Maliye

Öngörülen Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Hayat sigortasının satın alınması, beklenmedik olaylarda sevdiklerinin maddi olarak ele alınmasını sağlamada önemli bir adımdır. Bir hayat sigortası poliçesi alırken, bir baĢvuranın akılda tutması gereken bazı temel kriterler vardır.

Bunlar, uygun türde ve kapsam miktarına sahip olduklarından emin olmayı içerir. Bununla birlikte, sigorta poliçesini satın aldıkları sigorta şirketine yakından bakmayı da içerir. Bunu yapmak, sorun olup olmadığını belirlemenize yardımcı olabilir. en üst düzey sigorta şirketlerinden biriMali açıdan güçlü ve istikrarlı olan ve iddialarını ödemek için iyi bir üne sahip olan. Bu kategoriye giren bir şirket Forethought Life Insurance Company'dir.

Öngörülü Hayat Sigortası Şirketi

 1. Öngörülen Hayat Sigorta Şirketi İnceleme
 2. Puanlar ve Daha İyi İşletme Bürosu Notu
 3. Forethought Yaşam tarafından sunulan Hayat Sigortası Ürünleri
 4. Forethought'dan gelirler

Öngörülen Hayat Sigortası Şirketi Tarihi

Hayat sigortası arenasına yeni bir akraba olan Forethought Life Insurance Company, 1985'te Hillenbrand Industries'in bir yan kuruluşu olarak başladı. Sigorta şirketinin ana odağı cenaze masrafları için ön-ihtiyaç kapsamı sağlamaktı. Bu sigortacı, yirmi yıldır başarılı bir şekilde başarılı oldu. Daha sonra, 2004 yılında Forethought, Hillenbrand'dan ayrılan bağımsız bir operasyon haline geldi.

Forethought Life Insurance Company, ürün tekliflerini hızla genişletti ve 2006 yılında şirket, sabit emeklilik maaşı getirdi - ki bu da hem emeklilik için hem de garantili bir ömür boyu gelir elde etmek için tüketicilere hem de emeklilere kazanç sağladı. Bugünün pek çok insanı daha uzun yaşarken, akıl almaz.

2011 yılında şirket bankacılık sektörüne geçerek genişlemeyi araştırdı. Ayrıca, uzun vadeli bakım hibrit yıllıkları gibi daha fazla ürün hattına da girmiştir. Daha sonra, 2013 yılında Forethought, Hartford'dan hem komisyoncu-bayi hem de yıllık yetenekler ekledi. Bu rotayı gerçekleştiren şirket, hem sabit hem de değişken yıllık satışlara tam güç harcamayı başardı.

Forethought Hayat Sigortası Şirketi bugün Global Atlantic Financial Group'un bir parçasıdır. Bu büyük finansal holding, 2004 yılında Goldman Sachs Reinsurance Group olarak başladı. Önümüzdeki on yılda, Global Atlantic Financial Group, öncelikle bazı finansal ve sigorta şirketlerini satın alarak büyüdü. Ve 2013 yılına kadar Global Atlantic, Goldman Sachs'tan ayrıldı. Bugün bu şirket tamamen kendi başına çalışıyor.

Öngörülen Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Global Atlantic Financial Group, Forethought Life Insurance Company gibi iştirakleri ile birlikte, bir dizi hayat sigortası ürününün yanı sıra emeklilik maaşları ve reasürans seçenekleri gibi ek ürünler sunmaktadır. Global Atlantic Financial Group, şu anda holding şirket seviyesinde yaklaşık 45 milyar dolarlık varlığa sahiptir. 2015 yılsonu itibarıyla Forethought Hayat Sigortası Şirketi, toplam varlıkları yaklaşık 18,8 milyar dolar tutarken, hayat sigortası sektöründe de güçlü bir rakip haline getirmektedir.

Global Atlantic'in misyonu, müşterilerine ve paydaşlarına uzun vadeli değer katan lider bir hayat sigortası, emeklilik ve reasürans şirketi olmaktır. Şirket, bugününü ve geçmişini yansıtan bir dizi değere sahiptir ve şunları içerir:

 • İnsanlar - Şirketin genel kültürünü pekiştiren çeşitli yetenekli çalışanlar ekibini hem çekmek hem de geliştirmek için çabalayan şirket, iş ortaklarının kariyerlerini ilerletmeye adamıştır.
 • Ekip çalışması - İştirakçiler / çalışanlar şirketin ortak sahipleri olarak kabul edilir. Bu nedenle, firma hem karar almada hem de sorunların çözümünde işbirlikçi bir yaklaşımdan daha fazlasını üstleniyor.
 • Dürüstlük - Şirket ayrıca, işinin her alanında şeffaf, dürüst ve adil olmaktan gurur duymaktadır. Müşterileriyle olan ilişkilerinin yanı sıra genel itibara da değer veriyor.
 • İnovasyon - Global Atlantic ayrıca, işinin ve müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için yaratıcı çözümler geliştirmeye çalışır.
 • Stewardship - Şirket ayrıca, nicel bir riski anlamak için titiz bir yaklaşım benimsiyor. Bu aynı zamanda sermayesini kullanırken de mantıklı olmayı içerir.

Öngörülen Hayat Sigortası ve Daha İyi İşletme Bürosu Notu için Puanlar

Global Atlantic Financial Group'un holding şirketi olarak finansal açıdan güçlü ve istikrarlı olduğu düşünülmektedir. Bu işletmenin sahip olduğu sigorta şirketleri de finansal olarak güçlü sayılmaktadır. Şirketin A'dan A notu var. En iyi (Mükemmel), olası en büyük 4'ün en yüksek seviyesi.

Forethought Hayat Sigortası Şirketi Better Business Bureau tarafından akredite edilmemiş olsa da, BBB'den A + (F + 'dan bir not derecesine kadar) notu verilmiştir. Geçtiğimiz üç yıl boyunca Forethought, Better Business Bureau aracılığıyla toplam 4 şikayeti kapattı. Bunlardan iki şikâyet şirketin ürünleri ve / veya hizmetleri ile ilgili konulara odaklandı ve diğer ikisi şirketin fatura ve / veya tahsilatlarına odaklandı.

Forethought Hayat Sigortası Şirketi Tarafından Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

Forethought Life Insurance Company'nin holding şirketi olan Global Atlantic Financial, birçok farklı hayat sigortası seçeneği sunmaktadır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

Vadeli Hayat Sigortası Kapsamı

Vadeli hayat sigortası ile, herhangi bir nakit değeri biriktirmeden ölüm yardımı koruması sunulmaktadır. Bu nedenle, vadeli hayat sigortası son derece uygun olabilir - özellikle uygulama sırasında genç ve iyi sağlık olanlar için.

Vadeli hayat sigortası, on yıl, 15 yıl, 20 yıl, hatta 30 yıl gibi belirli bir süre boyunca satılmaktadır. Ayrıca 1 yıllık yenilenebilir şartlar için satılabilir. Genel olarak, bir hayat sigortası poliçesinin yürürlükte kaldığı süre boyunca, prim kapsamı da aynı seviyede kalacaktır.

Forethought Hayat Sigortası ile, bir vadeli hayat sigortası poliçesi 50.000 $ gibi düşük bir fiyatla elde edilebilir. Politikalar, on yıl, 20 yıl ve 30 yıl ve ayrıca 1 yıllık dönemler için satın alınabilir. Sigortalılar ayrıca, hayat sigortası poliçelerini belirli parametreler dahilinde kalıcı bir hayat sigortası poliçesine çevirme seçeneğine de sahip olabilirler.

Kalıcı Hayat Sigortası Kapsamı

bir kalıcı hayat sigortası poliçesi Hem ölüm yardımı koruması hem de nakit değeri bileşeni sunar. Dönem hayat sigortasından farklı olarak, sigortalıların hayatlarının kalan kısmı için prim ödenmesi koşuluyla daimi hayat sigortası yürürlükte kalacaktır.

Nakit değerinin vergi ertelenmesine izin verilir. Bu, fonlar geri çekilinceye kadar, poliçe içindeki kazançtan dolayı vergi olmaması anlamına gelir. Fonlar, poliçe sahibinin herhangi bir nedenle geri çekilebileceği ya da ödünç alınabileceği gibi - borçlarını ödemek, emeklilik gelirlerini tamamlamak ya da hatta tatile gitmek gibi.

Forethought Hayat Sigortası şirketi, çeşitli kalıcı hayat sigortası kapsamı sunar. Bunlar evrensel hayat sigortası ve endeksli evrensel hayat sigortasını içerir. Evrensel hayat sigortası ile poliçe sahibinin ölüm ödeneği kapsamı ve nakit değeri vardır. Burada, poliçe sahibi, prim parasının ne kadarının ölüm ödeneğine gideceğini ve nakit değerine ne kadar gideceğini (belirli kurallar dahilinde) belirleyebilir.

Endeksli bir evrensel hayat sigortası poliçesi ile, bir ölüm yardımı ve bir nakit değeri de vardır. Bununla birlikte, nakit değerindeki büyüme, S & P 500 gibi bir altta yatan pazar endeksinin performansına dayanacaktır. Endeks iyi sonuç verirse, nakit değerde bir kazanç olacaktır. Ancak, endeks belirli bir dönemde kötü performans gösterirse, ana korunur ve bir kayıp olmayacaktır.

Preneed Sigorta Kapsamı

Öngörülen Hayat Sigortası Şirketi ayrıca preneed sigorta kapsamı sunmaktadır. Bu tarz sigortası, kişinin cenazesini ödemeye yardımcı olabilir ve diğer ilgili harcamalar. Bugün, bu maliyetler genellikle 10.000 $ aralığında olabilir. Forethought'ın TrustGuard Gold planı sayesinde, bu maliyetler için bir hayat sigortası poliçesi yoluyla para istenebilir.

Forethought'dan gelirler

Hayat sigortasına ek olarak, Forethought Life Insurance Company'nin ana şirketi olan Global Atlantic, diğer kapsama ürünlerini de sunmaktadır:

 • Sabit Faizler
 • Sabit Endeksli Borçlar
 • Reasürans

Dikkat çekmek istediğim bir Faktör Öngörüsü onların tekrarıdır. Muhtemelen yıllık sayımın süresini defalarca duymuş olsanız da, bir yıllık satın alma işleminin faydasını göremeyebilirsiniz. Bu ücretler emeklilik gelirinizi desteklemenin ve emeklilik hayallerinizi yerine getirmeniz için gereken paraya sahip olmanızı sağlamak için mükemmel bir yoldur. Sundukları iki yıllık gelirler sabit yıllık gelirler ve sabit endeksli yıllık gelirlerdir. Bunların her biri, emeklilik için paranızı yatırmak için ekstra bir yol arıyorsanız, bunun farkında olmanız gereken farklı artıları ve eksileri vardır.

Sabit maaşları, emekliliğinizde garantili bir maaş almanızı sağlayacaktır. Bu sabit kurlar oldukça muhafazakar bir yatırımdır. Endeksli yıllık ödemelerin aksine, bu sabit kurlar pazarın performansından etkilenmeyecek ve öngörülebilir faiz alacaktır. Uzun vadeli bakım maliyetleri için sözleşme değerinin en az iki katı kadar mali koruma gibi çeşitli faydalar sunan bir ForeCare Fixed Annuity sunarlar.

Diğer seçenek ise, finansal güvenlik ve daha fazla büyüme potansiyeli içeren sabit endeks rantıdır. Bu menkul kıymetlerin geleneksel bir gelirden daha fazla kazanma şansı vardır, ancak aynı zamanda zarar görme riski de vardır. Sabit endeks gelirleri garantili gelirlere sahiptir, ancak daha fazla potansiyel için. Sadece bu değil, aynı zamanda emeklilik maaşları için tercih edebileceğiniz çeşitli ödeme seçenekleri sunmak gibi birçok başka avantajları da var.

Yıllık ücretleriniz için Öncelik'i seçerseniz, sabit endeks dönemleri için birkaç seçeneğiniz olur. Aslında, yaklaşık altı farklı seçenek var. Her birinin yıllık ek ücretlere eklenen farklı ek avantajları ve sürücüleri var. Öngörücü ajanlar, her bir seçenek boyunca size yol gösterebilir ve mali durumunuza ve risk toleransınıza göre hangisinin sizin için en iyi olacağına karar vermenize yardımcı olabilir.

En İyi Hayat Sigortası Teklifleri Nasıl Alınır?

En iyi hayat sigortası tekliflerini arıyorsanız, o zaman bir ya da tek bir hayat sigortası taşıyıcısından daha fazlasına erişimi olan bir şirket ya da şirket ile çalışmak iyi bir fikirdir. Bu şekilde, politikaları, faydaları ve maliyetleri doğrudan karşılaştırabileceksiniz - ve oradan sizin için hangisinin en iyi olacağını belirleyeceksiniz. Bu sadece hayat sigortasını ararken değil, aynı zamanda diğer türdeki kapaklar için de alışveriş yaparken de geçerlidir. en iyi otomatik sigorta şirketleri ve oranları!

Bugün piyasadaki en iyi hayat sigortası şirketleriyle çalışırken bu karşılaştırmalar konusunda size yardımcı olabiliriz. Başlamak için tek yapmanız gereken, bu sayfanın yan tarafında bulunan formu doldurmanızdır. Hayat sigortasıyla ilgili başka sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz telefonla ulaşabiliriz.

Hayat sigortası için pazarda olduğunuzda, yanınızda bir uzmana sahip olmak anahtar olabilir.Sizin için uygun olan planları karşılaştırarak, sevdiklerinizin düşünülemez durumda olması için uygun kapsamaya sahip olmalarını daha iyi sağlayabilirsiniz. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: İşsizlik Maaşının Kesilmemesi için Ne Yapmalıyım?

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

IRA Kılavuzu için Komple 401k Rollover
Maliye

IRA Kılavuzu için Komple 401k Rollover

Bir IRA'ya 401 bin'lik bir rollover için hayatlarının en büyük parasal kararıdır. Bir emeklilik hesabından biriktirdiğiniz en büyük parayı bir diğerine aktarmayı hayal edin. Endişelenmeniz gereken cezalar var mı? Vergiler ne olacak? Hareketle daha yüksek ücretler mi ödeyecek misin yoksa ceza mı vereceksin?
Devamını Oku
Poshmark İnceleme: Kullanılmış Giysiler Alış ve Satmaya Değer mi?
Maliye

Poshmark İnceleme: Kullanılmış Giysiler Alış ve Satmaya Değer mi?

Poshmark nedir? Poshmark çoğunlukla tasarımcı ve isim bandı giyim için tasarlanmış, yavaşça kullanılan öğeleri satın almak ve satmak için bir uygulama. Ücretsiz uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Alış ve satış esas olarak uygulama üzerinden yapılır, ancak bunu web sitesinin masaüstü sürümünden de yapabilirsiniz. Uygulamanın ilk online alışveriş sitesi, Kaboodle eski kurucusu Silikon Vadisi girişimci Manish Chandra tarafından 2011 yılında başlattı.
Devamını Oku
Ucuz tuval baskılar satın almak için 8 yol
Maliye

Ucuz tuval baskılar satın almak için 8 yol

Bir sanat aşığı iseniz, duvarlara çekici tuval baskıları ve diğer duvar sanatı türleri ile kaplanma fikrini gerçekten beğenebilirsiniz. Kalbi şarkı yapan sanat hakkında bir şey var. Bir eve ya da müzeye kaç kez girdiniz ve duvarlarda görünenlerle tamamen içeri girdiniz. Misafir odasında asılı bir tuval resmi olan bir arkadaşım var.
Devamını Oku
100 $ / Hafta Geri Dönüşüm Alüminyum Kutular Nasıl Yapılır
Maliye

100 $ / Hafta Geri Dönüşüm Alüminyum Kutular Nasıl Yapılır

Yan tarafta iyi para kazanabilme yollarından biri de alüminyum kutuların toplanması ve geri dönüştürülmesidir. Bu para kazanmak için geçerli bir yol olabilir, ancak bunu en çok kâr sağlayacak şekilde nasıl yapacağınızı bilmelisiniz. Geri dönüşüm kutuları ile yapacağınız para bir dizi faktöre bağlıdır, ancak iyi haber, başlangıç ​​maliyetlerinin düşük olmasıdır.
Devamını Oku