Maliye

Aflac Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Hayat sigortası kapsamı önemli bir finansal araçtır. Bu politikalardan elde edilen gelirler, uzun vadeli mali sıkıntılarla uğraşan ya da borçlarını ödemekle ya da gündelik yaşam masraflarını beklenmedik bir şekilde karşılayabilen sevenler arasında fark yaratabilir.

Sizin için en iyi hayat sigortası poliçesini göz önünde bulundurduğunuzda, ihtiyacınız olan kapsamın türünü ve miktarını belirlemek önemlidir. Denklemin eşit derecede önemli bir parçası, planınızı satın aldığınız hayat sigortası taşıyıcısıdır. Göz önünde bulundurulacak bir şey, muhtemel sigorta şirketinizin anahtar kişi sigortası sağlayıp sağlamadığıdır. Gelecek için planlanırken genellikle gözden kaçmaz veya dikkate alınmaz, ancak bu bilgi, iş veya genel katkısı şirket için benzersiz olarak değerli kabul edilen herhangi bir çalışanın ölümüne veya sağlığına getirmeyen bir işletme arasındaki fark olabilir. Zaman ayırın ve işiniz ya da firmanız için almanız gereken bir şey olup olmadığını görün.

Taşıyıcının finansal açıdan güçlü ve istikrarlı olduğundan emin olmak istersiniz. Bir diğer önemli kriter, taşıyıcının iddialarını ödemek için iyi bir üne sahip olmasıdır. Bu faktörleri karşılayan bir şirket Aflac'dır.

Aflac Hayat Sigortacılığının Tarihi

Aflac (Amerikan Aile Hayat Sigortası Şirketi), 60 yıldan uzun bir süredir müşterilerine sigorta teminatı sunmaya başladı. Bu şirketin “gönüllü” olduğu varsayımı, politikaların bir bireyin sahip olabileceği diğer sigorta kapsamını tamamlayabilmesidir.

Aflac'ın kurucuları üç kardeş - John, Paul ve Bill Amos. Bu şirkete başladığında, kardeşler tıbbi bir ihtiyaç ortaya çıktığında finansal korumaya ihtiyaç duyuyorlardı. Aflac, Gürcistan'ın Kolomb'unda başlamıştı ve 16 çalışanı ve 60 satış temsilcisi ile başladı.

Sadece ilk yıl içinde, Aflac'ın 6,400'den fazla politika sahibi ve toplam varlıkları yaklaşık 388.000 $ oldu. Zamanla, şirket poliçe sahiplerine kapsama teklifleri listesini genişletti ve genişletti.

Şirketin katlanarak büyüdüğü bir yol, ürünlerini iş yerine sunmasıydı. Burada, bir şirketin çok sayıda çalışanı bir defada koruma için kayıt olabilir. Şirket büyüdükçe ürünlerini uluslararası olarak sunmaya başladı ve 1974'te ürünler Japonya'da sunuldu. Bu olayın sadece bir yılı içinde Aflac, yaklaşık 25 milyon dolarlık sigorta primi yazdı. Aynı yıl şirket New York Borsasında işlem görmeye başladı.

1980'ler, Aflac için önemli bir büyüme zamanıydı ve 1982'de şirket 1 milyar dolardan fazla varlığa sahipti. 1990'lı yılların başlarında, şirket, Aflac ördeği bulunan ünlü reklam kampanyasına başladı.

1990'ların ortalarında, şirket bir SmartApp'ı da tanıttı. Bu, acentelerin elektronik olarak sigorta işini yapmalarına izin verdi - bu da süreci büyük ölçüde hızlandırdı ve müşterilerin çok daha hızlı bir şekilde ele alınmasını sağladı.

Büyük ölçüde yenilikçi reklam stratejisine bağlı olarak, 10 kişinin 9'u Aflac adını ve markasını tanıdı. 1955'te başladığı günden beri, Aflac müşteriyi önce koydu. Öncelikle poliçe sahiplerinin taleplerini zamanında ve etkin bir şekilde ödeyerek yapar.

Aflac Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Bugün, bir Fortune 500 şirketi olan Aflac, 50 milyondan fazla poliçe sahibine sahiptir. Koruma ürünlerini sunmanın yanı sıra Aflac, hizmet verdiği topluluklarda da yer alıyor. Örneğin, 2011 yılında, şirket Japonya'daki tsunami rahatlaması için Kızıl Haç'a 1 milyon dolardan fazla katkıda bulundu. Ve 2012 yılında şirket, Newsweek'in en büyük 500 şirketin “Yeşil Sıralaması” nda 69 numara olarak derecelendirildi. 2013 yılına gelindiğinde, Fortlac dergisinin 13. kez Dünyanın En Beğenilen Şirketleri listesinde yer aldı.

Şirket, büyük ölçüde müşterilerinin gelir ve varlık kaybına karşı korunmalarına yardımcı olmanın yanı sıra ek tıbbi harcamalar ödemelerine yardımcı olmaları nedeniyle büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Aflac, potansiyel müşterileri çekmek açısından geniş bir alana sahiptir. Anahtar dağıtım kanalları çalışma alanındaki, perakende satış yerlerinde ve evlerinde bulunan bireyleri içerir. Halen, Aflac ABD'deki işyerinde gönüllü sigortaların bir numaralı sağlayıcısıdır.

Aflac'ın Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İşletme Bürosu Notu

Aflac, sigorta şirketi derecelendirme kuruluşları tarafından sağlanan çok yüksek hayat sigortası şirketi derecelendirmelerine sahiptir. Bu derecelendirmeler, şirketin genel mali gücünün yanı sıra şirketin poliçe sahiplerine zamanında ödeme yapabilmesinin göstergesidir. Bu derecelendirmeler aşağıdakileri içerir:

  • A.M. En iyi
  • Standart ve Zayıf
  • Moody's'den As3

Ayrıca, Aflac aynı zamanda Better Business Bureau'nun (BBB) ​​akredite bir üyesidir. 1 Ocak 1958'den bu yana BBB üyesidir. Ayrıca, A Better to Bureau'dan (A + - F genel not ölçeğinde) A + notu verilmiştir. Bu onları Transamerica veya Banner gibi diğer üst düzey sigorta şirketleri ile eşit hale getiriyor.

Geçtiğimiz üç yıl boyunca Aflac, BBB aracılığıyla toplam 497 şikayeti kapattı. Bu 497 şikayetin 357'sinin, şirketin ürünleri veya hizmetleriyle ilgili sorunları vardı. Bu şikâyetlerden 96 adeti faturalama veya tahsilat sorunlarıyla ilgiliydi, 25'inin reklam veya satış sorunları ile ilgiliydi, 11'i teslimat konusuydu ve sekiz tanesi garanti / garanti meseleleriyle ilgiliydi. Ayrıca, Better Business Bürosu'nun Aflac ile ilgili web sitesinde yayınlanan 20 müşteri yorumu bulunmaktadır.

Aflac tarafından sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

Aflac hayat sigortası kapsamı için çeşitli seçenekler sunuyor.Bunlar hem terim hem de kalıcı koruma içerir. Hayat sigortası ile bir poliçe sahibi, herhangi bir nakit değeri ya da tasarruf birikimi olmaksızın sadece ölüm yardımı ile korunur. Vadeli hayat sigortası, poliçe sahibinin ihtiyaçlarına bağlı olarak belirli bir süre için veya on yıl, 15 yıl, 20 yıl veya hatta 30 yıl gibi “dönem” olarak satın alınır.

Kalıcı hayat sigortası kapsamı hem ölüm parası korumasının yanı sıra nakit değeri de biriktirir. Kalıcı bir hayat sigortası poliçesi ile teminat, prim ödemeleri devam ettiği sürece poliçe hamilinin ömrü boyunca sürebilir.

Bu tür hayat sigortası koruması, nakit değeri bileşeninin içinde bulunan fonların vergiden ertelenmiş büyümesine de izin verecektir. Bu, geri çekilmedikçe veya geri çekilinceye kadar bu fonların büyümesi nedeniyle vergilendirilmediği anlamına gelir.

Daimi bir hayat sigortası poliçe sahibi bu fonları herhangi bir nedenle ödünç alabilir veya çekebilir - borçların ödenmesi, emeklilik gelirinin eklenmesi veya bir çocuğun veya torunun kolejleri için ödeme yapabilecekleri güvencesi dahil giderler.

Aflac hayat sigortası poliçeleri hakkında cevaplanacak tıbbi soru bulunmamaktadır. Bu, belirli sağlık koşullarına sahip olabilecek bireylerin bile hayat sigortası kapsamına girmeye hak kazanabileceği anlamına gelir.

Aflac'ın sunduğu planlar da taşınabilir. Bu, eğer bir kişi şirketi terk ederse çalışanın kendi yardım paketinin bir parçası olarak bir plan satın alırsa, hayat sigortası kapsamını yine de üstlenebileceği anlamına gelir.

Aflac ayrıca çocuk hayat sigortası kapsamı sunuyor. Bu planlarla, bir çocuk bir yetişkin olarak sigorta edilebilirlik sağlamanın yanı sıra finansal bağımsızlığa giden yolda bir sıçrama başlangıcı sağlayarak korunabilir.

Şirket ayrıca AD & D kapsamı da sunmaktadır (kaza sonucu ölüm). Aflac'ın ölümle sonuçlanması durumunda, sigortalı kapalı bir kazadan kaynaklanan yaralanmalar nedeniyle ortadan kalkarsa, daha sonra söz konusu yararlanıcıya ek bir miktar gelir verilecektir.

Aflac tarafından işverenler aracılığıyla sunulan sigorta planlarında, genellikle şirkete doğrudan bir maliyet yoktur. Aksine, çalışanlar, primlerini haftalık maaş çekleriyle doğrudan ödemeleriyle kapsamlarını ödeyebilir.

Aflac doğrudan kendi web sitesinde bir hayat sigortası hesap makinesi sunuyor. Bu, bir bireye, özel durumlarına göre ne kadar hayat sigortasının gerektirebileceğini belirleme konusunda yardımcı olabilir.

Sunulan diğer ürünler

Sadece hayat sigortası kapsamına ek olarak, Aflac çok çeşitli diğer koruma ve tamamlayıcı ürünler sunmaktadır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

  • Kaza sigortası - Aflac tarafından yapılan kaza sigortası planı, kazaların çeşitli aşamalarında ve toparlanma sırasında maddi destek sağlamaya yardımcı olmak için nakit para yardımı sağlar. Bu gelirler, politikacı tarafından acil tedavi için ya da tedaviyle ilgili konaklama ve ulaşım için ödeme yapmak için kullanılabilir.
  • Kanser sigortası - Aflac tarafından sunulan kanser sigortası kapsamı, tedavi, yaşam giderleri ya da sigortasız tıbbi prosedürler gibi çok çeşitli ihtiyaçlar için kullanılabilecek bir toplam tutarı sağlamaya yardımcı olabilir.
  • Kritik hastalık sigortası - Kritik hastalık sigortası koruması, kapalı bir hastalığın tedavi maliyetine yardımcı olmak için fon sağlamaya yardımcı olabilir. Mevcut paraya sahip olmak, bir bireyin iyileşmesine yardım etmek için gerekli olabilecek rahatlık sağlayabilir.
  • Hastane yoğun bakım sigortası - Bir hastanede kalışınızdan kaynaklanan ücretler genellikle önemli olabilir - ve bazı durumlarda bunlar normal bir sağlık sigortası poliçesi kapsamında olabilir veya olmayabilir. Bunu akılda tutarak, Aflac üzerinden ek bir hastane sigorta planı yardımcı olabilir. Aflac ile, şirketin bir günlük ödeme talepleri olduğu için bu fonlar çok hızlı bir şekilde kullanılabilir hale getirilebilir.
  • Hastane tazminat sigortası - Hastane tazminat sigortası ile poliçe sahiplerine ayrıca, düzenli sağlık sigortasından karşılanamayan masrafların tamamen veya kısmen yerine getirilebileceği güvence altına alınabilir.
  • Dişhekimliği sigortası - Aflac tarafından sunulan diş sigortası kapsamı, ağlar, kesintiler veya ön belgelendirme gereklilikleri olmaksızın çok çeşitli faydalar sağlar. Sadece yerel dişçinizden geçin ve sigorta bilgilerinizi yanınızda bulundurun.
  • Vizyon sigortası - Düzenli göz muayeneleri, kişinin görüşünü düzeltmeye yardımcı olmaktan çok daha fazlasını yapabilir. Bunlar ayrıca yüksek tansiyon veya kolesterol, diyabet veya hatta beyin tümörü gibi sağlıkla ilgili diğer konulara dikkat çekmeye yardımcı olabilir. Bu kapsama sahip olmak, premium maliyete iyi gelebilir.

Ayrıca Aflac, müşterilerinin / işverenlerinin kafeterya planları gibi faydalar oluşturmalarına da yardımcı oluyor. COBRA yönetimi de Aflac tarafından kullanılabilir.

Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Tırnaklar Nasıl Gidilir?

Hayat sigortası kapsamını ararken, en iyi oranları bulma konusunda size yardımcı olabilecek bağımsız bir şirket ile çalışmak önemlidir. Bağımsız bir şirket veya ajans, tek bir sigorta şirketi ile değil, birden çok taşıyıcıyla ilişkilendirilecektir. Bu nedenle, hayat sigortası poliçeleri, faydaları ve prim oranlarını daha iyi karşılaştırabileceksiniz - ve bunlardan hangisinin sizin ve sizin özel ihtiyaçlarınız için en iyisi olacağını belirleyebilirsiniz.

En iyi hayat sigortası planını bulma sürecine başlamaya hazırsanız, size yardımcı olabiliriz. Bugün pazardaki en yüksek oranlı hayat sigortası taşıyıcılarıyla çalışıyoruz ve bilinçli bir satın alma kararı almak için ihtiyaç duyduğunuz tüm ayrıntıları elde etmenize yardımcı olacağız.Çok hızlı, kolay ve rahat bir şekilde sizin için yapabilirsiniz - hepsi ev bilgisayarınızdan ve bir hayat sigortası temsilcisi ile şahsen tanışma gereği duymadan. Olmaya hazır olduğunuzda, bu sayfanın yardımındaki teklif formunu doldurmanız yeterlidir.

Aflac Hayat Sigortası Şirketi ile ilgili başka sorularınız olduğunu ya da sadece genel olarak hayat sigortası hakkında bir sorunuz olsa bile, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz telefonla ulaşabiliriz.

Hayat sigortasının satın alınmasının biraz zor olabileceğini biliyoruz. Farkında olmanız gereken bir takım değişkenler vardır ve doğru tip ve sigorta kapsamı miktarını seçtiğinizden emin olmak istersiniz.

İyi haber şu ki, bugün size açık birçok seçenek var. Özel kapsama ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulmanızda size yardımcı olacağız. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

14 En İyi Bordro Dışkaynak Şirketleri
Maliye

14 En İyi Bordro Dışkaynak Şirketleri

Birçok işletme sahibi bordro gibi yönetim görevlerini kabul ettiğinden daha fazla zaman ayırmak zorundadır. Sizin için çalışan birden fazla yüklenici veya çalışanınız olduğunda, defter tutma alışkın olduğunuzdan çok daha fazla zaman alır. Bordro outsourcing şirketleri kullanarak zaman ve para tasarrufu sağlayabilir böylece işinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz.
Devamını Oku
Küresel Test Piyasası Değerlendirmesi
Maliye

Küresel Test Piyasası Değerlendirmesi

Herkesin cebinde biraz fazla para olması ister. Boş paraya sahip olmak her zaman güzeldir, ancak herkes yarı zamanlı bir iş yapamaz. Çoğu insan daha fazla iş için ayırmak için fazla zamana sahip değildir. İnternet sayesinde, biraz daha fazla para kazanmak için düzinelerce saatinizin olması gerekmiyor.
Devamını Oku
Yeni bir araba paraya değer mi?
Maliye

Yeni bir araba paraya değer mi?

Bence bu, herkesin bir noktada, “Yeni bir araba mı yoksa kullanılmış bir araba mı almalıyım?” Diye sorduğu bir soru. Bence bu kararda hem karar vermene hem de eksilerini artıracağım. Bu Yeni Araba Kokusu Bize hitap eden yeni bir araba hakkında bir şey var. Hiç sahip olmadığının, en yeni ve en büyük olmasının, üreticinin garantisinin olması ve “Yeni Araba Kokusu” nu unutmadığı gerçeğidir.
Devamını Oku