Maliye

Conseco.com Hayat Sigortası İncelemesi

Hayat sigortası için alışveriş yapmak, bir akşam geçirmek istediğiniz yol değildir. Kimsenin oturmak ve onun ölümünü düşünmek istemediğini biliyorum, ama bundan kaçınamazsın. Geçtiğiniz için planlama, sevdikleriniz için yapabileceğiniz en kötü şeylerden biridir.

Mükemmel bir hayat sigortası planı aramaya başladığınızda, tüm seçeneklerde boğuluyormuş gibi hissedebilirsiniz. Seçebileceğiniz yüzlerce şirket ve çeşitli hayat sigortası türleri vardır.

Her sigorta şirketi farklıdır. Şirkete bağlı olarak farklı ücretler, avantajlar ve politika seçenekleri alırsınız ve en iyi politikayı bulmaya çalışmak için haftalar geçirebilirsiniz. Neyse ki, senin için bazı kirli işleri yaptım. Düzinelerce şirketi inceledim ve şirketlerin tüm avantajlarını ve dezavantajlarını ve sundukları planları özetledim.

Bu yazı Conseco.com'a bakacak ve sizin ve hayat sigortanızın ihtiyaçları için en uygun olup olmadıklarına karar vermenize yardımcı olacak.

Conseco.com Hayat Sigortası Şirketi'nin Tarihi

CNO Financial Group ilk olarak 1979'da kuruldu ve şirket 1982'de birkaç yıl sonra faaliyete başladı. 1985'te şirket halka açıldı ve adını Conseco'ya çevirdi ve ardından 2010 yılında şirket adını değiştirdi. CNO Finansal Grubu A.Ş.

İlk kuruluşundan bu yana, Conseco / CNO önemli ölçüde büyüdü ve genişledi ve şirketin sağlık sigortası, hayat sigortası, yıllık sigortalar ve diğer sigorta ürünlerini geliştiren, pazarlayan ve yöneten çeşitli sigorta ve mali iştirakleri var. Bu iştirakler aşağıdakileri içerir:

 • Bankacılar Yaşam ve Kaza Şirketi
 • Colonial Penn Hayat Sigortası Şirketi
 • Washington Ulusal Sigorta Şirketi

Bugün şirket, “Amerika'da orta gelirli çalışan” olarak kabul edilen 4 milyondan fazla müşteriye hizmet veriyor. CNO / Conseco'nun merkezi, Indiana, Carmel'da.

Conseco.com Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

CNO Financial, Indiana eyaletindeki en büyük on kamu şirketinden biri olarak sıralanır. Şu anda yaklaşık 3,5 milyar dolarlık bir piyasa sermayesi var. 2016 sonu itibarıyla, CNO yaklaşık 4 milyar dolar gelir ve 263 milyon dolar işletme geliri elde etmiştir.

Geçtiğimiz dört yıl içinde, CNO% 115'in üzerinde bir toplam hisse getirisi elde etti - ki bu da finansal olarak inanılmaz derecede güçlü. Güçlü sermaye pozisyonu göz önüne alındığında, CNO Financial hem yukarı hem de aşağı piyasalara dayanabilir.

Conseco / CNO Financial, yan kuruluşlarının yanı sıra, yıllar boyunca çeşitli ödüller ve ödüller kazanmıştır:

 • Vizyonu, liderliği ve kapsamlı sağlık politikaları nedeniyle Amerika'daki 2016 En Sağlıklı 100 İşyerinde ikinci sırada yer alıyor.
 • Sağlıklı bir çalışma ortamını destekleme ve işçilerini daha sağlıklı yaşamayı teşvik etme konusundaki kararlılığı için Well-Being En İyi Onurları Aldı
 • Amerikan Kalp Derneği tarafından Fit-Friendly Company olarak en yüksek tanınma derecesini aldı.
 • Bankers Life, 2013 yılında 50'sinde hayat sigortası yapan sigorta şirketlerinden biri olarak adlandırılan 50'nin 50'si - ki bu genellikle analiz edilen 800 hayat sigortası sigortasının sadece 50'sine bahşedilmiş bir onur.
 • Colonial Penn, Pega 2012 Müşteri Deneyimi Ödülünü kazandı

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İşletme Bürosu Notu

Güçlü ve istikrarlı finansal temeli nedeniyle, Conseco / CNO Financial ve onun bağlı kuruluşları sigortacı derecelendirme kuruluşlarından çok yüksek puanlar almıştır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

İştirak Talepleri-Ödeme / Mali GüçÖÖ En iyiStandart ve ZayıfkokarcaMoody's'ten
Bankacılar Conseco Hayat Sigorta ŞirketiA- (Kararlı)BBB + (Stabil)BBB + (Stabil)Baa1 (Kararlı)
Bankacılar Yaşam ve Kaza ŞirketiA- (Kararlı)BBB + (Stabil)BBB + (Stabil)Baa1 (Kararlı)
Colonial Penn Hayat Sigortası ŞirketiA- (Kararlı)BBB + (Stabil)BBB + (Stabil)Baa1 (Kararlı)
Washington Ulusal Sigorta ŞirketiA- (Kararlı)BBB + (Stabil)BBB + (Stabil)Baa1 (Kararlı)

Ayrıca, CNO Financial / Conseco'nun iştirakleri de Better Business Bureau (BBB) ​​'den üst düzey dereceler almıştır. Örneğin, Bankers Life, 1 Ağustos 2013'ten beri Better Business Bureau aracılığıyla akredite bir şirket olmuştur ve BBB, bu şirkete A + (A + - F genel not ölçeğinde) notu sağlamıştır.

Son üç yılda Bankers Life, toplam 112 müşteri şikayetini kapattı (bunların 12'si son 12 ay içinde kapatıldı). Toplam 112 kişiden 73'ü, şirketin ürün ve hizmetiyle ilgili problemlerle ilgiliydi. 15 teslimat meseleleriyle ilgiliydi, 12 faturalama ve tahsilat sorunlarıyla ilgiliydi, 11 reklam ve satış meseleleriyle ilgiliydi ve bir tanesi şirketin garanti sorunları ile ilgiliydi.

Colonial Penn Life Insurance Company, Better Business Bureau'dan A notu almıştır. Geçtiğimiz 36 ay içinde, bu CNO Financial iştiraki toplamda beş müşteri şikayetini kapattı. Bu şikâyetlerden dördü ürün ve hizmetlerle ilgili sorunlarla ilgilenirken, diğeri faturalama / tahsilat sorunları ile ilgiliydi.

Conseco.com Hayat Sigortası Şirketi tarafından sunulan Hayat Sigortası Kapsamı

CNO Financial'in (Conseco) iştirakleri çok çeşitli hayat sigortası kapsamı sunmaktadır. Örneğin, Bankers Life Insurance Company hem dönem hem de kalıcı hayat sigortası ürünleri sunmaktadır. Vadeli hayat, sigortalılar 5, 10 veya 20 gibi önceden belirlenmiş bir sayıda yıllık kapsamı seçebilir. Bu politikalar üzerindeki primler, politikanın ömrü boyunca aynı seviyede kalacaktır.

Bankers Life, aynı zamanda, sürekli yaşam kapsamı kategorisinde tüm yaşamı ve evrensel hayat sigortası kapsamını sunar.Bütün hayat boyunca, prim seviyesi sabit kalacak ve asla yükselmeyecektir (eğer zamanında ödenirse). Bankacılar tarafından sunulan evrensel hayat sigortası kapsamı, prim ödemesi ve miktarı konusunda daha fazla esneklik sağlar. Her iki politika kategorisi de politikalarda garantili nakit değeri sunar. Ve bu para, uygun gördüğü herhangi bir ihtiyaç için politika sahibi tarafından ödünç alınabilir veya geri çekilebilir.

Colonial Penn Life Insurance Company, 50 yıldan uzun bir süredir hayat sigortası temin etmektedir. Bu Conseco / CNO iştiraki de hem dönem hem de kalıcı koruma sağlar. Ve şirketin garantili kabul hayat sigortası ile, bir başvuru sahibinin kapsama için onaylanması garanti edilir ve onay için gerekli tıbbi sınavlar veya sağlık soruları yoktur. Bu kalıcı hayat sigortası poliçeleri ile prim oranı kilitlenecek ve plan ilk yıldan sonra nakit değer yaratmaya başlayacak.

Colonial Penn aracılığıyla satın alınabilir hayat sigortası planları 50.000 $ (hem dönem hem de tüm yaşam kapsamı için) kapsamaktadır. Ve bireyler, 75 yaşına kadar ya bir dönem ya da tüm yaşam politikasına başvurabilirler.

Aynı şekilde, Washington Mutual Sigorta Şirketi ayrıca seçim için kapsamlı bir hayat sigortası kapsama alanı seçenekleri sunmaktadır. Bunlar ayrıca hem dönem hem de kalıcı kapsama seçeneklerini içerir.

Washington Milletvekili politikaları sadece birkaç yıl veya uzun yıllar boyunca teminat sağlayabilir. Aylık primler, politikanın ömrü boyunca aynı seviyede kalacaktır.

Sürekli yaşam sigortası kapsamına ilişkin olarak, Washington Mutual hem hayat hem de endeksli evrensel hayat sigortası planları sunar. Tüm yaşam politikaları, seviyedeki bir faydaya sahip olmanın (poliçenin, sigortalıya ölümünden sonra ispatlanmış bir yararlanıcıya yüz yüzdesini ve herhangi bir sürücü faydasını ödediği) veya kademeli bir faydaya (politika düşük bir fayda sağlayacak şekilde ödendiğine) Sigortalıların ölümü ilk iki yıl içinde meydana gelen kazalar dışındaki sebeplerden dolayı meydana gelirse).

Washington Mutual yoluyla endeksli bir evrensel hayat sigortası poliçesi ile, bir parasal değer bileşeninin yanı sıra bir ölüm yardımı da vardır. Paranın poliçe içindeki büyümesi, altta yatan bir piyasa endeksinin (S & P 500 gibi) performansına dayalı bir getiriye sahip olacaktır. Endeks iyi sonuç verirse, politika sahibi bu süre için mükemmel bir getiri elde edebilir. Ancak, söz konusu endeks belirli bir yılda zayıf bir şekilde gerçekleşirse, geri dönüş sadece o zaman için% 0 olarak kredilendirilecektir - bu, esas olarak poliçe sahibinin anaparasının korunmasına izin vermektedir).

Washington Mutual Insurance Company'deki endeksli evrensel hayat politikaları, sigortalıların belirli durumlarda “yaşamsal faydalara” erişmelerine de izin verebilir. Bu, bir ölümcül hastalık teşhisi ve bir bakımevinde tutulması ile ilgili masraflar için, hala hayatta iken, politikanın ölüm yardımı gelirlerine erişebileceği anlamına gelir.

Gömü Sigortası

Tüm paranız sırayla verilse bile, hala geride kalmış bir alan olabilir - ve bundan dolayı, gelecekteki mali sıkıntıya karşı savunmasız olanları bırakabilirsiniz. Son masrafların ödenmesi budur.

Bugün, bir cenazenin ortalama maliyeti 8,500 ila 10,000 dolar arasında. Bu özellikle anma hizmetleri, çiçekler ve ulaşımın fiyatını, mezar arsası ve mezar taşı gibi diğer unsurları hesaba kattığınızda doğrudur.

Sevdikleriniz tasarruflarına daldırmaktan veya daha da kötüsü, bu masrafları zaman geldiğinde krediye yatırmak yerine, onlara bir defin sigorta poliçesinin mali armağanını sağlayabilirsiniz.

Gömü sigortası bir tür hayat sigortasıdır Bu, kişinin nihai masraflarını ödemek için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, sık sık cenaze sigortası veya son masraf sigortası olarak da adlandırılan bu planlar genellikle 5.000 ila 25.000 dolar arasında bir fayda sağlayacak.

Bazı durumlarda, bir sigortalı, bir miktar sigorta kapsamı ekleyecektir, böylece düzenli bir sağlık sigortası poliçesinde yer almayan, bakım hizmeti ve hayat sonu yatışı gibi diğer beklenmedik masraflar da karşılanabilir.

Sen ne zaman ihtiyaçlarınız için en iyi gömme sigorta poliçesini aramakçeşitli faktörler göz önünde bulundurulmalıdır. Bunlar, kapsamı satın almayı planladığınız sigorta şirketinin yanı sıra kapsamın türünü ve miktarını da içerir. Bu durumda, şirketin finansal olarak güvenli ve istikrarlı olmasını ve politika sahiplerinin iddialarını ödemek için iyi bir üne sahip olmasını istersiniz. Bu kriterleri karşılayan bir sigortacı Conseco'dur.

Sunulan Diğer Ürünler ve Hizmetler

Hayat sigortası korumasına ek olarak, Conseco / CNO Financial iştirakleri ayrıca ek mali ve sigorta ile ilgili ürünler sunmaktadır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

Bankacılar hayat

 • Medicare Ek Sigortası (şirket on Medicare Ek sigorta planından birkaçını sunmaktadır)
 • Emekli Maaşları (bu ürünler vergiden ertelenmiş bir şekilde paradan tasarruf etmenin bir yolunu sağlayabilir ve ayrıca gelecekte garantili bir ömür boyu gelir akışı sağlayabilirler)
 • Uzun Vadeli Bakım Sigortası (uzun vadeli bakım sigortası poliçeleri, sigortalı bir tesiste veya kendi evinde kalifiye bir bakım alıyorsa, faydalar ödeyecektir)

Washington Ulusal Sigorta Şirketi

Washington Ulusal Sigorta Şirketi ayrıca çeşitli farklı ürünler sunmaktadır. Bunlar şunları içerir:

 • Sağlık Sigortası
 • İşyeri Avantajları (dönem ve genel hayat sigortası, hastaneye yatış ve yoğun bakım sigortası kapsamı, kanser ve kritik hastalık sigortası ve kaza ve sakatlık kapsamı dahil)

Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Prim Oranı Nasıl Gidilir?

Conseco / CNO Financial'in yan kuruluşları ya da herhangi bir sigorta şirketi aracılığıyla hayat sigortası kapsamındaki en yüksek prim oranını arıyorsanız, bağımsız bir hayat sigortası ajansı veya aracılık ile çalışmanız tavsiye edilir. Böylelikle sayısız politika seçeneklerini yan yana tarafsız bir şekilde karşılaştırabileceksiniz. Ardından, hangi politikaların - ve premium fiyatların - sizin için en uygun olanı ve bütçeniz için belirleyebileceksiniz.

Başlamaya hazır olduğunuzda En iyi hayat sigortası kapsamını karşılaştırmak İhtiyaçlarınız için yardımcı olabiliriz. Biz bağımsız bir hayat sigortası brokeriyiz ve bugün piyasadaki en iyi hayat sigortası sağlayıcıları ile çalışıyoruz. İyi bilgilendirilmiş bir satın alma kararı almak için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri almanıza yardımcı olabiliriz. Ve, bir hayat sigortası temsilcisi ile şahsen tanışmanız gerekmeyecek. İşlemi yapmaya hazırsanız, kısa teklif formumuzu doldurmanız yeterlidir.

Web sitemizi inceledikten sonra, başka sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen doğrudan bize telefonla ulaşmaktan ve hayat sigortası uzmanlarımızdan biriyle görüşmekten çekinmeyin. 888-836-7071 numaralı telefondan ücretsiz olarak ulaşılabilir.

Doğru hayat sigortası korumasını ararken ne kadar ezici göründüğünü anlıyoruz. Dikkate alınması gereken birçok farklı değişken vardır ve doğru politikayı seçtiğinizden emin olmak istersiniz - ve doğru sigorta şirketi - özel ihtiyaçlarınız için.

Ama iyi haber şu ki, bu süreci tek başına yapmak zorunda değilsiniz. Bir uzmanla çalışmak sizi tekrar kontrol altına alabilir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Jose Conseco

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

5 Yıldızlı Hayat Sigorta Şirketi İnceleme
Maliye

5 Yıldızlı Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Hayat sigortası, birçok kişinin genel finansal planlarının önemli bir parçasıdır. Bunun nedeni, faydalanıcının (veya yararlanıcıların) aldığı gelirlerin çok çeşitli ihtiyaçlar için kullanılabilmesidir. Bunlar arasında, son harcamaların ödenmesi, büyük borçların ödenmesi ve / veya devam etmekte olan yaşam giderlerinin ödenmesi sayılabilir; böylece sevdiklerinin maddi sıkıntıya, özellikle de onlar için zor bir zamanda karşılaşmaları gerekmez.
Devamını Oku
Hartford Hayat Sigortası İncelemesi
Maliye

Hartford Hayat Sigortası İncelemesi

Hayat sigortası, herhangi bir finansal planın çoğunun ayrılmaz bir parçası olabilir. Hayat sigortası kapsamından alınan ödemeler, borçların ödenmesi, günlük masrafların ödenmesi, bir çocuğun veya torunun gelecekte üniversiteye gitmesi, emlak vergisi ödemesi, ve / veya ödenmesi gibi çeşitli şekillerde kullanılabilir. veya cenaze ve diğer son harcamaların halledilmesini sağlamak.
Devamını Oku
Son Dakika Vergi Dosyalama İpuçları
Maliye

Son Dakika Vergi Dosyalama İpuçları

Vergi son tarihi yaklaşıyor: Hazır mısınız? Potansiyel geç ücretler ödemekten kaçınmak için, iadenizi 15 Nisan tarihine kadar göndermeniz veya postayla işaretlemeniz gerekir. Gelir vergisi ördeklerinizin tümünü üst üste getirdiğinizden emin olmak için bazı son dakika vergi dosyalama ipuçlarını burada bulabilirsiniz. Dosya Oops acele etmeyin! Vergilerinizi unuttun ve 15 Nisan son başvuru tarihi köşede.
Devamını Oku
Kıyafet için Online Online Giyim 24 En İyi Yerler
Maliye

Kıyafet için Online Online Giyim 24 En İyi Yerler

Evinizde ekstra para bulmak için dolabınızdaki ilk yer olduğunu biliyor muydunuz? Para kazanmak için çevrimiçi giysi satabilirsiniz. Süreçte, evini kırıyorsun. Saygısız kıyafetler de büyük bir iştir. Moda trendlerinden hoşlanıyorsanız, artık yeni bir hobiniz var. Satmak için giysi bulmak için, olabilir: Dolabınızı temizleyin Yerel tasarruf mağazalarınızı ziyaret edin Yard Satışlar Kendi Giysilerinizi Yapın Giysileri nerede bulacağınız önemli değil, satmak için çevrimiçi bir yer bulabilirsiniz.
Devamını Oku