Maliye

Bankacılar Hayat Sigortası İncelemesi

Hayat sigortası için alışveriş yapmış olsaydınız, o zaman sahip olup olmadığını belirlemek için dikkate alınması gereken bazı temel değişkenler olduğunu bilirsiniz. Uygun tip ve kapsam miktarı.

Örneğin, politikanızın gelirlerinin ne kadar olacağının bilinmesi yararlı olabilir; zira sevgililerinizi mali bir yükle ya da aşırı sigortayla bırakmak istemezsiniz ve ihtiyaç duyduğunuzdan fazla ödeme yaparsınız.

Doğru hayat sigortası için alışveriş yaparken, aynı zamanda şirketi incelemek Satın almayı düşündüğünüz için, finansal olarak istikrarlı ve güvenli olduğunu ve poliçe sahiplerinin alacaklarını ödemek için iyi bir üne sahip olduğunu bilmek isteyeceksiniz. Uzun süreli bir itibara sahip olan ve sigorta piyasasında iyi bilinen bir hayat sigortası, Bankers Life Insurance Company'dir.

Bankacıların Hayat Sigortası Şirketi Tarihi

Bankacılar Hayat Sigortası Şirketi - aynı zamanda genellikle BLIC olarak da adlandırılır - başlangıçta 1976'da kuruldu - ve ABD'deki eski sigorta şirketlerinden biri olmasa da, hayat sigortası için geçerli bir oyuncu olduğunu kanıtladı ve yıllık arena. Bankers Life, St. Petersburg, Florida'da bulunuyor. Şirket, Texas eyaletindeki Western Bankers Hayat Sigortası Şirketi olarak faaliyet göstermesine rağmen, ABD eyaletlerinin 50'sinde iş yapıyor. Global Bankers Insurance Group Company'nin bir iştirakidir.

1,2 milyar dolar değerindeki varlıkların yönetimi altında olan Global Bankers, benzersiz yatırım stratejisine de sürdürülebilir ve kârlı bir büyüme sunmaya devam ediyor. Global Bankers, başka bir şirketin, Eli Global, LLC'nin bir yan kuruluşudur. 1991 yılında kurulan Eli Global, sigorta, finansal hizmetler, sağlık hizmetleri, gelir döngüsü yönetimi, bilgi teknolojisi, pazarlama ve satış, yayıncılık, vb. Sektörlerdeki müşterilerinin ihtiyaçlarına hizmet eden 50'den fazla bağımsız işletmenin özel olarak oluşturulmuş bir konsorsiyumudur. dağıtım, pazar araştırması ve iş bilgileri.

Bankacılar Hayat Sigortası Şirketi İnceleme

Bankacılar Hayat Sigortası Şirketi'nin yükümlülükleri azaltmak ve sermaye ve fazlalık katmak için reasüransın stratejik kullanımını ve şirket giderlerinin disiplinli yönetimine olan bağlılığını, bu sigorta şirketini yıllar boyu işini büyütmeye devam etmesi için konumlandırmıştır.

2016 yılsonu itibarıyla Bankers Life'ın aktifinde 447 milyon dolar ve yasal fazlalıkta 27,3 milyon dolar bulunuyor. Her iki rakam da sadece bir yıl öncesine göre önemli ölçüde artış göstermektedir.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İş Bürosu (BBB) ​​Notu

Bankacılar Hayat Sigortası Şirketi yatırım politikası, nihai korumaya ve şirketin poliçe sahiplerine istikrarlı, öngörülebilir gelir sağlamaya yöneliktir. Genel finansal istikrarı ve poliçe sahiplerinin hak taleplerini ödemedeki itibarına dayanarak, Bankers Life Insurance Company, A.M.'den B (Stable) derecesine sahiptir. En İyi Şirket.

Bankacılar Hayat Sigortası Şirketi İle Sunulan Hayat Sigortası Kapsamı

Bankacılar Hayat Sigortası Şirketi, dönem, tüm hayat, evrensel hayat veya değişken hayat sigortası kapsamı gibi geleneksel hayat sigortası ürünlerini sağlamaz. Daha ziyade, emeklilik gelir piyasasına daha fazla ücret ödenmesi yoluyla odaklanmaktadır.

Sunulan Diğer Ürünler ve Hizmetler

Emeklilerin zihninde bir numaralı kaygının bugün gelirleri tükeniyor olması nedeniyle, bugün birçok hayat sigortası taşıyıcısının odak noktası - ve diğer finansal şirketler - emeklilik maaşları teklif ediyor. Bunun bir nedeni de, bir kurumun ne kadar yaşadığına bakılmaksızın, maaşların garantili bir ömür boyu gelir akışı elde etme kabiliyetini sağlayabilmesidir. (Bazı gelirler ayrıca, bir kişi veya eş gibi ikinci bir kişiye de, o kişi yaşamış olduğu sürece gelir ödeyecektir).

Bankacılar Hayat Sigortası Şirketi birkaç yıllık seçenekler sunuyor. Bunlar aşağıdakileri içerir:

SPDA-5

SPDA-5, beş yıllık bir vergilendirilmiş garantili iade rantıdır. Bu rant ile faiz oranı beş yıl garantilidir. Ve, faiz oranı kilidini seçerek, faiz getiren diğer finans kurumlarından gelen transferler üzerinde 45 gün boyunca bir faiz oranı kilidi için hak kazanacaktır.

Bu yıllık ödemeye ilişkin faiz, poliçe sayımından 30 gün sonra başlayacaktır - ya da istenirse, poliçe ihraç tarihinden sonra aylık olarak faiz seçeneği yürürlüğe girdiği tarihten itibaren bir aydan başlayarak ödemeler aylık olarak yapılacaktır. Faiz günlük olarak kredilendirilir ve garantili oranı sağlamak için yıllık olarak bir araya getirilir.

Bu rant, aynı zamanda, bir bakım evi bakım feragati sunmakta olup, bu durumda, sigorta ettirenin kapsanan bir durumunun ortaya çıkması halinde, poliçe sahibi, bir çekilme bedeli olmaksızın birikmiş sözleşme değerinin% 50'sine kadar çekilebilir. (Aksi takdirde, ilk altı yıl içinde yüzde 10'dan fazla alınan paralar için para çekme ücreti alınabilir).

Bu durumda, kapalı bir koşul, en az 90 ardışık gün boyunca bir yatılı bakım tesisinde ya da nitelikli bir bakımevinde tutulma olarak tanımlanmaktadır. Yıllık sözleşme, sözleşme kapsamına girecek en az 90 gün süreyle yürürlükte olmalıdır.

SPDA-5 ödeneği, 0 ile 85 yaş arasındaki adaylar için geçerlidir ve hesabın nitelikli mi yoksa kalifiye olup olmadığına bakılmaksızın en az 10.000 Avro'dur.

SPDA-7

Bankacılar Hayat Sigortası Şirketi'nin SPDA-7 rantı ile faiz oranı yedi yıl garantilidir. Bu yıllık sigorta primi aynı zamanda minimum 10.000 $ 'lık primi gerektirmektedir ve 0 ile 85 yaş arasında olanlara açıktır. Bu rant, diğer finans kurumlarından gelen transferler için 45 günlük bir faiz oranı kilidi için de geçerli olacaktır.

Politika sahibinin, vergiden muaf bir yıllık ödemede bir Zorunlu Asgari Dağılımı (RMD) alması gerekiyorsa, çekilme ücretleri, yüzde 10'luk ücretsiz para çekme hükmünü aşan herhangi bir RMD tutarından feragat edilecektir. Cezasuz para çekme seçeneklerinden biri altında izin verilenden daha fazla talep edilen herhangi bir geri çekme aşağıdaki çekilme ücretlerine tabidir (bu durum devlete göre değişebilir):

Sözleşme yıl12345678
Para Çekme Ücreti9%8%7%6%5%4%3%0%

SPDA-5'de olduğu gibi, SPDA-7'de de bir huzur evi feragati seçeneği bulunmaktadır. Bu durumda, poliçe sahibinin, işten çıkarılmamış bir şartın gerçekleşmesi halinde, geri çekilmeksizin birikmiş sözleşme değerinin yüzde 50'sine kadar çekilebilir. şarj etmek. Bu durumda, üstü kapalı bir koşul, en az 90 gün boyunca bir yatılı bakım tesisinde ya da kalifiye hemşirelik tesislerinde hapsi olarak tanımlanmaktadır. Yıllık sözleşme, kapsanacak en az 90 gün boyunca yürürlükte olmalıdır.

Spia

SPIA rantı ayrıca Bankacılar Hayat Sigortası Şirketi aracılığıyla da kullanılabilir. SPIA - ya da tek bir prim anında rantı - emekli maaşı sırasında belirli bir süre boyunca ya da sigortalıların ömürleri boyunca düzenli bir şekilde ödemeye dönüştürülerek paranın toplanması yoluyla anında gelir yaratır.

Bir SPIA yıllık tutarı, parası üzerinde mükemmel bir getiri elde etmek isteyen biri için uygun bir seçenek olabilir ve paranın nasıl yatırılacağı konusunda endişelenmek istemez. SPIA yıllık gelirinin faydaları, aynı zamanda, büyük bir toplu ödeme tutarı yerine, ödemelerde gelir elde etmekten türetilen vergi ertelemesini de içerecektir.

Bankacılar Hayatından SPIA yıllık ödeme seçeneği, poliçe sahibinin beş ila yirmi yıl boyunca aylık, üç aylık, yarı yıllık veya yıllık ödemeleri almasına izin verir - bu da, aylık ödemenin boyutunu ve sıklığını özelleştirmesini sağlar. gelir ödemeleri.

Bu gelir ödemeleri, seçilen süre boyunca tam olarak garanti edilir - bu, yıllık ödemenin tam ömrü boyunca olsa bile. Ödemeler dalgalanma göstermeyecek, bu nedenle de emeklilik gelirlerinin sabit kalacağını bilmenin huzurunu yaşayabilir.

Faydalanıcı, SPIA yıllık gelirinden hala gelir ödemesi alırken ölürse ve bu ödemelerin hayat dışı bir seçenek olması şartıyla, bir lehdarın (veya yararlanıcıların) birkaç seçeneği olacaktır. Bunlar, gelirlerin ödenmesi planında kalan kalan ödemeleri alabilir veya kalan hesap değerini, işe alınan götürü tutarı olarak almayı seçebilirler.

Bu yıllık ödeme seçeneği, en fazla 18 yaşını dolduranlar ve poliçe sahipleri olarak 90 yaşına kadar olanlara (son doğum gününden itibaren) ulaşabilir. Yıllık prim tutarı 10.000 ABD Doları ve maksimum prim tutarı 500.000 ABD Doları'dır (yıllık gelir sahibi Bankers Hayat Sigortası Şirketi'nden ev ofis onayını almazsa).

SPIA için çeşitli gelir ödeme seçenekleri ve parametreleri aşağıdakileri içerir:

  • Yaşam Boyu Gelir - 75 yaş ve altı
  • Dönem Bazında Yaşam Geliri - 5, 7, 10, 15 veya 20 yıl
  • Sabit bir Dönemin Geliri - 5 ila 20 yıl
  • Ortak Hayat Geliri - hayatta kalana yüzde 100 veya yüzde 66 oranında yüzde 2/3

İlgi Alanı Artı

Bankers Hayat Sigortası Şirketi'nin Faiz Artı rantı, ortalama getiri oranından daha yüksek olan ancak herhangi bir nedenden ya da miktardan paraya erişme kabiliyeti olan bir kişi için aşırı bir teslimiyet ücreti olmaksızın tasarlanmıştır. Bir peşinat ücreti ödeyerek, yıllık gelir sahibi büyük miktarda esneklik kazanacaktır.

Bu yıllık ödemenin yaşları, kalifiye olmayan sözleşmeler için 0 ila 90 yıl, nitelikli sözleşmelerde ise 0 ile 65 arasındadır. Asgari prim tutarı 10.000 $, ve ev ofisi onayı alınmadan maksimum 500.000 $ 'dır.

Faiz Artı rantına sahip olan mükelleflerin, yıllık birikimden sonra herhangi bir sebeple birikmiş hesaplarının asgari 1.000 $ ile sınırsız çekilmesine izin verilir. Bununla birlikte, bu para çekme işlemlerinin her biri yüzde 1'lik bir itfa ücreti programına tabi olacaktır. Faiz Artı rantındaki geri ödeme ücreti çizelgesi aşağıdaki gibidir:

Sözleşme yıl1234530 Gün Penceresi6-1011
Para Çekme Ücreti%11111010

Bankacılar Hayat Sigortası Şirketi tarafından sunulan tüm gelirlerin 50 eyalette mevcut olmadığını dikkate almak önemlidir.

En İyi Hayat Sigortası Premium Tırnak Nasıl Bulunur

İçin arıyorsanız Hayat sigortası kapsamında en iyi fiyatlarBirden fazla sigorta şirketine erişimi olan bağımsız bir sigorta komisyoncusu veya acentesi ile birlikte çalışmanız tavsiye edilir. Bu, size sunulan seçenekleri tarafsız bir şekilde karşılaştırmanıza olanak tanır ve oradan bütçenizin yanı sıra sizin için hangisinin işe yarayacağını daha iyi belirleyebilirsiniz.

Bir sigorta planıyla ilerlemeye hazır olduğunuzda, yardımcı olabiliriz. Biz bağımsız bir sigorta komisyoncusuyuz ve bugün pazardaki birçok üst düzey sigorta şirketi ile çalışıyoruz. Bilgilendirilmiş bir satın alma kararı vermek için ihtiyacınız olan tüm önemli detayları almanıza yardımcı olabiliriz - ve sizin için hızlı, kolay ve rahat bir şekilde bilgisayarınızdan ve sizin için bir araya gelmenize gerek kalmadan sizin için bunu yapabiliriz Bir sigorta acentesi ile şahsen. Süreci devam ettirmek isterseniz, yapmanız gereken tek şey sadece teklif formumuzu doldurmanızdır.

Hayat sigortası kapsamıyla ilgili başka sorularınız veya endişeleriniz olduğunu fark ederseniz, lütfen 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak uzmanlarımıza ücretsiz telefonla ulaşmaktan çekinmeyin.

Herhangi bir sigorta ürününün satın alınmasının biraz göz korkutucu olabileceğini biliyoruz.Seçebileceğiniz birçok farklı değişken vardır - ve sizin ve sizin ihtiyaçlarınız için en iyisi olacak plana gittiğinizden emin olmak istersiniz. Bu süreçten geçmek sizin yanınızda bir müttefik olmakla çok daha kolay olabilir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: BANKALARDA KREDİ YÖNETİMİ - Ünite 3 Konu Anlatımı 1

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

29 Ödenen iyi online ev işleri
Maliye

29 Ödenen iyi online ev işleri

Ev işlerinden uygun saatlerle çalışmak istiyor musunuz, fakat telefonda konuşmak istemiyor musunuz? Sessiz bir çalışma alanınız yoksa ve müşteri hizmetleri sektöründe çalışmak istiyorsanız, çevrimiçi sohbet işleri bir olasılıktır. Daha fazla müşteri yardım için internete gittikçe, müşteri hizmetleri sohbet işleri popülerlik kazanıyor.
Devamını Oku
Bir Cosigner Olmadan Öğrenci Kredileri Rehberi
Maliye

Bir Cosigner Olmadan Öğrenci Kredileri Rehberi

Öğrenci kredileri, öğrencilerin daha yüksek eğitim düzeylerine ulaşmalarına yardımcı olmak içindir. Birçok kişi için, öğrenci kredileri bir kozmopolit olmadan almak zordur, çünkü bankalar, ödeyemediği takdirde, krediyi garanti eden kişinin bunu ödeyebileceği konusunda güvence ister. Tüketici Mali Koruma Bürosu'na (CFPB) göre, öğrenci kredileri ülkenin en büyük ikinci tüketici borç piyasasıdır.
Devamını Oku
Daha Büyük Bir Ev'e Yükseltilmeniz Gerekir mi?
Maliye

Daha Büyük Bir Ev'e Yükseltilmeniz Gerekir mi?

İlk evimizde yaklaşık beş yıl yaşadıktan sonra, yükseltmeye hazırdık. Yolda ikinci bir çocukla (ve çok uzak olmayan bir gelecekte en az üçte biri) daha fazla alana ihtiyacımız vardı, bu yüzden daha büyük bir evin vakti olduğunu biliyorduk. Daha büyük bir ev satın almak yerine, rüya evimizi inşa etmeyi tercih ettiğimizden biraz farklı bir yaklaşım geliştirdik.
Devamını Oku
Evinizde (Yatırım için) Para Çekme Refinance Yapmalı mı?
Maliye

Evinizde (Yatırım için) Para Çekme Refinance Yapmalı mı?

Evinizde yatırım yapmak için para kazanma hakkını hiç düşündünüz mü? Bir çok insan var. Bu soruyu bir okuyucudan aldım. Merhaba Jeff, videolarınız ve eğitim siteleriniz için teşekkürler! Çok meşgul olduğunu biliyorum ve bu basit bir cevap olabilir, bu yüzden cevaplamak için zaman alabilir eğer teşekkür ederim!
Devamını Oku