Maliye

Guardian Life Sigorta Şirketi İncelemesi

Bir hayat sigortası poliçesi için alışveriş yaptıysanız, bu tür kapsama alanlarının genel finansal planlamanız için ne kadar önemli olduğunun farkında olabilirsiniz. Çünkü, o olmadan, sevdiklerinizi veya diğer mağdurları mali sıkıntı riski altında bırakabilirsiniz.

Bir hayat sigortası planı satın almadan önce, aklınızda bulundurmanız gereken bazı farklı kriterler var. Kapsama tipi ve miktarı kesinlikle anahtardır. Bununla birlikte, çoğu insan bu faktörlerden haberdar olsa da, çoğu kişinin bilmediği şey, hayat sigortanızı satın aldığınız şirketin eşit derecede önemli olabileceğidir.

Bunun nedeni, düşündüğünüz hayat sigortası şirketlerinin derecelendirmelerinin mali açıdan güçlü ve istikrarlı olması ve zamanın gelmesi durumunda poliçe sahiplerinin taleplerini karşılayabilmesidir. Aksi halde, sevdikleriniz ilerlemek için saydıkları gelir olmadan bırakılabilir. Endüstride uzun zamandır vaat edilen bir hayat sigortası vaat ettiği gibi ödeyerek Guardian Life Insurance Company'dir.

Guardian Hayat Sigortası Şirketi'nin Tarihi

Guardian Hayat Sigortası Şirketi, 1860'tan beri sigortalılarına sigorta kapsamı sağlıyor. Bu New York merkezli sigortacı, başlangıç ​​sermayesi olarak 200.000 dolar ile Amerika'nın Germania Hayat Sigortası Şirketi adında bir şirket kurmuş olan 21 kişilik bir grupla başladı. O zamanlar, New York eyaletinin bir sigorta şirketine baktığı için ihtiyaç duyduğu fon miktarı iki katına çıktı.

Bununla birlikte, en başından beri “The Guardian” olarak bilinen Guardian Life Insurance Company, finansal güce olan bağlılığını kanıtladı. Bunu yapmak da yıllar boyunca şirketin poliçe sahiplerine faydalı olduğunu kanıtlamıştır.

Zamanla, 1900'lerin başlarında, şirket adını Amerika'nın Guardian Hayat Sigortası Şirketi olarak değiştirdi. Ayrıca, hem diğer taşıyıcıların iktisabıyla hem de zenginleştirme ve koruma karışımına yeni ürünler ekleyerek zaman içinde genişlemiştir. Halen, Guardian Life Insurance Company, ABD'deki en büyük ve finansal olarak güçlü karşılıklı hayat sigortası şirketlerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Guardian Life Sigorta Şirketi İncelemesi

Hem büyüklüğü hem de mali gücü nedeniyle Guardian Life Insurance Company, Fortune 250 küresel finansal hizmetler şirketlerinde listelenmiştir. Sigortacı Amerika Birleşik Devletleri genelinde 3000'den fazla temsilcilikle sunulan çeşitli farklı finansal ve sigorta ürünleri sunmaktadır.

2015 yılı sonunda The Guardian, yönetim altındaki varlıklarda yaklaşık 82 milyar dolar ve yürürlükte olan yaklaşık 565 dolarlık hayat sigortası tuttu. 2015 yılı boyunca şirket poliçe sahiplerine ve / veya yararlanıcılarına yaklaşık 5,6 milyar dolar sigorta primi ödemesi yapmıştır.

Ortak sigorta şirketi olarak, Guardian da poliçe sahiplerine temettü ödemesi yapıyor - ve 2015 yılında şirket 838 milyon dolardan fazla dolar ilan ederken, aynı yıl yaklaşık 19 milyar dolar sigorta primi ve mevduat aldı.

Guardian Life Insurance Company, hizmet verdiği poliçe sahiplerine finansal istikrar sağlarken, kurumsal vatandaşlık ve toplum katılımı gibi başka yollarla da destek sağlıyor. Ayrıca, şirket çalışanlarının birçoğu zamanlarını çeşitli alanlarda eğitim ve toplum etkinlikleriyle gönüllü olarak yürütmektedir.

Guardian Hayat Sigortası Şirket Puanları ve Daha İyi İş Bürosu Notu

Mali gücü ve istikrarı nedeniyle The Guardian Life Insurance Company'ye sigortacı derecelendirme kuruluşlarından (31 Aralık 2015 itibariyle) çok yüksek puanlar verilmiştir. Bunlar şunları içerir:

  • A.M. A ++ (Superior) En İyi Şirket. Bu toplamda en yüksek 15 puandır.
  • Fitch'ten AA + (Çok Güçlü). Bu toplamda 21 olan en yüksek ikinci derecedir.
  • Moody's'den Aa2 (Mükemmel). Bu, toplam 21'in en yüksek üçüncü puanıdır.
  • AA + (Çok Güçlü) Standard & Poor's. Bu toplam 22 en yüksek ikinci olası oyundur.

Guardian Hayat Sigortası Şirketi de 98 Comdex Rating var.

Ayrıca, The Guardian, 1 Ocak 1957'den bu yana Better Business Bureau aracılığıyla akredite olmuş bir şirket olmuştur ve A + notu verilmiştir (A + ile F arasında olası bir sınıf ölçeğinde).

Guardian, son üç yıl içinde, son 12 ay içinde kapanmış olan - Daha İyi İş Bürosu aracılığıyla toplam 55 şikayeti de kapattı. Bu 55 şikâyetin 36'sı şirketin ürün ve / veya hizmetleriyle ilgili olmak zorundaydı, 13'ü fatura ve / veya tahsilat ile ilgili konularla ilgiliydi, dördü reklam ve / veya satış sorunları ile ilgiliydi ve ikisi de teslimat konularıyla ilgiliydi.

Guardian Tarafından Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

Guardian, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir yelpazede hayat sigortası ürünleri sunmaktadır. Bu, müşterilerin ihtiyaçlarına daha iyi uyacak bir hayat sigortası stratejisi oluşturmaları için harika bir yol olabilir. Ayrıca, müşterilerin ihtiyaçları zaman içinde değişebileceği için kapsamlarını revize etmelerine yardımcı olabilir.

Sunulan kapsama hem terim hem de kalıcıdır. Bu ürünler aşağıdakileri içerir:

Vefa Tarafından Sunulan Sigorta Sigortası

Vadeli hayat sigortası, nakit değeri biriktirmeden ölüm ödeneği kapsamı sağlayan teminattır. Bu nedenle, ömür süresi sigortası oldukça uygun olabilir. Bu tür politikalar - adından da anlaşılacağı gibi - belirli bir süre veya “dönem” için sunulmaktadır.

Birçok kişi, belirli bir zaman dilimi için satın alınabildiği ve bu nedenle, bir ipotek dengesini ödemek gibi belirli ihtiyaçları karşılamak için satın alınabileceğinden, dönem hayat sigortasını “geçici” teminat olarak kabul etmektedir.

Birçok dönem hayat sigortası poliçeleri, sigortanın kapsamı genişletmek için ek sürücüler eklemesine izin verecektir. Ayrıca, bazı dönem politikaları da sigortanın sigortalıyı kalıcı bir sigorta poliçesine (belli kılavuzlar dahilinde) dönüştürmesine izin verir - genellikle sigortalılığı kanıtlamak veya tıbbi sınava girmek zorunda kalmadan.

Guardian tarafından sunulan Kalıcı Hayat Sigortası

Guardian aracılığıyla kalıcı hayat sigortası poliçeleri de sunulmaktadır. Daimi kapsam dahilinde, hem ölüm yardımı koruması hem de nakit değeri veya tasarruf bileşeni vardır. Nakit değerindeki nakit, çekilmedikçe veya çekilinceye kadar vergilendirilmeksizin büyümeye izin verilir. Bu vergi ertelenmiş olarak adlandırılır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli tiplerde kalıcı hayat sigortası poliçeleri bulunmaktadır. Bunlardan biri hayat sigortası. Yaşam boyu, hem ölüm yardımı kapsamı hem de poliçelerdeki prim garanti edilir. Ayrıca, politikadaki nakit değeri belirli bir faiz oranında artacaktır. Tüm hayat politikaları, prim ödendiği sürece “sigortacının hayatının tamamı” nı sürdürebilmektir.

Ayrıca evrensel hayat sigortası var. Evrensel bir hayat sigortası poliçesi, ölüm yardım koruması ve nakit değeri sağlar. Ancak, bu planların tüm hayat sigortasından daha esnek olduğu düşünülmektedir. Bunun nedeni, evrensel bir hayat sigortası poliçe sahibinin, prim değerinin ne kadarının nakit değeri bileşenine girebileceğini ve ölüm ödeneğine ne kadar gidebileceğini seçebilmesidir.

Evrensel yaşamın başka bir dalı da değişken evrensel hayat sigortasıdır. Burada, nakit değeri yatırım fonları gibi hisse senetlerine yatırılabilir. Bu, politikanın nakit kısmı içinde önemli bir büyüme fırsatı olduğu anlamına gelir. Bununla birlikte, bu aynı zamanda piyasadaki bir daralma durumunda daha fazla risk olabileceği anlamına gelir.

Sunulan diğer Kapsama Ürünleri

Guardian Life Insurance Company, müşterilerinin finansal hayatlarını geliştirebilecek ve koruyabilecek birçok ürün sunmaktadır. Sadece bunlardan bazıları şunlardır:

  • Yatırımlar
  • Çalışanlara sağlanan faydalar
  • Engelli sigortası
  • Diş sigortası
  • Tahviller

En İyi Hayat Sigortası Premium Tırnak Nasıl Gidilir?

En iyi hayat sigortası tekliflerini arıyorsanız, o zaman sadece bir tek sigorta şirketinden daha fazlasına erişimi olan bir ajans veya şirket ile çalışmak, genellikle gitmek için bir yoldur. Bunun nedeni; çoklu olasılıkların politikalarını, faydalarını ve fiyatlarını karşılaştırabileceksiniz - ve hangisinin sizin için en iyi seçenek olacağını belirleyin.

Sizin için doğru hayat sigortası teminatını aramaya hazır olduğunuzda - en iyi fiyata - yardımcı olabiliriz. Bugün piyasadaki birçok üst düzey sigorta şirketi ile çalışıyoruz ve ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri elde etmenize yardımcı olabiliriz. Başlamak için yapmanız gereken tek şey, bu sayfanın yan tarafındaki teklif formunu doldurmaktır.

Hala sorularınız olursa, uzmanlarımız size yardımcı olmak için buradadır, bu yüzden lütfen aramaktan çekinmeyin. 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz telefonla ulaşabiliriz. Doğru hayat sigortası kapsamını bulmanın zorlayıcı olabileceğini biliyoruz - ama şimdi yanınızda bir müttefikiniz var. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Tüm Arabaları Aramak: Buz Evi Cinayet / John Doe Sayı 71 / Türk Hırsızları

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Emekliliğinizde ne kadar harcamalısınız?
Maliye

Emekliliğinizde ne kadar harcamalısınız?

Hepimizin karşı karşıya olduğu en büyük finansal zorluklardan biri, emeklilik sırasında ihtiyacımız olduğu sürece, yeterli para biriktirmek. Tetikleyiciyi çekip çalışma dünyasına veda ettikten sonra, bu, yarın olmadığı gibi harcama yapmaya başlayabileceğimiz anlamına gelmez. Bir emeklilik aşamasından bir emeklilik planının harcama aşamasına geçilmesi gerçekten eğlenceli gibi gözüküyor, ancak dikkatli bir şekilde yönetilmeli, böylece yuva yemenizi kaybetmeyin.
Devamını Oku
Gelirimin Yüzdesi Kiraya Ne Kadar Gidiyor?
Maliye

Gelirimin Yüzdesi Kiraya Ne Kadar Gidiyor?

Her ay kirada para harcamayı nasıl hissediyorsunuz? İlk eviniz için tasarruf ederken ya da sahip olmaktan vazgeçmeyi tercih ederseniz, bir bedel olarak kira ödemeye mi bakıyorsunuz? Yer kiralamanızın nereye ait olduğuna bağlı olarak bile sahip olmaktan daha mantıklı olabilir. Ne olursa olsun, insanların ezici çoğunluğu için, kira en büyük aylık masrafınız olacak ve mali hayatınızda büyük bir etkisi olabilir.
Devamını Oku
Ücretsiz İş Telefon Numarası Almak için 7 Yolları
Maliye

Ücretsiz İş Telefon Numarası Almak için 7 Yolları

İşletmeniz için ayrı bir telefon numarasına sahip olmak, yan sıralarınıza bir dereceye kadar güvenilirlik katıyor. Belki de kişisel telefon numaranız şu anda işletme numaranız olarak ikiye katlanır, çünkü ayrı bir satır ödeyebileceğinizi düşünmüyorsunuz. Gerçekte, aslında herhangi bir iş için ücretsiz bir iş telefonu numarası alabilirsiniz.
Devamını Oku