Maliye

EquiTrust Hayat Sigortası İncelemesi

Hayat sigortası, sevdikleriniz için yapabileceğiniz en önemli yatırımlardan biridir. Size trajik bir şey gelecekti ve hayat sigortanız olmadıysa, aileniz bir borç ve diğer harcamalardan sorumlu olacaktı.

Sizin için en iyi planı bulmanız önemlidir. Bu, farklı plan türlerini karşılaştırmanız gerekeceği anlamına gelir ve sizin için en iyi sigorta şirketini bulmanız gerekecektir. Her sigorta şirketi farklıdır, hepsinin farklı ürünleri vardır ve tıbbi destek ve derecelendirme sistemine göre farklı oranlar sunar.

Bir hayat sigortası poliçesi almayı düşündüğünüzde, Özel ihtiyaçlarınız için doğru tip ve koruma miktarı. Politikayı satın almayı düşündüğünüz hayat sigortası şirketini de ideal olarak araştırmalısınız. Şirket, finansal olarak güvenilir ve istikrarlı olmalı ve politika sahibinin iddialarını ödemek için iyi bir isme sahip olmalıdır. Bu parametreleri karşılayan bir sigortacı EquiTrust Life Insurance Company'dir.

EquiTrust Hayat Sigortası Şirketi'nin Tarihi

EquiTrust Hayat Sigortası Şirketi, genel sigorta piyasasında daha küçük hayat sigortası ve yıllık sigorta sağlayıcılarından biridir. EquiTrust tipik olarak bir hane adı olarak düşünülmese de, şirketin, tüketicilerin zenginliğini korumaya ve zenginleştirmelerine yardımcı olabilecek mükemmel kaliteli finansal araçlar sunmasıyla tanınıyor. Bunlar, öncelikli olarak tek sigorta primi hayat sigortası poliçeleri ve endeksli emeklilik maaşlarından oluşmaktadır.

Ürünleri sayesinde şirket, müşterilerinin özel ihtiyaçlarını karşılamalarına büyük ölçüde yardımcı olabilecek yeni finansal fikirler sunmaya odaklanmaktadır. Aynı zamanda yıldız müşteri hizmetleriyle gurur duyuyor. EquiTrust geniş bir niş ürün yelpazesine sahiptir, bu nedenle şirketin poliçe sahipleri, kişisel ve aile mali ihtiyaçları zamanla değiştikçe, ürünlerini veya ürün karmasını değiştirebilecek, ekleyebilecek ve değiştirebileceklerinden daha emin olabilirler.

Birçok yönden EquiTrust, endeksli ürünler konusunda uzmanlaşmaya başladıkları için endeksli hayat sigortası ve endeksli yıllık sigortalar gibi bir niş sigorta şirketi olarak kabul edilebilir. Bu nedenle, bu tip bir finansal ürün için piyasada olan tüketiciler, EquiTrust Sigorta Şirketi'nin ürün yelpazesinde tercih edilecek çok şey bulacaktır. Bu, özellikle vergi ertelenmiş temelde fon üretme fırsatını arayanlar için aynı zamanda temel güvenliğini koruyanlar için de geçerlidir.

EquiTrust Hayat Sigortası Şirketi İnceleme

EquiTrust Life Insurance Company tarafından sunulan sigorta ürünlerinin birçoğu temel hisse senedi ve endeksle ilgili finansal araçları içerir - bu da poliçe sahiplerine daha yüksek bir getiri fırsatını artırmalarına yardımcı olabilir.

Şirket, birçok EquiTrust Life Insurance Company ürünü için portföy yönetimi sağlayan global bir yatırım ve danışmanlık şirketi olan Guggenheim Partners ile birlikte çalışmaktadır.

Equitrust'un, yatırım sermayesi olarak kabul edilen 14 milyar $ 'dan fazla yatırımı vardır. Ancak, bu varlıkların belirli bir yüzdesi yatırım sınıfı (A veya daha yüksek yatırım sınıfında) olarak kabul edilmez, bu da sigorta şirketinin derecelendirme kuruluşlarının şirketin genel mali gücü konusunda biraz daha fazla güçlük çekmesini sağlayabilir. aşağı doğru hareket eden bir pazar. Equitrust Life Sigorta Şirketi, West Des Moines, Iowa merkezli bir şirkettir.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İşletme Bürosu Notu

EquiTrust Life Insurance Company'nin finansal olarak istikrarlı olduğu düşünülmektedir ve bu nedenle şirket sigorta derecelendirme kuruluşlarından aşağıdaki notları almıştır:

  • A.B. En İyi Şirket
  • Standart ve Poor'un BBB +

Şirket ayrıca 43 bir Comdex derecesi kazandı.

Ayrıca, EquiTrust Hayat Sigortası Şirketi şu anda Better Business Bureau'nun (BBB) ​​akredite edilmiş bir kuruluşu olmasa da, BBB, A + -F serisine dayanan bir A + sınıfı vermiştir.

Son üç yılda, EquiTrust Life Insurance Company (son 12 ay içinde bir şikayetin kapatıldığı) dört müşteri şikayetine karar vermiştir. Toplam dört müşteri şikayetinden üçü, şirketin ürün ve hizmetiyle ilgili komplikasyonları, diğeri ise reklam ve satış konularındaydı.

EquiTrust Hayat Sigortası Şirketi tarafından sunulan Hayat Sigortası Kapsamı

EquiTrust hayat sigortası kapsamı için birçok seçenek sunuyor. Bu nedenle, politika sahipleri ihtiyaçlarını en iyi karşılayan seçeneği seçebilir ve aynı zamanda ihtiyaçları da değiştikçe kapsamlarını değiştirebilir veya değiştirebilirler.

EquiTrust aracılığıyla sunulan tüm hayat sigortası planları kalıcıdır, yani ölüm ödeneği koruması ve nakit değer / tasarruf bileşeni vardır. Politikanın nakit değerinin içindeki fonlar büyüyebilir ve vergi ertelenmiş olarak zaman içinde birleşebilir. Paranın poliçe sahibi tarafından çekilinceye kadar bu fonların artmasından dolayı vergi yoktur.

Bireyin belirli tıbbi koşulları olsa bile, EquiTrust aracılığıyla bir hayat sigortası poliçesi almaya hak kazanabilir. Bunun nedeni, kapsama almak için gerekli herhangi bir tıbbi test ya da sınav olmamasıdır.

EquiTrust tarafından sunulan hayat sigortası poliçeleri aşağıdakileri içerir:

Zenginlik Max Bonus Hayat

Zenginlik Max Bonus Hayat planı ile, poliçe sahibi nakit değeri borsa ve çoklu varlık endeksli kazanç elde edebilecektir. Bu politika, tek bir premium endeks hayat sigortası planıdır, bu nedenle sadece bir tek götürü miktar primi gereklidir ve sonra politika ödenmiş olarak kabul edilecektir. Ayrıca, tüm primlere eklenen yüzde 12'lik bir bonus var.

Servet Ufuk Hayat

Wealth Horizon Life planı, hem borsa hem de çok varlıklı endekse bağlı kazançlar sunan tek bir premium hayat sigortası poliçesidir. Bu planın yüksek rekabet oranları vardır, bu sayede nakit değeri zamanla biraz büyüyebilir. Poliçe hamili, herhangi bir anda herhangi bir şey yapmak için nakit değerine karşı borç alabilir: borç ödemesi, tatil, hatta emeklilik gelirini de.

Zenginlik emin hayat

Varlık Sigortası hayat sigortası poliçesi de planı satın almak için tek bir prime ihtiyaç duyar. Burada, poliçe sahibi, EquiTrust tarafından belirlenen beyan edilen beyan oranını alacaktır.

Servet Ödemeli Hayat

EquiTrust'tan olan Wealth Pay Hayat Sigortası seçeneği sabit prim sigortası poliçesi olup, primlerin her yıl veya aylık olarak poliçe sahibi tarafından karşılanacağı anlamına gelmektedir. Primler, alternatif olarak, tek bir prim rantı ile para üzerinden ödenebilir. Bu planda nakit değerinin iadesi borsa performansına ve çok varlıklı bir alt pazar endeksinin performansına da bağlıdır.

EquiTrust Gömü Sigortası

Gelecek için planlamanın zamanı geldiğinde, mevcut ve gelecekteki mali yükümlülüklerinizin tümünü ve hepsini dikkate almak önemlidir. Bunlar, katlandığınız her türlü ipotek ve diğer kişisel borçların yanı sıra, günlük yaşam masrafları için gelirinize güvenerek, hayatınızda yaşayanların devam eden yaşam giderlerini de içerebilir. Bazen göz ardı edilen bir madde, cenaze ve diğer nihai masraflar. Ancak bunu yapmak, sevdiklerinizi ve hayatta kalanları, mali açıdan ödenmemiş bir duruma sokabilir. Çünkü, ödenen masrafları karşılamak için tasarruflara veya diğer varlıklara dalmak zorunda kalabilirler.

Bugün, Amerika Birleşik Devletleri'nde bir cenaze ortalama maliyeti 8,500 $ ve 10,000 $ arasında çalışır. Bu özellikle bir anıt armağan, çiçek ve ilgili ulaşım, yanı sıra bir mezar arsa ve bir mezar taşı gibi diğer öğeleri göz önüne alındığında doğrudur .

Birçok aile sadece bu kadar paraya sahip değildir. Bu nedenle, bu parayı biriktirmek zorunda kalmayabilirler - ya da daha da kötüsü, bu masrafları bir kredi kartına koyarlar. aylar, hatta yıllar, gelmek). Her halükarda, hayat sigortasına sahip olmak, sevdikleriniz arasında, kendileri için zor bir zamanda, yaşamlarını sürdürebilmeleri ya da yaşamlarını büyük ölçüde değiştirmeleri arasındaki fark anlamına gelebilir.

Sunulan Diğer Ürünler ve Hizmetler

EquiTrust Hayat Sigortası Şirketi de emeklilik maaşları sunuyor. Bu ürünler, vergi ertelenmiş bazında para tasarrufu yapmanıza ve gelecekte garanti edilen ömür boyu gelir akışı elde etmenize izin verebilir. Bu gelir, ne kadar sürecek olursa olsun, hayatınızın geri kalanı için gelmeye devam edebilir.

EquiTrust dört çeşit maaş sunuyor. Bunlar aşağıdakileri içerir:

  • indeks - Bir endeks rantı ile, fonların iadesi A & P 500 gibi bir altta yatan pazar endeksinin performansına dayanır. Endeks iyi bir performans gösterdiğinde, mükemmel bir getiri elde edilebilir. Bununla birlikte, temel endeks belirli bir süre için zayıf bir performans sergiliyorsa, hesap yalnızca% 0 ile kredilendirilir. Bu, piyasada meydana gelenlerden bağımsız olarak, anaparanın sürekli korunmasına izin verebilir. EquiTrust, endeks maaşları ile ilgili farklı seçenekler sunar. Bunlar arasında Market Twelve Bonus Endeksi, Market Power Bonus Endeksi, Market Booster Endeksi, Market Ten Bonus Endeksi, Market Value Endeksi, Builder Bonus Endeksi ve DynaMARC Endeksi yer almaktadır.
  • Çok Yıllık - Çok yıllı rant - Kesinlik Seçme - 3, 5, 6, 8 veya 10 yıllık bir süre boyunca rekabetçi bir faiz oranını kilitlemenizi sağlar.
  • Geleneksel Sabit Fiyat - EquiTrust'ın Seçimi Dört seçeneği ile, yıllık sıfırlama faizi ile çeşitli farklı süreler arasından seçim yapabilirsiniz.
  • acil - Bir anapara ile gelir geliri ya şimdi ya da daha sonra başlayabilir - ve bu, belirli bir yıl boyunca ya da hayatınızın geri kalanı için olabilir. EquiTrust'in acil yıllık ürünü, Güven Gelir planıdır.

EquiTrust Life Insurance Company tarafından sunulan ürünlerin birçoğu sadece küçük bir kesime uygun olsa da, bu nişe uygun olanlar için ürün teklifleri oldukça cazip olabilir.

EquiTrust Life'dan Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Prim Oranını Nasıl Alabilirsiniz

EquiTrust Life Insurance Company'den ya da herhangi bir hayat sigortası şirketinden hayat sigortası kapsamındaki en yüksek prim oranlarını arıyorsanız, o zaman size önerilerinizi sunabilecek bağımsız bir hayat sigortası ajansı ile çalışmanız tavsiye edilir. çoklu sigorta şirketleri. Bu sayede birçok farklı seçeneğin politikalarını, kapsamını ve prim fiyatlarını satın alabilir ve karşılaştırabilirsiniz. Seçeneklerinizi inceledikten sonra, ihtiyaçlarınız için ve bütçeniz için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bu hayat sigortası poliçesi karşılaştırmasında ilerlemeye hazır olduğunuzda size yardımcı olabiliriz. Biz bağımsız bir hayat sigortası brokeriyiz ve bugün sektörün önde gelen sigorta şirketlerinin birçoğu ile çalışıyoruz. Akıllıca satın almanız için ihtiyacınız olan tüm ayrıntıları - hızlı ve stressiz - toplayarak sizi destekleyebiliriz.

Size çok farklı sağlayabiliriz hayat sigortası poliçesi teklifleriHepsi bilgisayarınızdan. Satın almaya hazırsanız, yapmanız gereken tek şey sadece burada ve kısa teklif formumuzu doldurmanızdır.

Web sitemizi gözden geçirdikten sonra, hayat sigortasıyla ilgili başka sorularınız veya endişeleriniz varsa ve sizin için en uygun plan veya şirket hakkında sorularınız varsa, lütfen doğrudan telefon aracılığıyla bize ulaşmaktan çekinmeyin.888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz ulaşabiliriz.

Hayat sigortası kapsamı için alışveriş sürecinin bir miktar ezici olabileceğini biliyoruz. Düşünmeniz gereken birçok farklı değişken var - ve kapsam, faydalar ve prim fiyatı ile ilgili doğru yönde ilerlediğinizden emin olmak istersiniz.

Ama iyi haber şu ki, tüm bunlar sizin tarafınızda deneyimli bir hayat sigortası müttefiki ile birlikte çalışırken başarılabilir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

" width="370" height="280" alt="Akıllı Telefonunuz için 4 En İyi Kişisel Finans Uygulamaları"/>
Maliye

Akıllı Telefonunuz için 4 En İyi Kişisel Finans Uygulamaları

Çek defteri bakiyesi. Bir bütçe oluşturun. Mali durumunuzu daha iyi kontrol etmek için hesaplar oluşturun. Emeklilik tasarruf hesabı açın. Bunlar, mali olanları kontrol etmek söz konusu olduğunda almak isteyecek tüm adımlar. Hepimizin paramızı kontrol altında tutma arzumuz var ve hepimiz harcamalarımız ve tasarruflarımız söz konusu olduğunda yapabileceğimiz kadar sorumlu olmak istiyoruz.
Devamını Oku
Perakende Arbitraj ile Para Kazanmak 19 Basit Yolları
Maliye

Perakende Arbitraj ile Para Kazanmak 19 Basit Yolları

Ticaret stokları söz konusu olduğunda hepimiz duyduk; alçak al ve yüksek sat. Bir mağazadan aldığınız ürünlerde para kazanmak için bu taktiği kullanabilirsiniz. Bu perakende arbitrajı ve sizi küçük bir servet haline getirebilir. Pazarlık bularak, daha yüksek bir fiyata satabilirsiniz. Karı, çevrimiçi ve kişisel olarak satın alınan öğelerden cebinize getirebilirsiniz.
Devamını Oku