Maliye

Amica Hayat Sigortası İncelemesi

Hayat sigortası, birçok kişinin mali planlarının çok önemli bir bileşenidir. Bunun temel nedenlerinden biri, bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirlerin, borçlarını ödemek, günlük yaşam harcamaları için gelirin yerini almak ve sigortalıların cenaze ve diğer masraflarının yüksek olması gibi, kişinin hayatta kalanlarının birden fazla ihtiyacı için kullanılabilmesidir. son masraflar.

 

Şu anda doğru hayat sigortası poliçesini arıyorsanız, bununla birlikte gitmeniz önemlidir. doğru kapsam türüGelecekteki beklenen ihtiyaçlara ilişkin en iyi miktar kadar. Ayrıca, teminat altına aldığınız sigorta şirketinin finansal olarak güvenli ve istikrarlı olmasını ve poliçe sahiplerine taleplerini yerine getirme konusunda olumlu bir itibara sahip olmasını sağlamanız da önerilir. Bu kriterleri karşılayan bir sigortacı Amica Life Insurance Company'dir.

Amica Hayat Sigortacılığının Tarihi

Amica Life Insurance Company, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en eski sigorta şirketidir ve sigortacılık alanında 100 yıldan fazladır. Amica, menfaat sahiplerinin bulunmadığı, ancak şirketin poliçe sahiplerinin şirket sahipleri olarak kabul edildiği anlamına gelen bir karşılıklı sigorta şirketidir.

Şirket başlangıçta 1907 yılında Amerika Otomobil Sigorta Şirketi olarak kuruldu ve şirket tarafından sunulan ilk ürünler otomotiv, yangın ve hırsızlık sigortasıydı.

Yıllar içinde, büyüdü ve genişledi ve karışımına ek ürün teklifleri ekledi. Amerika Birleşik Devletleri'nde 44 ofisi bulunmaktadır. Amica Mutual Insurance Company, merkezi Lincoln, Rhode Island'da bulunuyor.

Amica'nın birçok yan şirketi var. Bunlar şunları içerir:

 • Amica Hayat Sigorta Şirketi - Amica'nın bu iştiraki hem hayat sigortası hem de yıllık ürünler ve bazı sağlık ve özel ürünler sunmaktadır. Bu varlık Hawaii dışındaki tüm ABD eyaletlerinde iş yapıyor. Amica Hayat Sigorta Şirketi 1968 yılında kurulmuştur.
 • Amica Emlak ve Kaza Sigortası Şirketi - Amica Mülkiyet ve Kaza Sigortası Şirketi aynı zamanda Amica Mutual Company'nin tamamına sahip olduğu bir yan kuruluştur. Bu varlık New York ve New Jersey'de otomatik sigorta sağlıyor. 2005 yılında kurulmuştur.
 • Amica Genel Ajansı, Inc. - Amica General Agency, Inc., özel veya benzersiz sigorta ihtiyaçlarına yardımcı olmak amacıyla 1987 yılında kurulmuştur.

Ortak bir sigorta şirketi olarak, poliçe sahipleri temettü almaya hak kazanabilirler - ki bunlar nakit olarak alınabilir veya kalıcı bir hayat sigortası poliçesinin nakit değerine eklenebilir veya ilave hayat sigortası koruması satın almak için kullanılabilir. (Temettülerin garanti edilmediğini unutmamak önemlidir).

Amica Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi

Sigorta kapsamı sağlamanın yanı sıra, Amica hizmet verdiği topluluklara da önemli bir katkıda bulunmaktadır. Örneğin, bu şirketin topluluk bağları oluşturmaya nasıl yardım ettiğinden sadece biri Habitat for Humanity'ye sponsorluk yapmaktır.

Amica, yıllar boyunca sayısız ödül ve ödül kazandı. Bunlar şunları içerir:

 • En fazla 15 yıl üst üste J.D. Powers'dan Ulusal Ev Sahipleri Sigortacıları Arasında En Yüksek Müşteri Memnuniyeti
 • Providence İş Haberler ve En İyi Şirketler Grubu'ndan 2017 yılında Çalışılacak En İyi Yerler. Şirket bu listede sekiz kez yer aldı.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İş Bürosu (BBB) ​​Notu

Amica Mutual Group, şirketin mali gücü ve hasar ödeme kabiliyetine dayanarak, A.M.'den A + (Üstün) derecesini aldı. En İyi Şirket. Amica Hayat Sigorta Şirketi de A.M. A + 'nın en iyi oyu.

Ayrıca, Amica 1 Ocak 1957'den beri Better Business Bureau aracılığıyla akredite edilmiş bir şirket olmuştur. Şirkete A + ila F genel not ölçeğinde bulunan Better Business Bureau'dan A + notu verilmiştir.

Geçtiğimiz üç yıl içinde, Amica, Better Business Bureau aracılığıyla toplam 79 müşteri şikayetini kapattı ve bunların 52'si geçtiğimiz yıl içinde kapatıldı. 79 müşteri şikayetinden 45'inin şirketin ürün ve hizmetleriyle ilgili sorunları vardı. Diğer 26 şikâyet, faturalama ve tahsilat sorunlarıyla ilgiliydi, altısı reklam ve satış sorunlarıyla ilgiliydi, biri teslimatla ilgili konulardı ve bir diğeri de garanti ve / veya garanti sorunları ile ilgiliydi.

Amica Hayat Sigortası Şirketi İle Sunulan Hayat Sigortası Kapsamı

Amica hem dönem hem de kalıcı hayat sigortası kapsama seçenekleri sunuyor. Bir hayat sigortası poliçesi ile, sadece nakit değeri biriktirme olmaksızın ölüm yardımı koruması vardır. Dönem, hayat sigortası kapsamının en temel şekli olarak kabul edildiğinden, özellikle genç ve iyi sağlık sahibi olanlar için oldukça uygun olabilir. Vadeli hayat sigortası poliçeleri belirli bir süre için bir sigortalıyı kapsayacaktır.

Kalıcı hayat sigortası hem ölüm yardımı koruması hem de nakit değeri veya tasarruf bileşeni sunar. Politikanın nakit değeri kısmındaki paranın büyümesine ve vergi matrahına dayalı olarak bileşikleştirilmesine izin verilir, yani fonlar geri çekilinceye kadar kazanç üzerinde herhangi bir vergi olmadığı anlamına gelir.

Amica, belirli bir süre için sadece hayat sigortası temin etmekle kalmayıp, aynı zamanda sigortalıların kişisel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için “özelleştirilmiş” olabilen bir seviye vadeli sigorta ürünü sunmaktadır.

Bu sigorta poliçeleri, on yıl, 15 yıl, 20 yıl, 25 yıl ve hatta 30 yıl boyunca teminat seçimine izin verir. Seçilmiş olan süre zarfında prim ücretinin miktarı aynı kalacaktır - ve prim ödenmiş olduğu sürece poliçe, sigortalıya yaşına kadar bir düzeyde hayat sigortası koruması sağlayacaktır 95. (Bu politikalarla) Sigortalı yaşlandıkça teminat tutarı da düşmeyecektir.

Amica'nın dönem vadeli hayat sigortası kapsamı, aynı zamanda bir yaşam ayarlama sürücüsünün maliyetini ekleme seçeneğine de izin vermektedir. Bu, her yıl - aynı prim oranındaki politikaların yüz miktarını artırarak enflasyonu dengeleme fırsatı sağlamaktadır.

Ayrıca, sigortalı ayrıca, vade politikasını kalıcı bir hayat sigortası kapsamına dönüştürmesine olanak tanıyan dönüştürme seçeneğinden de yararlanmak isteyebilir. Bu seçenek sigortalının sağlığına bakmaksızın kullanılabilir.

Politika ayrıca, sigortalı kişinin ölümcül hastalığa yakalanırsa, poliçenin ölüm yardımlarının bir kısmını almasını sağlayan bir terminal hastalık sürücüsü de içerebilir. Bu fonlar, sağlık giderlerinin veya sigortalıların uygun gördüğü diğer ihtiyaçların karşılanmasına yardımcı olabilir.

Amica dönem vadeli hayat sigortası poliçeleri ile mevcut olabilecek ek isteğe bağlı faydalar ve sürücüler, prim feragat, çocuk sigortalı sürücü ve kaza sonucu ölüm yardımcısı içerir.

Prim fiyatı ile ilgili olarak, Amica Life Insurance Company daha büyük politikalar için indirimler sunuyor ve politika ücreti yok. Ayrıca, bir sigortalı, sağlık durumu iyi olduğunda daha düşük bir prim miktarı ile ödüllendirilebilir ve doğru ve egzersiz yapmak gibi sağlıklı ve pozitif yaşam tarzı tercihleri ​​yapar. Amica'nın daha iyi prim oranı sınıflarına hak kazananlar için, sigorta muhasebesi sürecinin bir parçası olarak tıbbi muayeneye gerek duyulmayabilir.

Kalıcı hayat sigortası kapsamı hakkında, Amica Life Insurance Company tüm hayat sigortası sunmaktadır. Bir hayat sigortası poliçesi ile ölüm yardımı garanti edilir ve nakit değeri fonları sigorta şirketi tarafından belirlenen bir faiz oranında büyür. Ayrıca, sigorta primi miktarı sigortalı çağlar kadar ve olumsuz bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kaldıklarında artırılamaz.

Tüm hayat sigortası, sigortalıların ömürleri boyunca sigortalıları kapsamaktadır - politika primlerinin ödenmesi koşuluyla. Ve, poliçenin nakit değeri kısmında bulunan nakit, herhangi bir ihtiyaç veya sebep için poliçe sahibinin ödünç alması veya geri çekilmesi olabilir.

Amica'nın tüm hayat sigortası, sigortanın ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için kapsama alanını özelleştirmek için bazı yollara da sahiptir. Örneğin, sigortalıya bir ölümcül hastalık teşhisi konulursa ve bir yıl veya daha kısa bir ömür beklentisi verilirse, o zaman poliçenin ölüm ödeneğinden gelişmiş fonlar alabilirler.

Ayrıca, prim, çocuk sigortası, kaza sonucu ölüm ödeneği ve / veya ek sigorta satın almak için garantili bir seçenek de dahil olmak üzere ek isteğe bağlı faydalar ve sürücüler de vardır.

Amica'nın sigorta poliçesi sigortalarında olduğu gibi, daha büyük politikalar için prim indirimleri bulunabilir ve poliçe ücreti yoktur. Ayrıca, Amica sigortalıya sağlık ve yaşam tarzı ile ilgili seçimlerden daha düşük olan primleri sigortalı olarak ödüllendirebilir.

Amica ayrıca basitleştirilmiş bir hayat sigortası poliçesi seçeneği sunuyor. Burada, başvuru ve onay süreci hızlı ve kolaydır ve kapsamı hak etmek için bir sağlık muayenesi gerektirmez. Bu sigorta kapsamı sigortalıyı 120 yaşına kadar korur ve yaş ve sağlık durumu ile ilgili olarak bile asla artmayacak düzey primini garanti eder. Bu basitleştirilmiş tüm hayat sigortası kapsamındaki prim ödemesi aylık, üç aylık, yıllık veya altı ayda bir yapılabilir.

Basitleştirilmiş hayat sigortası planı, 5.000 ABD Doları, 10.000 ABD Doları, 15.000 ABD Doları, 20.000 ABD Doları veya 25.000 ABD dolarıdır. Sigortanın başlaması için bekleme süresi yoktur ve sigortalıların, ihtiyaçları için doğru kapsama alanı olup olmadığını belirlemeleri için 31 günlük ücretsiz bir seyir süresi vardır. (Ve değilse, politikayı iade edebilir ve tam prim iadesi alabilirler). Sadeleştirilmiş konu tüm hayat politikaları, hayatta kalanların cenaze ve diğer nihai harcamaların yanı sıra nihai tıbbi faturalar ve borç için ödeme yapmaları için sıklıkla kullanılmaktadır.

Sunulan Diğer Ürünler ve Hizmetler

Hayat sigortası koruması sağlamanın yanı sıra, Amica Life Insurance Company de dahil olmak üzere envanterinde ek ürünlere sahiptir:

 • Otomatik sigorta
 • Ev Sahipleri Sigortası
 • Denizcilik Sigortası
 • Kişisel Sorumluluk Kapsamı
 • Daire Sigortası
 • Kiracıların sigortası
 • Motosiklet Sigortası
 • Küçük İşletme Sigortası
 • Düğün ve Etkinlik Sigortası
 • Yatırımlar
 • Emekli Maaşları
 • Geleneksel ve Roth IRAs

Amica Life Sigorta Şirketi ile En İyi Hayat Sigortası Premium Kurs Nasıl Bulunur

Amica Life Insurance Company ile en iyi hayat sigortası prim oranlarını arıyorsanız ya da herhangi bir sigorta şirketi - Genellikle, birçok farklı sigorta şirketine erişimi olan bağımsız bir sigorta acentesi veya aracı ile çalışmanız tavsiye edilir. Bu şekilde, tarafsız bir şekilde, birden fazla sigorta seçeneğinin politikaları ve primlerini doğrudan karşılaştırabilirsiniz ve oradan sizin için en iyi şekilde çalışabilecek birini daha kolay bir şekilde seçebilirsiniz.

Hayat sigortası poliçesi seçenekleriyle karşılaştırmaya hazır olduğunuzda size yardımcı olabiliriz. Bağımsız bir hayat sigortası aracılık şirketiyiz ve iyi bilgilendirilmiş bir karar almak için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri size sağlayabiliriz. Bir sigorta acentesi ile şahsen tanışmadan çok hızlı ve kolay bir şekilde sizin için yapabiliriz. Aslında, doğrudan online olarak bize ihtiyacınız olan detayları alabilirsiniz. Devam etmeye hazırsanız, sadece teklif formumuzu doldurun.

Hayat sigortası kapsamıyla ilgili başka sorularınız veya endişeleriniz olduğunu belirlediyseniz, lütfen doğrudan telefon aracılığıyla bize ulaşmaktan çekinmeyin. Uzmanlarımız burada ve sizinle birlikte çalışmaya hazırdır. hayat sigortası fiyatlarıİstediğiniz diğer ayrıntıların yanı sıra. Bizimle iletişime geçmek için sadece 888-836-7071 numarayı arayın.

Doğru hayat sigortası kapsamını araştırmanın ne kadar zor olabileceğini biliyoruz. Dikkate alınması gereken birçok açı vardır - ve sizin için en iyi alternatife gittiğinizden emin olmak istersiniz. En iyi kapsama alanını bulmanıza yardım edebiliriz. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Eğitim Sigortası Garanti Emeklilik’te!

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Finansal Tablolarınızı Ne Kadar Tutmalısınız?
Maliye

Finansal Tablolarınızı Ne Kadar Tutmalısınız?

Benimle çalışmaya karar veren her yeni müşteri, her zaman onlara alacakları giriş evraklarının miktarını bildirmek zorundayım. İzahnameden 'ifadelere kadar, birçoğu başlangıçta aldıkları miktarın üstüne bindirilir. Ayrıca, vergi beyannamesi, banka kayıtları ve 401k beyannameleri gibi aldığınız diğer önemli belgelerin ne kadar süre saklanması gerektiğini de paylaşmak istedim.
Devamını Oku
Genworth Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi
Maliye

Genworth Hayat Sigorta Şirketi İncelemesi

Genworth Financial, 100 milyar dolarlık varlığa sahip büyük bir küresel finansal güvenlik şirketidir. Şirket, dünya çapında 25'ten fazla ülkede müşterilere - hem iş hem de tüketici - sahiptir ve Standard & Poor's Leading United States şirketlerinde tanınmaktadır. Aynı zamanda önde gelen bir Fortune 500 şirketidir.
Devamını Oku
Mobilya Satmak için 35 Yer Hızlı (Yerel ve Çevrimiçi)
Maliye

Mobilya Satmak için 35 Yer Hızlı (Yerel ve Çevrimiçi)

Mobilya, aile ihtiyaçlarımız ve dekor stilleri değiştikçe sürekli olarak yer değiştirdiğimiz bir ev eşyasıdır. Çoğu kez, değiştirdiğiniz mobilya hala iyi durumda ve çöplükte gömülmeye hazır değil. Kullanılmış Mobilyalarınızı Satın Birini çöp kutusuna götürmek yerine, fazladan para kazanmak için veya kullanılmış olabileceğiniz yeni eşyaların maliyetlerini dağıtmak için kullanılmış mobilyalarınızı satmayı düşünün.
Devamını Oku