Maliye

Americo Life Sigorta Şirketi İncelemesi

Beklenmedik durumdaysa sevdiklerinin maddi olarak yerine getirilebilmesi için en iyi stratejilerden biri iyi ve sağlam bir hayat sigortası poliçesi satın almaktır. Bunun nedeni, hayat sigortası yoluyla elde edilen gelirlerin - faydalanıcılara gelir vergisinden muaf olması - yaşam giderlerini ödemeye devam etmek veya büyük borçları ödemek için kullanılabilir. Ayrıca, sigortalının cenaze ve diğer son masrafları için ödeme yapmak için de kullanılabilir. Bu şekilde, sevdiklerinin borçlanmaya - özellikle de hayatlarındaki zor bir zamanda - gitmesi gerekmeyecek.

Hayat sigortası alırken, birkaç kriteri dikkate almak önemlidir. Bunlar, satın aldığınız kapsamın türünü ve miktarını içerir. Çünkü sevdiklerinizin çok az korunmalarını istemezsiniz.

Kapsamı satın aldığınız sigorta şirketinin finansal açıdan güçlü ve istikrarlı olduğunu bilmek de önemlidir. Bu şekilde, şirketin söz konusu politika gelirlerini, zaman geldiğinde ya da ne zaman geleceğini ödeyebileceğinden emin olmanız sağlanır. ABD'deki en iyi hayat sigortası şirketleri için onurlu bir sözü veren bir şirket ve birçok kişi hayat sigortası kapsamını satın almak Americo Life Insurance Company'dir.

Americo Hayat Sigortası Şirketi'nin Tarihi

Americo Life Insurance Company, 100 yıldan uzun bir süredir hayat sigortası ve diğer kapsama ürünlerini sunma işinde bulunuyor. Americo ailesinin büyümesi, her biri kendine özgü avantajları olan 15'ten fazla sigorta kuruluşunun başarılı bir şekilde satın alınmasına dayanmaktadır.

Şirket ayrıca diğer övgüler kazandı ve sayısız farklı etkinliklerde ilk sigortacı oldu. Örneğin, 1922'de, ilk olarak 1909'da kurulan Americo, Great Southern Life'ın öncülü, Amerika Birleşik Devletleri'nde çocukların hayatlarını güvence altına alan ilk şirket oldu.

1971'de, Americo Hayat Sigortası Şirketi'nin bir başka selefi olan Ohio State Life, bir poliçe sahibinin hayatını sürdürebilmek için ölüm ödeneği ödemelerini ilerleten ilk sigortacıydı. Aynı şekilde, 1981'de, Great Southern Life, ABD'deki ilk sigorta şirketlerinden biri olarak evrensel hayat sigortası teminatı sunma yoluna öncülük etti - ve daha yakın zamanda, Americo, endeksli evrensel yaşam ve yıllık ürünler sunan ilk şirketlerden biri oldu.

Americo Life Sigorta Şirketi İncelemesi

Bugün, Americo Life Insurance Company'nin yürürlükte olan 659.000'den fazla sigorta poliçesi var. Şirketin toplam varlıkları 6 milyar dolardan fazladır ve şirketin yasal primleri yıllar içinde önemli ölçüde artmıştır. Americo'nın 32,7 milyar dolarlık hayat sigortası var.

Americo, hayat sigortası pazarında çok rekabetçi ve taşıyıcı, sabit gelirli yatırımlarında yüzde 95'in üzerinde yatırım sınıfı tahvillerden oluşan yüksek kaliteli, likit bir yatırım portföyü tutuyor.

Kişiselleştirilmiş ve güvenilir hizmet Americo Life Insurance Company'nin işinin temel taşıdır. Şirketin düşüncesinde ilerici olduğu düşünülüyor ve çözüm odaklı.

Şirket, ABD'nin en büyük bağımsız ve özel olarak tutulan sigorta gruplarından biridir. Americo, Kansas City, Missouri'de yerleşiktir ve 350'den fazla şirket ortağıyla satış gücüne hizmet vermektedir.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve BBB Notu

Güvenli, henüz likit olmayan portföyü nedeniyle, Americo Life Insurance Company'ye A.M.'den A (Mükemmel) derecesi verilmiştir. En İyi Şirket. Bu değerlendirme, toplam 15 toplam puan üzerinden üçüncü en yüksek puanlamadır.

Americo Life Insurance Company, Better Business Bureau (BBB) ​​aracılığıyla akredite bir şirket olmamasına rağmen, şirket C derecesine sahiptir. Bu, A + 'dan F'ye genel bir derecelendirme ölçeğindedir.

Geçtiğimiz üç yıl içinde şirket, Better Business Bureau aracılığıyla toplam 19 müşteri şikayetini kapattı. (Bu 19 şikayetten 12'si son 12 ay içinde kapatılmıştır). 19 şikayetin 12'sinin, şirketin ürünleri veya hizmetleriyle ilgili sorunları vardı. Diğer bir altı faturalama veya tahsilat sorunlarıyla ilgili idi ve bir tanesi teslimat konularıyla ilgiliydi.

Americo'dan Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

Americo Life Insurance Company'de aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı hayat sigortası planı var. Bu çeşitlilik, müşterilerin beklenen ihtiyaçlarını daha yakından planlamasına yardımcı olmada faydalıdır. Americo vadeli ve kalıcı hayat sigortası koruması sunar.

Vadeli Hayat Sigortası

Vadeli hayat sigortası kapsamı, poliçe içinde herhangi bir nakit değeri veya birikimi olmaksızın, yalnızca saf hayat sigortası koruması sağlar. Bu nedenle, hayat sigortası terimi genellikle oldukça uygun maliyetlidir - hatta büyük miktarda ölüm yardımı kapsamı için.

Vadeli hayat sigortasıyla, teminat belirli bir süre veya “dönem” için satın alınır - beş yıl, on yıl, 15 yıl, 20 yıl, 25 yıl hatta 30 yıl gibi. Bu kapsamda prim, tipik olarak zamanla aynı kalacaktır ve ölüm ödeneği miktarı aynı kalacaktır.

Kalıcı Hayat Sigortası

Kalıcı hayat sigortası hem hayat sigortası hem de nakit değeri sunuyor. Politikanın nakit değeri bileşeninde yer alan fonlar, vergiden ertelenmiş bir şekilde büyüyebilir; bu, para çekilmedikçe veya bu paraya çekilmedikçe, bu büyümeden dolayı vergi alınacaktır.

Daimi bir hayat sigortası poliçesinin nakit değeri bileşenindeki fonlar, poliçe sahibinin, borçlarının ödenmesi, emeklilik gelirlerinin eklenmesi, hatta iyi bir tatile çıkma dahil olmak üzere, uygun gördüğü herhangi bir sebepten geri çekilebilir veya borçlanılabilir. .

Çok çeşitli kalıcı hayat sigortası kapsamı olabilir. Bunlar şunları içerir:

  • Bütün Hayat Sigortası - Tüm hayat sigortası, sabit bir miktarda ölüm yardımının yanı sıra, genellikle poliçenin tüm ömrü boyunca kilitlenmiş olan sabit bir prim sunar. Tüm hayat sigortası, bireyin tüm yaşamı boyunca ya da hayatının “bütünü” için saklanmalıdır. Politikanın nakit bileşenindeki nakit değeri, ihraç eden sigorta şirketi tarafından belirlenen sabit ve garantili bir oran üzerinden büyüyebilir. Bazı durumlarda sigorta şirketi hayat sigortası poliçesine temettü ödeyecektir - bunlar garanti edilmese de. Temettü nakit olarak alınabilir veya alternatif olarak ek sigorta teminatı satın almak veya nakit bileşenlere eklenmek için kullanılabilir.
  • Evrensel Hayat Sigortası - Evrensel hayat sigortası, nakit değeri bileşeni ile birlikte ölüm yardımı kapsamı da sunar. Ancak bu durumda, evrensel hayat sigortası tüm yaşam kapsamından daha esnek olarak kabul edilir. Bunun bir nedeni, evrensel bir hayat sigortası poliçe sahibinin - belirli kılavuzlar dahilinde - kendi politika priminin ne kadarının ölüm ödeneği için ödeme yapacağına ve nakit değerine ne kadar gideceğini belirleyebileceğidir. Ayrıca, primin evrensel bir hayat sigortası poliçesiyle ne zaman sona ermesi de, bir poliçe sahibinin değişen ihtiyaçlarına daha iyi uyacak şekilde değiştirilebilir.
  • Endeksli Evrensel Hayat Sigortası - Son birkaç yılda, endeksli evrensel hayat sigortası daha popüler bir ürün haline geldi. Bunun nedeni, bu tür kapsama alanlarının hem hayat sigortası kapsamı hem de fonların büyümesi ve korunması için sağladığı fırsat açısından faydalı olabileceğidir. Bu durumda, endeksli bir evrensel hayat sigortası poliçesindeki nakit değerin iadesi, S & P 500 gibi bir alt pazar endeksinin performansına dayanır. Eğer belirli bir süre zarfında temel endeks iyi sonuç verirse, nakit değeri kredilendirilmiş - belirli bir kapağa kadar. Ancak, söz konusu endeks belirli bir dönemde zayıf bir şekilde gerçekleşirse, o zamanki nakit değerin getirisi sadece yüzde 0 ile kredilendirilecektir. Yani, kazanç olmazken, o zaman için de bir kayıp yoktur. Emeklilik için tasarruf eden çoğu kişi, bu yeteneğin büyümesinden faydalanabilir, ancak yine de fonlarını koruyabilir.

Şirketin özel olarak tasarlanmış hayat sigortası ürünleri benzersiz avantajlar sunuyor ve basitleştirilmiş sorunlu ürünler mevcut. Bu, bir başvuru sahibinin, politika onayı için bir gereklilik olarak tıbbi muayeneye girmesi gerekmeyeceği anlamına gelir. Bu nedenle, ihtiyaç duydukları hayat sigortası kapsamına hak kazanma şansı daha yüksek olabilir - zaten sağlık durumunun kötü olması durumunda bile.

Americo Life Insurance Company tarafından sunulan hayat sigortası poliçelerinin çoğunun karşılanma yüzdesi 25.000 ila 400.000 dolar arasında değişebilir.

Son Harcama Kapsamı

Tüm bireyler ve aileler farklı ihtiyaçlara sahip olsa da, çoğu insan en azından bir miktar nihai masrafa sahip olacaktır. Americo Life Insurance Company, cenaze ve cenaze masraflarının yanı sıra sigortasız tıbbi faturalar ve sevdiklerinin karşı karşıya kalabileceği diğer finansal yükümlülükler ile ilgili masrafları karşılamaya yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi hayat sigortası ürünü sunmaktadır.

Bu politikalar, 2.000 ila 30.000 ABD Doları arasında değişen yüz miktarları sunabilir. Tam olarak yazılı ve basitleştirilmiş sorun politikaları vardır - ve puro veya pipo içenlerin yanı sıra dumansız tütün, sigara içmeyen prim oranına hak kazanabilir.

Mortgage Koruma Kapsamı

Bir bireyin ya da bir çiftin hayatındaki en büyük masraflarından biri ev ipoteği. Bu nedenle, eğer bir gelir kazanan kişi beklenmedik bir şekilde uzaklaşırsa, bu, hayatta kalanlarının artık ipoteği ödeyemeyeceği anlamına gelebilir - ve dolayısıyla evlerinden taşınmaya zorlanabilir. Bu durum, aile zaten acı çekiyor olduğundan, daha da zor hale getirilebilir.

İpotek koruma kapsamı ile, düşünülemez gerçekleşebilir, bu politika hayatta kalanların ipotek bakiyesini ödeyecek bir miktar ödeyecek. Americo Life Insurance Company, 25.000 ila 400.000 USD arasında değişen yüzdelerde ipotek koruma politikaları sunmaktadır. İpotek için gerekli kanıt yoktur ve seçilen politikaya bağlı olarak, bu kapsamdaki başvuru sahibinin tıbbi muayeneden geçmesi gerekmeyebilir. Ayrıca, politika sahiplerinin kapsama alanlarını kendi ihtiyaçlarına göre daha iyi uyacak şekilde özelleştirmelerine olanak tanıyan bazı isteğe bağlı sürücüler de bulunmaktadır.

Americo Life Sigorta Şirketi Tarafından Sunulan Diğer Ürünler

Hayat sigortası korumasına ek olarak, Americo Life Insurance Company de müşterilerinin servetlerini büyütmelerine ve korumalarına yardımcı olabilecek çok çeşitli ürünler sunmaktadır. Bu ürünler aşağıdakileri içerir:

  • Medicare Ek sigortası - Medicare Part A ve Kısım B, uzun bir listenin listesini sunarken, aynı zamanda, Medicare kapsamı ile ilişkili olan, ödemeler, madeni paralar ve mahsup edilebilenler gibi birçok cepten harcamalar da vardır. Medicare Supplement sigortası planına sahip olmak bazı masrafların karşılanmasında yardımcı olabilir. Temel bir temel faydalar setinin yanı sıra daha kapsamlı kapsama alanı da dahil olmak üzere seçebileceğiniz birkaç farklı Medicare Supplement planı bulunmaktadır.
  • Emekli Maaşları - Bir emeklilik maaşı, bireylerin ve çiftlerin gelecek için vergiden avantajlı bir şekilde tasarruf etmelerine ve hayatlarının geri kalanında ne kadar süre kalabileceğine bakmaksızın devam eden emeklilik gelirlerini kilitlemelerine yardımcı olabilir. .

En İyi Hayat Sigortası Premium Tırnak Nasıl Gidilir?

En iyi hayat sigortası tekliflerini ararken, bağımsız bir sigorta komisyonculuğu ile çalışmanız tavsiye edilir.Hayat sigortası kapsamında alışveriş yapıyorsanız size yardımcı olabiliriz. Sektördeki pek çok üst düzey sigorta şirketi ile çalışıyoruz. Karşılaştırmaya hazırsanız, bu sayfadaki teklifi doldurmak için bir dakikanızı ayırın.

Americo Life Insurance Company ile ilgili ya da sadece genel olarak hayat sigortasıyla ilgili başka sorularınız olursa, lütfen 888-836-7071 numaralı telefondan bizi ücretsiz olarak arayın. Bize bugün ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Güvenli Dünya. Fırıldak Ailesi (1. Sezon 6. Bölüm)

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Hukuk Fakültesi Okul Ücreti Ortalama Maliyeti - Gerçekten Buna Değer mi?
Maliye

Hukuk Fakültesi Okul Ücreti Ortalama Maliyeti - Gerçekten Buna Değer mi?

Mezun olduktan sonra hukuk diplomamı almayı düşündüğüm bir an vardı. Bu, kariyerime başlamak için hazır olduğumu fark edene kadar çok kısa bir an oldu. Several Çeşitli sınıf arkadaşlarımın hukuk derecelerini sürdürdüm ve gerçekten buna değer olup olmadığını merak ettim. Merak ettim, stajyer Kevin'e, ne kazandığını görmek için araştırma yapmak için görevlendirdim.
Devamını Oku
2018 En İyi 20 Kupon Sitesi
Maliye

2018 En İyi 20 Kupon Sitesi

İster online ister mağazalarda alışveriş yapmak ister, kuponlardan faydalanın, satın alımlarınızda size tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Kupon web siteleri sayesinde artık satın aldığınız ürünlerde para tasarrufu yapmanıza yardımcı olacak kuponlar için Pazar gazetesi ile sınırlı değilsiniz. Bu siteler, çıktısını alabileceğiniz kuponlara sahip olmanıza olanak tanıyacak, kupon kodları da akıllı telefondan mağaza çıkış kayıtlarında tarama yapabilirsiniz.
Devamını Oku
Guardian Life Sigorta Şirketi İncelemesi
Maliye

Guardian Life Sigorta Şirketi İncelemesi

Bir hayat sigortası poliçesi için alışveriş yaptıysanız, bu tür kapsama alanlarının genel finansal planlamanız için ne kadar önemli olduğunun farkında olabilirsiniz. Çünkü, o olmadan, sevdiklerinizi veya diğer mağdurları mali sıkıntı riski altında bırakabilirsiniz. Bir hayat sigortası planı satın almadan önce, aklınızda bulundurmanız gereken bazı farklı kriterler var.
Devamını Oku
Ultimate Roth IRA Dönüşüm Kılavuzu - Bilmeniz Gereken Her Şey
Maliye

Ultimate Roth IRA Dönüşüm Kılavuzu - Bilmeniz Gereken Her Şey

Roth IRA'yı seviyorum. Onları sarabilir ve doğum günü hediyesi olarak verebilirsem, muhtemelen yapardım. Çiz şunu. Kesinlikle yapardım! Yine de, bir Roth IRA'nın her şeyin cevabı olduğunu düşünmüyorum. Roth IRA'ları sevdiğim kadarıyla, geleneksel IRA'larınızı ve eski 401 (k) 'lerinizi bir Roth IRA'ya dönüştürmeye karar vermek kişisel bir karardır.
Devamını Oku