Maliye

Allstate Hayat Sigortası Şirketi İnceleme

Hayat sigortası almaya karar verdiğinizde ortaya çıkan bazı değişkenler var. Bu önemli ürün, genellikle eksiksiz ve iyi tasarlanmış bir finansal planın anahtar bileşenidir.

Bunun nedeni, bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirlerin, sevdiğiniz ve önemsediğiniz kişilerin, günlük yaşam masraflarıyla ya da ödenmemiş - bazen de aşırı - borçlanma endişesi olmadan devam edebilmelerini sağlamaya yardımcı olabileceğidir.

Doğru hayat sigortası planını oluşturmanın tüm faktörlerini incelediğinizde, en iyi tip ve kapsam miktarını belirlemek kesinlikle önemlidir. Ancak, birçok insanın her zaman önemle düşünmediği bir başka kriter daha var. Bu kapsamda sigorta satın aldıkları sigorta şirketi.

Hayat sigortası temin eden çok sayıda şirket olmasına rağmen, mali güçleri ve istikrarı açısından ve poliçe sahiplerinin alacakları tazminat ödemelerine ilişkin itibarı aynı değildir. Ancak, gittiğiniz şirketin yüksek mali derecelere ve derecelere sahip olduğunu bilmek, size ve sevdiklerinize - bir zamanlar poliçe dosyalama zamanı geldiğinde ya da zaman geldiğinde, ödemelerin zamanında ödeneceğine dair güvence verebilir. İddia. Finansal istikrarı ve vaat ettiği iddialarını ödemek için çok olumlu bir itibarı olan bir sigortacı Allstate - iyi ellerin insanlarıdır.

Allstate Hayat Sigortası Şirketi'nin Tarihi

Allstate Sigorta Şirketi, 85 yılı aşkın süredir hizmet verdiği müşterilere kapsama ürünleri sunmaktadır. Allstate'in sigorta endüstrisinde olduğu süre boyunca, bu şirket büyük ölçüde müşterilerine verdiği sözleri tutması nedeniyle güçlü bir dayanak geliştirdi. Uzun yıllar boyunca Allstate, sloganı “İyi ellerin insanları” ile tanındı. Ve şirket adıyla yaşadı. Şirket merkezi Chicago'nun banliyösü olan Northbrook, Illinois'de bulunuyor.

Allstate başlangıçta Sears, Roebuck ve Company'nin Başkanı olan General Robert E. Wood tarafından kuruldu. Bu sigorta şirketinin ilk hedefi, hem hizmet hem de kaliteyi otomatik sigorta nişlerine getirmekti. Bunu yaparken, sigortacı benzersiz otomatik sigorta oranı sınıflandırma sistemini geliştirmeyi başardı. Bu, daha güvenli sürücüler olarak kabul edilenlere daha iyi araç sigortası primi oranları sağladı.

Zamanla, Allstate endüstriyi kontrol altında tutmak ve olabildiğince fazla müşteriye yardım etmek için önemli adımlar atmıştır. Örneğin, II. Dünya Savaşı sırasında, birçok kişi ülkeye askerlik izni ile hizmet ediyordu. Bu nedenle, Allstate Sigorta Şirketi kadınları sigorta acentesi olarak eğitmeye başladı. Bu son derece başarılı bir hamleydi.

Buna ek olarak, Allstate aynı zamanda sigorta acentelerinin hem kendi topluluklarında yaşadıkları hem de çalıştıkları ilk sigorta şirketi oldu. Bununla birlikte, bu cesur hamle, acenteler ve müşterileri arasındaki bağı güçlendirmenin sonucuydu.

Allstate İncelemesi

Zamanla, Allstate mütevazi başlangıçlarından biraz büyüdü. Şirketin en iyi ürün ve hizmetleri, Amerika Birleşik Devletleri genelinde 16 milyondan fazla hane için hem sigorta koruması hem de emeklilik çözümleri sunmaya yardımcı oluyor. 2015 sonu itibarıyla, Allstate'in 2 milyar dolardan fazla net geliri vardı. Şirketin işletme geliri de aynı yıl için 2 milyar dolardan fazla oldu.

İleriye dönük olarak, şirketin yürürlükte olan sigorta poliçelerini büyütmek ve şirketin kişisel hat sigorta pazarının çeşitli segmentlerine benzersiz değer teklifleri sunmayı içeren birkaç hedefi vardır. Şirket ayrıca müşterileri, çalışanları ve iş ortakları ile daha anlamlı ve daha geniş ilişkiler kurmayı planlıyor.

Sadece sigorta poliçeleri satmanın yanı sıra, Allstate ürünlerinin ve müşterilerinin arkasında durmaktadır. Örneğin, büyük ölçekli bir felaket olduğunda, şirketin felaket müdahale ekibinin yüzlerce tam zamanlı üyesi Allstate ajanları ve yardımlarına katılmaya hazırdır. Bu bireyler Amerika Birleşik Devletleri'nde yer aldıkları için, ihtiyaç duydukları yere bakmaksızın yakındırlar.

Şirket başka şekillerde de yardımcı oluyor. Örneğin, Allstate Vakfı Mor Çanta, finansal istismar ve aile içi şiddetin nasıl fark edileceği, nasıl konuşulacağı ve sona erdirileceği hakkında bilgi sunmaktadır. Bu şu anda dört kadından birini etkileyen bir konudur.

Genel olarak, Allstate Sigorta Şirketi sürekli olarak yenilik yapmaktadır - bu, ister istemez müşterilerini korumak için onlara yardım etmek olsun, ister küçük bir para biriktirmek olsun, öncelikle şirketin müşterileri için yapılır.

Allstate Ratings ve BBB Notu

Güçlü mali durumu ve zamanında poliçe sahiplerinin tazminat taleplerini yerine getirme taahhüdü nedeniyle, Allstate Sigorta Şirketi sigortacı derecelendirme kuruluşlarından çok yüksek puanlar almıştır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • A.M. En iyi. Bu olası 16 kategoriden ikinci en yüksek.
 • AA-Standard & Poor's'dan. Bu, olası 22 kategoriden dördüncü sırada.
 • Moody's Yatırımcı Hizmetleri'nden Aa3. Bu, olası 21 kategoriden dördüncü sırada.

Allstate Hayat Sigortası, kendisi de dahil olmak üzere, son derece yüksek puanlar da sağlamıştır:

 • A.M. En iyi
 • Standard + Poor'dan A +
 • Moody's Yatırımcı Hizmetleri'nden A1

Buna ek olarak, Allstate Insurance Company şu anda Better Business Bureau'nun (BBB) ​​akredite edilmiş bir üyesi olmasa da, bu organizasyon Allstate'e A + notu sağlamıştır (genel not ölçeğinde A + 'dan F).

Geçtiğimiz üç yıl içinde, Allstate Insurance Company, Better Business Bureau aracılığıyla 1.418 müşteri şikayetini kapattı ve bunların 582'si son 12 ay içinde kapatıldı.

1.418 şikâyetlerinden 711'in, şirketin ürün veya hizmetleriyle ilgili sorunları vardı, 253'ü faturalandırma veya tahsilat ile ilgili, 246'sı teslimat meseleleriyle ilgiliydi, 194'ü şirketin reklamı veya satışı ile ilgiliydi ve 14'ü ise garanti veya garanti sorunları.

Allstate Tarafından Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

Allstate Life Insurance Company, geniş bir yelpazede farklı türde hayat sigortası koruması sunmaktadır. Bu, müşterilerin ihtiyaç duydukları ürünlere kapsama ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri açısından faydalıdır.

Şirket hem vadeli hem de kalıcı bir hayat sigortası koruması sağlamaktadır - bu da sigorta ettirenlerin aynı zamanda ölüm ödeneği korumasıyla daha uygun maliyetli kapsamı veya aynı zamanda zamanla vergi-ertelenmiş nakit değeri yaratacak uzun vadeli bir kalıcı politika arasında seçim yapabilecekleri anlamına gelmektedir.

Allstate Life Insurance Company tarafından sunulan temel hayat sigortası seçenekleri arasında Temel Vadeli Hayat Sigortası Politikası ve TrueFit Vadeli Hayat Sigortası bulunmaktadır. Temel politika ile, bir sigortalı 15 yıl süreyle korunabilir (prim ödemenin devam etmesi şartıyla). Bu süre zarfında, poliçe kapsamının tutarı kadar prim de seviyesini koruyacaktır.

50.000 ABD Doları, 100.000 ABD Doları ve 150.000 ABD Doları dahil olmak üzere seçilebilecek bir dizi farklı teminat tutarı seçeneği bulunmaktadır. Bu politikanın yararlarından biri de, başvuru sahibinin teminat ve onay sürecinin bir parçası olarak tıbbi muayeneden geçmesi gerekmemesidir. Bu, bazı olumsuz sağlık koşullarına sahip birinin hala onay alabileceği anlamına gelir. Bununla birlikte, uygulamada sorulan bazı sağlık soruları vardır.

Çünkü, sigorta sigortacısının tıbbi testleri gözden geçirmek için çok fazla zaman harcamak zorunda kalmayacağı ve bununla birlikte, bu politikanın nispeten hızlı bir şekilde onaylanıp yayınlanabileceği için büyük bir tıbbi sınav bulunmamaktadır. Bunu akılda tutarak, hayat sigortası kapsamına hızlı bir şekilde ihtiyaç duyan birisi bu planı dikkate almak isteyebilir.

TrueFit Vadeli Hayat Sigortası ile, bir birey ya 30 yıl ya da 10 yıllık ömür süresi kapsamına girebilir. Bu plan, ihtiyaç duyulduğunda çeşitli koruma katmanları sunması bakımından sigortalıyla “büyüyebilen” bir plandır.

Buna ek olarak, sigortalıların ihtiyaçları zaman içinde değiştikçe, bu belirli politikanın primi daha düşük bir fiyata değişebilir. TrueFit Vadeli Hayat Sigortası poliçesi ayrıca, politikaya eklenebilecek olan ve ihtiyaca yönelik korumayı gerçekten yerine getirmeye yardımcı olan birkaç farklı biniciye de sahiptir.

Allstate Life Insurance Company ayrıca sürekli hayat sigortası kapsamı sunmaktadır. Bu politikalar, ölüm sigortası korumasının yanı sıra doğrudan politika içinde nakit değeri biriktirme yeteneği sunar. Nakit değeri bileşenindeki nakit, vergi matrahına dayalı olarak büyümeye ve genişlemeye izin verilir. Bu, bu büyüme nedeniyle geri çekilinceye kadar veya hiç çekilmeyene kadar vergi olmayacağı anlamına gelir.

Piyasada birçok farklı türde kalıcı hayat sigortası koruması vardır. Allstate Life Insurance Company, hem hayat sigortası hem de evrensel hayat sigortası sunmaktadır.

Hayat sigortası kapsamında, sigorta primi ödendiği sürece sigorta kapsamının tüm ömrü boyunca yürürlükte kalacaktır. Sigortanın artan yaşına bakılmaksızın ve sigortalı bir sağlık sorununu ele alıp almadığına bakılmaksızın, bu tür teminatlar, ölüm ödeneği miktarı bakımından garanti edilmektedir ve nakit değeri, sigorta tarafından belirlenen belirli bir faiz oranında büyüyecektir. şirket.

Allstate Life Insurance Company tarafından sunulan evrensel yaşam alanı da var. Evrensel bir yaşam veya UL, politikası da kalıcı bir hayat sigortası kapsamı ve nakit değeri bileşeni sunar. Bununla birlikte, bu kapsam tüm yaşamdan daha esnek olarak kabul edilir. Bunun nedeni, ölüm ödeneğine giden prim miktarının ve nakit değerine giden miktarın, bazı parametreler dahilinde sigortalı tarafından değiştirilebilmesidir.

Allstate Life Insurance Company tarafından sunulan bir başka tipte hayat sigortası, değişken hayat sigortasıdır. Bu politikalar doğada da kalıcıdır. Ancak, politikanın nakit bileşenine giren fonlar, özkaynak araçlarına dayalı olarak getiri elde edeceklerdir. Bu, nakit, iyi, yukarı doğru pazar koşullarında önemli ölçüde büyümeye izin verebilir. Ancak, aşağı doğru piyasa hareketlerinde, poliçe sahibi için çok daha riskli olabilir. Bunlar Gerber hayat ve Banner gibi diğer sigorta şirketleri arasında oldukça yaygındır.

Dahil edilebilecek olası risk nedeniyle, bir bireyin değişken bir hayat sigortası poliçesinin satın alınmasını göz önünde bulundurarak risk toleransını ve kapsam için amaçlarını dikkatle değerlendirmesi önemlidir.

Diğer Kapsama Ürünleri

Allstate, çok çeşitli başka türde bir hayat sigortası teminatı sunar. Bunlar şunları içerir:

 • Oto
 • Ev
 • Kiracı Sigortası
 • konut
 • Motosiklet
 • Tekne
 • Tekerlekli ev
 • Kar arabası
 • ATV
 • Evcil Hayvan
 • Etkinlik
 • Kiraya veren
 • Ek ve Sağlık

Ayrıca, şirket ayrıca emeklilik planlaması ve yatırımları ile yol kenarı yardımı gibi ek ürünler ve hizmetler sunmaktadır.

En İyi Hayat Sigortası Prim Oranlarını Nasıl Alabilirsiniz

Özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak hayat sigortası kapsamı için alışveriş yaparken, genellikle tek bir hayat sigortası taşıyıcısından daha fazlasına erişimi olan bir şirket veya bir ajansla çalışmak en iyisidir.Bunu yapmak, kararınızı vermeden önce politikaları, avantajları, primleri ve sigorta şirketlerini doğrudan karşılaştırmanıza olanak tanır.

Hayat sigortası sürecinde iseniz, size yardımcı olabiliriz. Birçok farklı hayat sigortası taşıyıcısı ile çalışıyoruz ve sizin için doğru olanı bulmanızda size yardımcı olabiliriz. Devam etmeye hazır olduğunuzda, sadece bu sayfadaki formu doldurmanız yeterlidir.

Videoyu izle: 81: Norveç'in sigorta şirketi

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Para için Bilgisayarlar Geri Dönüşüm 4 Yolları
Maliye

Para için Bilgisayarlar Geri Dönüşüm 4 Yolları

Modern dünyada neredeyse herkes bilgisayarlara ve diğer elektronik cihazlara erişime sahiptir. Her iki yılda bir ev PC'nizi veya dizüstü bilgisayarınızı değiştirmeniz gerekir. Telefonlar, tabletler ve oyun cihazları da yıpranır veya yükseltilmesi gerekir. Eski PC'nizle yenisini değiştirdiğinizde ne yaparsınız?
Devamını Oku
Roth IRA'ya mı yoksa Tasarruf Tasarruf Planına mı Yatırım Yapmalısınız?
Maliye

Roth IRA'ya mı yoksa Tasarruf Tasarruf Planına mı Yatırım Yapmalısınız?

Emeklilik için tasarruf, çoğu birey tarafından yaygın olarak paylaşılan bir hedeftir. Bağımsız olarak varlıklı olmadıkça veya güvende hissetmek için yeterli miktarda paranız olmadıkça, hiçbir zaman tasarruf etmenize gerek kalmayacak (bunlardan hiçbirine sahip değildim), iş yerinizde paranızı bir kenara koymak istediğinizde rahatınız ve güvenliğiniz için Emeklisin.
Devamını Oku
Çocuklarınıza Paranın Sağlıklı Bir Görünümü Nasıl Verilir?
Maliye

Çocuklarınıza Paranın Sağlıklı Bir Görünümü Nasıl Verilir?

Çocuklarımızın iyi para alışkanlıklarını mezun olmadan önce öğretmekle birlikte, çocuklarımızın zihninde sağlıklı bir para görünümü elde etmeleri önemlidir. Para, izin verilirse, çok duygusal bir konu olabilir. İnsanlar parayı, mutluluk, kabul veya aşk satın almak için bir araç olarak kullanırlar; bu da borç biriktirme yaşam tarzına yol açabilir.
Devamını Oku
Bu Adam Sadece Dört Yılda 70.000 $ 'lık Borcunu Ödenemedi
Maliye

Bu Adam Sadece Dört Yılda 70.000 $ 'lık Borcunu Ödenemedi

70.000 dolar borcunu nasıl aldın? Borcumu ödemeye başlamadan önce, tüketici borcunda yaklaşık 70.000 dolar vardı. Borcum 50.000 dolardan fazla kredi kartı borcundan, otomobil kredilerinden ve Jetski finans ödemelerinden oluşuyordu. Oto kredisi oldukça açıklayıcı. Bir arabaya ihtiyacım vardı, bu yüzden onu bir kredi ile aldım.
Devamını Oku