Maliye

5 Yıldızlı Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

Hayat sigortası, birçok kişinin genel finansal planlarının önemli bir parçasıdır. Bunun nedeni, faydalanıcının (veya yararlanıcıların) aldığı gelirlerin çok çeşitli ihtiyaçlar için kullanılabilmesidir. Bunlar arasında, son harcamaların ödenmesi, büyük borçların ödenmesi ve / veya devam etmekte olan yaşam giderlerinin ödenmesi sayılabilir; böylece sevdiklerinin maddi sıkıntıya, özellikle de onlar için zor bir zamanda karşılaşmaları gerekmez.

Bir hayat sigortası poliçesi aldığınızda, dikkate alınması gereken çeşitli kriterler vardır. Bunlar sadece aldığınız hayat sigortası kapsamının türünü ve miktarını değil, aynı zamanda kapsamı satın aldığınız şirketi de içerir. Bunun nedeni, üst düzey bir sigorta şirketi ile çalıştığınızdan emin olmak isteyeceğinizden ve finansal olarak istikrarlı bir hale geleceğinden ve ayrıca hak taleplerini ödemede iyi bir itibara sahip olmanızdan emin olmanızdır. Bu kritere uyan bir şirket, Silahlı Kuvvetler Yardım Derneği'nin bir kuruluşu olan 5 Star Life Insurance Company'dir.

5 Yıldızlı Hayat Sigortası Şirketi'nin Tarihi

5 Yıldızlı Hayat Sigortası Şirketi, 1996 yılından beri müşterilerine kaliteli bir hayat sigortası temin etmeleri durumunda faaliyet göstermektedir. Şirket, Silahlı Kuvvetler Yardım Birliği (AFBA) kuruluşudur ve merkezi İskenderiye, Virginia'dadır.

Ana şirketi, AFBA, başlangıçta 1947'de, General General, Dwight D. Eisenhower'ın yardımıyla kuruldu. Bu şirket savaş zamanlarında askeri üyeler ve aileleri üzerindeki baskıyı hafifletmeye yardımcı olmak için kurulmuştur. O tarihte, ABD ordusunun üyeleri, savaş alanı içinde öldürüldüğü takdirde, ölüm ödeneği gelirlerini ödeyecek olan hayat sigortası almalarına izin verilmedi.

AFBA ilk karargahını Washington DC'deki Pentagon binasının bodrum katındaydı ve önümüzdeki 70 yıl boyunca şirket hem savaş hem de barış zamanlarında Silahlı Kuvvetlere hizmet etti. AFBA'nın sloganı “Bu büyük ulusa hizmet edenlere hizmet etmek” dir.

Silahlı Kuvvetler Yardım Derneği hala büyümekte olan şirket olarak kabul edilmektedir. Bu sigortacı, iş sahası / grup pazarlarına ek ve gönüllü hayat sigortası teminatı sağlar. Ayrıca üst pazarda bireysel hayat sigortası sunmaktadır.

5 Yıldızlı Hayat Sigorta Şirketi İnceleme

AFBA'nın ilgili bir kuruluşu olan 5 Star Life Insurance Company, Virginia'daki ana ofislerine sahiptir (her ne kadar Louisiana'da Baton Rouge'da ikamet ettiği düşünülse de) Bugün, bu şirket yaklaşık 41 milyar dolarlık bir sigortaya sahiptir ve bu, 800.000 hayat.

2016 Bağımsız Karşılaştırmalı Rapor'a dayanarak, şirketin finansal olarak güçlü ve istikrarlı olduğu düşünülmektedir ve likidite oranı, net primler, sermaye, sermaye ve fazlası, yükümlülükler ve yatırım portföyü yatırım derecesinin yüzdesi ile ilgili hayat sigortacılığı sektör ortalamalarını aşmaktadır.

5 Yıldızlı Hayat Sigortası Şirketi, hayat sigortası teminatının sağlanmasına odaklanmıştır. Bunu bağımsız brokerler ve üreticiler aracılığıyla yapar. Bu kapsam, poliçe sahiplerinin ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirilebilir.

Sigortacı Derecelendirmeleri ve BBB Notu

Aralık 2015 itibarıyla 5 Yıldızlı Hayat Sigortası Şirketi'ne A- A'nın notu verilmiştir. En İyi Şirket ve bu derecelendirme Mart 2016'da yeniden doğrulandı. Bu derece “Mükemmel” anlamına geliyor ve A.M. tarafından sağlanan toplam 16 toplam puanın dördüncü en yüksek seviyesi. En iyi. (A.M. En iyi dereceler S ++ (Mükemmel) ile S (Derecelendirmeyle Askıya Alınmış) arasında değişir.

Şirket ayrıca, 25 Ocak 2003'ten beri Better Business Bureau'nun (BBB) ​​akredite edilmiş bir üyesidir. BBB'nin A + ile F arasındaki genel not ölçeğinde, 5 Yıldızlı Hayat Sigortası Şirketi A. notu verilmiştir.

Geçtiğimiz üç yıl boyunca şirket, BBB aracılığıyla toplam 20 müşteri şikayetini kapattı. Bu 20 şikayetin 13'ü şirketin ürünü ve / veya servisi ile ilgili olmak zorunda kalmıştır. Ayrıca, beş tanesi faturalama ve / veya tahsilat sorunlarıyla ilgiliydi, biri reklam ve / veya satışla ilgili idi ve bir diğeri şirketin garanti / garanti sorunları ile ilgiliydi.

5 Yıldızlı Hayat Sigortası Şirketi Tarafından Sunulan Hayat Sigortası Ürünleri

5 Yıldızlı Hayat Sigortası Şirketi, ürünlerini iki özel pazarda sunmaya odaklanmıştır. Bunlar, işveren gruplarına vadeli hayat sigortası kapsamını içerir. Bu kapsam, çalışanların ailelerine finansal koruma sağlamaya yardımcı olabilir.

Şirket ayrıca kıdemli pazarda basitleştirilmiş tüm hayat sigortası sağlama konusunda önemli bir yere sahiptir. Bu teminat sigortalının cenazesi ve diğer nihai masraflarının karşılanmasında yardımcı olabilir. Aynı zamanda sağlıksız olan ya da sigara içmeyen bir hayat sigortası poliçesini daha yüksek oranlara sahip olmayan kişiler için de iyidir.

5 Yıldızlı Hayat Sigortası Şirketi ile Sunulan İşyeri Sigortası Kapsamı

Şirket, iş sahası pazarı için belirli bir kapsam paketi sunmaktadır. Bu ürünler rekabetçi prim oranları sunar ve bunlar öncelikle küçük ve orta ölçekli işverenlere yöneliktir. Tüm bu ürünler bir işveren veya bir dernek aracılığıyla satılmaktadır.

Sunulan birincil ürün Temel Yaşam ve AD & D'dir (kaza sonucu ölüm ve parçalanma). Bu ürünleri eklemek, çalışanların sahip oldukları grup hayat sigortasını geliştirmelerine yardımcı olabilir. Bu, bir eş ve / veya çocuk için kapsama ile birlikte ek faydalar sunarak yapar.

Bu iş sitesinin temel yaşamı ve AD & D'lerinden bazıları, kapsamın garanti altına alındığı gerçeğini içerir. Bu, en az on çalışanın geçerli olması durumunda, bireyin sağlık durumu için geçerli olsa bile, teminat kapsamı için kapatılamayacağı anlamına gelir.

Kapsama ayrıca acil ölüm yardımı ödemesi de sunar.Bu, 15.000 $ 'a kadar, sevdiklerinize anında harcamalar yapma konusunda yardımcı olmak için bir iş günü içinde poliçe yararlanıcısına postalanacaktır.

Bu özel kapsam taşınabilirdir, yani çalışan ya da üye grubu terk etse bile, sigorta kapsamı - birey sigortalı olmaksızın (sigorta primi ödenmesi koşuluyla) kanıtlanmaya devam etmeden devam edebilir.

Bu çalışma alanına / gönüllü kapsamına başvuran çalışanlar veya üyeler için bazı avantajlar vardır. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • 5 Star Life Insurance Company'de sigorta şirketleri ve onların yararlanıcılarıyla çalışacak özel durum yöneticileri bulunmaktadır. Bu, tüm soru ve endişeleri için sadece belirli bir temas noktası olduğu için, insanlar için kapsam ve hak taleplerini kolaylaştırabilir.
 • Prim ödemesi söz konusu olduğunda faturalama da kolaydır. Mevcut politikalar için doğrudan faturalandırma da dahil olmak üzere, 15 farklı premium mod vardır.
 • Bu kapsamı sunan işveren veya dernek için şirket, işverenin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilecek özel raporlama ve faturalandırma mutabakatı sunar.
 • Bireylerin de çevrimiçi olarak kayıt yaptırıp primlerini ödemeleri de mümkündür.

5 Yıldızlı Hayat Sigortası Şirketi Tarafından Sunulan Son Gider Hayat Sigortası Ürünleri

Şirket ayrıca son masraf hayat sigortası sunuyor. Bu politikalar, cenaze ve diğer son masraflar için ödeme yapmaya yöneliktir ve kapsam, bir kişinin sevdikleri için son derece yararlı olabilir.

Bugün, bir cenaze masrafı bazı bölgelerde 10.000 doları aşabilir. Bu özellikle bir mezar arsası, bir mezar taşı, çiçek, ulaşım ve diğer ilgili maliyetler gibi öğeler eklerken durumdur. Birçok durumda, bir kişi de düzenli sağlık sigortası poliçesi kapsamında olmayan sağlık harcamalarına sahip olmayabilir. Öyleyse, bir son harcama hayat sigortası poliçesi de bu faturaları ödemek için sevdiklerine yardım edebilir.

5 Yıldızlı Hayat Sigortası Şirketi, Gümüş Premier Choice adı altında çeşitli planlar sunuyor. Bunlar genellikle 50 ve 85 yaşları arasında olan sigortalılara odaklanmaktadır.

Bu planların önemli özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Ölüm yardımı, 5.000 ila 25.000 dolar arasında. Bu planlardaki teminat tutarı, sigortalıların artan yaşı ve / veya olumsuz bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kaldıklarında bile, hiçbir zaman aşağı gitmemesi garantilidir.
 • Bu planlar üzerindeki prim de oldukça uygun. Sigortalıların yaşına ve / veya sağlık durumlarına bakılmaksızın prim artmayacaktır.
 • Bu politikalara prim ödenmesi durumunda, sigorta şirketi herhangi bir sebeple sigortayı iptal edemez.
 • Silver Premier Choice planları doğada tüm hayattır. Bu, sadece ölüm yardımı kapsamı sağlamayacakları anlamına gelir, aynı zamanda nakit değeri de oluşturacaklardır. Nakit, vergiden ertelenmiş olarak büyümeye izin verilir. Bu, fonlar geri çekilinceye kadar, poliçe içinde gerçekleşen kazançtan dolayı herhangi bir vergi olmaması anlamına gelir.
 • Bu planlara hak kazanmak için gerekli tıbbi muayene yoktur. Aslında, bu kapsam için başvuran birçok kişi doğrudan telefon üzerinden onaylanabilir. Ve onaylandıktan sonra, kapsama o gün başlayacak.
 • Kapsama bir kişinin yaşı 121'e kadar çıkabilir.
 • Şantiye hayat sigortası planlarında olduğu gibi, bu politikalar da acil ölüm yardımı sağlamaktadır. Bu, son masraflar ve diğer ilgili masraflar için ihtiyaç duyduklarında sevdiklerine hızlı bir şekilde para sağlamaya yardımcı olabilir.

5 Star Life Insurance Company tarafından sunulan iki nihai gider planı vardır. Bunlar Tercih Edilen ve Kademeli'yi içerir. Notlandırılmış planla birlikte, sigorta poliçesi sadece kısa bir süre için sahip olduğu takdirde ölüm ödeneğinin tamamı ödenmeyecektir.

Örnek olarak, eğer sigortalı yıl 1'de ölürse, seçilen ölüm yardımının% 30'u poliçenin faydalanıcısına ödenecektir. Sigortalı 2 sene içinde ölürse, ölüm ödeneğinin% 70'i ödenir. Yıl 3'e ulaştığında - ve bundan sonraki herhangi bir zamanda - o zaman sigortalılar geçtiğinde, seçilen ölüm yardımının% 100'ü ödenir.

5 Start Life Insurance Company tarafından sunulan hayat sigortası ürünlerine eklenebilecek birkaç farklı binici de var. Bunlar şunları içerir:

 • Terminal Hastalık Rider - Bu plan, sigortalıya kapalı bir terminal hastalığı teşhisi konulursa ve 12 aydan daha az bir yaşam süresi verilirse, ölüm ödeneğinin% 30'unu (çoğu eyalette) bir toplu ödeme tutarıyla ödeyecektir.
 • TI Air Rider - Bu, poliçe hamili tarafından haftada 1 $ gibi düşük bir fiyata satın alınabilecek bir otomatik teminat artışı sürücüsüdür.
 • Yaşam Ömrü Kalitesi - Bu sürücü, sigortalıların sürekli bakım gerektiren kronik bir sağlık sorunu ile karşı karşıya kalması halinde, ayda bir kez -% 3 veya% 4 - ölüm ödeneğinin bir kısmını hızlandıracaktır. Sigortalı, toplamda ölüm yardımının% 75'ine kadarını alabilir.
 • Prim Rider'dan feragat - Sigortalı hastalık veya kaza nedeniyle tamamen devre dışı bırakılırsa, altı aylık bir bekleme süresinden sonra, poliçenin primleri feragat edilecektir.
 • Kritik Hastalık Sürücüsü Bu sürücü, kalp krizi, hayati tehlike arz eden kanser, inme veya diğer özel tanılara sahip olmaları durumunda, poliçenin kapsamının% 30'unu ödeyecektir.

Sunulan Diğer Ürünler

Şu anda, 5 Star Life Insurance Company tarafından şantiye planları ve son masraflar için tüm yaşlılar için sunulan tüm hayat sigortası kapsamına ek olarak sunulan ek ürünler bulunmamaktadır.

En İyi Hayat Sigortası Nasıl Bulunur?

En iyi hayat sigortası tekliflerini ararken, tek bir hayat sigortası taşıyıcısından daha fazlasına erişimi olan bağımsız bir ajansla çalışmak iyi bir fikirdir. En iyi primi arıyorsanız, üst düzey sigorta şirketlerinin çoğunda çalıştığımız için yardımcı olabiliriz. Devam etmeye hazırsanız, bu sayfadaki teklif formunu doldurun.

Başka sorularınız varsa, 888-836-7071 numaralı telefonu arayarak ücretsiz telefonla da görüşebilirsiniz. Süreç içerisinde kolayca ve rahatça yürüyebiliriz. Öyleyse, bugün bize ulaşın - yardım için buradayız.

Videoyu izle: Anadolu Hayat Emeklilik - Zirve BES online (Başvuru tablosu iletilirken ŞubeSeç butonundan tiyatro seç

Popüler Mesajlar

Kategori Maliye, Sonraki Makale

10 En İyi Teslimat Uygulaması İşleri
Maliye

10 En İyi Teslimat Uygulaması İşleri

Ekstra para getirebilmenin bir yolu da teslimatçı olarak çalışmaktır. Bu günlerde, bir şeyler sunmak istiyorsanız, FedEx veya UPS gibi büyük bir şirkete gitmek ve çalışmak zorunda değilsiniz. Bunun yerine, bağımsız bir yüklenici olarak çalışabilirsiniz. Malzeme teslim eden bağımsız yükleniciler kendi saatlerini seçerler.
Devamını Oku
GFC 015'e sorun - Pretax ile Post-Vergi Arasında Emeklilik Planı Rollover Yapabilir misiniz?
Maliye

GFC 015'e sorun - Pretax ile Post-Vergi Arasında Emeklilik Planı Rollover Yapabilir misiniz?

İş değişmelerinin ne kadar yaygın olduğu ve gerçekte emeklilik birikimlerini yuvarlama ihtiyacı göz önüne alındığında bu önemli bir sorudur. Emeklilik planları şimdi iki cephede karmaşıktır - vergi öncesi ve sonrası vergi katkısı yapmak, sonra geleneksel vergi ve Roth IRA'lar arasındaki bu vergi düzenlemesinden faydalanmak için bunları ayrıştırmak.
Devamını Oku
İyileştirme İncelemesi
Maliye

İyileştirme İncelemesi

Bu hikayeyi okumadan önce, kendi yatırım bilgilerim ve Betterment'in nasıl bir rol oynadığı hakkında biraz bilgi paylaşmak istiyorum. Yatırım söz konusu olduğunda hiçbir şekilde uzman değilim. Ancak, temelleri iyi bir şekilde anladım ve her zaman Vanguard'la birlikte Roth IRA'mı maksimize ediyorum. Ayrıca tam zamanlı çalıştırdığım zaman işten çıkardığım eski bir işverene sahip bir 401 (k) var.
Devamını Oku