinin ideal olarak istikrarlı ve mali açıdan güçlü olması ve ayrıca poliçe sahiplerine tazminat ödemek için iyi ve olumlu bir itibara sahip olması gerektiğidir. Bu şekilde, bir hak talebinde bulunulması gerekip gerekmediği, politika yararlanıcınızın (veya lehtarlarınızın) söz verilen fonları alacağı konusunda daha fazla güvence alabilirsiniz. Bu alanda iyi bir üne sahip olan bir şirket AXA Equitable Life Insurance Company'dir.

AXA Equitable Life Sigorta Şirketi'nin Tarihçesi

AXA Equitable, 1859 yılından beri müşterilerini sigortalama işinde çalışıyor. Kurucusu olan Henry Hyde, daha önce sigorta sektöründe bulunan - şu anki pozisyonunu New York'taki Karşılıklı Hayat Sigortası Şirketi'ne bıraktı. şirketine başla. Başlangıçta Amerika'nın Equitable Life Assurance Society adını verdi. Faaliyetinin onuncu yılına göre, Amerika'daki Adil Yaşam Güvencesi Derneği dünya çapında başka bir şirketten daha fazla yeni işe sahipti.

Equitable büyümeye devam ederken, 1870 yılında yeni bir merkez inşa etti - buharlı asansörler dahil bir gökdelen. Ve sadece dokuz yıl sonra bir genişleme sonrasında, şirketin binası o dönemde dünyanın en yüksek binası haline geldi.

1800'lü yılların sonlarında, Equitable ilk müşterek ve hayatta kalanlar için rant bıraktı. Şirket ayrıca hayat sigortası ölüm iddialarını derhal ödemeye başladı. Ayrıca, sigortacı ilk kadın ajans yöneticisini atadı.

Yıllar boyunca şirket büyümeye devam etti. 1992'de karşılıklı bir hisse senedinden borsa şirketine dönüştü. Aynı zamanda Global AXA Grubunun bir üyesi oldu - ve 2015 yılına kadar, dünyadaki bir numaralı sigorta markası olarak 7'nci yılını kutladı (Interbrand faaliyet raporu ile ölçüldü).

AXA Equitable Life Sigorta Şirketi İncelemesi

AXA Equitable müşterilerine geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunar. Bunlar, hem büyüyen hem de korunan servete yardım etmek için sigorta ve yatırımları içerir. Şirket ayrıca çalışanlara fayda planları ve diğer finansal hizmetler sunmaktadır.

Genel olarak, AXA, 64 ülkede yaklaşık 166.000 çalışanı ile dünya çapında şirketin 103 milyon toplam müşterisine sahiptir. Bu büyük kurum, çalıştığı topluluklarda son derece aktif ve üniversite öğrencileri için burs sağlıyor.

Örneğin, AXA Başarı programı aracılığıyla şirket hem öğrencilere hem de velilere koleje yönelik bir sonraki adımı atmaları ve eğitimcilerin başarıya yönelik adımlar atmaları konusunda yardımcı olmaktadır.

Ayrıca, AXA Vakfı aracılığıyla şirket hayırsever ve gönüllü faaliyetlerini yönlendirmektedir. Şirketin ayrıca Kurumsal Sorumluluğa güçlü bir bağlılığı vardır. Sigorta Dergisi'ne göre AXA Equitable, dünyanın en iyi 10 sigorta şirketinden biri olarak biliniyor. Bu sıralama şirketin bankacılık dışı varlıklarına dayanmaktadır.

Finansal Güç ve Puanlar

AXA Equitable finansal açıdan son derece güçlü bir şirket olarak kabul edilir. Ayrıca sigorta taleplerini poliçe sahiplerine hızlı ve tutarlı bir şekilde ödüyor. Bu nedenlerden dolayı ve daha fazlası için sigorta şirketi sigortacı derecelendirme kuruluşlarından yüksek puanlar almıştır. Bunlar aşağıdakileri içerir (2015'in ortası ve sonları itibariyle):

  • A.M. En İyi Şirket (Üstün). Bu, toplam 16 olası derecelendirmenin ikinci en yüksek seviyesidir.
  • AA-Fitch'ten. (Çok güçlü). Bu toplam 21 olası derecelendirmenin dördüncü en yüksek seviyesi.
  • Moody's'den Aa3. (Mükemmel). Bu toplam 21 olası derecelendirmenin dördüncü en yüksek seviyesi.
  • Standard & Poor's'dan A +. (Kuvvetli). Bu toplam 21 olası derecelendirmenin beşinci en yüksek seviyesi.

Ayrıca, AXA Financial, 1937'den bu yana Better Business Bureau'nun (BBB) ​​akredite edilmiş bir işletmesi olmuştur. Şirket, BBB'den A + derecesine (A + ila F sınıfı bir ölçekte) verilmiştir.

Geçtiğimiz üç yıl boyunca, AXA Better Business Bureau (toplam 12 ay içinde 13 tanesi kapatıldı) aracılığıyla toplam 37 şikayet kapattı. Bu 37 şikayetin 20'si şirketin ürünleri / hizmetleri ile ilgiliydi, dördü şirketin reklam / satışla ilgiliydi ve 3'ü şirketin faturalama / tahsilat sorunları ile ilgiliydi.

AXA Equitable Tarafından Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

AXA Equitable, seçim yapabileceğiniz çok çeşitli farklı hayat sigortası kapsama ürünleri sunar. Bu, müşterilerin kendi kapsama ihtiyaçlarını daha yakından karşılamak için politikalarını daha iyi “özelleştirmelerine” olanak tanır.Sunulan hayat sigortası ürünleri hem dönem hem de kalıcı seçenekler içermektedir.

Vadeli Hayat Sigortası Kapsamı

Bir hayat sigortası poliçesi ile belirli bir süre için ölüm yardımı sunulmaktadır. Çoğu durumda, prim bu zaman dilimi için seviye olacak ve zaman geçtikten sonra, sigortalı hala koruma gerektiriyorsa sigorta kapsamı için yeniden başvuruda bulunmalıdır. kalıcı politika.

Yaşam süresi, hayat sigortasının en temel şekli olarak kabul edildiğinden ve nakit değeri biriktirme sağlamadığından, genellikle çok uygun bir şekilde satın alınabilir. Bu özellikle başvuru sırasında başvuru sahibinin daha genç ve nispeten iyi sağlık durumlarında geçerlidir.

AXA Equitable, BrightLife Term ürününü sunar. Bu, hangi politikanın seçildiğine bağlı olarak 1, 10, 15 veya 20 yıllık zaman dilimlerinde seviyelerini koruyabilen ekonomik primler sunar. Zaman dilimi dolduğunda, prim miktarı her yıl artacaktır. Bir BrightLife vadeli sigorta poliçesi almaya hak kazanabilmek için, başvuru sahibinin sadece başvuru için sadece sekiz soruya cevap vermesi gerekecektir.

Politikalar çok büyük olabilir ve 1 milyon $ 'dan fazla hayat sigortası için kullanılabilir.

Kalıcı Hayat Sigortası Kapsamı

Kalıcı bir hayat sigortası poliçesi ile hem ölüm yardımı hem de nakit değeri olacaktır. Prim ödenmesi halinde, sigortalıların ömürleri boyunca kalıcı bir hayat sigortası poliçesi yürürlükte kalacaktır. Bu, artan yaşına bakılmaksızın ve olumsuz bir sağlık durumu olup olmadığına bakılmaksızın durumdur.

Kalıcı hayat sigortası poliçede ayrıca bir nakit değeri veya yatırım bileşeni içerir. Burada, poliçe sahibinin vergi indirimi esasına göre bir tasarruf veya yatırım fonu birikmesine izin verilir. Bu, fonlar geri çekilinceye kadar hesaptaki kazançtan dolayı vergi olmaması anlamına gelir.

Bu hesaptaki paralar herhangi bir nedenle geri çekilebilir. Aynı şekilde, genellikle çok elverişli bir faiz oranıyla ödünç alınabilirler. Bu, poliçe sahibinin uygun gördüğü herhangi bir nedenle yapılabilir.

AXA Equitable ile sunulan çeşitli kalıcı hayat sigortası türleri vardır. Bunlar şunları içerir:

Bütün Hayat Sigortası

Tüm hayat sigortası, tüm kalıcı hayat sigortası seçeneklerinin en basiti olarak kabul edilir. Bunun nedeni, ölüm ödeneğinin garantilenmesi ve nakit değerinin zaman içinde belirli bir faiz oranında artacağıdır. Prim miktarı da kilitlenmez, asla artmaz.

AXA, İlgi Duyarlı Tüm Yaşam sunar. Bu, her yıl artar ve sigortalı 100 yaşına ulaştığında politikanın yüz miktarına eşit, garantili minimum nakit değerine sahip kalıcı bir politikadır. (Politika hesabı değeri, ek faizle artırılabilir).

Evrensel Hayat Sigortası

Bir başka kalıcı hayat sigortası poliçesi evrensel hayattır. Burada da, politikanın hem ölüm yardımı hem de nakit değeri bileşeni vardır. Ancak, bu politikalar daha esnektir, çünkü poliçe sahibi - çeşitli kurallar dahilinde - prim miktarının ne kadarının ölüm ödeneğine gideceğini ve nakit değerine ne kadar gideceğini seçebilir.

AXA Equitable, Bright Life Protect evrensel hayat sigortası politikasını sunar. Bu, ömür boyu sigorta koruması fırsatının yanı sıra, belirli bir hesaba ve / veya poliçe içindeki sabit bir hesaba tahsis yoluyla nakit değerin potansiyel birikimi sunan esnek bir prim politikasıdır.

Değişken Evrensel Hayat Sigortası

Değişken bir evrensel hayat sigortası poliçesi, ölüm yardımı korumasını bir yatırım fırsatı ile birleştiren kalıcı bir hayat sigortası türüdür. Burada, poliçe sahibi bir ölüm ödeneğinin korunmasını alacak ve nakit değeri bileşeni yoluyla, yatırım fonları gibi çeşitli sermaye yatırımlarını seçebilirler. Bu, fonların tüm bir hayat sigortası poliçesindekilerden daha fazla büyümesine izin verebilir. Bununla birlikte, piyasa riski nedeniyle daha fazla risk olabilir.

AXA Equitable, Incentive Life Optimizer lll değişken evrensel yaşam sigortası politikasını sunar. Bu, kişiye özel ve profesyonel olarak yönetilen bir yatırım portföyü aracılığıyla nakit değer biriktirme potansiyeli ile birlikte ölüm yardımı koruması sunar.

Ayrıca Teşvik Yaşam Mirası lll değişken evrensel yaşam sigortası politikası vardır. Bu politika, uygun fiyatlı kalıcı hayat sigortası arayanlar için daha fazla yaratılmış, fakat aynı zamanda primlere iş piyasasına duyarlı yatırım seçenekleri aracılığıyla da girmek istemektedir.

Diğer Kapsama Ürünleri Mevcuttur

Hayat sigortasına ek olarak, AXA Equitable ayrıca bir dizi diğer kapsama ürününün yanı sıra yatırım ve danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. AXA tarafından sunulan diğer tekliflerden bazıları şunlardır:

  • Tahviller
  • Bireysel Emeklilik Hesapları (IRAs)
  • Emekli Hesapları - 401 (k), 403 (b), 457 (b) Planları
  • Aracılık ve Danışmanlık Hesapları
  • Yatırım fonları
  • Fayda Planları - Vizyon, Diş, Hayat Sigortası ve daha fazlası

Kapsama En İyi Hayat Sigortası Premium Tırnak Nasıl Bulunur

AXA Equitable Life Insurance Company, Banner Life ya da başka herhangi bir hayat sigortası aracılığıyla bir politika üzerinde olup olmadığı - en iyi hayat sigortası prim teklifleri ararken, genellikle bir ajans veya aracılık ile çalışmak için en iyi eylem Birden fazla sigorta şirketine erişim hakkı vardır. Bu, doğrudan farklı politikaları, avantajları ve prim fiyatlarını doğrudan karşılaştırabilmeniz için, hangisinin sizin ve sizin kapsama alanı gereksinimleriniz için en iyi çalışacağını belirleyebilirsiniz.Bu sadece hayat sigortanızın satın alınması için değil, aynı zamanda otomatik sigorta ve sağlık sigortası gibi diğer teminat türleri için de geçerli değildir, ihtiyaçlarınız için en iyi ücreti aldığınızdan emin olmak için birden fazla teklif aldığınızdan emin olun. .

Hayat sigortası kapsamı için pazarda iseniz, biz yardımcı olabiliriz. Bugün piyasadaki en iyi hayat sigortası sağlayıcılarının birçoğu ile çalışıyoruz ve iyi bilgilendirilmiş bir satın alma kararı almak için ihtiyaç duyacağınız tüm önemli detayları elde etmenize yardımcı olabiliriz. İleriye doğru hareket etmeye hazır olduğunuzda, yapmanız gereken tek şey sadece bu sayfadaki formu doldurmanızdır.

Hayat sigortası kapsamının satın alınmasının önemli bir karar olabileceğini biliyoruz. Fark edilecek tüm değişkenlerin yanı sıra - birçok taşıyıcıyı da - seçmek zor olabilir. Bu nedenle, sizin için en iyi olanı belirleme sürecinde size yol gösterebilecek bir müttefik olmanız önemlidir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Amerika'da Zengin: Amerika Birleşik Devletleri'nde Güç, Kontrol, Zenginlik ve Elit Üst Sınıf

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

İlk işinizde GFC 012 - Emeklilik Planlamasını sorun
Maliye

İlk işinizde GFC 012 - Emeklilik Planlamasını sorun

Kariyerlerine yeni başlamış olan insanlar emeklilik birikimlerini elde etmenin önemini fark ettikleri zaman, doğru yönde ilerliyorlar. Fakat mekanik olarak nasıl yapılacağı, soruların devreye girdiği yerdir. Daniil: “Merhaba Jeff, son üniversite mezunuyum ve önümüzdeki hafta yeni bir işe başlıyorum.
Devamını Oku
Lastikler İçin Ücretsiz Hava Alma 8 Yolları (Yakınım)
Maliye

Lastikler İçin Ücretsiz Hava Alma 8 Yolları (Yakınım)

Düzgün şişirilmiş lastikler daha iyi gaz kilometre performansı, daha iyi kullanım ve maksimum lastik ömrü gibi birçok faydaya sahiptir. Bildiğiniz gibi, bir kamu kompresörü kullanmak için yaklaşık 1,50 dolar. Ancak, bu ipuçları ve püf noktaları ile lastikler için serbest hava almak hala mümkündür. Düzgün şişirilmiş lastiklerin bakımı, aynı zamanda, mümkün olan en uzun lastik ömrüne sahip olmanın yanı sıra, daha iyi gaz kilometresi elde etmek için kullanılan sırlardan biridir.
Devamını Oku
Ücretsiz Ayakkabı Verecek 9 Yasal Şirketler
Maliye

Ücretsiz Ayakkabı Verecek 9 Yasal Şirketler

Söylemeliyim ki, bu konuda bir makale yazmam istendiğinde biraz şaşırdım. Bedava ayakkabılar? Şirketler gerçekten bedava ayakkabı veriyorlar mı? Birçok durumda evet, yaparlar. Bulduğum şey, ayakkabı şirketlerinin - öncelikle spor ayakkabı şirketlerinin - bazen ürün testçileri olmak için kayıt yaptıranlara ücretsiz ayakkabılar vereceğidir.
Devamını Oku