Sigorta

Omaha Hayat Sigortası Firmasının Görüşü

Omaha'nın Karşılaşması, 100 yılı aşkın bir süredir sigorta ve finansal ürünler sunma işinde bulunuyor. Bizim Mutual of Omaha incelemesi, şirketin finansal olarak güçlü olduğunu ve kendini “katı değerlerin” katı bir setiyle aile odaklı olarak gördüğünü göstermektedir.

Şirket, ürünlerini müşterilerine adil ve zamanında hizmet ile desteklemekten gurur duyuyor ve her düzeyde mükemmelliği sürdürmeye devam ediyor. Omaha'nın Karşılaşması, izlenmesi gereken yasal, etik ve sorumlu uygulamalar için Etik Kurallar ve İş Davranış Kuralları'nı sürdürmek için çabalamaktadır. Şirket ayrıca yeni fikirleri cesaretlendirmek, yeni şeyler denemek, başarısız olmaktan ve işi büyütmek için hatalarından ders almamaktan gurur duymaktadır.

Omaha'nın geliri, şu anda yönetilmekte olan toplam varlıkların yaklaşık 31 milyar $ 'ına sahiptir - ve şirketin Orta Batı değerleri nedeniyle, bugün sektörün en saygın sigorta şirketlerinden biridir.

 

Omaha'nın Karşılıklı Tarihi

Omaha'nın mutluluğu, aslında 1909'da Karşılıklı Fayda Sağlığı ve Kaza Derneği olarak başladı. Şirket, 1932'ye kadar liderliğini yapan ilk başkanı Harry S. Weller ile birlikte Omaha, Nebraska'da başladı.

1920 yılına kadar şirket, 15 eyalette sigorta teklif etmek için lisans aldı. Aynı yıl, primler 1 milyon doları aştı ve bundan sonra 20 yıldan az bir süre sonra şirket 48 eyalette ve iki bölgede sigorta satmak için lisans aldı.

1958'e gelindiğinde, Omaha Mutuali, politika sahiplerine ödenen faydalar açısından 1 milyar dolarlık notu aştı. Fakat 1963'te şirketin vahşi yaşamı ve gerçeklik programlamasıyla meşhur olduğu - “Omaha'nın Yaban Krallığı'nın Karşılıklı” adlı eseri Marlin Perkins'i tanıttı.

Bugün, şirket sigorta sektöründe büyük adımlar atmaya devam ediyor - tıpkı Medicare Ek sigorta poliçeleri için online başvuru sunan çok az sayıda sigorta şirketinden biri.

Sunulan ürünler

Omaha'nın Karşılaşması hem tüketiciler hem de iş müşterileri için çok çeşitli sigorta ve finansal ürünler sunmaktadır. Bunlar arasında Medicare Supplement, hayat sigortası, uzun süreli bakım, maluliyet sigortası, kritik hastalık sigortası, yıllık sigortalar, yapılandırılmış yerleşimler, kanser, kalp krizi ve inme sigortası, küçük işletme çözümleri ve yatırımlar bulunmaktadır.

Hayat sigortası tarafında, şirket aşağıdaki politika türlerine odaklanmaktadır:

 • Vadeli Hayat Sigortası - Vade kapsamı kapsamında, poliçe sahipleri saf ölüm yardımı ile korunmaktadır. Bu tür kapsamda nakit değeri oluşturma veya yatırım bileşeni bulunmamaktadır. Bu yüzden dönem ömrü çoğu insan için çok uygun. Terim ayrıca “geçici” teminat olarak kabul edilir. Bunun nedeni, politikaların 10 yıl, 15 yıl, 20 yıl veya 30 yıl gibi belirli bir süre için satın alınmasıdır. Poliçenin yürürlükte kalması durumunda sigortalıların kaybedilmesi halinde, söz konusu yararlanıcı, belirlenen miktardaki ölüm yardımı korumasını alacaktır.
 • Bütün Hayat Sigortası - Tüm yaşam politikaları “kalıcı” bir koruma olarak kabul edilir. Bunun nedeni - primlerin ödenmesi şartıyla - poliçe sigortalıyı tüm ömrü boyunca kapsayacaktır. Primler tipik olarak benzer bir teminat miktarından daha yüksek olmasına rağmen, tüm hayat sigortası hem ölüm yardımı korumasını hem de nakit değerini sağlayacaktır. Bir hayat sigortası poliçesindeki nakit değerinin belirli bir faiz oranında büyüyeceği garanti edilmektedir. Ve, nakit bir vergi ertelenmiş temelinde büyümeye izin verilir. Bu, çekilme zamanına kadar herhangi bir vergi olmaması anlamına gelir. Bu, paranın zamanla katlanarak büyüyebilmesini sağlayabilir.
 • Evrensel Hayat Sigortası - Evrensel hayat sigortası, hem ölüm yardımı koruması hem de nakit değeri biriktirmesi sağladığı için, aynı zamanda daimi teminat kapsamıdır. Primlerin ödenmesi şartıyla ömür boyu teminat da sunar. Bununla birlikte, bu kapsama, hayat sigortası sahibinin primi ne zaman ödeyebileceği ve ayrıca ne kadar prim ödeyeceği ve ne kadar tahsis edeceği ve ne kadar tahsis edeceği konusunda daha fazla özgürlüğe sahip olmasıdır. Planın nakit bileşeni.
 • Yanlışlıkla Ölüm Sigortası - Kaza sonucu ölüm kapsamı, sigortalı bir kaza sonucu ölürse, ek fonlar ödeyecek bir plan türüdür. Bu kapsam, sevilmeyenlerin beklenmedik bir şekilde gerçekleşmesi durumunda maddi olarak ele alınmasını sağlamaya yardımcı olabilir. (Sigortalının hastalık veya diğer doğal sebeplerden ötürü ölmesi halinde bu teminatın ödenmeyeceğini unutmamak önemlidir).

Engelli sigortası

Omaha'nın mutluluğu, engellilik kapsamı da dahil olmak üzere birçok farklı ürün satıyor.

Engelli sigortasını anlamadıysanız, ödevinizi yapmalısınız. Yapabileceğiniz en akıllı yatırımlardan biri.

Kendinizi hastalık veya yaralanma nedeniyle işe yaramadıysanız, ihtiyacınız olan değerli maaşınızı almayacaksınız. Bir maluliyet sigortası planınız varsa, darbeyi yumuşatabileceksiniz.

Omaha'nın karşılıklı iki çeşit sakatlık sigortası satıyor. Her ikisi de maaşınızı korumanıza yardımcı olabilir.

Bakacağımız ilk şey Engelli Gelir Seçimi Portföyü. Bu seçenekle ilgili güzel şeylerden biri özelleştirilebilir seçenekler. Uzun vadeli kapsama, kısa süreli ve sadece kaza koruması alabilirsiniz.

Engelli Gelir Seçimi Portföyü'nü satın alırsanız, 10 yıllık faydalar için aylık 12,000 dolara kadar para kazanabilirsiniz. Primler 67 yaşına gelene kadar aynı kalacak. Sen 75'e kadar sigortayı koruyabilirsin, ancak primler yükselecek.

Bu planın da plana dahil bazı faydaları vardır. Omaha'nın karşılıklı olarak planında toplam engellilik gelir yardımı ve orantısız sakatlık yardımı vardır.

Ayrıca bir premium binici, terminal hastalık sürücüsü feragati içerir ve plan yenilenebilir garanti edilir.

Bu yerleşik avantajların yanı sıra, korumayı güçlendirmek için bazı ek biniciler de satın alabilirsiniz:

 • Hastane Mahrumiyeti Tazminat Yararları
 • Kritik Hastalık Faydaları
 • Maliyet-F-yaşam Ayar Rider
 • Gelecekte sigorta edilebilirlik
 • Ve dahası

Eklediğiniz daha fazla binici, daha fazla prim ödeyeceksiniz.

Sattıkları diğer seçenek Öncelikli Gelir Koruma Planı. Bu politika, özürlü sigorta kapsamının sadeleştirilmiş halidir.

Bu politika size engellilik kapsamı vermeye devam edecektir, ancak daha kolay Koruma için başvurmak ve kabul edilmek. Aylık faydaları 4,000 $ 'a kadar (ya da gelirinizin% 70'ine kadar) alabilirsiniz ve 12 aydan 36 aya kadar her yerde faydalanabilirsiniz.

Bu politikayı bu kadar özel yapan şey, tıbbi sınava girme ve birkaç gün içinde korunma yeteneğidir. Diğer politikaları gibi, kapsamınızı artırmak için ek biniciler satın alabilirsiniz.

Diğer engelli şirketleri karşılaştırmak istiyorsanız buraya tıklayın.

Finansal Puanlar

Mali açıdan, Mutual of Omaha'nın son derece güçlü olduğu düşünülüyor. Bu nedenle şirket, sigorta şirketi derecelendirme kuruluşlarından en yüksek notu aldı. Bu, politika sahiplerinin, bir hak talebinde bulunduklarında ödeme yapmaları gerektiğinde şirketin orada olacağını bilmeleri anlamına gelir. Omaha'nın derecelendirme sırası şunları içerir:

 • A + (Üstün - Genel mali gücü ve politika sahiplerine yönelik devam eden yükümlülüklerini yerine getirme yeteneği) A.M. En İyi Şirket, Inc.
 • Moody's Investors Service'den (mevcut finansal güç ve gelecekteki finansal strese dayanma yeteneği) A1 (İyi -)
 • Standard & Poor's'dan A + (Güçlü - politika sahiplerine karşı yükümlülükleri yerine getirmek için mali güç için)

Omaha Karşılıklarına İlişkin Avantaj ve Düşünceler

Mutual of Omaha ile ilişkili bir dizi güzel avantaj var - bir Fortune 500 şirketi olmasıyla başlıyor. Firmanın hem tarih hem de istikrar açısından büyük bir önemi var ve sigorta şirketlerinin derecelendirme kuruluşlarından yüksek puanlar alıyor. Büyük ölçüde uzun süredir devam eden Wild Kingdom programlamasına bağlı olarak, şirketin büyük bir ismi ve marka bilinirliği vardır.

Şirketin internet sitesi, ziyaretçilerinin hem hayat hem de sigorta kapsamı için kolayca teklif almasını sağlıyor. Ve şirketin hayat sigortası tüm hatlarının fiyatları oldukça rekabetçi.

Buna ek olarak, Better Business Bureau (BBB), iş ortakları ve müşteri hizmetleri aracılığıyla poliçe sahiplerine verdiği sözleri onurlandırmaya çalıştığı için, Mutual of Omaha a A + rating vermiştir. Omaha'nın ortaklığı Şubat 1940'tan bu yana BBB ile akredite olmuştur.

Yine de, Mutual of Omaha ile tüm avantajlarda bile, bir politikanın satın alınmasıyla ilerlemeden önce dikkate alınması gereken bazı faktörler vardır. İlk ve en önemlisi, sadece bir sigorta şirketinden alınan teklifleri alarak, sadece bir prim fiyatına kendinizi sınırlayabilmenizdir.

Bu ürünleri satın almadan önce sadece bir otomobil sigortası şirketine veya sadece bir cihaz web sitesine gideceğinizi düşünün - diğer şirketlerin fiyatlarını kontrol etmeden. Böyle önemli bir kararda, bazı karşılaştırmalı alışverişler yapmanız ve başka neler olduğunu görmeniz şiddetle tavsiye edilir. Omaha Mutual'in orada en iyi anlaşma olduğunu görebilirsiniz, ancak daha iyi bir şey olabilir.

Kötü bir sağlık sorunu yaşayanlar için, bazı karşılaştırmalı alışveriş yapmak özellikle önemlidir. Bunun nedeni, “derecelendirme” veya kapsama için tamamen reddedilme olasılığıdır. Ancak, sadece bir sigorta şirketinden daha fazlasına erişimi olan bir acente veya şirket ile çalışarak, başvurunuzu bir kerede çok sayıda sigorta şirketine doğrudan alışveriş yapabilirsiniz. Bu sayede sigorta alışverişi ve başvuru süreci boyunca sayısız zaman ve hayal kırıklığı yaratabilirsiniz. Orada sizin için en iyi şekilde çalışabilecek bir sağlık muayenesi sigortası poliçesi için de bir seçenek var. Hayat sigortasına, defin sigortasına mı ihtiyacınız var, yoksa başka hangi firmaların var olduğunu bilmeniz gerek, yardım edebiliriz!

En İyi Hayat Sigortası Politikası Nasıl Elde Edilir?

İhtiyaç, amaç ve / veya şu andaki sağlık durumundan bağımsız olarak, hayat sigortası kapsamını ararken, mevcut politikaları ve prim tekliflerini karşılaştırmanız gerekir.

Önemli ürünler veya hizmetler için alışveriş yaptığınız her zaman, genellikle en iyi anlaşmayı öğrenirsiniz - bu nedenle, sevdiğiniz kişilerin finansal güvenliğine bakarken, aynı şeyi yapmak mantıklı olmaz mıydı?

İhtiyaçlarınıza en iyi şekilde hizmet edecek sigorta poliçesi ve şirketi bulmak için hazırsanız, bu sayfadaki formu kullanın. Size tarafsız hayat sigortası teklifleri sunmak için Root Financial ile ortaklık kurdum. Bugün sektördeki en iyi hayat sigorta şirketleri ile çalışıyorlar ve hızlı ve kolay bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri bilgisayarınızdan doğrudan elde etmenize yardımcı olabilirler.

Hayat veya sağlık gibi herhangi bir türden sigorta satın almanın büyük bir karar olduğunu biliyorum. Bu nedenle, seçmekte olduğunuz şirketleri gözden geçirmeniz ve doğru politikayı aldığınızdan emin olmanız önemlidir. İşte bu yüzden tüm sorularınızı cevaplamak ve size en iyi kararı vermeniz için gereken bilgileri sunmak için güvenilir bir bağımsız aracıyla ortaklık kurdum. Root Financial bağımsız bir acentedir, sizin için sigorta şirketleri için değil, sizin için en iyi oranları almanıza yardımcı olur. Sadece Banner veya MetLife'dan sadece teklif almak yerine, bölgenizdeki kapsama alanını sunan en iyi şirketlerden teklif alacaksınız.Artık ailenizin mali geleceğini güçlendirmeye başlamak için zaman.

Videoyu izle: Suspense: Tutku Olmadan Suç / Pratt İlçesinin Plan / Lider Vatandaşı

Popüler Mesajlar

Kategori Sigorta, Sonraki Makale

Çocuğunuz için Hayat Sigortası Almalı mı?
Sigorta

Çocuğunuz için Hayat Sigortası Almalı mı?

Televizyonda, çocuğunuz için bir hayat sigortası poliçesi almaktan bahseden Gerber reklamını fark etmiş olabilirsiniz. Herhangi bir ebeveyne çocuklarını korumak için ne kadar gidebileceklerini sor ve çoğunun gitmesi gerektiği kadarını söylerdim. Çocuklar için hayat sigortası satın almanız mantıklıysa ve sigorta için yarım oylama ile “evet” ve diğer yarısı da “hayır” diyebilirsiniz.
Devamını Oku
Hatalı Otomatik Sigorta Nasıl Çalışır?
Sigorta

Hatalı Otomatik Sigorta Nasıl Çalışır?

Kaza faydayı ne olursa olsun, sigortalı bir kişinin kendi sigorta şirketi tarafından kendi kazaları için kendi kayıpları için ödenmesi gereken sürücüler için herhangi bir sigorta olarak tanımlanmaktadır. Ayrıca Kanada, Avustralya ve Birleşik Devletler'deki eyalet ve eyalet yasaları, “feragat” kapsamında sigortalı kimsenin haklarını, diğer tarafın mali olarak kurtarılmasını talep etmekle sınırlandırmaktadır.
Devamını Oku
Satın al (ROP) Prim Vadeli Hayat Sigortası Geri Döndü?
Sigorta

Satın al (ROP) Prim Vadeli Hayat Sigortası Geri Döndü?

Son zamanlarda, daha genç bir işletme sahibi müşterim, bir hayat sigortası poliçesi satın alma konusunda soru soruyordu. Bir dönem yaşam politikası onun durumu için tam anlam ifade eder, ancak biz de istediğimiz şeyi bir büküme kavuşturmuştur. 30 yıllık yaşam politikasına ek olarak, premium binicinin geri dönüşü olarak adlandırılan şeyi eklemek istedi.
Devamını Oku
Erken Yaşta Hayat Sigortası mı Almalısınız?
Sigorta

Erken Yaşta Hayat Sigortası mı Almalısınız?

Yanlış olduğunda hayat sigortanıza mı ihtiyacınız var? Hayat sigortasının olmadığı kaç gence rastladığım gerçeğine hayran kaldım. Hepsinin farklı nedenleri olsa da, duyduğum en yaygın sebep, hayat sigortası hakkında düşünmek için çok erken. Daha fazla katılmıyorum.
Devamını Oku