Sigorta

MetLife Sigorta Şirketi İncelemesi

Metropolitan Life Insurance Company - şu anda MetLife olarak biliniyor - dünya çapında sigorta ürünleri, yıllık ücretler ve çalışanlara sağlanan yardım programlarının lider sağlayıcısıdır. Şirket sadece ABD'de değil, aynı zamanda Avrupa, Japonya, Asya, Latin Amerika, Afrika ve Orta Doğu'da da lider pazar konumlarına sahiptir.

MetLife dünya çapında 100 milyon müşteriye hizmet vermektedir. Bunların arasında ABD'deki en iyi 100 Fortune 500 şirketinden 95'i bulunmaktadır. Şirket, yönetiminde yaklaşık 475 milyar dolar değerinde varlığa sahiptir.

Gömme sigorta planları, otomatik sigorta kapsamı veya sağlık sigortası gibi farklı bir sigorta şekli bulma konusunda yardıma ihtiyacınız var, ihtiyaçlarınıza göre çalışabilmeniz için en iyi şirketi bulmanıza yardımcı olabiliriz!

Şirket geçmişi

MetLife, 140 yılı aşkın bir süredir sigorta ve finans ürünleri sağlama işinde bulunuyor. Şirket, 1863'te New York'ta bir grup iş adamının Ulusal Sendikal Yaşam ve Sınır Sigortası Şirketi'ni kurduğu zaman başlamıştır. Şirketin öncelikli hedefi, ABD İç Savaşı sırasında savaş suçlarına karşı denizcilerin ve askerlerin sigortalanmasıydı.

Şirketin aslında zorlu bir başlangıcı vardı ve 1864 yılının sonunda, sadece 64 kaza sigortası poliçesi ve 17 hayat sigortası poliçesi yazmıştı. Bunu, New York eyaletinde faaliyet gösteren tüm hayat sigortacıları arasında son sırada sağlamlaştırdı. o zaman.

Beş yıl sonra, bir dizi şirket yeniden yapılanmasının ardından, firma iş kazalarını ortadan kaldırmayı tercih etti ve öncelikli olarak hayat sigortası tarafına odaklandı. Bu Metropolitan Life Insurance Company'nin başlangıcıydı. İlk ofisi, sadece altı çalışan için yeterli alana sahip iki odadan oluşuyordu.

Şirket hala ABD Büyük Buhranı ile mücadeleye devam etmesine rağmen, daha sonra Amerikan satış gücünü eğitmek için İngilizce ajanları ithal etti. Başarılı İngiliz satış sigortalama yöntemlerini uygulayarak MetLife yakında her gün yüzlerce politika yazıyordu - şirketi üssel olarak büyütüyordu - ve 1909 yılına kadar MetLife, yürürlükte olan politikalar açısından ABD'deki en büyük hayat sigortasıydı.

Bugün, MetLife hala New York, New York'ta merkezi ve müşterilerine tam kapsamlı sigorta ve finansal ürünler sunuyor. Firma, emeklilik ve tasarruf ürünlerinde ve aynı zamanda Kuzey Amerika'daki zorlu kapsama açısından en büyük hayat sigortası sektöründe lider olarak kabul edilmektedir.

Sunulan ürünler

MetLife, hem tüketicilere hem de işletmelere dünya çapında çok çeşitli sigorta ve yatırım ürünleri sunmaktadır. Şirketin yaklaşık 50 farklı ülkede bulunması ve küresel markasını güçlendirmeye devam ediyor.

Ürünler acenteler ve komisyoncular, bankalar ve doğrudan pazarlama kanalları dahil olmak üzere çeşitli dağıtım kanalları aracılığıyla sunulmaktadır. Tüketiciler için MetLife, yaşam, maluliyet geliri, otomobil ve ev sahibi sigortası ve emeklilik planlaması / yatırım ürünleri gibi ürünler sunmaktadır.

Hayat sigortası ürünleri aşağıdaki seçenekleri içerir:

  • Vadeli Hayat Sigortası - Vadeli politikalar, bugün piyasada mevcut olan en temel veya çekirdek teminat türü olarak kabul edilir. Bunun nedeni, ömür süresinin, herhangi bir nakit değeri veya yatırım bileşeni olmaksızın yalnızca saf ölüm yardımı koruması sağlamasıdır. Bu nedenle, yaşam süresi genellikle en uygun kapsama alanı tipidir - özellikle uygulama sırasında iyi bir sağlık durumunda olanlar ve daha geniş kapsama alanı arayanlar için milyon dolar hayat sigortası poliçesi. Eğer en iyi sağlığınız yoksa ve hiçbir sağlık muayenesi yapmıyorsanız, hayat sigortası poliçesi sizin için en iyisi olacaktır, ihtiyaçlarınız için en iyi taşıyıcıyı bulmanıza yardımcı olabiliriz. Vadeli politikalar belirli zaman dilimlerinde veya 10 yıl, 15 yıl, 20 yıl veya hatta 30 yıl gibi dönemlerde satılır. Bundan sonra, politikalar geçerliliğini yitirir. Poliçenin yürürlükte kalmasına rağmen sigortalılar geçerliliğini yitirirse, söz konusu yararlanıcı, belirtilen miktardaki ölüm yardımı teminatını alacaktır.
  • Bütün Hayat Sigortası - Tüm yaşam politikaları, ölüm parası korumasını bir nakit değeri veya tasarruf bileşeni ile birleştirir. Bu tür bir politikanın “daimi” kapsamı olduğu düşünülmektedir, çünkü isminden de anlaşılacağı gibi, primin ödenmesi koşuluyla, hayatının tamamı için sigortayı kapsamaktadır. Bütün bir yaşam politikasındaki nakit değerinin, her yıl belirli bir yüzde oranında vergi ertelenmiş olarak artacağı garanti edilmektedir. Bu, paranın çekildiği zamana kadar kazanç üzerinde herhangi bir vergi olmaması anlamına gelir. Bu vergi ertelenmiş durumu, fonların büyümesine ve zaman içinde büyük bir bileşime izin vermesine izin verebilir.
  • Evrensel Hayat Sigortası - Evrensel teminat, kalıcı teminatın başka bir şeklidir çünkü prim ödenmesi koşuluyla, politika vadeli politikalar gibi sürmeyecektir. Bu politikalar, hem ölüm yardımı koruması hem de nakit değeri sağlar. Ancak, poliçe hamilinin, belli limitler dahilinde, prim ödemelerini ne zaman yapacağı ve ne kadar ödeyeceği konusunda karar verebilmesi için tüm yaşamdan daha fazla esneklik sunarlar. Ayrıca, primlerinin ne kadarının ölüm ödeneğine gideceğini ve nakit değerine ne kadar gideceğini tahsis edebilirler.
  • Değişken Hayat Sigortası - Yine bir başka kalıcı kapsama türü, değişken yaşam, MetLife tarafından da sunulmaktadır. Burada, poliçe sahiplerinin hem ölüm parası hem de nakit değeri vardır. Bununla birlikte, nakit değer getirisi, piyasaya bağlı “alt hesapların” performansına dayanmaktadır. Bu nedenle, fonlar olumlu piyasa yıllarında büyük oranda büyüyebilir. Bununla birlikte, bu hesaplar aynı zamanda daha yüksek miktarda piyasa riski de taşıyabilir.
  • Hayatta kalan Hayat Sigortası - Kurtuluş politikaları genellikle birden fazla yaşamı kapsayacaktır. Bu politikalar, ikinci sigortalının ölümüyle ilgili yararı ödeyecektir.Çoğu zaman, hayatta kalma hakları, evli çiftler tarafından emlak planlaması ve / veya diğer benzer finansal stratejiler için kullanılır.

Hayat sigortasına ek olarak, MetLife ayrıca çeşitli sabit ve değişken ücretlerin yanı sıra bir dizi yatırım ve diğer emeklilik tasarruf ve planlama ürünlerini de sunmaktadır. Şirket, bu kadar geniş bir ürün ve hizmet yelpazesine erişim sağladığından, tüketici ve işletmeler sayısız benzersiz planlama gereksinimlerini ve hedeflerini karşılamak için çeşitlendirilebilir.

Finansal Puanlar

Metropolitan Life Insurance Company, sigorta şirketi derecelendirme kuruluşlarından yüksek puanlar almıştır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

ÖÖ En İyi ŞirketFitch RatingsMoody's Yatırımcı ServisiStandart ve Zayıf
A +AA-Aa3AA-

MetLife'dan Hayat Sigortası Satın Almadan Önce Avantaj ve Düşünceler

Kapsamı ararken kesinlikle MetLife akla gelen bir şirkettir. Bunun bir nedeni, bugün sektördeki en büyük ve en tanınmış sigorta şirketlerinden biridir. Aynı zamanda en iyi taşıyıcılardan biridir - bu kesinlikle bir avantajdır. Diğer bir artı MetLife, terim, tüm yaşam, evrensel yaşam ve değişken yaşam dahil olmak üzere çok çeşitli kapsama türleri sunmasıdır. Bu nedenle, neredeyse her türlü hayat sigortası ihtiyacı, politika yapılandırması açısından ele alınabilir.

Ürünleri dışında şirket ayrıca kaliteli müşteri hizmetleri sunmaktadır. Temsilcilere telefon veya e-posta yoluyla ulaşılabilir ve müşteri hizmetleri temsilcileri yetkili ve bilgili oldukları bilinmektedir. Şirket çoğu durumda hem ulusal hem de yerel düzeyde hizmet sunmaktadır, bu yüzden bir müşteri tarafından yardıma ihtiyaç duyulursa bu yardımcı olabilir.

Başvuranın kapsama alanı alabileceği bir alanın, ek bir yardıma ihtiyacı olabilir; Ne yazık ki, sadece tek bir sigorta şirketine giderken, sağlığınızla ilgili sorunlarınız varsa, genellikle reddedilme riskini de üstlenebilirsiniz. İyi haber, bunun için de çözümler var.

Özel İhtiyaçlarınız İçin En İyi Kapsamı Nasıl ve Nereden Satın Alabilirsiniz?

Bir politika aradığınız zaman - türden veya kapsam miktarından bağımsız olarak - politika seçeneklerinizi araştırmak ve karşılaştırmak için kapsamlı bir iş yapmak önemlidir. Çünkü bu kapsama çoğu zaman sevdiklerinizin beklenmedik bir şekilde gerçekleşmesi gereken maddi araçları temsil edeceğinden, kararı şansa bırakmak istemezsiniz. Bu nedenle, politika tutarı, teminat türü ve taşıyıcı söz konusu olduğunda doğru seçim yapmak şarttır.

İhtiyaçlarınız için ideal taşıyıcıyı aramaya hazır olduğunuzda, size yardımcı olabiliriz. Ayrıntılı ve özelleştirilmiş teklif vermek için Root Financial ile ortaklık kurdum. Bugün pazardaki en üst düzey sigorta şirketleri ile çalışıyorlar ve size en hızlı ve rahat bir şekilde ihtiyaç duyacağınız tüm bilgileri alabiliyorlar. İşlemi başlatmak için yapmanız gereken tek şey bu sayfada yer alan formu doldurup göndermektir. Değerlendirebileceğiniz özel teklifler hemen kullanılabilir olacaktır.

Hayat sigortasının satın alınmasının büyük bir karar olabileceğini anlıyorum - ve güvenle ilerlemek için ihtiyacınız olan tüm detaylara sahip olduğunuzdan emin olmak istersiniz. Tercih ettiğim sağlayıcıyı kullanmak, istediğiniz ilgiyi ve en iyi kararı vermeniz için gereken ayrıntıları aldığınızdan emin olur.

Popüler Mesajlar

Kategori Sigorta, Sonraki Makale

Omaha Hayat Sigortası Firmasının Görüşü
Sigorta

Omaha Hayat Sigortası Firmasının Görüşü

Omaha'nın Karşılaşması, 100 yılı aşkın bir süredir sigorta ve finansal ürünler sunma işinde bulunuyor. Bizim Mutual of Omaha incelemesi, şirketin finansal açıdan güçlü olduğunu ve kendisini “sağlam olmayan değerler” ile aile odaklı olarak görüyor. Şirket, ürünlerini hem adil hem de zamanında hizmetiyle müşterilerine desteklemekten gurur duyuyor. Her seviyede mükemmellik peşinde koşmaya devam ediyor.
Devamını Oku
En İyi Sigortayı Bulmak
Sigorta

En İyi Sigortayı Bulmak

Sigorta söz konusu olduğunda en seksi konu değil, bir şey. Gerçek şu ki, bizi finanse edemeyeceğimiz bir olaydan korumak için sigorta var. Kötü haberleri planlamak hiç bir şeyden hoşlanmıyorken, uygun politikalara sahip olmak ailemizi ve maliyetimizi korumanın önemli bir parçasıdır.
Devamını Oku