Sigorta

Petersen Uluslararası Underwriters İnceleme

Amerika Birleşik Devletleri'nde 6.000'den fazla sigorta şirketi olduğunu biliyor muydunuz?

Bir sigorta poliçesi için alışveriş yapıyorsanız, çok fazla seçeneğiniz var. Hangisinin en iyisi olduğunu biliyor musun?

Sigorta için alışveriş yaparken tartmanız gereken birçok farklı yön var.

Muhtemelen bir sigorta acentesi olan bir arkadaşın ya da kuzenin var. Muhtemelen geçmişte size teminat satmaya çalışmışlardır, ama sadece ilgili olduğunuz için en iyi seçim olduğu anlamına gelmez.

En iyi sigorta kapsamını istiyorsanız, aradığınız planın türüne bakılmaksızın, çok fazla iş yapmalısınız. Hangi şirketin en iyi kapsama alanına sahip olduğunu, uygun fiyatlara ve sağlam bir tarihe sahip olduğunu belirlemelisiniz.

Bu yazı, Petersen International Underwriters'a bakacak.

Muhtemelen onları duymadınız, ancak onları sigorta aramanıza dahil etmelisiniz. Onlar bir ev ismi değil, ama sizin için mükemmel bir seçim olabilir.

Petersen Uluslararası Underwriters Tarihi

Bugün PIU'nun nerede olduğunu göstermeden önce, nereye başladığınızı göstermek istiyoruz. PIU, Iowa'da yetişen W. Harold Petersen tarafından kuruldu. Harold büyürken, babasının omurilik rahatsızlığı nedeniyle ailesinin maddi mücadelesini gördü.

Harold gazetecilik için Kaliforniya Üniversitesine gitmesine rağmen, kendisi Omaha Mutual'da yarı zamanlı olarak çalışıyordu. Bu, engellilik sigortası fikrine sunulduğu yer.

1979'da kendi ajansı olan Petersen International Underwriting'ı kurmaya karar verdi.

Engelli sigortası kapsamını kolaylaştırmak istedi. Mutual of Omaha ile çalışırken, müşterilerin gelirlerini korumak için birden fazla politika satın almaları gerektiğini gördü.

Bununla mücadele etmek için Yüksek Limitli Bir Engellilik Sigortası poliçesi oluşturdu.

Birkaç yıllık iyi bir işten sonra, 1983'te PIU, Lloyd's'ta bir kapak sahibi oldu. PIU kendi tekliflerini verdi ve Lloyd's of London için politikalar yayınladı. PIU hala planlarını oluşturuyor ve hizmet kalitesi aynı.

PIU orada en eski şirket değil. Sadece 40 yıldır iş yapıyorlardı, ancak bu 40 yılda çok fazla büyüme yaşadılar.

Puanlar ve Finans

Bir sigorta şirketi için alışveriş yaparken, bakmanız gereken önemli bir şey, üçüncü taraf şirketlerin notlarıdır. Sigorta ile ilgili olarak, en göze çarpan derecelendirmeler Standard & Poor's, A.M. En iyisi ve BBB.

PUB için derecelendirmeler diğer sigorta şirketlerinden biraz farklıdır.

Onlar Lloyd's adında bir şirketin bir koruyucusu. Lloyd's, 50'den fazla sigorta şirketi ile uzmanlaşan ve çalışmakta olan ve 4.000'in üzerinde hissedarı olan bir sigorta şirketidir.

Finansal güç puanları Llyod'lardan geliyor. Lloyd'lar için A + S & P notu, bir AA- Fitch'ten ve bir A.M. En iyi. Bütün bunlar mükemmel finansal güvenlik ve öngörülen geleceği gösteriyor.

PIU Ürünleri

PIU'nun sunduğu bir avuç farklı sigorta ürünü var. Satıyorlar:

 • Engelli sigortası
 • Hayat sigortası
 • Sağlık Sigortası
 • Koşullu sigorta

PIU, diğer şirketlerle bulamayacağınız çok ilginç sigorta ürünlerine sahiptir. Aslında, piyasadaki en özel ve benzersiz planlardan bazılarına sahipler.

Yüksek Limitli Kaza Sigortası

Başlamak için, onların kaza sigortasına bakalım. İstediğiniz kadar güvenli olabilirsiniz, ama ne zaman bir kaza olacağını asla bilemezsiniz. Bu plan, kaza sonucu ölüm veya parçalanma durumunda tek bir kişiyi veya bir grup insanı koruyabilir.

Bu planlar, geleneksel hayat sigortası poliçesine benzemektedir, ancak poliçe sahibi bir kazadan ötürü, doğal nedenlerden ötürü ölmüş olsalar bile, sadece ödeme yaparlar.

Bu politikayla, 100.000 ABD Dolarından 100 milyon dolara kadar kapsama alabilirsiniz. PUB kaza sigortası planının heyecan verici bir yönü, savaş veya terör bölgeleri gibi durumlar için özelleştirilebilir.

Hemen her durum için, bu kaza sigortası poliçesi sizi koruyabilir.

Yüksek Limitli Kaza Sigortası almak için tek yapmanız gereken tek sayfalık uygulamalarını tamamlamak. Tıbbi sınava girmek zorunda değilsin. Bu hızlı ve kolaydır.

Sağlık Sigortası

Bir başka benzersiz PIU sigortası sağlık sigortasıdır. Geleneksel sağlık sigortası sunmazlar.

Bunun yerine, yurtdışına seyahat edenleri, ABD'ye seyahat edenleri veya bir yıldan az bir süredir sağlık sigortasına ihtiyaç duyan kişileri koruyan kısa vadeli bir sigorta poliçesi satarlar.

Sağlık sigortası planları:

 • USAway Major Tıp Planı
 • Uluslararası Major Medical
 • Köprü Büyük Sağlık Sigortası
 • Kaza Sadece Binbaşı Medikal

Bu planların hepsi farklı insan grupları için tasarlanmıştır, ancak geleneksel bir sağlık sigortası poliçesinin tüm çemberlerine atlamak zorunda kalmadan sağlık sigortası almanın kolay yollarıdır.

Onların politikaları çok gevşek gereksinimlere sahiptir. Çoğuyla, 64 yaşından küçük olduğunuz sürece, sigorta korumasını alabilirsiniz.

Bireysel Engelli Sigortası

Çoğu insan özürlü sigortasını tam olarak anlamıyor, ki bu ciddi bir hatadır.

İşyerinde yaralanacak olsaydınız, o zaman İşçi Tazminatı gelirinizi değiştirmeye yardım edecek, ancak eğer iş dışında ciddi olarak yaralanırsanız, İşçinin Comp bir şey yapmayacaktır.

Kendinizi çok hasta ya da yaralı olarak bulursanız, o maaş çekene sahip olmayacaksınız. Bu bir engellilik sigortası poliçesinin devreye girdiği yerdir.

Bu sizin ilgilendiğiniz bir şeyse, PIU'nun birçok engelli sigorta şirketinden biri olduğunu bilmelisiniz, ancak belki de mümkün olan en geniş ürün yelpazesine sahipler.

Bireysel Yüksek Limitli Engelli Sigortası

Bazı işverenler çalışanlarına kısa süreli maluliyet sigortasını sunmakta, bu da maaşınızı birkaç hafta veya ay boyunca değiştirmeye yardımcı olacaktır, ancak yine de işe geri dönemezseniz ne olur?

Bu yüzden uzun vadeli bir sigorta poliçesi almalısınız.

PUB engellilik sigortasının ilginç bir yönü de, kendi işgali toplam sakatlık tanımının olmasıdır. Bu, işinizi yapmak için çok yaralıysanız, başka bir yerde çalışıyor olsanız bile, ödeme politikasından alabilirsiniz demektir.

Bu politikanın bir başka ilginç özelliği, tamamen devre dışı bırakılmış sayılırsa, bir toplu ödeme ödeneği alırsınız. Ayrıca, artık bir binici gibi ekleyebileceğiniz birkaç bisikletçiye de sahipler.

Garantili Sayı Grubu / Çoklu Hayat Sigortası

Sağlığınız veya önceden var olan koşullar nedeniyle geleneksel bir politika için onaylanamazsanız, bu garantili sorun politikası mükemmel bir seçenek olabilir.

Yaş sınırlarına girdiğiniz sürece, bu planlardan biri için onaylanabilirsiniz. Maluliyet sigortası yaptırmanın daha kolay bir yolu yoktur. Yapmanız gereken tıbbi sınav veya çember yok. Uygula ve sonra kapsama sahipsin.

70 Yaşına Hızlandırılmış Engellilik Faydası

Bu politikanın adı herşeyi açıklıyor. Bu planlar ana politika olarak tasarlanmamıştır.

Bu planların amacı, mevcut bir plandan ek teminat sağlamaktır. Bu planlar genellikle 5 yıl sürer ve 35 yaş ve üzerindeyseniz bir tane alabilirsiniz.

Yönetici 400 Engelli Sigortası

Bu, çoğu insanın ihtiyaçlarını karşılamayacak olan bir çeşit engelli sigortasıdır. Bu planların ayda 100.000 $ 'lık bir kapsama sınırı vardır, ki çoğu insan neredeyse bu kadar kapsamaya ihtiyaç duymaz.

Bu planlar, kendi işlerini yürüten veya işlerinin önemli bir parçası olan bir kişi için tasarlanmıştır.

PIU, mesleğe bağlı olarak özelleştirilmiş birkaç çeşit sakatlık sigortası planı satmaktadır:

 • Hekimler ve Cerrahlar Engellilik
 • Diş hekimi engelli
 • Kiropraktör Sakatlığı
 • StarCover
 • Eğlence Endüstrisi Engelliliği
 • Brokerler ve Traders Engellilik
 • Hukuk Uzmanları Engelliliği
 • Pilotlar Lisans Kaybı
 • Mavi & Gri Yaka Engelli

Tüm bu planları detaylandırmayacağız çünkü onlar oldukça basittir. Planın adından, neleri kapsadığını tahmin edebilirsiniz.

Kademeli Fayda Engelli

Bu plan, gelirinizin% 65'ini koruyacak veya% 50 veya% 80'lik bir seçenek belirleyebilirsiniz. Ne kadar çok kapsama alanı olursa, her ay daha fazla ödeyeceksiniz.

Bu planlar 3 yıl kapsamadan 5 yıl kapsamaya kadar mevcuttur ve hemen hemen tüm meslekler kabul edilir.

Stok Seçeneği Sakatlığı

Bu plan, halka açık olan şirketlerin üst düzey yöneticileri için tasarlanmıştır. Kalıcı olarak devre dışı bırakılmışsanız, bu politika maaşınızın üstündeki bonusları hesaba katacak ve ödemenin% 80'ine kadar stok seçenekleri sunulabilecektir.

Emeklilik Tamamlanması

Emeklilik, gelecekteki maliyeleriniz için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biridir. Eğer bir engele takılmamışsanız, emekli maaşınız çok büyük bir vuruş olacaktır.

Bu planla, poliçe sahibine, engelli kalmayacakları takdirde yapacakları emeklilik katkı paylarının dengesi verilecektir.

İş Engelli Sigortası

PUB bir ton bireysel maluliyet sigortası poliçesi satmakla kalmaz, aynı zamanda bazı iş engelli sigorta planlarına da sahiptir. Bu politikalar, bir işletme sahibi olan veya şirketlerinin önemli parçaları olan insanlar için oluşturulmuştur.

Bu politikalar şunları içerir:

 • Alım-Satım Engelliliği
 • Buy-Sell Plus
 • Genel Gider
 • Anahtar Kişi Sakatlık Sigortası
 • Sözleşme Garantisi
 • Kıdem Tazminatı Engelli Sigortası
 • Maaş Devam
 • Kredi Tazminatı

Bu politikaların her biri, biraz farklı olan ve korumaya sahiptir.

Kuruluşunuzdaki kilit çalışanlardan biriyseniz, bu politikalardan birini satın almayı düşünmelisiniz.

PIU Tarafından Satılan Diğer Ürünler

Ana politikalarının yanı sıra sattıkları birkaç başka plan da var. Onları detaylandırmayacağız (çoğu kendi kendini açıklayıcıdır), fakat seçeneklerin farkında olmalısınız.

Birkaç şarta bağlı sigorta poliçesi var:

 • Hayatta kalmak için anahtar kişisel başarısızlık
 • Kaçırma ve Ransom Sigortası
 • Marka koruması
 • Hayatta Kalmak İçin İş Kredisi Başarısızlığı

PIU'nun Avantaj ve Dezavantajları

Şimdi, PIU'nun artılarını ve eksilerini inceleyelim. Her şirketin parladığı alanlar ve dibe çöken diğer alanlar vardır.

PIU'nun avantajlarından biri, sahip oldukları tüm seçeneklerdir.

Orada en niş bölümlerden bazıları için bir sigorta planı var. Onlarca engelli planın seçeneklerinden de anlaşılacağı gibi, orada her meslek ve insan için tasarlanmış bir plan var.

Çoğu şirketin bir ya da iki planı vardır ve her başvuru sahibine bu planlara uymaya çalışır. PIU müşterileri için birçok özel plana sahiptir.

PUB aracılığıyla bir plan satın almanın bir başka faydası da hızlandırılmış taahhüt sürecidir. Satın aldığınız politika ne olursa olsun, süreç hızlı olacak. Bazı şirketler ile onaylanmak için aylar bekleyebilirsiniz.

PIU çok daha hızlı yapar.

PUB'ın dezavantajı basittir, ortalama başvuru sahibi için en iyi değildir. Eğer basit, vadesiz hayat sigortası veya maluliyet sigortası poliçesi arıyorsanız, muhtemelen başka bir yere bakmalısınız.

Bu PIU'nun kötü bir seçenek ya da korkunç bir sigorta şirketi olduğunu söylemiyor. Yüksek gelirli veya yüksek riskli bir sigorta durumundaysanız, PUB mükemmel bir taşıyıcı olabilir.

En İyi Sigorta Kapsamı Nasıl Gidilir?

Sigortanın türü ne olursa olsun, ya da ihtiyacınız olan kapsama miktarı ne olursa olsun, her başvuru sahibine söyleyeceğimiz tek şey budur. Her sigorta şirketi farklıdır.

İki şirket aynı plana sahip olsa bile, aynı primleri tahsil edeceği anlamına gelmez.

Satın almadan önce alışveriş yaparak, sigorta poliçesi süresince binlerce dolar tasarruf edebilirsiniz.

Mükemmel şirketi bulmak çok zor olabilir. Tüm planlar, şartlar ve kapsama sınırları, akıl-uyuşukluk olabilir. Değerli zamanınızı araştırmak ve aramak için harcamak yerine, makalemize bakmaya devam edin.

İyi Mali Cents'de, tüketicilere sigorta ihtiyaçları için en iyi seçimleri yapmaları için gereken bilgileri vermekten gurur duyuyoruz.

Videoyu izle: Uluslararası Ana Sağlık Sigortası

Popüler Mesajlar

Kategori Sigorta, Sonraki Makale

Sağlık Sigortası Primlerinde Para Tasarrufu
Sigorta

Sağlık Sigortası Primlerinde Para Tasarrufu

Sağlık hizmetleri reformu hakkındaki tüm yeni tartışmalarda, pek çok Amerikalının sağlık sigortası primlerinin cüzdanlarına yüklediği zorluğu hissetmeleri sürpriz değil. Birçok aile, birçoğu zar atmayı seçen ve sigorta kapsamı bulunmayan gök gürültülü sağlık sigortasının maliyetlerini karşılamaya çalışırken aydan aya mücadele ediyor.
Devamını Oku
PolitikamıGenius İnceleme
Sigorta

PolitikamıGenius İnceleme

Eğer sigorta için alışveriş yaptıysanız, bunun çok önemli bir görev olduğunu biliyorsunuz. Satın almanız gereken birkaç farklı politika var; otomatik sigorta, hayat sigortası, sağlık sigortası ve diğerleri. Sadece birkaç plana ihtiyacınız var, aynı zamanda seçim yapabileceğiniz çok şirket var; Dünyanın neresinde hepsini gözden geçireceksin?
Devamını Oku
COBRA Sigortası'nı karşılayabilecek misiniz?
Sigorta

COBRA Sigortası'nı karşılayabilecek misiniz?

ABD'deki birçok insan sağlık sigortasını işlerinden geçiriyor. Sonuç olarak, bir iş kaybı sadece gelir kaybıyla değil, aynı zamanda değerli sağlık yardımlarının kaybında da sonuçlanmaktadır. Sağlık bakımı için ödeme yapmak sadece pahalı değildir; Sağlık sigortanızda bir mola varsa, kapsama yol almak daha zor olabilir.
Devamını Oku