Maliye

Foresters Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Bir hayat sigortası poliçesine sahip olmak genellikle iyi ve sağlam bir finansal planlama stratejisinin parçasıdır. Çünkü hayat sigortası gelirleri, önemsediğiniz kişilerin borçlarını ödeyebilir, yaşam masraflarını ödemeye devam edebilir ve yaşamlarını büyük ölçüde değiştirmek zorunda kalmaz - özellikle de onlar için zaten zor olan bir zamanda.

Hayat sigortası satın alırken, akılda tutulması gereken birkaç önemli parametre vardır. Bunlar, aldığınız kapsamın türünün ve miktarının yeterli olmasını sağlamayı içerir. Ayrıca, bunlardan birinden kapsama aldığınızdan emin olmanızı da içerir Amerika Birleşik Devletleri'nde üst sigorta şirketleri kim güçlü ve istikrarlı finansal olarak.

Bunun nedeni, sevdikleriniz için bir hak talebinde bulunmanız için zamanın gelmesi durumunda, şirketin sözlerini yerine getireceğinden emin olmak istersiniz. Poliçe sahiplerine tazminat ödemesinin uzun, olumlu bir geçmişe sahip bir hayat sigortası taşıyıcısı Foresters Life Insurance Company'dir.

Ormancıların Hayat Sigortası Şirketi Tarihi

Foresters Life Insurance Company, müşterilerine zengin birikim ve koruma ürünleri sağlayarak 135 yılı aşkın deneyime sahiptir. Bu taşıyıcı bir kardeşlik yardım toplumu olarak bilinir, yani geleneksel bir hisse senedi sigortası şirketinden farklı olarak Foresters, üyelerine karşılıklı yardım veya fayda sağlayan kar amacı gütmeyen bir şirkettir.

Bu nedenle, fiili “poliçe sahipleri” yerine, Foresters satın aldıkları politikalardan faydalanabilecek üyelere sahiptir. Ayrıca, üniversite bursları ve mali danışmanlık almak gibi ek avantajlar vardır.

Foresters Life Insurance Company aynı zamanda Amerika'nın orta pazarına geniş bir yelpazede yatırım ve sigorta ürünleri sunan First Investors'ın ana firmasıdır ve ülke genelinde 550'den fazla temsilcisine sahiptir.

Foresters'ın ev ofisi Ontario, Kanada'da yer almaktadır. Bununla birlikte, ABD genelinde bulunan çok sayıda ofis var. Şirket 2013 yılsonu itibarıyla yaklaşık 1.4 milyar dolarlık varlıklara sahipti ve aynı zamanda brüt yazılan sigorta primlerinde 141 milyon doları aştı.

Foresters Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Genel olarak, Foresters Life Insurance Company, üyeleri için iyi bir sigorta ürünleri yelpazesi sunmaktadır. Bunlar hem terim hem de kalıcı koruma içerir. Şirket ayrıca biraz daha elverişli sigortacılık standartlarına sahip olduğu bilinmektedir.

Ayrıca, A.M. En iyi. Bu, şirketin finansal olarak güçlü ve istikrarlı olduğu ve politika iddialarını ödemek için iyi bir üne sahip olduğu anlamına gelir.

Foresters Life Sigorta Şirketi Derecelendirme ve Daha İyi İşletme Bürosu Notu

Ormancılar finansal açıdan güçlü ve istikrarlı bir şirket olarak kabul edilir. Bu nedenle, yüksek derecelendirme verilmiştir. Örneğin A.M. Best, Foresters'ı A- (Mükemmel) olarak değerlendirdi.

Ayrıca, Foresters Life Insurance Company, Better Business Bureau'nun akredite edilmiş bir üyesi olmasa da BBB, Forester'lara A + (F + genel not ölçeğinde) notu sağlamıştır.

Geçtiğimiz üç yılda Foresters, Better Business Bureau aracılığıyla bir müşteri şikayetini kapattı ve son 12 ayda hiçbir şikayette bulunmadı. Bu özel şikayet şirketin ürünleri ve / veya hizmetleriyle ilgili sorunlara odaklanmıştı.

Ormancılar Tarafından Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

Foresters Life Insurance Company, hem dönem hem de daimi kapsamı kapsayan güzel bir hayat sigortası ürünleri yelpazesi sunmaktadır. Bunu yapmak, üyelerine kendi koruma ihtiyaçlarını karşılamak için kapsamlarını daha iyi “özelleştirme” ve ihtiyaçlarının değişebilmesi için zaman içinde kapsamlarında revizyonlar yapmalarını sağlar.

Ormancılarda Vadeli Hayat Sigortası Kapsamı

Vadeli hayat sigortası kapsamı sadece ölümden korunma sağlar. Bu nedenle, dönem genellikle piyasada satın alabileceğiniz hayat sigortası en “temel” olarak kabul edilir. Foresters, sigara içenler hayat sigortası da dahil olmak üzere çeşitli dönemlerde hayat sigortası poliçesi seçenekleri sunmaktadır.

Foresters tarafından sunulan Hayatboyu seviye dönem politikası, 10, 20 veya 30 yıllık bir zaman dilimi sağlar ve bir seviye prim seçeneğine sahiptir. Kapsamı artırmak için poliçe sahibinin ekleyebileceği çeşitli ek avantajlar da vardır.

Bir başvuru sahibinin bu politika için başvuruda bulunabileceği iki yol vardır - tıbbi ya da tıbbi olmayan bir şekilde. Birincisi tam yüklenmeyi gerektirirken, ikincisi, yazım sürecinin bir parçası olarak tıbbi muayene gerektirmeyecektir.

İkinci seçenekte, sigortalı tarafından daha yüksek bir prime ihtiyaç duyulacaktır. Bununla birlikte, bu seçenek, belirli sağlık koşullarına sahip olabilecek ve hayat sigortası kapsamına hak kazanamayan kişiler için yararlı olacaktır.

Bu politika 50.000 ila 250.000 dolar arasında bir yüz ve genellikle 18 ile 65 arasında bir yaş sınırı sunmaktadır. Hem sigara içenler hem de sigara içmeyenler bu kapsam için başvurabilir. Ayrıca, vade politikasının kalıcı bir politikaya dönüştürülebileceği (belirli kılavuzlar dahilinde) bir dönüşüm seçeneği de mevcuttur.

Ormancılar ayrıca Güçlü Vakıf dönem politikasını sunuyor. Bu seviye vadeli hayat sigortası seçeneği 10, 15 veya 20 yıldır. Prim, poliçe ömrü boyunca düz kalması garantilidir.

Ormancılarda Kalıcı Hayat Sigortası Kapsamı

Foresters Life Insurance Company aracılığıyla daimi hayat sigortası teminatı bulunmaktadır. Advantage Plus, tüm bir hayat sigortası poliçesidir. Bu “katılımcı” politika, temettüleri (garantili olmamakla birlikte) sunmaktadır.Sürekli hayat sigortası ile, poliçe sahibi, hem ölüm yardımı korumasını hem de nakit değeri bileşenini alacaktır.

Nakit bileşenindeki nakdin, vergiden ertelenmesine izin verilir, yani çekilme zamanına kadar herhangi bir vergi olmaması anlamına gelir. Bu, zaman içinde büyüyüp bileşik olarak katlanmasına izin verebilir.

Daimi hayat sigortası ile, bir poliçe sahibinin parayı herhangi bir sebeple geri çekmesi ya da ödünç almasına izin verilir. Bu bir çocuk veya bir torunumun üniversite ders ödemekle, hatta güzel bir tatil ayırdığınız için, yaşam giderlerini ikame edilmesini sağlayan, borçlarını ödemek için içerebilir.

Ormancılarda Son Harcama Hayat Sigortası Kapsamı

Ormancılar da sunuyor son gider hayat sigortası kapsama. Bu plan PlanRight Bütün Hayat Sigortasıdır. Hayat sigortası poliçesi olduğu için, hem ölüm yardımı hem de nakit değeri sunar. Ölüm yardımı sabit, kademeli veya değiştirilmiş olabilir.

Sabit bir ölüm yardımı ile, gelirin ne zaman olursa olsun,% 100'ü sigortalıların ölümü üzerine ödenecektir. Bununla birlikte, eğer ölüm yardımı derecelendirilirse, ilk birkaç yıl içinde sigorta poliçeyi satın aldığında sigortalıların ölmesi halinde ödeme miktarı sınırlandırılacaktır.

Poliçe sahibinin değiştirilmiş bir ölüm yardımı seçeneği seçmesi halinde, ilk birkaç yıl içinde ödenen ölüm ödeneğinin miktarı da sınırlandırılacaktır. Bu sınır, poliçeye ödenen primlerin miktarının iadesine ve muhtemelen belirli bir miktar ek faize dayanacaktır.

Sunulan diğer ürünler

Sadece saf bireysel hayat sigortası kapsamına ek olarak, Foresters Life Insurance Company de diğer kapsama ürünlerini sunmaktadır. Örneğin, şirket kaza sonucu ölüm sigortası poliçesi sunmaktadır. Bu politika ile, bir sigortalı belirli yaralanmaların sonucu olarak ölürse, faydalanıcılarına ek bir miktar ödenir.

Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Tırnaklar Nasıl Bulunur?

Eğer bulmaya çalışıyorsanız Hayat sigortası kapsamında en iyi fiyatlar Foresters Life Insurance Company'den (ya da herhangi bir hayat sigortası taşıyıcısından) - daha sonra, sadece bir sigorta şirketinden daha fazlasına erişimi olan bir şirket ya da bir ajansla çalışmak genellikle iyidir. Bu, hayat sigortası poliçelerini, faydalarını ve prim tekliflerini daha doğrudan karşılaştırabilmeniz için böyledir. Bu sadece hayat sigortası ararken değil, diğer kapsama alanlarını ararken de geçerlidir. en iyi oto sigorta şirketi ve politikalar!

Hangi politikaların ve fiyatların geçerli olabileceğini görmeye hazır olduğunuzda, size yardımcı olabiliriz. Bugün sektördeki pek çok üst düzey sigorta şirketi ile çalışıyoruz ve satın alma kararı almak için ihtiyaç duyduğunuz tüm önemli ayrıntıları elde etmenize yardımcı olabiliriz. İleriye taşınmaya hazırsanız, özelleştirilmiş teklifler almak için bu sayfadaki formu doldurun.

Başka sorularınız olduğunu düşünüyorsanız, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz telefonla ulaşabiliriz. Doğru hayat sigortası poliçesini satın almanın zor olabileceğini biliyoruz. Akılda tutmanız gereken birçok farklı değişken vardır ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda taşıyıcı vardır.

Bu süreçte ilerlerken, sizin ve iyiliğinizi isteyen yanınızda birisinin olması için yardımcı olabilir ve kim sizin ihtiyaçlarınız için kapsama sağ türü için alışveriş sağlayabilir. İyi haber şu ki, bunu yapabiliriz. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Tüm Arabaları Aramak: Madendeki Vücut / Ölümün Yirmi Anahtarı / Verduga Hills Cinayeti

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Ortalama Borç Ödeme Öyküsü Değil
Maliye

Ortalama Borç Ödeme Öyküsü Değil

Bir yıldan uzun bir süredir kişisel finans topluluğuna blog yazdıktan sonra, borç yolculuk hikayelerinin adil payını kesinlikle gördüm. Öyleyse, borç maaş hikayem hakkında yazmam istendiğinde biraz şaşırdım. Kesinlikle okuduğum tipik hikayeye sahip değilim, ama yine de borç blogcuları ile kesinlikle alakalıyım.
Devamını Oku
İyileştirme İncelemesi
Maliye

İyileştirme İncelemesi

Bu hikayeyi okumadan önce, kendi yatırım bilgilerim ve Betterment'in nasıl bir rol oynadığı hakkında biraz bilgi paylaşmak istiyorum. Yatırım söz konusu olduğunda hiçbir şekilde uzman değilim. Ancak, temelleri iyi bir şekilde anladım ve her zaman Vanguard'la birlikte Roth IRA'mı maksimize ediyorum. Ayrıca tam zamanlı çalıştırdığım zaman işten çıkardığım eski bir işverene sahip bir 401 (k) var.
Devamını Oku
Doğum gününde ücretsiz şeyler almak için en iyi yerler
Maliye

Doğum gününde ücretsiz şeyler almak için en iyi yerler

Doğum günleri en iyisidir. Sevdiğiniz kişilerden sevgi ve hediyelerle duş alırsınız, ancak sevdiğiniz işletmelerden ücretsiz şeyler alma seçeneğiniz de vardır. Kim bedava şeyleri sevmez ki? Eğer özgür şeyleri sevmiyorsan, o zaman bu yazı senin için değil. Ama bedava olan herhangi bir şeyi puanlamayı seviyorsanız, o zaman okumaya devam edin.
Devamını Oku