Maliye

Kuzey Amerika Yaşam Sigorta Şirketi İnceleme

Kuzey Amerika Hayat Sigortası Şirketi, 125 yılı aşkın bir süredir insanlara sigorta sağlamaktadır. Onların müşteri hizmetleri ve finansal istikrarı, onlardan biri olarak onurlu bir söz vermemizin nedeni. en iyi hayat sigortası şirketleri.

Hayat sigortası kapsamını ararken, aramanın önemli olduğu birkaç kriter vardır. Bunlar, devam etmek için ihtiyaç duyulan fonlar olmadan olmasını umduğunuz kişileri istemediğiniz kadar doğru türde ve koruma miktarına sahip olduğunuzu bilmenizi içerir.

Ayrıca, özel ihtiyaçlarınız için doğru tipte bir hayat sigortasına sahip olduğunuzu bilmek isteyeceksiniz. Bugün, çok sayıda kapsama alanı var - bu yüzden araca ihtiyacınıza göre “özel uyum” sağlamanız şarttır.

Ancak çoğu zaman gözden kaçan ve önemli olarak düşünülmesi gereken bir şey, politikanızı satın aldığınız gerçek sigortacıdır. Çünkü sigorta şirketinin mali gücü ve istikrarı, poliçe sahiplerinin alacaklarını nasıl ödeyeceklerinin bir göstergesi olabilir. Buna karşılık, bu durum, faydalanıcı (veya lehdarlar) 'ın, bir poliçe iddiası için zamanın gelmesi gerektiğinde ya da ne zaman söz verileceğine dair vaatlerini alacağını bilerek, gönül rahatlığıyla size yardımcı olabilir. Uzun yıllardan beri hayat sigortası yararlanıcılarına hak iddia ettiği bilinen bir sigorta şirketi, Kuzey Amerika Hayat Sigortası Şirketi'dir.

Kuzey Amerika Yaşam Sigorta Şirketi İnceleme

 1. Kuzey Amerika Yaşam Sigorta Şirketi İnceleme
 2. Finansal Güç, Puanlar ve Daha İyi İşletme Bürosu Notu
 3. Kuzey Amerika'dan Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri
 4. Diğer Kuzey Amerika Hayat Sigortası Şirket Ürünleri

Kuzey Amerika Hayat Sigortası Şirketi'nin Tarihi

Kuzey Amerika Hayat ve Sağlık Sigortası Şirketi olarak da bilinen Kuzey Amerika Hayat Sigortası Şirketi, müşterilerine yaklaşık 130 yıl boyunca sigorta kapsamındaki ürünleri sunmaktadır.

1886 yılında, şirket başlangıçta Kuzey Amerika Kaza Derneği olarak kuruldu. Sadece dört yıl sonra, A.E. Orman şirketi sigorta şirketini sadece 2,000 dolar karşılığında satın aldı ve aynı zamanda şirketin ilk genel temsilcisini atadı.

Şirket, yıllar boyunca 1918 yılında, kadınlar için bir maluliyet sigortası poliçesi sunan ilk sigorta şirketi olduğu sayısız kilometre taşına sahip olmuştur. Zamanla, Kuzey Amerika büyüdü ve genişledi, ürün ve teklifler eklemeye devam etti.

1981'de aracılık pazarına girmiş ve ertesi yıl sigortacı ilk evrensel hayat sigortası ürününü ekledi. Kuzey Amerika Hayat Sigortası Şirketi artık Sammons Financial Group, Inc.'in bir parçasıdır. Bu şirketin finans şirketleri, hayat sigortası, yıllık gelirler ve diğer finansal araçları içeren geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Bugün, Kuzey Amerika Hayat Sigortası Şirketi, hayat sigortası poliçeleri ve yıllık gelirlerinin önde gelen taşıyıcılarından biri olarak kabul edilmektedir. Bunun nedenlerinden biri, şirketin hem bireyler hem de işletmeler için geleceğe hazırlamak için yaptığı büyük bağlılıktan kaynaklanmaktadır. Bu, iyi ve güçlü ürünlerle ve olağanüstü müşteri hizmetleriyle gerçekleştirilmiştir.

Kuzey Amerika Yaşam Sigorta Şirketi İnceleme

Kuzey Amerika Hayat Sigortası Şirketi, bugün sigorta sektöründe biraz farklı olarak kabul edilir. Bunun nedeni, özel mülkiyete ait birkaç sigorta şirketinden biri olmasıdır. Bu nedenle, şirket, piyasa borsalarında halka açık olan büyük hisse senedi şirketlerinin tipik olarak karşılaştığı kısa vadeli kazanç baskılarına tabi değildir. Bu halka açık sigorta şirketlerinin hissedarlarını tatmin etmeleri gerekiyor olsa da, Kuzey Amerika Hayat Sigortası Şirketi, dikkatlerini daha çok poliçe sahiplerine etkin ve kişisel müşteri hizmetleri sunmaya odaklayabilir.

2015 yılı itibariyle Kuzey Amerika Hayat Sigortası Şirketi, Amerika'nın En Büyük Özel Şirketleri Forbes Listesinde 77. sırada yer aldı - 200'den fazla özel şirket olan 2 milyar doları aşan şirketlerden oluşan bir liste.

Şu anda (2015) şirket 525.000 hayat sigortası ve yıllık sigorta poliçesi tutarını aşmıştır ve toplam varlıkları 16 milyar dolardan fazladır. Yürürlükte 105 milyar dolardan fazla hayat sigortası var.

Şirketin sermayesi için yatırım yaptığı yoldan dolayı Kuzey Amerika'nın güvenli ve güvenli olduğu düşünülüyor - tahvil yatırımlarının% 93,5'i yatırım yapılabilir ve NAIC Kalite Puanına göre “Mükemmel” olarak değerlendiriliyor.

Finansal Güç, Puanlar ve Daha İyi İşletme Bürosu Notu

Kuzey Amerika Hayat Sigortası Şirketi'nin finansal olarak güçlü ve istikrarlı olduğu düşünülmekte ve poliçe sahiplerine zamanında ödeme yapmaktadır. Bunu göz önünde bulundurarak sigortacı, verilmiş olan yüksek puanların korunmasına odaklanmıştır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • Standard & Poor's'dan A + (Güçlü). Bu toplam 21'in en yüksek beşinci puanıdır.
 • A.M.'den A + (Üstün) En iyi. Bu toplam 15 en yüksek ikinci derecedir.

Ayrıca, Kuzey Amerika Hayat Sigortası Şirketi Better Business Bureau (BBB) ​​aracılığıyla akredite bir şirket olmasa da, BBB aracılığıyla A + notu verilmiştir. Bu, A + ile F. arasındaki genel bir derecelendirme ölçeğindedir.

Geçtiğimiz üç yıl boyunca şirket, son 12 ay içinde kapanmış olan Better Business Bureau aracılığıyla beş şikayeti kapattı. Beş şikâyetten iki tanesi şirketin ürün ve / veya hizmetiyle ilgili bir sorunla uğraştı, biri reklam ve / veya satış sorunlarıyla ilgiliydi, biri fatura ve / veya tahsilat sorunları ile ilgiliydi ve bir tanesi teslimat sorunları ile ilgiliydi.

Kuzey Amerika'dan Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

Kuzey Amerika Hayat Sigortası Şirketi çeşitli hayat sigortası kapsamı sunmaktadır.Bu, müşterilerinin özel koruma ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi koruma türünü seçmelerine yardımcı olabilir.

Vadeli Hayat Sigortası Kapsamı Sunulan

İle hayat sigortası kapsamıHerhangi bir nakit değeri biriktirmeden ölüm yardımı sadece koruma sağlanır. Bu nedenle, düşük maliyetli bir kapsamın sağlanması, özellikle başvuranın sigorta poliçesini elde ettiği sırada genç ve sağlıklı olduğu durumlarda sunulabilir.

Vadeli hayat sigortası koruması belirli bir süre veya süre için sunulmaktadır. Bu zaman çerçeveleri tipik olarak 10, 15, 20 veya hatta 30 yıldır. Genellikle bir yıllık yenilenebilir dönem hayat sigortası seçeneği de vardır.

Genel olarak, sigorta primi fiyatı teminat süresi boyunca seviyesini koruyacaktır. Bazı durumlarda, sigortalı, sağlık muayenesi yapmadan veya sigorta edilebilirlik kanıtı kanıtlamaksızın, politikayı kalıcı bir hayat sigortası koruması biçimine dönüştürebilir.

Bir hayat sigortası poliçesi, bir ev ipotek bakiyesi gibi “geçici” bir ihtiyacı karşılayan ya da bir çocuğun veya torun kolej harçlarının ödenmesinin ödenmesini sağlamak istiyorsa, iyi bir seçenek olabilir.

Kuzey Amerika Hayat Sigortası Şirketi ADDvantage Vadeli Hayat Sigortası ürünü sunmaktadır. Bu plan, 10, 15, 20 veya 30 yıllık bir seviye prim dönemi seçeneği sunar. Ayrıca, sigortalıların ihtiyaçları gelecekte değişecekse, belirli kısıtlamalar ve sınırlamalar geçerli olmakla birlikte, vade politikasını halihazırda mevcut olan bir kalıcı hayat sigortası poliçesine dönüştürme yeteneği de sunmaktadır. Ayrıca, bir milyon dolara kadar vadeli hayat sigortası seçeneği sunarlar.

Ayrıca, bireyin özel ihtiyaçlarına daha iyi uyum sağlamak için kapsamı kişiselleştirmede yardımcı olabilecek hayat sigortası poliçesine eklenebilecek çeşitli farklı politika sürücüleri ve onaylar bulunmaktadır.

Kalıcı Hayat Sigortası Sunulan

Kuzey Amerika Hayat Sigortası Şirketi ayrıca kalıcı hayat sigortası kapsamı sağlar. Sürekli bir hayat sigortası poliçesi ile, bir ölüm fonu ve politikanın nakit değeri bileşeni vardır. Prim ödenmesi durumunda ölüm yardımı devam edecektir. Dönem hayat sigortasından farklı olarak, belirli bir süre geçtikten sonra kalıcı bir politika sürmeyecektir.

Nakit değeri bileşeni, vergi matrahı esasına göre büyüyecektir. Bu, poliçe sahibinin her yıl nakit hesaptaki kazançtan vergi borcu olmayacağı anlamına gelir. Daha ziyade, vergi sadece para çekme sırasında fonların büyümesinden kaynaklanacaktır.

Kuzey Amerika Hayat Sigortası Şirketi sunuyor evrensel yaşam ve endeksli evrensel hayat sigortası ürünleri. Evrensel hayat sigortası, poliçe sahibinin değişen ihtiyaçlarına uyum sağlamak için primin değiştirilebilmesi açısından büyük bir esneklik sağlayabilir. Buna ek olarak, nakit paraya dahil olduğu kadar, ölüm ödeneğine giren prim tutarı, poliçe sahibi tarafından değiştirilebilir (belirli limitler dahilinde).

Kuzey Amerika Hayat Sigortası Şirketi aracılığıyla sunulan Özel Garantili evrensel yaşam ürünü, 100 yaşından sonra prim ödenmeksizin, sigortalıya 120 yaşına kadar garantili bir ölüm ödeneği sağlar. Ayrıca, sigortalılar, ölüm ödeneğinin bir kısmına düzenli olarak ulaşabilirler. Beklenmedik bir hastalığın masraflarını karşılamada yardımcı olmak.

Kuzey Amerika ayrıca endeksli evrensel hayat sigortası kapsamı sunmaktadır. Endeksli bir evrensel hayat sigortası ürünü ile nakit değeri bileşeni, S & P 500 gibi bir temel endekse dayanarak büyüyecektir. Ancak, piyasada bir gerileme varsa, poliçe sahibinin müdürü korunacaktır. Bu nedenle, bu durum politika sahibine “her iki dünyanın en iyisi” senaryosunu sunabilir.

Diğer kalıcı hayat sigortası poliçelerinde olduğu gibi, nakit değeri bileşenindeki nakit, vergiden ertelenmiş bir şekilde büyüyebilir. Bu nedenle, çekilme zamanına kadar hiçbir vergi ödenmeyecektir. Emekli olan veya emeklilik zamanına yaklaşan birçok kişi, endeksli evrensel hayat sigortasının vergisiz kredi faydalarını gerçekleştirmekte ve emeklilik gelirlerini desteklemek için kendi politikalarından sağlanan fonları kullanmaktadır.

Kuzey Amerika Hayat Sigortası Şirketi aracılığıyla çeşitli endeksli evrensel hayat sigortası poliçeleri bulunmaktadır.

Bunlar şunları içerir:

 • Oluşturucu IUL - Dizayn Oluşturulan Evrensel Hayat sigortası, temel bir endeksin hareketine dayalı olarak kazanma yeteneği sağlar. Kredilendirilen faiz oranı asla% 0'dan az olmayacak, garanti edilemez. Ayrıca, poliçe sahibi, beklenmedik bir hastalık durumunda politikanın ölüm yardımının bir kısmına erişebilir.
 • Garanti Oluşturucu IUL - Garanti Oluşturucu IUL, hastalık durumunda ölüm ödeneğinin bir kısmına erişim ile birlikte 120 yaşına kadar garantili bir ölüm yardımı sunar. Aynı zamanda, gelecekteki finansal ihtiyaçlar için uzun vadeli nakit değeri oluşturulmasına yardımcı olur.
 • Rapid Builder IUL - Rapid Builder, altta yatan bir endeksin hareketine dayalı olarak,% 0'dan daha az olmayan bir oranla faiz kazanma yeteneği sağlar. Bu politika, mümkün olduğunca hızlı büyümek için nakit değeri oluşturmaya yardımcı olan özellikler sağlar. Ayrıca politika kredileri ve para çekme yoluyla nakit değerine erişim sağlar - bunlar altı ve daha sonra politika yıllarında net sıfır maliyet kredileri içerir.
 • Kurtuluş GIUL - Kurtuluş GIUL politikası, düşük maliyetli ölüm yardımı ve sadece bir tek prim ödemesi ile iki hayatın sigortalanmasını sağlar.

Diğer Kuzey Amerika Hayat Sigortası Şirket Ürünleri

Hayat sigortası koruması sunmanın yanı sıra, Kuzey Amerika Hayat Sigortası Şirketi de müşterilerine ödenek sağlar. Bu finansal araçlar, insanların emeklilik için tasarruf etmelerine yardımcı olabilir.Ayrıca, ne kadar yaşadığına bakılmaksızın, ömür boyu garantili bir gelir elde etmenin bir yolunu sunarlar.

Yatırım portföyünüze yıllık gelir kazandırmanın birçok avantajı vardır. Garantili bir gelir kaynağıdırlar, sevdiklerinize ölüm avantajları sağlayabilirler ve çeşitli para çekme seçenekleriyle vergi ertelenmiş büyümeleri vardır.

Kuzey Amerika Hayat Sigortası Şirketi'nin satın alabileceğiniz üç farklı süresi vardır ve bunların her biri biraz farklı çalışır. Emekli olmayı düşünüyorsanız, emeklilik hayalinizi yaşamanız için gereken paraya sahip olmanız önemlidir ve yıllık ücretler bunu yapmak için mükemmel bir yoldur.

Üç tip:

 • Sabit Endeksli Borçlar
 • Geleneksel Sabit Maaşlar
 • Acil Yardımlar

En yaygın rant türü geleneksel sabit yıllık gelirdir. Kuzey Amerika Hayat Sigortası Şirketi'nin sabit yıllık garantisi ile, garantili yıllık garanti oranı ve garanti süreleri için garantili çok yıllı ücretler elde edeceksiniz. Diğer gelirler gibi, özelliklerine erişme yeteneği ile vergi ertelenmiş kazanç elde edersiniz.

Öte yandan sabit endeksli bir rantla, daha fazla kazanma potansiyeline sahip, ancak prim kaybı riski olmayan bir yıllık gelir elde edeceksiniz. Garantili gelir ve vergi ertelenmiş büyümesini elde edersiniz, ancak piyasaların ne kadar iyi çalıştığına bağlı olarak daha fazla kazanma olanağına sahip olacaksınız.

Ayrıca, diğerleri gibi garantili bir gelir akışına sahip olan acil ücretlerden de bahsetmeliyim, ancak maaş çeklerini hemen almaya başlayacaksınız (adından tahmin edebileceğiniz gibi). Bir parça katkı payı ödersiniz ve bir sonraki ay veya yıl içindeki gelirlerden ödeme almaya başlayacaksınız.

Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Premium Tırnak Nasıl Bulunur?

Hayat sigortası kapsamındaki en iyi teklifleri ararken, birden fazla sigorta şirketine erişimi olan bir ajans veya aracılık ile çalışmak her zaman iyidir. Bu şekilde, faydaları, politikaları ve alıntıları doğrudan karşılaştırabilir ve bu planın Kuzey Amerika’dan gelip gelmeyeceğini sizin için hangi kapsama gireceğini belirler. Afiş ÖmrüveyaGenworth Financial, ihtiyaçlarınızı karşılamak için en iyi olacak. Birçok şirketten birçok teklif almak, sadece hayat sigortası kapsamını arayanlar için değil, aynı zamanda diğer en iyi otomatik sigorta şirketleri ve politikalar.

Hayat sigortası arayışında iseniz - kişisel ya da ticari ihtiyaçlarınız için - yardımcı olabiliriz. Pazardaki en üst düzey sigorta şirketleri ile çalışıyoruz ve size yardımcı olabiliriz. Daha fazla bilgi için, bu sayfanın yan tarafındaki teklif formunu kullanın ve ilk hayat sigortası tekliflerinizi alın.

Hayat sigortasının satın alınmasının çok fazla değişken gerektirebileceğini biliyoruz. Ancak uzmanlarımız size her şeyi yollayabilirler, böylece ne aldığınızı tam olarak bilirsiniz. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Kanada, Yıllık 280 bin TL Maaşla Çalışacak TIR Şoförleri Arıyor. Görüş ve Bilgilerim

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Pinecone Araştırma İncelemesi
Maliye

Pinecone Araştırma İncelemesi

Pinecone Research, anket oyununun eski oyuncularından biridir ve sektörün uzun zaman öncülüğünü yapmaktadır. Ürünleri inceleyerek fazladan para kazanmanın kolay bir yolunu arıyorsanız, aramaya, listenin en üstünde olması gereken aramayı başlatmalısınız. Hemen herkes fazladan para kazanmayı çok isterdi ve İnternet sayesinde binlerce farklı yol var.
Devamını Oku
Beni 4,1 Milyon Dolardan Fazla Kurtaran 5 Para Hack
Maliye

Beni 4,1 Milyon Dolardan Fazla Kurtaran 5 Para Hack

Finansal olarak ilerlemek söz konusu olduğunda, gelirinizi artırmak için bir yol bulmak özellikle güçlü olabilir. Emrinizde daha fazla nakit ile daha fazla tasarruf edebilir, daha fazla yatırım yapabilir ve daha büyük bir ölçekte zenginliklerini artırabilirsiniz. Kulağa harika geliyor, değil mi? Ama para biriktirmeye ne dersin? Birçok insan için para biriktirme düşüncesi onları ağlamak istemektedir.
Devamını Oku