Maliye

Columbus Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Satın alma hayat sigortası kapsamı, genel finansal planınızın önemli bir bileşeni olabilir. Bunun nedeni, hayat sigortası gelirlerinin, sevilmeyen kişileriniz arasında maddi sıkıntı çeken veya düşünülemez durumda gelecekte yaşamlarına devam edebilmeleri arasındaki farkı ifade etmesidir.

Bir hayat sigortası poliçesi aldığınızda, akılda tutulması gereken önemli bazı kriterler vardır. Bunlar, elde ettiğiniz kapsamın türünü ve miktarını içerir. Bununla birlikte, önemli olan, politikayı satın aldığınız şirketin finansal olarak güçlü ve istikrarlı olduğunu bilmektir.

Çünkü sevdiklerinizin bir iddiada bulunması gerekir; Gelecekte finansal sigorta vaadini iyileştirmek için temel sigorta şirketinin orada olacağını bilmek isteyeceksiniz. En iyi hayat sigortası taşıyıcılarından biriSektörde uzun süredir olumlu bir üne sahip olan Columbus Life Insurance Company'dir.

Columbus Hayat Sigortası Şirketi'nin Tarihi

Columbus Hayat Sigortası Şirketi, 110 yılı aşkın bir süredir sigorta sektöründe bulunmaktadır. Bu taşıyıcı, müşterilerinin servetlerini büyütmelerine ve korumalarına yardımcı olabilecek geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

1906 yılında, bu sigortacı Columbus, Ohio, Columbus Mutual Life Sigorta Şirketi olarak başladı ve Channing Webster Brandon tarafından kuruldu. Şirketin kurucusu, en düşük prim fiyatı için en iyi sigorta kapsamını sunma misyonuna sahipti.

Yıllar boyunca şirket, misyonuna sadık kalmıştır ve düşük maliyetli, yüksek değerli sigorta kapsamı sağlamıştır. Ayrıca, genişlemesine izin veren ve üstel sayıdaki poliçe sahiplerine teminat sunmayı sağlayan bazı yeni ilerlemeler gerçekleştirdi.

1970'lerde, Columbus Life, bilgisayarlı bir sistem kullanarak bireysel hayat sigortası teminatını vermeye başladı. Bu Otomatik Hayat Sigortası Sistemi olan ALIS, şirketin sadece dört yıllık bir süre içinde iki katına çıkmasına izin verdi.

1980 yılına gelindiğinde, Columbus Mutual Life Insurance Company'nin yaklaşık 4 milyar dolarlık hayat sigortası vardı - ve sadece iki yıl sonra şirket Western ve Southern Life Insurance Company Cincinnati tarafından satın alındı.

Teknolojiyi kullanmaya devam ederken, Columbus Life, İnternet sitesi sahibi olan ve İnternet üzerinden sigorta acenteleri için sürekli eğitim kredileri sunmanın yanı sıra, Batı ve Güney şirketlerinin ilkiydi.

Columbus Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Bugün, Columbus Life Insurance Company, ABD'nin 49 eyaletinde ve Columbia Bölgesi'nde iş yapmaktadır. Şirket, ürünlerini 3 binden fazla finansal hizmet temsilcisi aracılığıyla sunuyor. Hala Columbus, Ohio'da bulunuyor.

Western ve Southern Life Insurance Company halen Columbus Life'ın ana şirketi. Bu firma bugün, altı hayat sigortası iştiraki bulunan dünyanın en güçlü sigorta gruplarından biri olarak kabul edilmektedir.

Columbus Life'ın mali gücü, yüksek puanlarına yansımıştır. Şirket, poliçe sahiplerinin korunmasına yardımcı olmak ve gelecekteki yükümlülüklerini yerine getirebilmelerini sağlamak için gerekli güce sahiptir.

Columbus Hayat Sigorta Şirketi Derecelendirme ve Daha İyi İş Bürosu Notu

Columbus Life, sigorta şirketi derecelendirme kuruluşları tarafından verilen mümkün olan en yüksek notların bazılarına sahiptir. Bunlar, şirketin güçlü ve istikrarlı mali durumunun yanı sıra poliçe sahiplerinin alacaklarını ödemek için iyi ve olumlu bir üne sahiptir.

Şirketin notları aşağıdakileri içerir:

  • A.M.'den A + (Üstün) En iyi. Bu, devam etmekte olan sigorta yükümlülüklerini karşılamada daha üstün bir kabiliyeti yansıtmaktadır. Bu, toplam 16 dereceden ikinci sırada. Bu derecelendirme, Haziran 2009'dan beri düzenlenmiştir.
  • Standart ve Poor'un AA (Çok Güçlü). Bu, çok güçlü finansal güvenlik özelliklerini yansıtır ve olası toplam 21 derecelendirmenin üçüncü en yüksek seviyesidir. Columbus Life Insurance Company, Temmuz 2013'ten beri bu derecelendirmeyi gerçekleştirdi.
  • Fitch'den AA (Çok Güçlü). Bu derece, politika sahibinin ve sözleşme yükümlülüklerinin zamanında karşılanması için çok güçlü bir kapasiteyi yansıtmaktadır. Bu, toplam 21 toplam puandan üçüncü en yüksek puandır ve bu değerlendirme Haziran 2009'dan bu yana Columbus Life tarafından gerçekleştirilmiştir.
  • Moody's'den AA3 (Mükemmel). Bu derecelendirme, mükemmel mali güvenliği yansıtmaktadır ve Moody's'den elde edilen toplam 21 potansiyelin dördüncü en yüksek seviyesidir. Bu derecelendirme, Şubat 2009'dan beri Columbus Life Insurance Company tarafından gerçekleştirilmiştir.

Şirket ayrıca 100 üzerinden 96 bir Comdex Sıralaması'na sahiptir. Comdex Sıralaması, bir şirketin büyük derecelendirme kuruluşlarından aldığı tüm derecelendirmelerin bir bileşimidir. Bu derecelendirme, her bir derecelendirme kuruluşunun farklı bir ölçek kullanması nedeniyle derecelendirmeler üzerindeki karışıklığı azaltmak amacıyla 1'den 100'e kadar bir ölçekte sigorta şirketlerini sıralar.

Columbus Hayat Sigortası Şirketi, 2009 Kasım ayından bu yana Better Business Bureau (BBB) ​​ile akredite bir şirket olmuştur ve A + (A + ile F arasında bir genel not ölçeğinden) BBB tarafından not verilmiştir.

Geçtiğimiz üç yılda, Columbus Life Insurance Company, son 12 ayda kapandığı Better Business Bureau aracılığıyla toplam dört şikayeti kapattı. Bu dört şikayetin üçü şirketin ürünleri ve / veya hizmetleri ile ilgiliydi ve bir tanesi şirketin fatura ve / veya tahsilatları ile ilgiliydi.

Columbus tarafından sunulan hayat sigortası ürünleri

Columbus Life, müşterilerinin bireysel ihtiyaçlarına en uygun kapsama alanını tasarlamalarına yardımcı olabilecek çeşitli farklı hayat sigortası kapsamı sunmaktadır. Bu ürünler şunları içerir:

Vadeli Hayat Sigortası

Vadeli hayat sigortası on yıl, 15 yıl, 20 yıl veya hatta 30 yıl gibi belirli bir süre için koruma sağlayabilir. Bir sigorta poliçesi ile, sigortalı, herhangi bir nakit değeri olmaksızın, ölüm yardımı koruması kapsamındadır - ve bu nedenle, politika genellikle oldukça uygun olacaktır.

Birçok dönem hayat sigortası poliçeleri, kapsama alanını artırabilecek plana eklenebilecek belirli sürücüleri sunacaktır. Ayrıca, bazı dönem politikaları da kalıcı hayat sigortası kapsamına “dönüştürülebilmektedir” ve bazı durumlarda sigortalı sigortalılığın kanıtlarını kanıtlamak zorunda kalmayacaktır.

Kalıcı Hayat Sigortası

Columbus Life ayrıca kalıcı hayat sigortası kapsamı sunmaktadır. Bu kapsam, hem ölüm yardımı korumasını hem de nakit değerini içerir. Çok sayıda kalıcı hayat sigortası vardır. Bunlar şunları içerebilir:

  • Evrensel yaşam - Evrensel hayat sigortası poliçesi, ölüm yardımı ve nakit değeri vardır. Bu planlar biraz esnek kabul edilir. Bunun nedeni, poliçe sahibinin primlerin ne kadarının nakit değerine doğru gideceğini ve ölüm ödeneğine ne kadar gideceğini belirlemesidir. Sigorta ettiren, aynı zamanda prim vadesi tarihini de değiştirebilir.
  • İndeksli Evrensel Yaşam - Endeksli bir evrensel hayat politikası ile nakit değerin büyümesi, S & P 500 gibi altta yatan bir piyasa endeksinin performansına bağlıdır. İyi bir yılda nakit artacaktır. Ancak, olumsuz bir yılda, müdür korunacaktır.
  • Kurtuluş Evrensel Yaşam - Hayatta kalma evrensel yaşamı ile, sadece tek bir politika altında sigortalı iki kişi vardır. Gelir, sigortalıların ölümü üzerine ödenir. Bu planlar iki tane tek hayat sigortası poliçesi satın almaktan daha ucuz olabilir.

Sunulan diğer ürünler

Hayat sigortasına ek olarak, Columbus Hayat Sigortası Şirketi de ayrıca ücretler sunmaktadır. Bugün, emeklilerin zihnindeki en büyük endişelerden biri, emeklilik için hazırlayanların yanı sıra, tasarrufların tükenip bitmeyecekleri sorusudur. Bir yıllık ömür, ömür boyu garantili bir gelir sunabileceğinden, bu ürünler bu korkuyu hafifletmeye yardımcı olabilir.

Columbus Hayat Sigortası Şirketi, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birkaç farklı emeklilik maaşı sunar:

  • Tek Prim Ertelenmiş Sabit Endeksli Senelikler
  • Tek Prim Ertelenmiş Yıllıklar
  • Tek Prim Ön Ödemeleri

En İyi Hayat Sigortası Nasıl Bulunur?

Ararken en iyi hayat sigortası teklifleriGenellikle tek bir sigorta şirketinden daha fazlasına erişimi olan bir ajansla çalışmaya yardımcı olur. Bu şekilde, tarafsız bir şekilde daha kolay bir şekilde karşılaştırabilirsiniz - ve sizin için hangi planın en iyi işe yaradığını belirler. Bu sadece hayat sigortası teklifleri için değil, diğer sigorta türleri için de geçerlidir. en iyi otomatik sigorta şirketi ve politika!

Eğer ilerlemeye hazırsanız, yardımcı olabiliriz. Bugün sektördeki pek çok üst düzey sigorta şirketi ile çalışıyoruz ve ihtiyaç duyduğunuz bilgileri elde etmenize yardımcı olabiliriz. Devam etmek için, ilk teklif setinizi almak için bu sayfadaki formu kullanın.

Hala herhangi bir sorunuz olduğunu bulursanız, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz telefonla ulaşabiliriz. Uzmanlarımız, ihtiyaçlarınız ve bütçeniz için doğru hayat sigortası politikasını bulmanızı sağlamak için buradayız. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: İpek Yolu ve Eski Ticaret: Crash Course Dünya Tarihi # 9

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Çocukken Para Kazanmak İçin 50 Yol
Maliye

Çocukken Para Kazanmak İçin 50 Yol

Bu teknoloji çağında çocuklar para kazanma konusunda çok sayıda seçeneğe sahipler. Uzun zamandır, bir çocuğun bir kaç dolar alma seçeneğinin, haftada birkaç saatliğine asgari ücretle işten çıkarıldığı günler gitti. Çocukken para kazanmanın en iyi yolu, onların içsel girişimcilerine dokunmalarıdır!
Devamını Oku
Nakit için Kullanılmış Aletleri Nasıl Satılır
Maliye

Nakit için Kullanılmış Aletleri Nasıl Satılır

Cihazlarınızı yakında mı yükseltiyorsunuz? Bu eski buzdolabını, dondurucuyu, çamaşır makinesini, kurutucuyu, sobayı veya diğer büyük cihazları değiştirmeniz gerekiyor mu? Öyleyse, eski cihazınızı satabilir ve bunun için para alabilirsiniz. Yenilerini satın aldığınız eski cihazların satılabildiği birçok yer var.
Devamını Oku
Çevrimiçi Kurs için Kesiyor musunuz?
Maliye

Çevrimiçi Kurs için Kesiyor musunuz?

Bir üniversite derecesi, bu günlerde iş bulmak için neredeyse bir gereklilik. İşverenler en az bir Önlisans derecesi görmek istiyor, ancak bir Lisans derecesi tercih edilir. Aynı zamanda kolej maliyetleri, büyük bir eğitim almayı birçok kişi için pahalı bir teklif haline getirmeye devam ediyor. Eğitiminizi geliştirebileceğiniz yollardan biri, çevrimiçi olmaktır.
Devamını Oku
Poshmark İnceleme: Kullanılmış Giysiler Alış ve Satmaya Değer mi?
Maliye

Poshmark İnceleme: Kullanılmış Giysiler Alış ve Satmaya Değer mi?

Poshmark nedir? Poshmark çoğunlukla tasarımcı ve isim bandı giyim için tasarlanmış, yavaşça kullanılan öğeleri satın almak ve satmak için bir uygulama. Ücretsiz uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Alış ve satış esas olarak uygulama üzerinden yapılır, ancak bunu web sitesinin masaüstü sürümünden de yapabilirsiniz. Uygulamanın ilk online alışveriş sitesi, Kaboodle eski kurucusu Silikon Vadisi girişimci Manish Chandra tarafından 2011 yılında başlattı.
Devamını Oku