Maliye

Özgürlük Karşılıklı Hayat Sigortası İncelemesi

Hayat sigortası çoğu finansal planın hayati bir öğesidir. Bunun en büyük nedenlerinden biri, hayat sigortası poliçe yararlanıcıları tarafından alınan gelirlerin, borçların ödenmesi (ev ipoteği dahil) ve günlük hayatın ödenmesi gibi herhangi bir sayıda finansal ihtiyaç için kullanılabilmesidir. giderler. Bu sigortalı bir ailenin birincil ekmek kazanan olsaydı, özellikle yararlı olabilir.

Bir hayat sigortası poliçesi satın almadan önce, özel ihtiyaçlarınız için doğru koruma türünü ve doğru koruma miktarını elde etmenizi sağlamak önemlidir. Temel sigorta şirketinin finansal olarak güvenilir ve istikrarlı olduğunu bilmek, bulmacanın zamanın gelip gelmemesi durumunda tahsis edilen bedeli ödeyebileceğini bilmek isteyeceğinizden bilmecenin bir başka önemli parçası. Finansal istikrarı için mükemmel bir itibara sahip olan bir şirketin yanı sıra poliçe hamili alacaklarının zamanında ödenmesi de Liberty Mutual'dır.

Özgürlük Karşılıklı Sigorta Şirketi'nin Tarihi

Liberty Mutual, 100 yılı aşkın bir süredir tüketiciler ve işletmelerin kendileri için önemli olanı korumasına yardımcı olmak için çalışıyor. Şirket ilk olarak 1911 yılında Massachusetts Yasama Yasası'nın işverenlerin çalışanlarının tazminat sigortası ile çalışanlarını korumalarını gerektiren bir yasa çıkarmasıyla kurulmuştur.

Şirket başlangıçta Massachusetts Çalışanları Sigorta Birliği ya da MEIA olarak biliniyordu ve resmi olarak 1 Temmuz 1912'de faaliyetlerine başlamıştı. Şirket ortak bir sigorta şirketi olarak başlamıştı. Bu da şirketin politika sahiplerine ait olduğu anlamına geliyordu. Bir grup hisse senedi sahibine. Şirket bugün hala bir ortak sigorta şirketi.

Yıllar boyunca şirket büyüdü ve büyüdü - ve bugün ABD'nin en iyi sigorta şirketi. Liberty International, daha küçük yerel işletmelerin bir koleksiyonundan, Amerika Birleşik Devletleri'nin yanı sıra Avrupa, Latin Amerika ve Asya Pasifik'te faaliyet gösteren çok milyarlı, çok uluslu bir varlığa ulaştı.

Bu varlığın diğer bileşenleri şunlardır:

 • Liberty Uluslararası Underwriters
 • Liberty Özel Pazarları
 • Özgürlük Karşılıklı Sureti

Müşterilerine refahlarını artırma ve koruma konusunda yardımcı olabilecek ürün ve hizmetlerin yanı sıra, Liberty Mutual da spor organizasyonlarının yanı sıra hayırsever organizasyonların da büyük sponsorudur. Şirketin ana merkezi Boston, Massachusetts'tedir.

 

Özgürlük Karşılıklı Hayat Sigortası İncelemesi

Bugün, Liberty Mutual, Fortune 500 listesinde en büyük ABD şirketi listesinde (şirketin 2016 gelir rakamlarına dayanarak) 75. sırada yer aldı. 2016 yılsonu itibarıyla Liberty Mutual Insurance, yıl için yaklaşık 38,3 milyar dolar gelir elde etti.

Şirket, varlıklarını muhafazakar olarak, poliçe sahiplerinin taleplerinin zamanında ödemesini yapmaya hazır olmak için yatırım yaptı. Liberty Mutual'ın nakit ve yatırım varlıklarının% 87'sinden fazlası tahvillere yatırılırken, yüzde 4,1'i nakit ve diğer kısa vadeli nakit benzerlerine yatırılmaktadır.

Liberty Mutual tarafından sağlanan hayat sigortası ve yıllık gelir vergileri Boston'daki Liberty Life Assurance Company tarafından, şirketin Boston, MA'da bulunan merkezi ve Dover, New Hampshire'da bulunan servis merkezi tarafından verilir.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İş Bürosu (BBB) ​​Notu

Liberty Mutual Insurance finansal olarak çok istikrarlıdır ve bu nedenle sigortacı derecelendirme kuruluşlarından yüksek puan almıştır. Bunlar A.M. En İyi Şirket, Moody's Yatırımcı Hizmetleri'nden bir A2 (İyi) ve Standard & Poor's'dan bir A (Güçlü).

Ayrıca, Liberty Mutual 26 Nisan 1931'den beri Better Business Bureau'nun (BBB) ​​nitelikli bir şirketi olmuştur. Şirket, A + ve F genel notu olan BBB tarafından A + notu verilmiştir.

Önceki üç yılda, Liberty Mutual, bu şikayetlerin 242'sinin son 12 ay içinde kapatıldığı toplam 1.236 adet özel şikayeti tamamladı. Toplam 1.236 şikayetin 872'sinde, şirketin ürün ve hizmetleriyle ilgili sorunlar ele alındı. Başka bir 276 faturalandırma ve / veya tahsilat sorunları ile ilgili, 46 reklam ve / veya satış sorunları ile ilgili vardı ve 22 teslimat konuları ile ilgili idi. Kalan 20, garanti / garanti sorunları hakkındaydı.

Liberty Mutual Sigorta Şirketi Tarafından Sunulan Hayat Sigortası Planı Seçenekleri

Liberty Mutual sigortası, seçim yapılabilecek uzun bir hayat sigortası poliçesi seçeneklerine sahiptir. Bunlar hem dönem hem de kalıcı hayat sigortası kapsamını içerir. Vadeli hayat sigortası poliçeleri, nakit değeri biriktirmeksizin ölüm yardımı sağlar. Bu nedenle, bir hayat sigortası poliçesi oldukça uygun bir şekilde karşılanabilir - özellikle sigortalı başvuru için başvuru sırasında iyi bir sağlık durumundaysa.

Vadeli hayat sigortası poliçeleri, on, onbeş, yirmi, hatta otuz gibi belirli bir yıl için satın alınır. Tipik olarak, bu politikalar, seviye dönemi süresince garanti kapsamı ve aynı zamanda artırılamayacak düzeydeki prim miktarını sunacaktır.

Liberty Mutual ile, vadeli hayat sigortası poliçeleri için kapsama seçenekleri 10, 15, 20 veya 30 yıllarını içerir. Bu planlar ayrıca, kapsama alanın daha da “özelleştirilmesi” için yardımcı olabilecek çeşitli opsiyonel binicilere de sahiptir.

Liberty Mutual aracılığıyla sunulan hayat sigortası poliçeleri aşağıdakileri içerir:

 • Özgürlük Serisi Pasaport 10
 • Özgürlük Serisi Pasaport 15
 • Özgürlük Serisi Pasaport 20
 • Özgürlük Serisi Pasaport 30

Liberty Mutual ayrıca kalıcı hayat sigortası ürün seçenekleri sunuyor. Kalıcı bir hayat sigortası poliçesi ile hem ölüm yardımı hem de nakit değeri vardır.Politikanın likit bölümünde bulunan nakit, vergiden ertelenmiş bir şekilde büyüyebilir, yani para çekilmedikçe ya da çıkana kadar hiçbir kazanç ödenmesi gerekmez.

Politika sahipleri, borçlarının ödenmesi, emeklilik gelirlerinin eklenmesi, hatta güzel ve uzun süre beklenen bir tatile çıkmak gibi uygun gördükleri herhangi bir ihtiyaç için nakit değerini nakit olarak ödünç alabilir veya çekebilir.

Liberty Mutual hem hayat hem de evrensel hayat sigortası planlarına sahiptir. Hayat sigortalıların ömrünün sonuna kadar sürecek seviye primleri, güçlü garantiler ve değerli koruma sunarken. Tüm hayat sigortası da zamanla istikrarlı bir şekilde nakit değeri oluşturacaktır.

Liberty Mutual yoluyla birçok hayat sigortası planı sunulmaktadır. Bunlar şunları içerir:

 • Özgürlük Serisi Bütün Hayat - Bu plan, sigortalının 100. doğum gününü takip eden poliçe yıldönümüne kadar sigortalıların tüm hayatına yönelik prim prim ödemeleri sağlamaktadır.
 • Liberty Series Life (65 yaşında ödenmiş) - Bu plan, sigortalıların 65'inci doğum gününü takip eden poliçe yıldönümüne kadar seviye prim ödemeleri yapabilmeyi sağlar.
 • Liberty Series 20 Yıllık Ödeme Ömrü - Bu planla, poliçe sahibi 20 yıl için seviye prim ödemeleri yapacak. Bundan sonra, politika ödenecek.
 • Liberty Series Ekstra Değerli Yaşam - Liberty Series Extra Value Hayat planı, hem kalıcı hem de geçici hayat sigortası kapsamını birleştiren “hibrit” bir politikadır. Bu, genellikle tüm hayat sigortası poliçelerinden daha düşük bir prime izin verir.
 • Liberty Series Estate Maximizer Yeni Nesil - Bu planla, sigortalı tek bir toplu ödeme primi ödemesi ile ödenen tüm bir hayat sigortası poliçesi kapsamındadır. Bu politika, kalıcı hayat sigortası koruması ve orijinal prim ödemesinden daha büyük bir ölüm yardımı sağlar. Bu politika ile yapılan ödemenin, sigortalıların cinsiyetine ve yaşına dayanan bir faktör ile zaman içindeki değeri artacaktır. Ölüm yardımındaki ani artış, bu hayat sigortasını varlıklarını vergiden avantajlı bir şekilde transfer etmek isteyenler için iyi bir eşleşme sağlar.

Liberty Mutual aracılığıyla satın alınabilecek evrensel hayat sigortası için çeşitli seçenekler de bulunmaktadır. Evrensel hayat sigortası, ölüm ödeneği koruması ve nakit değeri sağlar; Ancak, tüm yaşamdan daha esnektir. Bunun nedeni, prim vadesi tarihinin değiştirilebilmesidir (belirli kurallar dahilinde). Politika sahibi ayrıca, prim miktarının poliçenin nakit değeri bileşenine ne kadar gittiğine ve ölüm ödeneğine ne kadar gideceğine karar verebilir.

Liberty Mutual tarafından sunulan evrensel hayat sigortası planları şunlardır:

 • Ruh Serisi Performansı Evrensel Yaşam - Bu plan nakit değer yaratan kalıcı bir hayat sigortası koruması sağlar. Politika sahiplerinin ihtiyaçları karşılamak için kapsama düzeylerini ve prim ödemelerini ayarlama esnekliği vardır.
 • Ruh Serisi Evrensel Yaşam - Spirit Series Evrensel Hayat sigortası poliçesi bir kalıcı hayat sigortası uygun fiyatlı formu Bu, uzun vadeli nakit değeri oluşturmak için tasarlanmamıştır. Bu plan, sigortalıların belirli gereksinimleri karşılaması durumunda, herhangi bir koşulda, kesintisiz koruma sigortası özelliklerinin yanı sıra, sürekli hayat sigortası koruması da sunmaktadır.

Diğer Ürünler ve Hizmetler Mevcut

Hayat sigortasına ek olarak, Liberty Mutual ayrıca geniş bir yelpazede diğer mal ve hizmetleri sunmaktadır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • Kritik hastalık sigortası
 • Kimlik Hırsızlık sigortası
 • Evcil hayvan sigortası
 • Öğrenim sigortası
 • Küçük İşletme Sigortası
 • Ev sahibinin sigortası
 • Apartman sigortası
 • Apartman dairesi sigortası
 • Ev sahibi sigortası
 • Mobil Ev Sigortası
 • Sel sigortası
 • Şemsiye sigorta
 • Araba sigortası
 • Motorsiklet sigortası
 • Tekne sigortası
 • Su taşıtı sigortası
 • Antika ve Klasik Otomobil sigortası
 • ATV ve Off-Road Taşıt Sigortası
 • RV (Eğlence Aracı) sigortası
 • Araç Sigorta Planları
 • Kiralama sigortası
 • Anahtar Çalışan Sigorta

Şirket ayrıca bir dizi emeklilik maaşına sahiptir. İnsanlar bugün daha uzun yaşadığından, emeklilerin sahip olduğu en büyük endişelerden biri emeklilikte parasız kalıyor. Bir ömür boyu, ömür boyu gelir seçeneği seçildiğinde bu sorunu hafifletmeye yardımcı olabilir.

Liberty Mutual aracılığıyla, tek prim ertelenmiş yıllık gelirler (SPDA'lar) ve esnek ödeme ertelenmiş gelirleri (FPDA'lar) vardır. Tek bir prim ertelenmiş rantıyla, emeklilikte garantili bir gelir akışı elde etmek için sadece tek bir toplu ödeme yapılması gerekmektedir. Esnek bir ödeme ertelenmiş rantıyla, rantı bir gelir akışına dönüştürmeden önce zaman içinde mevduat yapılabilir. Hesabın içindeki paradaki büyüme, ertelenmiş vergiyi artıracaktır.

Liberty Mutual'dan Hayat Sigortası Kapsamında En İyi Premium Kurları Nasıl Alabilirsiniz

Liberty Mutual'ın hayat sigortası kapsamındaki en iyi prim oranları için alışveriş yapıyorsanız - veya hayat sigortası şirketi - o zaman bağımsız bir sigorta acentesi ile ortaklık kurmanız önerilir. Bunu yaparken, politikaları ve primleri tarafsız bir şekilde karşılaştırabileceksiniz ve oradan hangi seçeneğin sizin için en uygun olacağını belirleyebilirsiniz.

Devam etmeye hazır olduğunuzda, yardımcı olabiliriz. Biz bağımsız bir sigorta komisyonculuğumuz ve bugün sektördeki en büyük hayat sigortası taşıyıcıları ile çalışıyoruz. İyi bilgilendirilmiş bir satın alma kararı almak için ihtiyaç duyduğunuz tüm önemli detayları almanıza yardımcı olabiliriz. Başlamak için tek yapmanız gereken sadece teklif formumuzu doldurmanızdır.

Hayat sigortası kapsamında hala sorularınız mı var? Bize doğrudan ulaşmak ve uzmanlarımızdan biriyle konuşmaktan çekinmeyin.888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz telefonla ulaşabiliriz.

Bir hayat sigortası planının edinilmesinin bir miktar ezici olabileceğini biliyoruz. Düşünmek için birçok farklı parametre vardır ve doğru yönde ilerlediğinizden emin olmak istersiniz. Ancak bu süreç, sizi baştan sona ilerleyebilecek bir müttefikle çalışırken çok daha kolay hale getirilebilir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Edvard Munch (1974) Türkçe Altyazılı ve İngilizce Altyazılı

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

IRA Konsolidasyonu: “Süper IRA” Stratejisi
Maliye

IRA Konsolidasyonu: “Süper IRA” Stratejisi

Geleneksel IRA ve onun offshoots (SEP, SIMPLE, rollover ve Roth IRAs) milyonlarca ABD vergi mükellefinin emeklilik için yatırım yapmasına yardımcı olarak lider bir rol oynamaktadır. Bununla birlikte, birçok IRA sahipleri, bir “Süper IRA” stratejisi kullanarak çoklu IRA'larını pekiştirmek zorunda oldukları fırsattan habersizdir (en yaygın 401k'lık bir rollover'dir).
Devamını Oku
İşten Ayrılma Sırasında 35.000 Dolardan Nasıl Para Kazandı?
Maliye

İşten Ayrılma Sırasında 35.000 Dolardan Nasıl Para Kazandı?

Bugün Borç Verme Hikayesi'ni paylaşmak için The Budgetnista'dan ünlü yazar, konuşmacı ve blog yazarı Tiffany Aliche'yi ağırlıyoruz. Tiffany korkunç bir borç durumu aldı ve sadece borcunu ödemekle kalmadı, aynı zamanda kendi işini kurma deneyiminden edindiği dersleri kullandı. Bugün Tiffany, on binlerce insanın, blogu ve kadınları için Live Richer Challenge ile para ve hayatı yönetmeyi öğrenmesine yardımcı oluyor.
Devamını Oku
GF ¢ 033: 15 Neden Erken Emekli Olmayacaksınız?
Maliye

GF ¢ 033: 15 Neden Erken Emekli Olmayacaksınız?

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC033_.mp3 Kim erken emekli olmak istemiyor? Ne yazık ki, pek çok insan bunu yapamaz. Daha da kötüsü, birçok insanın erken emekli olamayacağına dair bir fikri yok. 30'lu yaşların ortalarında, bu çiftin 50'lerindeki emekli maaşları sadece 17.000 $ 'lık tasarrufları olsa da emekliye ayrılmaları planlanıyordu.
Devamını Oku
Etsy Para Kazanmak için 4 En İyi Yol
Maliye

Etsy Para Kazanmak için 4 En İyi Yol

Etsy'yi hiç giymediysen, kaçırıyorsun. Etsy, orada en yaratıcı hediye fikirlerinden bazılarına ev sahipliği yapıyor. Güzel, güzel kokulu el yapımı sabunlardan, bebekler için sevimli örme kapaklara veya battaniyeye kadar, Etsy'de herkes için bir şeyler var. Ama biliyor musunuz, benzersiz hediyeler için para harcamak yerine, insanlar aslında Etsy üzerinde para kazanıyor mu?
Devamını Oku