Maliye

Çiftçiler Hayat Sigortası İncelemesi

Çoğu durumda, hayat sigortası, bir kişinin genel finansal stratejisinin ayrılmaz bir parçası olacaktır. Bir hayat sigortası poliçesinden elde edilen gelirlerin çoğu, hayatta kalanların ihtiyaç duyduğu geniş bir ürün yelpazesi için kullanılabilir. Bunlar, borçların ödenmesini, her gün devam eden yaşam giderlerinin ödenmesini ve bir çocuğun veya torunun gelecekteki üniversite eğitim masraflarının ödenmesini içerebilir.

 

Bir hayat sigortası poliçesi satın almayı taahhüt etmeden önce, doğru türde olmanın yanı sıra doğru kapsama alanı sağlamanız şarttır. Ayrıca, Politikanızı satın aldığınız sigorta şirketi de büyük bir fark yaratabilir.

Bunun nedeni, şirketin finansal açıdan güvenli ve istikrarlı olduğundan emin olmak ve zamanın gelip gelmediğini hızlı bir şekilde ödeyebilmenizdir. Bu kriterleri karşılayan bir şirket, Çiftçi Sigorta Grubu.

Çiftçi Hayat Sigortası Tarihi

Farmers Insurance Group, insanların yaklaşık 90 yıldır kendileri için önemli olan şeyleri korumalarına yardımcı olmak için çalışıyor. Yıllar geçtikçe, Çiftçiler önemli ve çeşitlendirilmiş bir sigorta şirketi haline geldi ve 6. en büyük otomobil sigortası şirketi ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük 4. ev sigortası şirketi oldu. Şirket ayrıca, diğer sigorta kapsamındaki ürünlere yönelik uzun bir hat sunuyor.

Bugün, Çiftçiler 19 milyondan fazla bireysel politika ile 10 milyondan fazla hane hizmet vermektedir. Şirket, sigorta ürünlerini ABD'nin her 50 eyaletinde satmaya lisanslıdır ve bunlar esas olarak 48.000'den fazla bağımsız ve tutucu sigorta acentesi aracılığıyla sunulmaktadır.

Şirket esas olarak üç karşılıklı sigorta şirketini kapsamaktadır. Bu Çiftçiler Sigorta Borsası, Çiftçi Yangın Sigorta Borsası ve Çiftçiler Kamyon Sigorta Borsası içerir. Çiftçiler, ortak bir sigorta şirketi olarak kurulduğundan, bunların tümü şirketin poliçe sahiplerine aittir. Çiftçi Grubu, Inc. ve iştirakleri, vekalet niteliğindeki sıfatıyla, bu borsalara yönetim ve idari hizmetler sağlamaktadır. Farmers Insurance, Los Angeles, California'da bulunuyor.

Çiftçiler Hayat Sigortası İncelemesi

İhtiyaç duyulduğunda sigorta teminatı sağlamanın yanı sıra, çiftçiler, kurumsal bağış programları, politika sahipleri ve tüketicileri ve büyük felaketler sırasında yardımlarıyla da tanınıyor. Şirketin misyonu her zaman bu konulara yönelik zaman ve kaynak sunmak olmuştur.

Örneğin, şirketin Thank America's Teachers programı aracılığıyla, Çiftçiler Amerika Birleşik Devletleri genelinde öğretmenleri hak etmek için eğitim hibeleri 1 milyondan fazla katkıda bulunacak. Şirket ayrıca, Çiftçi Ailesi Fonu aracılığıyla zor zamanlarda düşen çalışanlarına da yardımcı olmaktadır.

Çiftçiler, müşterileri ve politika sahiplerinin hesaplarında değişiklik yapmalarını, politika ayrıntılarını görmelerini, primlerini ödemelerini ve hatta çevrimiçi sigortalı kimlik kartlarına erişmelerini kolaylaştırır. Müşteriler ayrıca şirketin mobil uygulaması aracılığıyla da yapabilirler.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve Daha İyi İşletme Bürosu Notu

Firmanın mali dayanağı ve politika sahiplerinin taleplerinin zamanında ödenmesi nedeniyle, Farmers Insurance, A.M.'nin A + (Mükemmel) dahil olmak üzere sigortacı derecelendirme kuruluşlarından mükemmel puan aldı. En İyi Şirket.

Ayrıca, Farmers Insurance Group, 1 Haziran 1951'den bu yana Better Business Bureau (BBB) ​​aracılığıyla nitelikli bir işti. Şirket, A + ve F'nin toplam not ölçeğinde olan A + 'nın BBB'si tarafından not aldı.

Geçtiğimiz üç yılda, Farmers Insurance, son 12 ayda 19'u kapatılmış olan toplam 627 müşteri şikayetini tamamladı. Toplam 627 şikâyetin 301'inin şirketin ürün ve / veya hizmetiyle ilgili komplikasyonlara baktığını, 211'inin reklam ve / veya satışla ilgili olduğunu; 103 faturalama ve / veya tahsilat sorunlarıyla ilgili, 8 tanesi teslimatla ilgili, geri kalan 4 tanesi ise garanti / garanti ile ilgili idi.

Çiftçilerden Sağlanan Hayat Sigortası Kapsamı

Çiftçiler, hem dönem hem de kalıcı politika seçenekleri de dahil olmak üzere geniş bir yelpazede hayat sigortası ürünleri sunmaktadır. Vadeli hayat sigortası, herhangi bir parasal değer ya da tasarruf biriktirmeden ölüm yardımı koruması sağlar. Bu nedenle, dönem hayat sigortası poliçeleri genellikle oldukça uygun - özellikle uygulama sırasında daha genç ve sağlıklı olan kişiler için.

Farmers Insurance'da, seçim yapılabilecek çeşitli dönemlerde hayat sigortası seçenekleri bulunmaktadır. Bunlar, Basit Vadeli Hayat ve Değer Vadesini içerir. Değer Dönemi planı, güvence altına alınmış ölüm ödeneği miktarının yanı sıra, poliçenin süresini artırabilecek ve bu süreyi uzatamayacak bir prim sunar. Bu planlar 10, 20 veya 30 yıl boyunca 150.000 $ 'dan başlayan bir fayda miktarı ile satın alınabilir.

Basit Vadeli Hayat seçeneği, başvuru sahiplerinin, politikanın daha hızlı bir şekilde onaylanmasına izin vermek için tıbbi muayeneyi atlamasına izin verir. Burada, kapsam 75.000 $ 'dan başlıyor ve dönem süreleri on yıl, 20 yıl ve 30 yıldır.

Ayrıca Çiftçiler ile Azalan Dönem Ödeneği seçeneği vardır. Bu politikalar, bir ipoteğin azalan dengesi gibi geçici ve “ufukta” bir ihtiyacı karşılamak isteyen insanlar için uygun bir alternatif olabilir.

Bu planla, ölüm yardımı zaman içinde orijinal değerin yüzde 20'sine düşecektir. Ancak primler seviyesini koruyacak. Kapsama 25.000 $ 'dan (ya da bazı eyaletlerde 50.000 $' dan) başlar. Bu planlardaki süre 15, 20, 25 ve 30 yıldır.

Çiftçi Sigortası aracılığıyla sunulan tüm hayat sigortası seçenekleri kalıcı bir politikaya dönüştürülebilir - bazı durumlarda, sigortalılar gelecekteki sigorta edilebilirlik kanıtlarını sunmak zorunda kalmadan.

Çiftçiler ayrıca kalıcı hayat sigortası için birkaç farklı seçenek sunuyor.Kalıcı bir hayat sigortası planı ile, hem ölüm yardımı koruması hem de politikadaki nakit değeri bileşeni vardır. Nakdi değer kısmındaki para, zamanla, vergi ertelenmiş olarak büyüyebilir; yani, bu fonların kazanılmasından ötürü veya geri çekildikçe, bu fonların kazanılması nedeniyle herhangi bir vergi yoktur. Çiftçiler hem tüm yaşamı hem de evrensel hayat sigortası poliçesi seçeneklerini sunar.

Adından da anlaşılacağı gibi, tüm hayat sigortası, bir bireyi hayatının tamamı boyunca kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Tüm hayat sigortası poliçesi primleri tipik olarak seviyesini koruyacaktır. Sigortalının yaşlanması ve hatta sağlık durumunun kötüleşmesi durumunda bile prim artışı konusunda endişe yoktur. Hayat sigortası kapsamındaki sigorta kapsamı miktarı genellikle aynı kalır.

Çiftçilerin mevcut üç temel hayat sigortası planı vardır. Bunlar şunları içerir:

 • Çiftçiler Premier Tüm Hayat
 • Çiftçiler Kademeli Ölüm Yardımı Tüm Hayat
 • Çiftçiler Temel Yaşam Basit Bütün Yaşam

Premier Whole Life sigorta planı, sigortalıların tüm ömürleri için sigorta kapsamı sunmaktadır. Bu plan garantili seviye primleri ve garantili nakit değeri artışı sağlar. Çok çeşitli yüz miktarları vardır ve ayrıca, belirli ihtiyaçları karşılayacak planı daha iyi özelleştirmek için birkaç farklı isteğe bağlı ilke binicisi ekleme seçeneği de vardır.

Çiftçiler Kademeli Ölüm Yardımı Tüm Hayat planı ayrıca daha düşük bir yüze sahip olan garantili nakit değeri ve garantili seviye primi sunar. Bu politikanın daha basitleştirilmiş bir yüklenim süreci vardır, bu nedenle hayat sigortası için başka bir şekilde hak kazanamayanlar bu politikayı elde edebilir. Bu politikanın yürürlüğe girdiği ilk iki yıl boyunca, ölüm yardımı derecelendirilir. Bu, gerçek yüz miktarının sadece bir kısmının yararlanıcıya ödeneceği anlamına gelir. Ancak, sigortalının iki yıldan fazla bir süre sonra iş görmesinden sonra ölmesi halinde, bu yardımın tamamı ödenecektir.

Çoğu zaman, bu tür tüm hayat sigortası kapsamı, sevdiklerine, bir cenaze ve / veya anma töreni, çiçekler, ulaşım, mezar taşı ve mezar arsası gibi diğer son masraflar için ödeme yapma yararını kullanmak için satın alınır. hangi ekleyebilir (bazı durumlarda 10.000 $ 'dan fazla).

Çiftçiler Temel Yaşam Basit Tüm Hayat sigortası poliçesi temelde tüm hayat sigortasının geleneksel garantilerini, ek bir ücret karşılığında eklenebilecek çeşitli isteğe bağlı sürücülerle birleştirir.

Bu plan garantili seviye primleri ve garantili nakit değeri artışı sunar. Plan, sigortalının yaşına 100 ödenecek. Ayrıca, basitleştirilmiş bir yazı sunuyor. Ve eğer sigortalı da Çiftçiler aracılığıyla diğer sigorta poliçelerine sahipse, bu kapsamda prim indirimi elde edebilirler.

Çiftçiler ayrıca kalıcı hayat sigortasının başka bir şekli olan evrensel hayat sigortası sunmaktadır. Bu planlar, tüm hayat sigortası seçeneğinden daha esnek prim ödemeleri sunuyor. Evrensel yaşamın da genellikle ayarlanabilir faydaları ve kapsama seviyeleri olacaktır. Çiftçi Sigortası, evrensel hayat sigortası kapsamı için iki seçenek sunmaktadır. Bunlar şunları içerir:

 • Çiftçiler Temel Yaşam Evrensel Yaşam - Bu politika, sigortalıların zamanla- rını ve ihtiyaç duydukları zaman içinde değiştikleri için prim ödemelerini (belirli kılavuzlar dahilinde) belirtebilmelerini sağlar.
 • Çiftçiler Endeksi Genel Yaşam - Bu planla birlikte, nakit değerinin performansı, altta yatan bir piyasa endeksinin getirisine dayanacaktır.

Diğer Ürünler ve Hizmetler Mevcut

Hayat sigortasına ek olarak, Farmers Insurance Group ayrıca diğer kapsama ürünlerinin kapsamlı bir listesini de sunmaktadır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • Otomatik sigorta
 • Ev sahibinin sigortası
 • Kiracıların sigortası
 • Evcil hayvan sigortası
 • Motorsiklet sigortası
 • Ev sahibi sigortası
 • Şemsiye sigorta
 • İş sigortası
 • Tekne sigortası
 • Kişisel deniz taşıtları sigortası
 • 5. tekerlek sigortası
 • RV / Karavan sigortası
 • Off road araç sigortası
 • Seyahat römork sigortası

Çiftçiler ayrıca bir Çiftçi Ödül Visa Kartı sunmaktadır. Bu kart sayesinde kullanıcılar, satın aldıkları çeşitli ürün ve hizmetlerde (örneğin, gaz ve ev geliştirme ürünleri gibi) çiftçiler de dahil olmak üzere kartı kullanarak puan kazanabilirler.

Çiftçilerle En İyi Hayat Sigortası Prim Oranlarını Nasıl Alabilirsiniz

En iyi hayat sigortası prim oranlarını Çiftçi Sigorta Grubu'na veya herhangi bir sigorta şirketinden temin ediyorsanız, çok sayıda farklı sigorta kapsamındaki politikalar ve fiyatlar hakkında bilgi veren bağımsız bir sigorta acentesi veya aracı ile çalışmanız tavsiye edilir. sigortacılar. Böylece alışveriş yapabilir, değerlendirebilir ve en nihayetinde size en çok hangi yararı sağlayacağına karar verebilirsiniz.

Hayat sigortası kapsamı seçeneklerini ve size sunulan fiyatları görmeye hazır olduğunuzda size yardımcı olabiliriz. Biz bağımsız bir hayat sigortası brokerajiyiz ve bugün sektördeki en iyi hayat sigortası şirketlerinin birçoğu ile ortak çalışıyoruz. İyi bilgilendirilmiş bir sigorta satın alma kararı almak için ihtiyaç duyduğunuz tüm önemli detayları size sağlayabileceğimiz konusunda size destek olabiliriz - bunu sizin için bir sigorta acentesi ile görüşmek zorunda kalmadan hızlı, basit ve uygun bir şekilde yapabilirsiniz. Devam etmeye hazırsanız, yapmanız gereken tek şey sadece teklif formumuzu doldurmanızdır.

Web sitemizi inceledikten sonra, hayat sigortası kapsamı ve teklifleriyle ilgili başka sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen doğrudan telefon aracılığıyla bize ulaşmaktan çekinmeyin. Uzmanlarımız ihtiyacınız olan bilgiyi almanıza yardımcı olabilir. 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz ulaşabiliriz.

Hayat sigortasının satın alınmasının biraz zor olabileceğini biliyoruz.Seçim yapabileceğiniz birçok farklı değişken vardır - plan, kapsam miktarı ve hatta satın almayı tercih ettiğiniz sigorta şirketi dahil. Ancak, iyi haber şu ki, sizin için doğru bir yaşam sigortası ürünü bulma ve satın alma süreci, sizin tarafınızdan deneyimli bir müttefikle çalışırken çok daha kolay yapılabilir. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Tarım Sigortaları çiftçinin yanında

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

Seyahat Ederken Oteller için 8 Ucuz Alternatif
Maliye

Seyahat Ederken Oteller için 8 Ucuz Alternatif

Seyahat etmek isterseniz, en büyük maliyetlerden birinin tatildeyken kalacak bir yer bulduğunu biliyorsunuz. En uzun süre, sadece bir otelde kaldım. Şimdi, otellere artık başka seçeneğim yok. Karım ve ben seyahat etmeyi severim. Her yıl Amerika Birleşik Devletleri'nde bir yere seyahat etmeyi seviyoruz ve her birkaç yılda bir uluslararası seyahat yapmaktan hoşlanıyoruz.
Devamını Oku