Maliye

Accuquote Hayat Sigortası İncelemesi

İlgilendiğiniz insanlarınız varsa, o zaman hayat sigortasına ihtiyacınız var demektir. Aslında, hayat sigortası herhangi bir iyi, sağlam mali planın ayrılmaz bir parçası olabilir. Bunun bir nedeni, bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirlerin, bir mortgage gibi büyük borçların ödenmesi için kullanılabileceği gibi, bir kazancının ve bir çocuğun ve onların her gün parasını ödemeye devam edebilmeleri için, bir ekmek kazancının kayıp gelirinin yerine konması için kullanılabilir. Geçim harcamaları.

Kayıp durumunun hazırlanmasında eşit derecede önemli olan, şirketinizin veya işinizin anahtar adam sigortası veya anahtar kişi sigortası olduğundan emin olmaktır. Bu, insanların göz ardı edebileceği bir iş sigortası şeklidir, ancak bir sahibi veya önemli bir takım üyesini kaybetme riski karşısında bir işletme veya firmanın başarılı olmasını sağlamadaki tüm farkları yaratan bir durumdur. Bir işveren, bilgisi, çalışması veya genel katkısı şirket için çok değerli olarak kabul edilen herhangi bir çalışanın hayatına veya sağlığına dair önemli bir sigorta poliçesi alabilir.

Hayat sigortası için alışveriş yaptığınızda, akılda tutulması gereken birkaç temel faktör vardır. Bunlar arasında, doğru tip ve kapsam miktarının seçilmesi ve satın almayı düşündüğünüz sigorta sağlayıcısının finansal olarak güvenli ve istikrarlı olmasını sağlaması da bulunmaktadır.

Bugün, internete geniş erişim sağlandığında, birçok hayat sigortası şirketleri Satın alma söz konusu olduğunda “sizin için alışveriş yapmak” için yardımcı olabilir. Bu uygun olsa da, ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi en iyi şekilde karşılayacak bir politikaya sahip olmanız önemlidir. Uygun hayat sigortası planını satın alarak insanlara yardım etmek için iyi ve olumlu bir itibara sahip olan bir varlık, Accuquote'dir.

Accuquote Sigorta Şirketi'nin Tarihi

Accuquote, Amerika'nın hayat sigortası uzmanlarından biri olan Byron Udell tarafından 1994 yılında kuruldu. Udell'in vizyonu, hayat sigortası satın alma sürecini tüketiciler için daha basit hale getirmekti. Bunu yaparken, Accuquote web sitesi yüzlerce sigorta ürününü hızlı ve rahat bir şekilde karşılaştırmak için güçlü bir yazılım kullanmaktadır. Bu, bir sigorta şirketinden diğerine gitmek zorunda kalmadan en iyi fiyatlara alışveriş yapmayı çok daha kolay hale getirir.

Geçtiğimiz yirmi yıl boyunca Accuquote, yaklaşık 100 milyar dolarlık bir hayat sigortası teminatını uygulamaya koydu ve yaklaşık 200.000 müşterinin siteden kapsama alanı satın almasına neden oldu. Şirket - kurucusunun yanı sıra, Para, Forbes, BusinessWeek, Wall Street Journal, New York Times, CNN, Kiplinger ve Bloomberg gibi haber ve medya kuruluşları tarafından tanındı.

Sigorta kapsamı söz konusu olduğunda, Accuquote web sitesinde sayısız bilgi bulunmaktadır. Bu içerir mevcut sigorta türleri hakkında bilgiHer bir çalışma şekli ve neden - veya neden olmasın - belirli bir sigorta kapsamı bir birey için geçerli bir seçenek olabilir.

Accuquote Sigorta Şirketi İncelemesi

Accuquote sadece, tüketicilerin güvendiği marka isimleri olabilecek yüksek dereceli sigorta şirketleri ile çalışır. Bunlar arasında Globe Life, Guardian, AIG, Genworth, Prudential, Omaha Karşılıklı Koruma, Koruyucu Hayat Sigortası Şirketi, MetLife, Amerikan Ulusal, Gerber Hayat Sigortası Şirketi, Banner / William Penn, Transamerica, Fidelity Life, Sagicor Life, Lincoln Financial Group ve Pasifik hayatı. Bunu yaparken, Accuquote “dökme” olarak sattığı için, müşteriler yine de, kalite ve güçten ödün vermeden paradan tasarruf edebilirler.

Accuquote web sitesi 24/7 tüketicilere açıktır, bu nedenle ihtiyaç duyulan bilgileri bulmak çok uygundur. Müşteri hizmetleri temsilcisiyle görüşmeyi gerektiren ek sorular için ücretsiz Accuquote telefon hattı 7:30 - 7:00 saatleri arasında, pazartesiden cumaya kadar merkezi saat ve 08:00 - 13:00 saatleri arasında açıktır. Cumartesi günü.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İş Bürosu (BBB) ​​Notu

Çünkü Accuquote, hayat sigortasının satın alınacağı bir hayattır - ancak bir hayat sigortası şirketinin kendisi değil - A.M.'nin sigortacı derecelendirme kuruluşlarından finansal güç notlarına sahip değildir. En İyi, Standart ve Zayıflar, Moody's veya Fitch.

Ancak Accuquote, Better Business Bureau'nun (BBB) ​​akredite edilmiş bir üyesidir ve 2 Haziran 2003'ten bu yana olmuştur. Better Business Bureau, Accuquote'a A + notu vermiştir. F.

Geçtiğimiz üç yıl içinde, Accuquote, Better Bureau (geçen yıl içinde sadece iki tanesi kapatılmış) aracılığıyla toplam 8 müşteri şikayetini kapatmak zorunda kalmıştır. Bu sekiz şikayetin üçü, şirketin ürün ve hizmetiyle ilgili sorunlara odaklandı ve diğer beşi de reklam ve satış sorunları ile ilgiliydi.

Accuquote Sigorta Şirketi İle Sunulan Hayat Sigortası Kapsamı

Accuquote hem dönem hem de kalıcı hayat sigortası poliçesi seçenekleri sunar. Tüketicilerin satın alabileceği geniş kapsamlı politikalar nedeniyle, politika sahibinin ihtiyaçlarını daha doğru bir şekilde karşılamayı kolaylaştırabilir.

Hayat sigortası kapsamı ile birlikte, nakit para ya da tasarruf biriktirmeden, sadece ölümden yararlanma hakkı vardır. Bu nedenle, bir hayat sigortası poliçesi kalıcı bir politikadan çok daha hesaplı olabilir - tüm diğer faktörler eşittir.

Adından da anlaşılacağı gibi, vadeli hayat sigortası belirli süre uzunlukları veya on yıl, 20 yıl, 25 yıl veya hatta 30 yıl gibi terimler için satılmaktadır. Çoğu durumda, prim politikanın süresi boyunca seviyesini koruyacaktır. Ayrıca, kalıcı bir hayat sigortasına dönüştürülebilen uzun vadeli hayat sigortası poliçeleri de vardır - ve bazı durumlarda, bunun için gerekli tıbbi muayeneler yapılmamaktadır.

Kalıcı hayat sigortası, bir ölüm değeri yanı sıra bir nakit değeri bileşeni içerir.Nakit değerinin vergi matrahına dayalı olarak artmasına izin verilir, yani bu fonların büyümesinden dolayı veya geri çekilinceye kadar herhangi bir vergi olmadığı anlamına gelir. Bu fonlar, poliçe sahibinin herhangi bir nedenle ödünç alması ya da geri alınabilir - borçlarını ödemek, emeklilik gelirlerini tamamlamak ya da iyi bir tatil yapmak için bile.

Bütün yaşam ve evrensel yaşam dahil olmak üzere birçok farklı türde kalıcı hayat sigortası vardır. Bir hayat sigortası poliçesi ile nakit değeri, sigorta şirketi tarafından belirlenen belirli bir oranda büyüyecektir. Bir birey tüm bir hayat sigortası poliçesi için onaylandıktan sonra, ölüm yardımları azaltılamaz, sigorta primi, sigortalı yaşlarda ve hatta sağlık durumunun kötüleşmesi durumunda bile yükselemez. Ve prim ödenmiş olduğu sürece, politika yürürlükte kalacaktır. Bu politikalar, daha sonra, yaşamının “bütünü” için bir birey ile birlikte kalmayı amaçlamaktadır.

Evrensel hayat, başka bir kalıcı hayat sigortası kapsamıdır. Evrensel hayat sigortası poliçesi ile, bir ölüm yardımı ve bir nakit değeri bileşeni de vardır. Bununla birlikte, bu planların tüm hayat sigortası poliçelerinden daha esnek olduğu düşünülmektedir. Bunun en büyük nedenlerinden biri, politika sahibinin - belirli kurallar çerçevesinde - primin ne kadarının ölüm yardımı kapsamına gireceğini ve poliçenin nakit değeri bileşenine ne kadar kalacağını seçebilmesidir. Çoğu zaman, poliçe sahibi, değişen ihtiyaçlarına göre primin son tarihini de değiştirebilir.

Satın alınabilen ve benzersiz durumlarda kullanılabilen başka tipte hayat sigortası da vardır. Örneğin, cenaze ve diğer son harcamalar bugün 7000 ila 10.000 $ arasında olabileceğinden, birçok kişi son masraf hayat sigortası satın alır. Bu tür kapsama genellikle 5.000 ila 25.000 dolar arasında bir ölüm yararı olacaktır (bazı sigorta şirketlerinin daha fazla izin vermesine rağmen). Bu tür bir kapsama sahip olmakla, bir bireyin sevgilileri, cenaze masraflarını karşılamak için tasarruf etmek zorunda kalmayacak, ya da hayatlarında zor bir zamanda ek mali sıkıntıya katlanmak zorunda kalacaklar.

Yanlışlıkla ölüm, Accuquote aracılığıyla sunulan başka bir kapsam türü. Beklenmedik kazalar her gün olur - ve eğer birisi ciddi şekilde yaralanırsa veya ölürse, bir kazada ciddi mali sonuçlar doğurabilir. Bu kapsam türü, tek başına bir politika olarak satın alınabilir veya mevcut bir hayat sigortası poliçesine sıklıkla eklenebilir. Ayrıca nispeten ucuz ve anlaşılması kolay - ve prim ödenmiş olduğu sürece kapsama yürürlükte kalacaktır. Tipik olarak, sigorta için gerekli herhangi bir tıbbi sınav yoktur ve kapsama alanının başlaması için bekleme süresi yoktur. Accuquote ile kaza sonucu ölüm kapsamı satın alırken, bir kişi 500.000 $ 'lık kapsama alabilecektir.

Hayat sigortasını hızlı bir şekilde almak isteyenler için - ve yazma sürecinin bir parçası olarak bir sağlık muayenesinden geçmek istemeyen (ya da geçmeyen) bir sağlık muayenesi sigortası yoktur. Adından da anlaşılacağı gibi, hiçbir sağlık muayenesi hayat sigortası poliçesi genellikle başvuru sahibinin yalnızca birkaç tıbbi soruya cevap vermesini gerektirmeyecektir. Ve beklemek için herhangi bir tıbbi test sonucu olmadığından, bu politikalar genellikle sadece birkaç gün içinde veya hatta belki de saatlerde onaylanabilir.

Çocuklarında hayat sigortası alan birçok aile var. Hiç kimse, bir çocuğun hayatını çeken trajik bir olayı düşünmek istemezken, kazalar ve hastalıklar meydana gelebilir ve gerçekleşebilir. Bu durumda, aile hayat sigortası ile mali olarak korunabilir. Ölüm yardımı sağlamanın yanı sıra, birçok çocuğun hayat sigortası poliçesi seçenekleri nakit değeri sunacaktır, böylece çocuk vergi ertelenmiş bir tasarruf hesabı oluşturmaya başlayabilir. Politika kapsamındaki fonlar daha sonra kolej masrafları için, bir araç satın almak, bir eve ödeme yapmak veya çocuğun uygun gördüğü herhangi bir diğer ihtiyacı karşılamak için erişilebilir. Bir çocuğun daimi hayat sigortası satın almanın başka yararları da olabilir. Örneğin, bunu yapmak çocuğun gelecekteki güvencesinde kilitlenir. Bu özellikle çocuğun ileride hasta olması avantajlı olabilir. Bu politikalar genellikle seviyesini koruyacak bir prime de sahip olacak, bu da çocukların bir yetişkin olduğunda bile oranların oldukça uygun olacağı anlamına geliyor.

Sunulan Diğer Ürünler ve Hizmetler

Accuquote ile sağlanan uzun ömürlü sigorta kapsamı seçeneklerine ek olarak, satın alınabilecek diğer ürün ve hizmetler de vardır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

  • Engelli sigortası
  • Uzun Vadeli Bakım Sigortası
  • Emekli Maaşları
  • Kritik Hastalık Sigortası
  • Medicare Ek Sigorta
  • Mülkiyet ve Kaza Sigortası (otomatik ve ev sahibi sigorta kapsamı dahil)

Accuquote Sigorta Şirketi ile En İyi Hayat Sigortası Premium Kurs Nasıl Bulunur

Eğer aradıysanız en iyi hayat sigortası primi oranlarıBirden fazla hayat sigortası taşıyıcısına erişimi olan bir şirket ve bir sigorta komisyonculuğu yoluyla bunu yapmak yararlı olabilir. Bunu yaparken, tarafsız bir şekilde, planların kapsamı ve oranlarını çok daha iyi karşılaştırabileceksiniz ve oradan sizin için hangisinin en iyi olacağını belirleyebileceksiniz.

Bununla birlikte, ek öneriye ihtiyacınız varsa, bir sigorta uzmanıyla konuşabilmek için de yardımcı olabilir. Yani, eğer hayat sigortası koruması için pazardaysanız, yardımcı olabiliriz. Biz bağımsız bir hayat sigortası brokerajıyız ve Accuquote gibi, bugün pazardaki en çok beğenilen hayat sigortası şirketleriyle çalışıyoruz.Bilgisayarınızdan hızlı ve kolay bir şekilde ihtiyacınız olan tüm detayları size sağlayabiliriz. Uzmanlarımız, sorularınız veya sahip olabileceğiniz endişelerinizi yanıtlamak için de hazırdır. Hangi hayat sigortası planlarının sizin için en iyi olabileceğini görmeye hazırsanız, sadece teklif formumuzu tıklayıp doldurun. Bir sigorta uzmanıyla konuşmak isterseniz, lütfen 888-836-7071 numaralı telefondan bizi arayarak ücretsiz telefonla bize ulaşın.

Hayat sigortasının satın alınması büyük bir karar olabilir. Bütçeniz dahilinde kalırken uygun kapsama alındığından emin olmak istersiniz. Bu süreç sizin tarafınızda bir müttefikiniz olduğunda çok daha kolay olabilir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Yabancı Yolcular ve Yabancı Yerliler İçin Hayat Sigortası Almak

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Sadece bir yılda 75.000 $ 'lık borcunu nasıl ödediğini!
Maliye

Sadece bir yılda 75.000 $ 'lık borcunu nasıl ödediğini!

75000 dolar borcunu nasıl aldın? Bu borç ne türden oluşuyordu? 8 yıllık kolejden geçtim… bu yüzden tüm öğrenci kredileriydi. Bu üzücü kısım, orduda olduğum, Kolejim / harçımın GI tasarısıyla ödenmiş olmasıydı, ama yine de borç aldım. O kadar borcunun olması ne hissetti? Mezun oluncaya kadar paraya dikkat etmeye başladım.
Devamını Oku
" width="370" height="280" alt="Toluna Gözden Geçirme: Zamana Değer mi?"/>
Maliye

Toluna Gözden Geçirme: Zamana Değer mi?

Anketleri doldurmak için zaman harcamanız size bir yan koşuşturma olarak kabul edilmek için yeterli kazanmaz, ancak yeterince tutarlı olup olmadığını ve nasıl çalıştığını anlarsanız, sürekli olarak bir hediye kartı veya iki tanesi için kullanmak için yeterli puanlar oluşturabilirsiniz. Anket siteleri ile ilgili en iyi şey, ücretsiz olması, kayıt sürecinin süper basit olması ve soruları yanıtlamanın kolay olmasıdır.
Devamını Oku
Ally Bank İnceleme - En İyi Online Bankası mısınız?
Maliye

Ally Bank İnceleme - En İyi Online Bankası mısınız?

Money Magazine geçtiğimiz günlerde Ally Bank'ı, mükemmel müşteri hizmetleri, düşük ücretler ve platformlarının kullanılabilirliğini gerekçe göstererek tüketiciler için “en iyi çevrimiçi banka” olarak adlandırdı. Ally Bank hakkındaki incelememiz hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. En iyi çevrimiçi banka için pazardaysanız, Ally Bank'ı deneyin. Kim 0 yapmayı sever.
Devamını Oku
Bir Cosigner Olmadan Öğrenci Kredileri Rehberi
Maliye

Bir Cosigner Olmadan Öğrenci Kredileri Rehberi

Öğrenci kredileri, öğrencilerin daha yüksek eğitim düzeylerine ulaşmalarına yardımcı olmak içindir. Birçok kişi için, öğrenci kredileri bir kozmopolit olmadan almak zordur, çünkü bankalar, ödeyemediği takdirde, krediyi garanti eden kişinin bunu ödeyebileceği konusunda güvence ister. Tüketici Mali Koruma Bürosu'na (CFPB) göre, öğrenci kredileri ülkenin en büyük ikinci tüketici borç piyasasıdır.
Devamını Oku