Maliye

Amerika Hayat Sigorta İnceleme Kraliyet Komşular

Hayat sigortanız genel finansal planlamanızda önemli bir rol oynayabilir. Bunun bir sebebi, yaşınız veya iş durumunuzdan bağımsız olarak, eğer beklenmedikse, sevdiğiniz kişiyi maddi sıkıntı içinde bırakabilirsiniz.

Bir hayat sigortası poliçesinden alınan ödemeler, akrabalar ve hayatta kalanlar tarafından herhangi bir sayıda ihtiyaç için kullanılabilir. Bunlar bir ipotek, bir çocuk veya torun için gelecekteki kolej harcamalarının finansmanı, hatta günlük yaşam giderlerini ödemek gibi borçların ödenmesini içerebilir. Bu özellikle bir eşin ve çocukların kendi gelirleri için desteklerine bağlı.

Doğru hayat sigortası koruması için alışveriş yaparken, doğru form ve politika miktarını almanız önemlidir. Bunun nedeni, aşırı ya da az sigortalı olmak istemiyor olmanızdır. Ayrıca, temel sigorta şirketinin, mali açıdan dayanıklı ve istikrarlı olmasını ve politika sahiplerine yönelik taleplerini yerine getirmek için iyi ve olumlu bir itibara sahip olmasını sağlamak isteyeceksiniz. Bir hayat sigortası şirketi Bu parametrelere uyan, Amerika'nın Kraliyet Komşular'dır.

Amerika'nın Kraliyet Komşuları'nın Tarihi Hayat Sigortası Şirketi

Royal Komşular 120 yıldan fazla bir süredir koruma ve gönül rahatlığı sağlama işinde olmuştur. Aslında, bu şirket hayat sigortası endüstrisinin tarihinde bazı devrimci olayları temsil eder.

Örneğin, 1800'lü yılların sonlarında, kadınların ya da çocukların hayat sigortası kapsamı için sigortalı oldukları düşünülmemiştir. Ama Amerika'nın Kraliyet Komşular bunu değiştirdi. Kraliyet Komşular, dokuz kadın tarafından kuruldu - kadınların Birleşik Devletler'in çoğunda oy kullanabileceği, hatta mülk sahibi olabileceği zamanlardan önce. Bu şirket bugün Amerika Birleşik Devletleri'nde hala kadınların en büyük hayat sigortası taşıyıcılarından biridir.

Kraliyet Komşular, hayatları sigortalamak, kadınları desteklemek ve topluluklara hizmet etmek için eşsiz bir misyona sahiptir. Şirket bir kardeşlik yardım toplumu olarak organize edilmiştir, bu yüzden finansal koruma sağlamanın yanı sıra, topluluk hizmetini ve komşulara yardım eden komşusu da desteklemektedir. Şirketin merkezi Rock Island, Illinois. Amerika Kraliyet Komşuları da Mesa, Arizona'da bir şubesi var.

Amerika Hayat Sigorta İnceleme Kraliyet Komşular

Yıllar geçtikçe, Kraliyet Komşular büyüdü ve büyüdü ve bugün, yönetim altındaki varlıklarda 979 milyon $ 'dan fazla ve sağlam bir maddi temele sahip olduğu ve yaklaşık 190 milyon $' lık bir fazlaya sahip olduğu düşünülüyor.

Şirket, müşterilerinin servetlerini büyütmelerine ve korumalarına ve sevdikleri kişileri korumalarına yardımcı olmak için geniş bir hayat sigortası ve yıllık ürünler sunmaktadır. Ayrıca, Kraliyet Komşular, toplumsal projeler ve gönüllülüğe çok karışıyor. Şirket ayrıca, kadınları ve kızları topluluğuna yardımcı olan bir iş, organizasyon veya grubu başlatma veya genişletme planına sahip olan kişilere finansal yardım sağlayan Komşular Milleti Programını da sunmaktadır. 2016 yılında, Komşu Milletler Programı aracılığıyla yaklaşık 100.000 $ 'lık hibe parası dağıtıldı ve programın 2007 yılında başlamasından bu yana hibe alıcılarına 1.8 milyon dolardan fazla para verildi.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İşletme Bürosu Notu

Büyük ölçüde mali gücü ve iddiaların zamanında ödenmesi nedeniyle, Amerika Kraliyet Komşuları, A.M.'den A- (Mükemmel) dahil olmak üzere sigorta derecelendirme kuruluşlarından yüksek puanlar almıştır. En iyi. Bu mümkün 15 üzerinden dördüncü en yüksek derecelendirme.

Ayrıca, Amerika Kraliyet Komşuları 1 Ağustos 1986'dan bu yana Better Business Bureau'nun (BBB) ​​akredite edilmiş bir üyesidir. Şirket, A + ila F genel notlandırma ölçeği olan BBB tarafından A + notu verilmiştir.

Geçtiğimiz üç yıl boyunca, Kraliyet Komşular toplam dört müşteri şikayetini (önceki 12 ay boyunca meydana gelen) temizledi. Bu dört tahsilattan ikisi, şirketin reklam ve satış meseleleriyle ilgiliydi; diğer ikisi ise şirketin ürünleri ve / veya hizmetleri hakkındaydı.

Amerika'nın Kraliyet Komşuları Tarafından Sunulan Hayat Sigortası Seçenekleri

Amerika Kraliyet Komşuları, seçim yapmak için kapsamlı bir hayat sigortası poliçesi seçenekleri listesi sunmaktadır. Bunlar hem dönem hem de kalıcı hayat sigortası seçeneklerini içerir. Hayat sigortası ile, herhangi bir nakit değeri birikimine olmaksızın ölüm parası sadece koruma vardır. Bu nedenle, bu tür politikalar genellikle oldukça uygun maliyetlidir ve büyük bir bütçeleri olmasa bile hayat sigortasına ihtiyaç duyanlara, ilgilendikleri kişileri korumak için izin verebilirler.

Vadeli hayat sigortası belirli bir yıl boyunca satın alınır, bu süre zarfında teminat tutarı ve ödenecek prim tutarı aynı kalır. Bu tür bir teminat, bir ipotek bakiyesinin ödenmesi gibi “geçici” ihtiyaçları karşılamak isteyen kişiler için iyi bir seçenek olabilir.

Royal Neighbours Sigorta Şirketi, hızlı bir karar almak ve hızlı bir şekilde kapsama almak isteyenler için mevcut olan JETerm ürününün yanı sıra, tam olarak yazılı vade hayat sigortası poliçeleri de sunmaktadır. Bu politika, 18 ila 60 yaşları arasındaki başvuranlar için geçerlidir ve kapsama miktarı 500.000 $ 'a kadar (ya da başvuru anında kişinin yaşına bağlı olarak 250,000 dolar).

Politika sahipleri, Royal Komşularından hayat sigortası kapsamına bazı farklı sürücüler ekleyebilirler. Bunlar kapsama alanlarının ihtiyaçlarını daha iyi bir şekilde özelleştirmek için yardımcı olabilir. Bunlar şunları içerebilir:

 • Engelli Garsonu
 • Yanlışlıkla Ölüm
 • Hızlandırılmış Fayda
 • Garantili sigorta edilebilirlik
 • Çocuk binici

Hayat sigortası sektöründe benzersiz bir kanser feragatçısı da var. Promise Plus kanser feragati sürücüsü, devlet ll veya daha yükseklerinde servikal, yumurtalık veya meme kanseri teşhisi için yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.Bu sürücüyle, sigortalıya koşullu koşullardan herhangi birinin teşhisi konulursa, poliçe üzerindeki primleri iki yıldan beri feragat edilebilir.

Amerika Kraliyet Komşuları da kalıcı hayat sigortası kapsamının birçok farklı formları sunuyor. Kalıcı bir hayat sigortası poliçesi ile hem ölüm yardımı koruması hem de bir nakit değeri oluşur.

Politikanın nakit değeri bileşenindeki nakit, vergi ertelenmiş temelinde büyümeye izin verilir, yani poliçe sahibi parayı çekinceye kadar ya da bu tutarı geri çekene kadar hiçbir vergi olmaması anlamına gelir. Royal Komşular tarafından sunulan kalıcı hayat sigortası ürünleri türleri şunlardır:

 • Tüm hayat
 • Gençlik Bütün Hayat
 • Tek Premium Tüm Yaşam
 • Basitleştirilmiş Tüm Hayat
 • Evrensel yaşam

Tüm hayat sigortası, sigortalı yaşlarda ya da olumsuz bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kalsalar bile, zamanla artmayacak bir prime ilaveten bir dizi ölüm yardım koruması sağlar.

Bir hayat sigortası poliçesi ile nakit değeri, sigorta şirketi tarafından belirlenen belirli bir oranda büyüyecektir. Adından da anlaşılacağı gibi, bu tür bir kapsam, bir kişinin hayatının tamamı için (prim ödenmişse) kapsanmasını amaçlamaktadır.

Royal Komşularında, bir Gençlik Bütün Hayat sigortası planı da mevcut. Hiç kimse bunu düşünmek istemezken, ne yazık ki, beklenmedik olaylar gerçekleşebilir ve gerçekleşebilir - ve eğer öyleyse, hem duygusal hem de maddi olarak yıkıcı olabilirler. Bir gençlik bütün yaşam sigortası poliçesi, aile üyelerine hayatlarında zor bir zamanda endişe etmeleri için daha az şey sağlayan finansal güvence sağlayabilir.

Gençlik Bütün Hayat sigortası planı, çocuk büyüdükçe de devam edebilir - ve kalıcı bir hayat sigortası kapsamı olduğu için, hayatlarının geri kalanı için tutabileceği kilitli bir faydaya sahip olacaktır.

Şirket ayrıca tek bir premium tüm hayat sigortası seçeneği sunuyor. Burada, yalnızca bir götürü miktar primi gereklidir ve bu durumda politikanın ödenmesi düşünülür. Tek bir prim politikasının nakit değerinde olan fonların hala vergi avantajlı bir şekilde büyümesine izin verilir, bu nedenle politika sahibi, gerekmesi halinde, politikadan borçlanabileceği veya fondan para çekebileceği anlamına gelir.

Basitleştirilmiş Tüm Hayat sigortası ile 50 ila 85 yaşları arasındakiler 5.000 ila 25.000 dolar arasında başvuruda bulunabilir. Bu plan, kapsama almaya hak kazanmak için tıbbi muayene yapılmasını gerektirmez.

Hayat sigortası kapsamına ek olarak, Amerika Kraliyet Komşuları da evrensel hayat sigortası var. Bu planlar ölüm ödeneği koruması ve nakit değeri bileşeni sağlar, ancak poliçe sahibi (belirli kılavuzlar dahilinde) primin sıklığını ve miktarını değiştirebileceğinden, bunların daha esnek olduğu düşünülmektedir. Değişen ihtiyaçlara ayak uydurmak için kapsama miktarını da ayarlayabilirler.

Amerikan Kraliyet Komşuları tarafından sunulan kalıcı hayat sigortası poliçeleri, planları daha iyi hale getirmeye yardımcı olabilecek bireysel sürücüler için de uygun olabilir. (Royal Komşular'ın tüm yaşamı ve evrensel hayat sigortası ürünleri satın almaları, ayrıca Promise Plus kanser feragat sürücüsünü diğer mevcut sürücülere ek olarak politikalarına ekleyebilir)…

Diğer Ürünler ve Hizmetler Mevcut

Hayat sigortası kapsamına ek olarak. Amerika'nın Kraliyet Komşular emeklilik maaşları sunuyor. Bu ürünler, vergi avantajı biçiminde büyümek ve para birleştirme ve gelecekteki ömür boyu sürecek bir gelire sahip olmanızı sağlamak için bir yol sağlar - ne kadar uzun olursa olsun.

Amerika Kraliyet Komşuları, aşağıdakiler dahil olmak üzere birkaç farklı sabit yıllık seçenek sunar:

 • Esnek Premium Ertelenmiş Yıllık - Esnek bir prim ertelenmiş rant, zaman içinde hesaba düzenli katkılarda bulunmanıza izin verir. Bu fonlar vergiden mahsup edilebilir, yani kazançtan çekilme tarihine kadar herhangi bir vergi ödenmez. Emekli olmaya hazır olduğunuzda (ya da rantın gelir akışına hazır olduğunuzda), bu para çekme işlemlerinin nasıl yapılacağı ile ilgili bir çok seçenek vardır - ömür boyu gelir seçeneği de dahil olmak üzere.
 • Tek Prim Ertelenmiş Yıllık - Tek bir prim ertelenmiş rantıyla, büyüyebilecek ve vergi ertelenmiş bir şekilde bileşik oluşturabilecek bir tutara sadece bir miktar para yatırabilirsiniz. Daha sonra fonları gelecekte bir zamanda gelir akışı olarak çekebilirsiniz.
 • Tek Prim Acil Reasürans - Tek bir prim derhal anapara ile, kişisel tasarruflardan ya da IRA ya da 401 (k) plan gibi bir emeklilik hesabından sadece bir toplu ödeme tutabilir ve hemen bir gelir (ya da kısa bir süre içinde) almaya başlayabilirsiniz. rant alımından sonraki süre.

Amerika'nın Kraliyet Komşularından Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Fiyatları Nasıl Alabilirsiniz

Amerika'nın Kraliyet Komşularından ya da herhangi bir hayat sigortası şirketinden yaşam sigortası sigortası istemiyorsanız, mümkün olan en yüksek prim oranını elde edinBağımsız bir hayat sigortası acentesi ile çalışmanız tavsiye edilir. Böylece politikaları, şirketleri ve fiyatları satın alabilir ve karşılaştırabilirsiniz.

Size sunulan kapsamı ve fiyatları aramaya başlamak için hazır olduğunuzda, size yardımcı olabiliriz. Biz bağımsız bir sigorta komisyoncusuyuz ve bugün pazar yerindeki pek çok hayat sigortası taşıyıcısı ile ortak çalışıyoruz. İhtiyacınız olan tüm detayları size sunabiliriz, böylece ileriye doğru hareket etmek için teklif formumuzu doldurmanız yeterlidir.

Ayrıca, uzmanlarımıza sahip olabileceğiniz başka soruları veya endişeleri yanıtlamak için kullanılabilir. 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak doğrudan ücretsiz olarak ulaşılabilir. Hayat sigortası kapsamının elde edilmesinin biraz zor olabileceğini biliyoruz.Ancak bu süreç sizin tarafınızda bir uzmanla çalışırken çok daha kolay olabilir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Ayrıca eğlenceli olan 30 ucuz hobiler
Maliye

Ayrıca eğlenceli olan 30 ucuz hobiler

Boş zamanlarında eğlenmek yüzlerce dolara mal olmaz. Bir milyoner ya da nakit sıkıntısı çeken bir üniversite öğrencisi olmanızın önemi yok, ucuz hobiler, zamanınızın eğlenceli, tutumlu ve etkili bir kullanımı. Ucuz hobiler, çok para harcamadan eğlenmenin yollarını bulmakta ve sonuç olarak para konusunda endişelenmek için fazla zaman harcamayan pek çok tutumlu insanın ortak bir özelliğidir.
Devamını Oku
Mutlu Bir Emeklilik için 15 İpuçları
Maliye

Mutlu Bir Emeklilik için 15 İpuçları

2008 mali krizinden sonra Steve ve Mary emekliliklerini ertelemek için zor bir seçim yaptılar. Tasarrufları yeterli olmasına rağmen, sadece doğru hissetmedim. “Mutlu emeklilikleri” vizyonu vardı - torunlarıyla vakit geçirmek, küçük bir göl evi satın almak, Yunanistan'a seyahat etmek - ve bunların hiçbiri var olan tüm doom ve kasvetli olanla hiç benzemiyordu.
Devamını Oku
GFC'ye sor 017 - Gelirimin Yüzdesi Emekliliğe Ne Kadar Gidiyor?
Maliye

GFC'ye sor 017 - Gelirimin Yüzdesi Emekliliğe Ne Kadar Gidiyor?

Bir başka hoşgeldin GFC'ye hoş geldiniz! Eğer cevaplamak istediğiniz bir sorunuz varsa, buradan isteyebilirsiniz. Eğer sorularınız GFC TV'de veya GFC Podcast'de yer alıyorsa, en çok satan kitabımın, Maliye Soldierin ve 50 $ Amazon'un bir kopyasının şanslı alıcısısınız. hediye kartı. Ne için bekliyorsun? Sorunuzu şimdi sorun!
Devamını Oku