Maliye

John Hancock Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Hayat sigortası için alışveriş yapıyorsanız, aramalarınızda ilerlerken aklınızda bulundurmanız gereken birkaç önemli faktörün olduğunun farkındasınızdır. Bir anahtar kriter kesinlikle yeterli kapsama sahip olmanızı sağlamaktır. Bunun nedeni, sevdikleriniz veya faydalanıcıların, ödeme söz konusu olduğunda kısa düşmesini istememenizdir. son masraflarBorcunu ödemek, yaşam harcamalarıyla ilerlemek ya da politikayı elde etmek için ne amaçla olursa olsun yerine getirmek.

Ancak, hayat sigortası çalışanlarının da kapsama kararlarını verdikçe yakından düşünmeleri gereken bir başka faktör daha var. Politikalarını satın aldıkları şirket budur. Bunun nedeni, sigorta şirketinin finansal açıdan güçlü ve istikrarlı olmasını ve o zamanın ne zaman gelmesi gerektiğine dair bir mali yardım alabilmesini sağlamak isteyeceksiniz.

 

Sektörde 150 yıldan uzun süredir bulunan ve poliçe sahiplerinin haklarını ödemek için olumlu bir üne sahip olan bir büyük ve saygın sigorta şirketi John Hancock Hayat Sigortası Şirketi'dir. Şirket, kendimizin onurlu anma bölümünde kendini inandırıyor ABD'deki en iyi hayat sigortası şirketleri listesi.

John Hancock Hayat Sigorta Şirketi

 1. John Hancock Hayat Sigorta Şirketi İnceleme
 2. John Hancock'un mali gücü
 3. John Hancock Hayat Sigortası Şirketi İle Sunulan Ürünler
 4. Tahviller

John Hancock Hayat Sigortası Şirketi'nin Tarihi

John Hancock Hayat Sigortası Şirketi başlangıçta 1862'de kuruldu. Şirketin dört kişilik kurucuları tarafından seçilen John Hancock, şirketin hem taahhüt hem de dürüstlük içinde olduğunu göstermek için yapıldı.

Yıllar boyunca, bu sigortacı ülkedeki en büyük ve en güçlü finansal hizmet şirketlerinden biri haline geldi ve şu anda ABD, Kanada'da faaliyet gösteren Kanada merkezli bir finans şirketi olan Manulife Financial Corporation'ın bir birimi olarak duruyor. ve Asya'da.

John Hancock Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

John Hancock Hayat Sigortası Şirketi, ABD genelinde ve dünyanın diğer bölgelerinde çok iyi bilinen ve tanınan bir markadır. Aslında, bir GKF Marka İzleme Çalışmasına göre şirket, ABD'li tüketicilerin tahmini yüzde 87'siyle en üst düzey marka bilinirliği sıralamasına sahiptir.

Şirketin dünya çapında 22 ülke ve bölgede müşterileri var. Mali ve sigorta ürünleri ve hizmetlerinin yanı sıra, John Hancock da hizmet verdiği toplumlarda ve çevre için bir fark yaratmaya odaklanıyor.

Yıllar boyunca, Amerikan Markaları Konseyi üyeleri tarafından Amerika'nın En Büyük Markalarından biri olarak adlandırılan ve ABD'de en çok tanınan isimlerden biri olmak üzere, tüketiciler arasında% 95'lik bir bilinçlenme ile şirket, sayısız ödül ve ödüle layık görülmüştür. Roper Starch Worldwide ve Plan-it Pazarlama. John Hancock, 1999 yılında New York Times tarafından 20. Yüzyılın En Güçlü 100 Kurumsal, Medya ve Ürün Markası listesine de yerleştirilmiştir.

John Hancock ile mali veya sigorta ürünü olan kişiler için, müşteri hizmetleri temsilcileri ile iletişim kurmak kolaydır. Şirket doğrudan kendi web sitesinde bir form merkezi sunuyor, bu yüzden formlara hızlı erişim kolayca mevcuttur. Ayrıca, müşteri hizmetleri temsilcisinden yardım, ücretsiz telefon hattı ve e-posta yoluyla da elde edilebilir. Repsler daha hızlı erişim için ürün türüne göre bölümlere ayrılır.

John Hancock'un mali gücü

John Hancock, son derece güçlü ve istikrarlı bir finansal yapıya sahip ve 2015 yılsonu itibarıyla şirketin net geliri yaklaşık 255 milyon dolardı. Aynı zaman dilimindeki toplam sigorta primleri ve mevduatlar 15.4 milyon dolardı. Ayrıca şirket, 388 milyar doların üzerinde bir yönetim altında varlık tuttu.

Sağlıklı mali pozisyonu ve poliçe sahiplerinin hak taleplerini ödemede olumlu bir üne sahip olmasından dolayı, John Hancock sigorta şirketi derecelendirme kuruluşları tarafından çokça derecelendirilmiştir. Bu derecelendirmeler aşağıdakileri içerir:

 • A.M. En İyi - Üstün (toplam 13 puan üzerinden ikinci en yüksek puan)
 • Fitch Ratings'ten AA- Çok Güçlü (toplam 19 puanın dördüncü en yüksek seviyesi)
 • Moody's'den Al - Düşük kredi riski (toplam 21 derecelendirmenin beşinci en yüksek puanı)
 • AA- Standart ve Zayıflar - Çok güçlü (21 toplam puandan 4. en yüksek)

Ayrıca, bu sigortacı 2 Ağustos 1996'dan bu yana BBB (Better Business Bureau) ile akredite olmuş bir şirket olmuştur ve A + notu verilmiştir. Bu A + ve F arasında bir derecelendirme ölçeğinde.

Geçtiğimiz üç yıl boyunca, John Hancock Hayat Sigortası Şirketi, Better Business Bureau aracılığıyla toplam 70 şikayet kapattı ve bunların 17'si geçtiğimiz yıl boyunca kapatıldı.

Toplam 70 şikayetin 59'u şirketin ürünleri veya hizmetleriyle ilgili sorunlara odaklandı. Bunlardan 6'sı şirketin faturalandırma / tahsilat sorunları ile ilgiliydı, üçü teslimat konularında ortadaydı ve ikisi şirketin reklamıyla ilgili konulardı. satış uygulamaları.

John Hancock Hayat Sigortası Şirketi İle Sunulan Ürünler

Ülkenin önde gelen hayat sigortası sağlayıcılarından biri olan John Hancock, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli hayat sigortası kapsamı sunmaktadır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

Vadeli Hayat Sigortası

Dönem hayat sigortası olarak kabul edilir en ucuz yaşam sigortası ve sadece saf ölüm faydası koruması sunan temel bir kapsam türü. Dönem hayat sigortası ile ilişkili nakit değeri hesabı yoktur. Bu nedenle, vade sigortası genellikle kalıcı sigorta korumasından daha hesaplıdır.

Vadeli hayat sigortası ile, teminat belli bir süre için yürürlükte kalmaktadır. John Hancock, çeşitli süreli hayat sigortası çeşitleri sunar.Bunlardan bazıları, bazı yönergelere göre politikayı kalıcı bir sigorta ürününe dönüştürme yeteneğini sağlar.

Kalıcı Hayat Sigortası

Sürekli bir hayat sigortası poliçesi ile, politikada nakit değeri bileşeni ile birlikte ölüm yardımı koruması vardır. Nakit bileşeni, poliçe sahibinin poliçe içinde iyi bir vergi ertelenmiş tasarruf oluşturmasına izin verir. Bu, fonlar çekilmedikçe veya geri çekilinceye kadar bu fonların büyümesi nedeniyle vergi olmayacağı anlamına gelir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli tiplerde kalıcı hayat sigortası var. John Hancock Hayat Sigortası Şirketi aşağıdaki türleri sunmaktadır:

 • Evrensel Hayat Sigortası - Genel hayat sigortası ile poliçe sahibinin ölüm ödeneği kapsamı ve nakit değeri vardır. Bu politikalar, politika sahibinin - belirli kılavuzlar dahilinde - kendi prim miktarının ne kadarının ölüm yardımına gireceğini ve nakit değeri hesabına ne kadar gidebileceğini seçmesidir. Bu, evrensel yaşam politikasının temelde zaman içinde değişen ihtiyaçları karşılayan politika sahipleri ile değişebileceği anlamına gelir. Ayrıca, poliçe hamilinin prim tutarı ve sıklığı da zaman içinde ayarlanabilir.
 • Endeksli Evrensel Hayat Sigortası - Endeksli evrensel hayat sigortası, hem ölüm yardımı hem de nakit değeri bileşeni sağlayan bir başka kalıcı hayat sigortası teminat türüdür. Burada, nakit değeri hesabı, temel bir piyasa endeksinin performansıyla bağlantılıdır. Bu, bu hesaptaki fonların büyümesinin, bu pazar endeksinin artışlarıyla büyümeye fırsat verdiği anlamına gelir. Bununla birlikte, bir piyasa gerilemesi varsa, hesaptaki paralar değer kaybetmez. Bunun nedeni, politikanın doğrudan piyasaya katılmamasıdır. Burada da, fonların vergiden ertelenmiş bir şekilde büyümesine izin verilmektedir. Bu, fonların zaman içinde vergiye tabi bir hesaptakilerden daha hızlı büyümesine ve daha hızlı bir şekilde birleşmesine izin verebilir. Ayrıca, poliçe sahipleri, bu tür bir politikaya sahip olmaları süresince ihtiyaçlarının değişmesi nedeniyle, farklı prim tahsis seçenekleri arasında geçiş yapma esnekliğine sahiptir.
 • Değişken Evrensel Hayat Sigortası - Bir başka kalıcı sigorta kapsamı, değişken evrensel hayat sigortası, esnek prim ödemelerinin yanı sıra zaman içinde nakit değeri oluşturma yeteneği ile birlikte bir ölüm yardımı sağlar. Bu tür politikalar, poliçe sahibinin farklı risk kategorilerindeki farklı yatırım seçeneklerinden birini seçerek nakit değerini biriktirmesine izin verir. Bu nedenle, nakit para kazanma fırsatına sahip. Bununla birlikte, bu tür politikalarda da daha fazla risk vardır. Bu nedenle, değişken bir politika türü ile, politikanın hesap değerinin, garanti edilmedikleri için, seçilen yatırım seçeneklerinin performansına bağlı olarak değişeceğini düşünmek önemlidir. Bununla birlikte, fonlar genellikle nakit hesapta, ceza veya ücret olmaksızın farklı seçenekler arasında aktarılabilir.

Yukarıdaki türdeki hayat sigortası poliçelerinin her biri, sigortalı ve eş, ortak veya iş ortağı gibi diğer bir kişiyi kapsayan karşılık gelen bir hayatta kalma planı sunacaktır. Bu, politikayı iki ayrı hayat sigortası poliçesi satın almaktan daha ekonomik hale getirebilir.

John Hancock Üzerinden Sunulan Diğer Ürünler

John Hancock hayat sigortasına ek olarak çok sayıda başka ürün sunmaktadır. Bunlar şunları içerir:

Tahviller

Emekliliğe yaklaşanlar için, bir yıllık süre, ne kadar yaşadıklarına bakılmaksızın, bir bireyin yaşamı boyunca sürecek, garantili bir ömür boyu süren bir gelir akışı üretmenin bir yolunu sağlayabilir.

John Hancock Hayat Sigortası Şirketi, hem sabit hem de değişken maaşlar gibi geniş bir yelpazede farklı türden gelirler sunmaktadır. Bu, müşterilerin özel ihtiyaçlarına en uygun fiyat tekliflerini almalarına izin verebilir.

Değişken bir rant, siz ve Hancock arasında, herhangi bir ek risk almadan, geleneksel bir gelirden daha fazlasını kazanma olanağını veren bir sözleşmedir. Bu ücretler profesyonel olarak yönetilir ve emekliliğinizin ne kadar uzun sürdüğüne bakılmaksızın bir gelir akışına sahip olmanızı sağlar.

Hancock'dan satın alabileceğiniz (yaşadığınız duruma göre), kalifiye ve niteliksiz olmak üzere iki farklı değişken ücret vardır. Türler arasındaki fark vergi avantajlarıdır. Niteliksiz olarak, dağıtım yapmaya başlayana kadar vergiden kaçınırsınız.

Hancock'un sunduğu diğer ana gelir türü sabit ücretlerdir. Bunlar, garantili bir faiz oranına sahip oldukları ve emeklilikte istikrarlı bir maaş kazanmanın en iyi yollarından biri oldukları için, daha geleneksel ücretler seçeneğidir. Kendi maaş çizelgesini tasarlayabilirsiniz.

Diğer türden gelirler gibi, bunlar vergi ertelenecek, yani vergi ödemeye başlayana kadar vergi görmeyeceksiniz demektir.

Uzun Vadeli Bakım Sigortası

İnsanlar bugüne kadar hiç olmadığı kadar uzun yaşarken, uzun süreli bakım hizmetlerine duyulan ihtiyaç büyük ölçüde arttı. Ancak bu dava pahalıdır. Ülkenin bazı bölgelerinde, yılda 100.000 doların üzerindedir. Uzun vadeli bakım sigortası bu maliyeti karşılamada yardımcı olabilir.

John Hancock, uzun vadeli bakım sigortasının birkaç farklı seçeneği sunar. Şirket ayrıca, bireysel sigorta kapsamının yanı sıra grupların ve derneklerin kapsama alanını sunmakta ve bu da poliçe primlerinde indirim sağlayabilmektedir.

Yatırımlar

John Hancock, çeşitli kısa ve uzun vadeli hedefler için varlık yönetimi ve finansal planlama gibi yatırımlar sunmaktadır.

Kolej Tasarrufları

Kolej tasarruf planları, bireylerin ve ailelerin bir üniversite eğitiminin yüksek maliyetinden tasarruf etmelerine yardımcı olabilir. John Hancock, bu tür tasarruflar için diğer seçeneklerin yanı sıra 529 üniversite tasarruf planı sunuyor.

401 (k) Planları

John Hancock, emeklilik planlama hizmetleri alanıyla 401 (k) planını da sunmaktadır. Plan danışmanları ve mali müşavirler ile ortaklaşa, şirket, bir şirketin ihtiyaçları için özel olarak tasarlanan planları tasarlamaya ve oluşturmaya yardımcı olur.

Anahtar Kişi Sigortası

Temel kişi sigortası, insanların göz ardı edebileceği bir iş sigortası şeklidir, ancak bir sahibi veya önemli bir takım üyesini kaybetme riskiyle bir işletmenin başarılı ve başarılı çalışmasını sağlamadaki tüm farkları yaratabilir. Bir işveren, bilgisi, çalışması veya genel katkısı şirket için çok değerli olarak kabul edilen herhangi bir çalışanın hayatına veya sağlığına dair önemli bir sigorta poliçesi alabilir. Anahtar kişi sigorta ücretleri seçtiğiniz plana göre değişebilir, bu yüzden en iyi şirketi araştırdığınızdan ve durumunuz için plan yaptığınızdan emin olun.

Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Tırnaklar Nasıl Gidilir?

Almada Hayat sigortası kapsamında en iyi fiyatlarBir şirket ya da tek bir sigorta şirketinden daha fazlasına erişimi olan bir ajansla çalışmak her zaman en iyisidir. Böylece, planları, faydaları ve prim tekliflerini daha doğrudan karşılaştırabileceksiniz - ve o zaman, sizin ve sizin ihtiyaçlarınız için en iyi olanı belirleyebileceksiniz. Bu sadece hayat sigortası kapsamı ararken değil, aynı zamanda diğer en iyi otomatik sigorta şirketleri ve oranları!

John Hancock'un hayat sigortası fiyatlarını karşılaştırmak için ileriye doğru hareket etmeye hazırsanız veya sizin için en iyi politikayı aktif olarak arıyorsanız o zaman yardımcı olabiliriz. Pazardaki en üst düzey sigorta şirketleriyle çalışıyoruz ve ihtiyaç duyacağınız tüm önemli bilgileri elde etmenize yardımcı olabiliriz. Devam etmeye hazır olduğunuzda, tek yapmanız gereken bu sayfadaki hayat sigortası teklif formunu doldurmaktır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz bir çok hayat sigortası şirketi olduğunu biliyoruz - ve hangisinin sizin için en iyi olacağını bilmek zor olabilir. Fakat karşılaştırmak önemlidir - çünkü diğer tüm ürün ve hizmetlerde olduğu gibi, hayat sigortacıları da aynı miktarda fayda için bile politikalarını farklı şekilde fiyatlandırırlar. Ama ilerlemenin avantajını senin işine yarayabilir. Bu yüzden bugün bize ulaşın, yardım için buradayız.

Videoyu izle: Tasarruf ve Kredi Skandalı: Vergi Mükellefi

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Daha fazla tasarruf edebilmek için kupon almak için 11 yol
Maliye

Daha fazla tasarruf edebilmek için kupon almak için 11 yol

Kuponları nereden alabileceğinizi bilmek ister misiniz? Bakkal faturanızda daha az harcama yapmaya çalışıyorsanız, haftalık menü planı ve alışveriş listesini koordine etmek başlamak için harika bir yerdir. Sadece bu iki şeyi tek başına yapmak, bakkal harcamalarınızı büyük bir şekilde kesmenize yardımcı olabilir. Bakkal bütçenize daha fazla para kazandırmak istiyorsanız, normalde satın aldığınız şeylerin kuponlarını kullanmak, bunu yapmanın akıllıca bir yoludur.
Devamını Oku
Kişisel bir konsiyerj iş nasıl başlatılır
Maliye

Kişisel bir konsiyerj iş nasıl başlatılır

İşlerinizi yürütmek ve meşgul profesyonellerin ve varlıklıların tamamlamak için zamanlarının olmadığı günlük görevleri göz önünde bulundurarak para kazanmak mı istiyorsunuz? Eğer öyleyse, kendi kişisel konsiyerj işinizi başlatmayı düşünebilirsiniz. Minimum başlangıç ​​maliyetleri ve çeşitli görevleri yerine getirme yeteneği sayesinde, bu, evden çalışmak istediğiniz mükemmel iş fırsatı olabilir.
Devamını Oku
Son Vasiyetin ve Ahitin
Maliye

Son Vasiyetin ve Ahitin

Bir emlak planı oluşturmak, son vasiyetinizi ve vasiyetlerinizi yazmak ve bir sağlık hizmeti proxy tanımlamak bir hafta sonu geçirmek için eğlenceli bir yol gibi görünmüyor. Bununla birlikte, yaşam evraklarınızı organize etmek ve mali planlarınız için bir planınız olduğundan emin olmak, yetişkin olarak tamamlayabileceğiniz en önemli görevlerden bazılarıdır.
Devamını Oku