Maliye

Donanma Karşılıklı Hayat Sigortası İncelemesi

Hayat sigortası çoğu finansal planın önemli bir parçasıdır. Bu, kişinin mesleğinden bağımsız olarak durumdur. Hayat sigortası temin edilirken, ihtiyaç duydukları tüm faydaları elde etmek için daha fazla zaman ayırabilecek bazı meslekler vardır - örneğin ordu mensubu olanlar gibi -. Örneğin, çok sayıda hayat sigortası poliçesi, savaşta bir sigortalı öldürülürse yararlanıcılara bir fayda sağlamayacaktır.

Aynı şekilde, çoğu hayat sigortası sağlayıcısı, “tehlikeli görev” mesleğinde bulunanları kapsayacak ek bir miktar prim tahsil edecektir. Ve, böyle bir meslekte bir birey kapsama alabilse bile, bir tazminat davasında teminatın toplanmasını zorlaştırabilecek uzun bir kısıtlama listesi olabilir. Bununla birlikte, bu, Navy Mutual aracılığıyla hayat sigortasını ve diğer çeşitli avantajları alan kişiler için geçerli değildir.

Donanma Karşılıklı Hayat Sigortası Tarihi

Navy Mutual, 1879'dan bu yana askeri üyelere sigorta ve sigorta primi yararları sunma işinde bulunmaktadır - çoğu zaman, poliçe sahiplerinin teminat kapsamı ile ilgili olarak ücret, iyi baskı veya hayal kırıklığı olmaksızın.

Donanma Karşılıklı Yardım Derneği olan (ancak kısaca Deniz Kuvvetleri Karşılıklı olarak anılan) bu sigortacı, Donanma ve diğer askeri gazilere fayda sağlayan bir kâr amacı gütmeyen kuruluştur. Kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Navy Mutual, üye hizmetlerini iyileştirmek ve genel maliyetlerini düşürmek için ödemelerde bulunarak karşılıklı bir sigorta şirketi olarak hareket etmiştir.

Yüzyıldan fazla bir süredir bu sigortacı, hak ettikleri finansal güvenliği de yaşayabilmeleri için çok sayıda hayat sigortası ve emeklilik zammı seçenekleri sunarak askeri aileleri destekleme görevini yerine getirmiştir.

Hayat sigortası ve yıllık ücretler sunmanın yanı sıra, Navy Mutual, askeri üyelerin yasal olarak hak sahibi olduğu devlet yardımları alma konusunda yardım, ve gazileri ve ailelerini sigorta ve finansal güvenlik konularında eğitme gibi diğer yardımcı hizmetler de sunmaktadır.

Ayrıca, faydalanıcı hizmet ve destek, Gazi İşleri Bakanlığı'nın temsilciliği gibi, Navy Mutual tarafından sunulan şeyin önemli bir yönüdür. Charly Veteran Service Organisation olarak, Navy Mutual üyelerine kendi yararları ile ihtiyaç duydukları yardımı sağlayabilir. Eklenen bir hizmet, üyeleri için değerli belgelerin ücretsiz güvenli kasa depolamasıdır.

 

Donanma Karşılıklı Hayat Sigortası İncelemesi

Navy Mutual sunduğu finansal ve sigorta ile ilgili faydalara ek olarak, sivil hizmetlerde olduğu kadar toplumsal hizmetlerde de lider olmanın bilincindedir. Şirket, hizmet verdiği topluluklar içinde çok aktiftir - özellikle de (eski ve eski) üyelere ait olanlar.

Navy Mutual'ın hizmet verdiği alanlardan bazıları şunlardır:

 • Terminal Hastalık Seçenekleri Danışmanlığı - Navy Mutual, askeri birliğe, aktif statü üyesine bir ölümcül hastalık teşhisi konulduğunda, üyelik statüsüne bakılmaksızın, hiçbir ücret veya yükümlülük olmaksızın, danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Şirket ayrıca emeklilik sırasında ölenlere karşı aktif görev sırasında ölen askeri üyelerin hayatta kalanlarına çeşitli finansman seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca, şirket hayatta kalanlar ve askeri üyelere mevcut olan çeşitli fayda seçim seçeneklerinin bir açıklamasını sunmaktadır.
 • İhtiyaçtaki Askeri Aileler için Yardım - Navy Mutual ayrıca, her yıl olduğu gibi Deniz Kuvvetleri Deniz Piyadeleri Yardım Derneği'nin yanı sıra Oyuncak Tots programına katkıda bulunarak askeri üyelere ve ailelerine ihtiyaç duyulmasına yardımcı oluyor.

Avantajlar ile ilgili olarak, Navy Mutual aracılığıyla sunulan planlar, aşağıdakiler gibi bazı benzersiz bileşenler sunar:

 • Savaş hükümleri yok. Bir üyenin hizmet verdiği yer ne olursa olsun, bir savaş hükmünden ötürü reddedilen yardımlardan endişe duymak zorunda değildir.
 • Askeri hizmet kısıtlamaları yok. Hayat sigortası sağlayıcılarının çoğu, askeri görevde bulunanlara, tehlikeli görev durumlarına, havacılığa ve terör eylemlerine fayda sağlamak için, askeri personeli de dahil ediyorlarsa, ek bir miktar prim alacaktır. Navy Mutual'da, sigortalıların da bunun için endişelenmelerine gerek yok.
 • Maksimum kapsama alanı mevcuttur. Navy Mutual, üyelerine, şu anda bireyin nerede olduğuna veya nereye gittiğine bakılmaksızın, maksimum 1 milyon dolarlık sigorta kapsamını satın almalarını sağlar.
 • Satış ücreti veya komisyon yok. Navy Mutual ticari bir hayat sigortası şirketi olmadığı için, hissedarların memnun kalmaması ve üyelerin düşük maliyetlerden faydalanabilmeleri mümkün değildir.
 • Taşınabilir kapsama alanı. Askeri üyelere hitap eden diğer sigorta şirketlerinin aksine, Navy Mutual aracılığıyla elde edilen sigorta kapsamı, bireyle kalabilir - ordudan geçiş yapsa bile.
 • Dağıtım hazırlayan üyeler için hızlı başvuru. Navy Mutual ayrıca konuşlandırmaya hazır olan üyeler için sigorta ve yıllık ödeme uygulamalarının hızlandırılmış bir şekilde yürütülmesini sağlar. Bu onların bir plan yapmasına yardımcı olabilir - genellikle sadece birkaç gün içinde.
 • Çevrimiçi başvuru süreci. Navy Mutual ayrıca uygun bir başvuru süreci sunar, bu nedenle üyelerin kendi bilgilerini almak için bir sigorta acentesi ile şahsen tanışmalarına ve politikalarını yerine getirmelerine gerek yoktur. Ayrıca savaş bölgelerinde ve diğer uzak bölgelerde bulunan üyelerin kapsama için hala başvurmalarına yardımcı olabilir.

Navy Mutual, finansal açıdan güvenli ve istikrarlıdır ve şirket, poliçe sahiplerinin taleplerinin zamanında ödenmesini sağlamakla bilinir. Şirket, yürürlükte olan 25 milyar dolarlık toplam sigortaya sahiptir ve toplam doğrudan primlerden 80 milyon dolardan fazla para almaktadır.2016 yılsonu itibarıyla şirket, iş kolunda 114.000'den fazla poliçe sahibi ve toplam nakit ve yatırım varlıkları 2,9 milyar $ 'dan fazla olmuştur.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İş Bürosu (BBB) ​​Notu

Yıllar boyunca, Navy Mutual yüksek düzeyde finansal istikrar sağlamıştır. Bunun arkasındaki en önemli nedenlerden biri de şirketin sürekli olarak artan yeni üye sayısı kadar düşük olması.

Şirket ayrıca, politika sahibinin alacaklarını derhal ödeyebilmesi için önemli miktarda mali rezervine sahiptir. Büyük ölçüde istikrarlı finansal temeli nedeniyle, Navy Mutual sigortacı derecelendirme kuruluşlarından yüksek puan aldı. Buna Fitch Ratings Agency'den A + notu dahildir.

Ayrıca, Donanma Karşılıklı bir Daha İyi İş Bürosu aracılığıyla akredite edilmiş hayat sigortası şirketi (BBB), BBB tarafından A + notu verilmiştir. Bu, A + ila F'nin genel bir derecelendirme ölçeğidir.

Geçtiğimiz üç yıl içinde, Navy Mutual, Better Business Bureau aracılığıyla tek bir müşteri şikayetini kapatmak zorunda kalmıştır. Bu eleştiri şirketin reklam ve satış konularına odaklandı. (Son 12 ay içinde BBB ile hiçbir şikayetin kapatılması gerekmedi).

Donanma Karşılıklı Hayat Yoluyla Sunulan Hayat Sigortası Kapsamı

Donanma Karşılıklı Hayat Sigortası, seçim için farklı hayat sigortası poliçesi seçeneklerinin kapsamlı bir listesini sunuyor. Bunlar hem dönem hem de kalıcı hayat sigortası seçeneklerini içerir. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • Flex Vadeli Hayat Sigortası - Esnek Dönem politikası, küçük primlerle birlikte belirli bir süre için seviye vadeli sigorta teminatı elde etmenin bir yolunu sunar. Bu teminat sigortalının 50 yaşına kadar (veya sigortalı sigara içen ise 40 yaşına kadar) garantilidir. Herhangi bir kısıtlama yoktur ve sigortalılar orduda daha uzun sürmese bile sigorta kapsamı devam edebilir. Bu plan, 50.000 $ 'dan 1 milyon $' a kadar ölüm yardımı kapsamı sağlamaktadır - ve askeri hizmet kısıtlamaları, savaş hükümleri, terör hükümleri, havacılık kısıtlamaları ya da seyahat kısıtlamaları yoktur. Bu kapsamda, garantili bir dönüştürülebilirlik seçeneği, hızlandırılmış ölüm yardımı seçeneği ve eklenebilecek bir çocuk parası sürücüsü de dahil olmak üzere birçok ilave önemli özellik vardır.
 • Express Vadeli Hayat Sigortası - Ekspres Süresi planı, üyelerin onay için bir gereklilik olarak fiziksel bir zorunluluk olmaksızın anında güvence altına alabilecekleri bir hayat sigortası poliçesidir. Bu politika, sabit bir aylık prim ile tam on yıl boyunca 250.000 dolar hayat sigortası kapsamı sunmaktadır. Bu, yakında konuşlandırmaya hazır olan ve önemsedikleri kişiler için hayat sigortası korumasını güvence altına almak isteyenler için geçerli bir seçenek olabilir.
 • Seviye ll Dönem Hayat Sigortası - Seviye ll vadeli hayat sigortası ürünü, şirketin Flex Dönem planının, 85 yaşına kadar olan üyeler için, hayat sigortası kapsamını ve istikrarlı primlerini sağlamasıyla sona erer. Bu politika, 10.000 ABD Doları tutarındaki fayda artışlarıyla sunulmaktadır. Maksimum 1 milyon dolarlık teminat tutarı. Bu politika, en az beş yıl süreyle bir yıllık artışlarla satın alınır. Bu politika için aslında üç farklı sigorta kategorisi vardır - bu da vadesi gelen prim miktarını etkileyebilir. Bu underwriting sınıfları Standard, Select ve Super Select içerir. Bu plan aynı zamanda, sigorta edilebilirliğin kanıtını kanıtlamak için fiziksel olarak gerekli olmayan tüm bir hayat sigortası poliçesine dönüştürülebilir.
 • Amiral Gemisi Tüm Hayat Sigortası - Navy Mutual aracılığıyla Amiral Gemisi Tüm Hayat sigortası poliçesi seçeneği, üyenin tüm kullanım ömrü boyunca - prim ödenmesi koşuluyla - kapsama alanı sunuyor. Bu katılımcı tüm hayat sigortası planı, kalıcı bir hayat sigortası poliçesinin korunmasını, vergi avantajlı nakit değeri büyümesinin esnekliği ile birleştirir. Bu, politikanın nakit değerinin içindeki fonların, kazanç elde edilmeksizin (fonlar geri çekilmedikçe) zaman içinde büyüyebileceği ve bileşik olacağı anlamına gelir. Politika sahibi, yüksek faizli borcunu ödemek veya hatta emeklilik gelirini tamamlamak gibi herhangi bir sebeple nakit değerine karşı borç alabilir. Flagship Whole Life planındaki ölüm yardımı 10,000 $ 'dan başlıyor ve 1 milyon dolara çıkıyor. Bu program, garantili ömür boyu ölüm yardım koruması ve kronik / terminal hastalık sürücüsü sunmaktadır. Ayrıca, Navy Mutual'ın karşılıklı bir kuruluş olduğu için, politika sahipleri de bu politika ile temettü almaya hak kazanabilirler.

Diğer Ürünler ve Hizmetler Mevcut

Navy Mutual ayrıca, emeklilikte üyelere ömür boyu süren bir gelir elde etmenin yanı sıra vergi avantajlı bir şekilde para biriktirme ve para kazanmanın bir yolunu sağlamaya yardımcı olabilecek emeklilik maaşları da sunmaktadır.

Şirket, aşağıdakiler dahil olmak üzere üç yıllık seçenekler sunar:

 • Tek Prim Acil Reasürans
 • Tek Prim Ertelenmiş Yıllık
 • Esnek Prim Emekli Maaşı

Bir yıllık gelir içine para yatırmak için, üyeler mevcut tasarrufları ve halihazırda IRA (Bireysel Emeklilik Hesabı) veya 401 (k) gibi bir emeklilik hesabına yatırılan fonları kullanabilirler.

Donanma Karşılıklı Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Prim Oranlarını Nasıl Alabilirsiniz

İçin arama yaparken hayat sigortasında en yüksek prim oranlarıİhtiyaç duyduğunuz kapsama bütçenizi karşılamak için fiyatlandırıldığını belirlemek için alışveriş yapmak ve karşılaştırmak önemli olabilir. Üst düzey sigorta şirketlerinin politikalarını ve prim tekliflerini karşılaştırmak istiyorsanız, size yardımcı olabiliriz. Biz bağımsız bir sigorta komisyoncusuyuz ve bugün sektördeki en iyi hayat sigortası taşıyıcılarının çoğuyla çalışıyoruz. Bu, size birden fazla seçenek hakkında ayrıntılı bilgi verebileceğimiz anlamına gelir ve oradan sizin ve sizin ihtiyaçlarınız için hangisinin en iyisi olacağını seçebilirsiniz.Durumunuza uygun politikaları ve teklifleri görmek için teklif formumuzu doldurmak için buraya tıklayın.

Hayat sigortası uzmanlarımız, sahip olabileceğiniz soruları veya endişeleri yanıtlamak için de buradadır. 888-836-7071 numaralı telefondan bizi ücretsiz, ücretsiz olarak aramaktan çekinmeyin. Yanınızda bir müttefikle çalışmak, hayat sigortası kapsamını ve sizin için uygun olan miktarı bulmanıza yardımcı olabilir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Edvard Munch (1974) Türkçe Altyazılı ve İngilizce Altyazılı

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Doğal Afet için Finansal Olarak Nasıl Hazırlanır?
Maliye

Doğal Afet için Finansal Olarak Nasıl Hazırlanır?

Karım ölümcül bir fırtınadan korkuyor. Öte yandan, gösteri Fırtına Chasers üzerinde olmak için aşkı öldürürdüm. (Bu garipleşir mi? Buna cevap verme…) Her iki sezon da sezonun ilk kasırga sirenini duymak, her yıl oldukça korkunç bazı fırtınaların yolunda yaşadığımız korkutucu bir hatırlatmadır.
Devamını Oku
Kategoriye Göre Önerilen Bütçe Yüzdeleri
Maliye

Kategoriye Göre Önerilen Bütçe Yüzdeleri

Paranızla başarılı olmanın en büyük yollarından biri, her ay paranızın nereye gittiğini bilmek. Birçok insan mali sıkıntıya düşüyor ama neden bu temel finansal yönetim ilkesini kaçırdıklarını anlamıyorlar. Bütçede bulunmak ve harcamalarınızı takip etmek, sıkı ebeveynlere sahip olmak gibi bir izlenim bırakabilir: Bütçeniz size ne yapmanız gerektiğini söyler ve harcama takip sayfanız, bütçenizi takip etmediğinizde sizi utandırmak veya cezalandırmaktır.
Devamını Oku
Groupon Kuponları ile Para Tasarrufu Fırsatları bulun
Maliye

Groupon Kuponları ile Para Tasarrufu Fırsatları bulun

Groupon kuponlarıyla nasıl para biriktirilirsiniz. Muhtemelen Groupon'u duydunuz ya da kullandınız. Groupon, tüketicilerin hem gündelik ürünler üzerinde hem de tatil ve diğer kaçamaklar gibi ara sıra müthiş indirimler sunarak, yılda binlerce dolar tasarruf etmelerine yardımcı oluyor. Şimdi Groupon'daki arkadaşlarımız, Groupon Coupons departmanı aracılığıyla bizimle paylaşmak için daha da fazla para tasarrufu sağlayan fırsatlara sahip.
Devamını Oku
Başarılı Bir Emeklilik İçin 457 Planınız Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Maliye

Başarılı Bir Emeklilik İçin 457 Planınız Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Farklı emeklilik planları söz konusu olduğunda, farkında olabileceğinizden daha fazlası var: 401k, 403b'ler, Keogh Planları, DB (k) 'ler. Başın dönüyor mu? Daha az bilinen bir emeklilik planı, 457 Planıdır (genellikle Ertelenmiş Tazminat planı veya Ertelenmiş Comp olarak adlandırılır). Daha az bilinen bir emeklilik çünkü sadece belirli türdeki çalışanlara sunuldu.
Devamını Oku