Kredi

En İyi Kredi Kartı Teklifleri 2018

Kredi kartlarını kullanma tehlikelerine odaklanmak kolay olsa da, en iyi kredi kartlarının cüzdanınızda temel araçlar olarak kullanılabileceğine inanıyoruz. En iyi kredi kartları sadece günlük harcamalarınız için paranızı geri almanıza veya ödüller kazanmanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda bazı kartlar 21 aya kadar faiz, ücretsiz seyahat kesintisi / iptal sigortası, birincil otomatik kiralama kapsamı ve daha fazlası gibi ek avantajlar sunar. .

Kredi kartları, kredi profilinizin ev kredisi, araç kredisi veya işletme kredisine hak kazanmayacak kadar zayıf olduğu durumlarda kredi oluşturmanıza da yardımcı olabilir. Özet olarak, kredi kartları, onları yaptığınız kadar kullanışlı ve değerli olabilir - ancak, yalnızca, kendi avantajlarını en üst düzeye çıkarırken bir yandan da kendi doğal dezavantajlarını en aza indirmenin bir yolunu bulursanız.

Kredi Kartları Türleri

İhtiyaçlarınız için doğru kredi kartını bulmanıza yardımcı olmak amacıyla, birkaç kredi kartı rehberi oluşturduk. Bu kılavuzlar, hedefleriniz için mükemmel kredi kartına doğru sizi işaret etme amacı ile her kredi kartı nişındaki en üstteki kartları vurgular. Ayrıntıları incelemeden önce, şu andaki rehberlerimizin bir listesi ve her bir kaynağın hangi türden bilgi ve kredi kartı sunduğunun listesi:

  • Seyahat Kredi Kartları - En iyi seyahat kredi kartları, ücretsiz uçak bileti, otel konaklamaları ve daha fazlası için kullanabileceğiniz puan kazanmanıza yardımcı olur. Bu kartların çoğu, harcanan her bir dolar için 1X ile 5X arasında bir değer sunar ve bazıları özel havayolu veya otel durumu, ücretsiz kontrol edilen bagaj veya lounge erişimi veya seyahat masrafları için kullanabileceğiniz krediler gibi ek seyahat avantajları sunar.
  • Nakit Geri Kredi Kartları - Nakit geri kredi kartları, harcamalarınızın bir yüzdesi olarak para kazanmanıza yardımcı olur. Yine de alışverişleriniz için kredi kullanacaksanız, marketten yiyecek satın almak için sizi ödüllendirecek bir kart için kaydolmak akıllıca olacaktır. Harcanan dolar başına en az 1X puan kazanmayı bekleyebilirsiniz, ancak bazı kartlar her çeyrekte dönen kategorilerde 5 kata kadar puan sunar.
  • Denge Transferi ve% 0 APR Kredi Kartları - Yüksek faizli kredi kartı borcu taşıyorsanız veya büyük bir satın alma işlemi yapmak için sadece% 0 APR kredi kartı istiyorsanız, çok sayıda teklif mevcuttur. % 0'lık bir APR tanıtım teklifi için kayıt yaptırıp, borcunuzu iyice düşürüp, bakiyenizi düşürdüğünüzde paradan tasarruf edebilirsiniz.
  • İş Kredi Kartları - Küçük işletmenizin kredi kartına sahip olmak, hem defter tutma hem de cüzdanınız için akıllıca bir harekettir. Sadece iş harcamalarınız için özel bir kartınız olması sayesinde, mali durumunuzu basitleştirebilir ve tek bir düşüşte harika ödüller kazanabilirsiniz. Mevcut işletme kredi kartları ve sadık kullanıcılarına sundukları inanılmaz ödüller hakkında daha fazla bilgi edinin.
  • Havayolu Kredi Kartları -Sık sık uçuyor ve para kazanmak istiyorsanız, bir havayolu kredi kartı mükemmel uyum olabilir. En sevdiğiniz hava yoluna veya ortak markalı bir kredi kartına geçiş yapmanıza olanak tanıyan esnek bir ödül kartına üye olarak, ücretsiz uçak bileti koltuk yükseltmeleri ve daha fazlası için mil kazanabilirsiniz. Uçak bileti herhangi bir seyahat güzergahının en pahalı bileşeni olabileceğinden, bu kategoride kazanılan ödüller genellikle oldukça değerlidir.
  • Otel Kredi Kartları - Seyahat ve uçak bileti ödüllerinde kardeşlerine benzer şekilde, en iyi otel kredi kartları size bir otel veya oteller zinciri içinde çeşitli otellerde ücretsiz gece kazanabileceğiniz puanlar sunar. Otel endüstrisinin üst ucundaki otellerdeki diğer avantajlar için de kullanılabilirler. Puanlar, çift, üçlü ve bazı teklif 7x puan sunan birçok kart ile oldukça bol olabilir.

2018'de Dikkat Edilecek En İyi Kredi Kartları

Adına neredeyse çok fazla kredi kartı olsa da, her bir niş, sınıfının en iyisi olan birkaç özel karta sahip. Burada önemli kart tiplerinin her birinde göz önünde bulundurmanız gereken en iyi kartlar - seyahat kredi kartları, nakit geri kredi kartları,% 0 APR ve bakiye transfer kartları, ticari kredi kartları, düşük faizli kredi kartları, öğrenci kredi kartları, otel kredi kartları ve havayolu kredi kartları.

En İyi Seyahat Kredi Kartı: Chase Sapphire Preferred® Card

Epic ödülleri programı, cömert avantajları ve işindeki en iyi seyahat markalarıyla bağlantılı olması nedeniyle Chase Sapphire Preferred® Card, seyahat ödülleri pazarını fırtına ile almıştır.

Hesap açıldıktan sonraki üç ay içinde kartınıza sadece 4.000 $ harcadıktan sonra 50.000 puanlık geçerli üyelik bonusu yeterlidir. Chase Ultimate Rewards portalı üzerinden 625 $, peşin ödülü 500 $ veya yüksek dolar hediye kartlarında 500 dolar. Hepsinden önemlisi, Chase puanlarını Marriott, IHG Ödülleri, dahil olmak üzere en iyi havayolu ve otel ödülleri programlarına aktarabilirsiniz. Southwest Havayolları, United Airlines, Hyatt, British Airways ve diğerleri.

En İyi Nakit Geri Kredi Kartı: Chase Freedom®

Yıllık ücret ödemeden harika bir nakit geri ödeme kredi kartı arıyorsanız, Chase Freedom® kartından başka bir yere bakmayın. Bu kart, her çeyrekte dönen kategorilerde ilk 1.500 $ 'lık bütçenizi 5x, artı diğer tüm satın almalarda 1 puan sunuyor. Puanları yükseltmeye başladığınızda, para ya da hediye kartları için bunları kullanabilir ya da doğrudan Amazon.com'da alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz.

Puanlarınız asla sona ermez ve bu kart hiçbir zaman yıllık ücret almaz. En iyisi, bu kartı Chase Sapphire Preferred® Card ile eşleştirebilir ve Chase Ultimate Rewards aracılığıyla sunulan tüm seyahat avantajlarına erişim için puanlarınızı toplayabilirsiniz. Ayrıca, hesabınızın açılmasından sonraki üç ay içinde kartınızı 500 dolara satın aldıktan sonra 150 dolarlık bir kayıt bonusu kazanırsınız.

En İyi% 0 APR ve Bakiye Transferi Kredi Kartı: Chase Slate®

% 0 APR bakiye transfer kartları söz konusu olduğunda, Chase Slate® kart yenilmez.Bu kartla erişiminiz olacak Tam 15 aylık bir süre için% 0 APR - artı ilk 60 gün içinde bakiyeler üzerinde bakiye bakiyesi yok. Çoğu bakiye transfer kartı bakiyenizin% 3'üne eşit bir ücret talep ettiğinden, bu çok büyüktür!

% 0 tanıtım APR, hem bakiye hem de alımlar için iyi olduğundan, bu aynı zamanda zaman içinde ödemek istediğiniz büyük bir alım için kullanmak için mükemmel bir karttır. Ayrıca bu kart yıllık ücrete tabi değildir.

En İyi İş Kredi Kartı: Mürekkep® İş Tercihli Kredi Kartı

Mürekkep® İş Tercihli Kredi Kartı, işletme sahipleri için en kârlı teklifi sunuyor. Bu kartla, hesap açıldıktan sonraki üç ay içinde kartınıza 5.000 $ harcadıktan sonra 80.000 Chase Ultimate Ödül puanı kazanacaksınız. Bu puanlar Chase Sapphire Preferred® Card ile kazandığınız puanlar olduğu için, bunları aynı şekilde kullanabilirsiniz. Tek başına 80.000 puanlık kayıt bonusu, Chase Ultimate Rewards portalı üzerinden yapılan seyahatlerde 1.000 $ değerinde, ancak puanlarınızı hediye kartları veya nakit para için de kullanabilirsiniz.. Hepsinden önemlisi, bu noktaları Hyatt, Marriott, IHG, Ritz Carlton, Southwest Airlines, United Airlines, British Airways ve daha fazlası gibi en iyi seyahat ortaklarına aktarabilirsiniz.

Bu kartın kazanç yapısını ve sizin lehinize nasıl çalışacağını düşündüğünüzde çok puan kazanma potansiyeli açıktır. Bu kartla, seyahat ve yemek gibi belirli kategorilerde harcanan $ 1 başına 3 puan ve diğer tüm alışverişlerde harcanan 1 dolar başına 1 puan kazanacaksınız. Bu kartın bonus kategorilerinde çok para harcarsanız, kazanabileceğiniz puan sayısı bu dünyadan çıkar!

En Düşük Faizli Kredi Kartı: Citi® Diamond Preferred®

Citi® Diamond Preferred® kartı da denge transferleri için yıldız bir seçenek olmasına rağmen, şu anda Piyasadaki en iyi uzun vadeli düşük faiz dönemi. Bu kartla ilk 21 aydaki bakiye transferlerinde% 0 APR kazanacaksınız. Piyasada çok sayıda düşük faizli kredi kartı olsa da, bu kartın 21 aylık tanıtımının% 0'ı APR onu sınıfının en üstüne itmiştir.

Denge yapmayı planlıyorsanız,% 0 APR ile 21 ay geçirmeniz harika bir fırsat. Bu kartı almak özellikle bir denge transferi yapmanız gerekiyorsa ve alımlarda da% 0 APR ile 21 ayın keyfini çıkarmak istiyorsanız özellikle akıllıdır. Bununla birlikte, bir denge transfer ücretinin geçerli olduğunu unutmayın.

En İyi Öğrenci Kredi Kartı: Öğrenciler İçin Keşfet

Öğrenciler için Discover it®, üniversite öğrencileri için kredi kartı avantajlarının mükemmel bir kombinasyonunu sunar - zaman içinde kredi oluşturma yeteneği ve ödül olasılığı. Bu kart için kayıt yaptıran öğrenciler, kredilerini düşük bir kredi limiti korumasıyla oluşturma olanağına sahip olacaklar. Ve krediyi sorumlu bir şekilde nasıl kullanacaklarını öğrenirken, nakit geri ödüller kazanabilirler!

Şu anda bu kart, her çeyrekte dönen kategoriler için harcanan ilk 1.500 $ 'lık 5x puanı ve diğer tüm satın alımlarda 1 puan kazanıyor. Paranızı geri kazanmak için ödüllerinizi kullanırken sağlam bir kredi geçmişi oluşturun ve aylık ekstrenizde ücretsiz bir FICO puanı aldığınızda kredi puanınızı artırın. En iyi bölüm, bu kart yıllık ücrete tabi değildir.

En İyi Havayolu Kredi Kartı: Citi®/ AAdvantage® Platin Seç® MasterCard®

Yurtiçi ve yurtdışı seyahatler için ideal olan bir havayolu kredi kartı arıyorsanız, Citi®/ AAdvantage® Platin Seç® MasterCard® orada en iyi teklif. Bu kartla, hesap açmanın ilk üç ayında yalnızca 3,000 dolar harcadıktan sonra 60.000 Amerikan AAdvantage mil kazanacaksınız. İşleri perspektife koymak için, iki gidiş-dönüş iç hat uçuşları için fazlasıyla yeterli!

Bu kart aynı zamanda Amerikan uçuşlarına da öncelikli olarak biniş imkanı sağlar ve sizin için ve ev seyahatlerinizdeki arkadaşlarınıza kadar ücretsiz bir kontrol çantası. En iyi bölüm, ilk yıl için 95 $ 'lık yıllık ücretten feragat edilir ve size bir kuruş ödemeden önce faydalarını denemeniz için 12 ay verir.

Kredi Kartınızdan En İyi Şekilde Yararlanın

Seçtiğiniz kredi kartı türü, onu nasıl kullandığınız konusunda büyük bir rol oynayacaktır. Ancak, basit kuralların kısa bir listesini uygulayabiliyorsanız kartınızdan en iyi şekilde yararlanmak en kolay yoldur. Paranızı geri aldığınızda, seyahat ödülleri ya da% 0 bakiye transfer teklifinden sonra, kredi kartınızdan en iyi şekilde yararlanmayı nasıl sağlayabilirsiniz:

Kredi kartınızı nakit gibi kullanın.

Kredi kartınızdan en iyi şekilde yararlanmanın anahtarı onu bir araç olarak kullanmayı öğreniyor - bir koltuk değneği değil! Bu hedefe ulaşmak için kredi kartınızı nakit gibi ele almak isteyeceksiniz - bankadaki paranız olmadığı sürece, kartınızı hiçbir şey için kullanmayın.

Kartınızı gerçekten nakit gibi ele almak istiyorsanız, bakiyenizi tam olarak ödeme alışkanlığınıza da girersiniz. Bu, ayda bir defadan fazla, hatta haftada bir kez bile olabilir. Suçlarınız bankadaki nakit para ile eşleştiği ve bakiyenizi ödemek için bu parayı kullandığınız sürece, iyi durumdasınız.

Çevrimiçi hesap yönetimi ile sık sık kontrol edin.

Yolda kalmanıza yardımcı olabilecek bir ipucu, kredi kartınızın çevrimiçi hesap yönetim araçlarını kullanmayı öğrenmektir. Çoğu zaman, sadece hesabınıza giriş yapmak, bütçede kaldığınızı, ne kadar paranız kaldığını ve ne kadar harcadığınızı anlamanın en hızlı yoludur.

Birkaç günde bir kontrol ederseniz, kartınızı uzun vadede nakit gibi ele almak için en iyi konumda olursunuz. Hesabınızla her giriş yaptığınızda, bakiyenizi de tamamen ödeyebilirsiniz.

Asla faiz ödemeyin!

Biliyoruz ki, bu konuda gerçekten üzülüyoruz, ama bu iyi bir sebep. Ne olursa olsun, kredi kartı satın alımlarınızda faiz ödememelisiniz.Kredi kartı faizini ödediğinizde, kendinize herhangi bir iyilik yapmıyorsunuz ve kesinlikle “ödüller” kazanmıyorsunuz.

Kartınızı her zaman ödemek, borçtan kurtulmanın ve faiz ödemekten kaçınmanın en iyi yoludur. Kredi kartı faizinden veba gibi ilgisinden kaçının ve mali durumunuz çok daha iyi olacak.

Bonus kategorilerini en üst düzeye çıkarın.

En iyi kartların bazıları, belirli kategorilerdeki alışverişlerde 5 kata kadar puan sunar, ancak hatırlamıyorsanız, bu size iyi gelmez. Bu bonus kategorilerini en üst düzeye çıkarmak için, şansınız olduğunda kartınızı ekstra puan almak için yolunuza çıkmak isteyeceksiniz.

Kartlarınızın bir listesini ve içerdikleri bonus kategorilerini saklayın ve düzenli kalın. Ayrıca, büyük bir satın alma işlemi yapmadan önce tüm kartlarınızı ve avantajlarınızı incelediğinizden emin olun. Hat üzerinde çok fazla puan ile her seferinde doğru kartı seçmek istersiniz.

Daha fazla puan kazanmak için daha fazla harcama yapmayın.

Kazanma puanları harika, ama planladığınızdan daha fazlasını harcamak oldukça gevşek. Kredi kartı ödüllerini daha fazla harcama yapmak için bir mazeret olarak kullanmayın ve ödül hedeflerinizin uzun vadeli finansal hedeflerinizden kaçmasına izin vermeyin.

Kredi kartlarını kullanmanın en iyi yolu, bunları aylık bir bütçe ile birlikte kullanmaktır. Her bütçe kategorisinde bir miktar para ayırın ve bu harcama planlarını gerçekleştirmek için kredi kartınızı kullanın - ancak bir kuruş daha harcamayın. Unutmayın, ihtiyaç duyduğunuz veya planladığınızdan daha fazla harcamadığınız şeyler satın alıyorsanız gerçekten faydalanmıyorsunuz.

Kartınızın özel avantajları hakkında bilgi edinin.

Kredi kartı ödülleri, birçok kartın sunduğu belirgin bir avantaj olsa da, bazı özel avantajlar, çoğu kişinin fark etmediğinden çok daha değerlidir. Bu kategoriye giren perdeler, birincil otomatik kiralama sigortası, seyahat iptali / kesinti sigortası, satın almalarda uzayan garantiler, fiyat koruması ve sıfır dolandırıcılık yükümlülüğü gibi şeyleri içerir.

Kartınızdan en iyi şekilde yararlanmak için tam olarak ne sunduğunu ve nasıl kullanılacağını bilmeniz gerekir. Bunu yapmanın en iyi yolu, kartınızın tüm şartlarını ve koşullarını okumak, hatta kullanabileceğiniz özel programları fark etmek ve hatırlamak için özel dikkat göstermektir. Ve eğer korkarsan unutursun, yaz!

Kredi Kartı SSS

Yeni bir kredi kartı açarak kredim acıyor mu?

FICO puanlama yönteminin nasıl çalıştığını düşündüğünüzde, kredi puanınızın yüzde 10'unun “yeni kredi” ile belirlendiğini göreceksiniz. Her yeni hesap açtığınızda veya kredi raporunuzda zorlu bir sorgulama aldığınızda kredi puanınız küçük bir takla at. Ancak, yeni kredi nedeniyle kredi puanınızın herhangi bir hareketi genellikle geçicidir.

Kredi puanınızı etkileyen en önemli faktörler ödeme geçmişinizdir (yüzde 35) ve borçlandırdığınız para miktarıdır, ki bu sizin kullanımınız olarak da bilinir (yüzde 30). Faturalarınızı zamanında ödersiniz ve kullanımınızı düşük tutarda (veya sıfırda) tutarsanız, yeni bir kredi kartı hesabı açıp açmamanız durumunda krediniz iyi durumda kalmalıdır.

Eski bir kredi kartını kapattığınızda ne olur?

Tıpkı yeni bir kredi kartı açmak gibi kredi puanınızı geçici olarak doldurabilmek, eski bir kişinin kapanmasını da aynı şekilde yapabilir. Bunun nedeni, kredi geçmişinizin kredi puanınızın bir başka belirleyici faktörü olmasıdır. Eski hesapları kapattığınızda, kredi geçmişinizi etkili bir şekilde kısaltır, bu da puanınızı kısa bir süre içinde birkaç puan düşürmenize neden olabilir.

Kredi geçmişinizi olabildiğince uzatmak istiyorsanız, mümkün olan en uzun, en uzun kredi limitlerinizi açık tutun. Kredi geçmişinizin ortalama uzunluğu önemlidir ve bu eski hesapları açık tutmak yardımcı olabilir.

Her iki eş aynı ödül kartını alabilir mi?

Üyelik bonusları ile kazandığınız ödül miktarını iki katına çıkarmak istiyorsanız, yapabileceğiniz en iyi şey eşinizi dahil etmektir. Hem siz hem de eşiniz (ya da eşiniz) aynı ödüller için kredi kartlarına kayıt olabilir ve bir kayıt bonusu kazanabilir. Bu büyük bir avantajdır çünkü esasen ödülleri iki katına çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

İşlemi kolaylaştırırsa, birbirinizin hesaplarında birbirlerini yetkili kullanıcı olarak da ekleyebilirsiniz. Bu, genellikle minimum harcama gereksinimini karşılamak için en iyi yoldur; Her iki eşin de kartlarını faturalar ve düzenli harcamalar için kullanmasıyla, en düşük harcama gereksinim eşiklerini karşılamak çok daha kolaydır.

Kredi kartı ödülleri için vergi ödemek zorunda mıyım?

600 $ 'dan fazla olan herhangi bir banka kayıt bonusunda vergi ödemek zorunda kalırken, şu anda kredi kartı ödülleri şu anda bir indirim olarak değerlendiriliyor ve şu ana kadar vergiye tabi değil. Karmaşık yollardan çıkıp dağıtıldıkları için, ya da kazandığınız ödülleri izlemek veya vergilemek için eyalet ya da federal hükümetler tarafından hiçbir çaba gösterilmemiştir.

Şimdilik, vergi adamınızla hiçbir evrak göndermeden ödüllerinizi en üst düzeye çıkarabiliyorsunuz. Mümkün olduğu kadar zevk aldığınızdan emin olun, ancak bunun herhangi bir zamanda değişebileceğini unutmayın.

Ödül kredi kartı almak için ne tür bir kredi puanına ihtiyacım var?

En iyi ödüller kredi kartları yalnızca iyi veya mükemmel krediye sahip olan kişiler için geçerlidir. Bu nedenle, en iyi kredi tekliflerini almaya hak kazanmak için genellikle 720 veya daha fazla puan gerekir. Kredi puanınız söz konusu olduğunda nerede olduğunuzdan emin değilseniz, Tüketici Mali Koruma Bürosu (CFPB), her yıl bir kez ücretsiz kredi raporunuzun bir kopyasını nasıl alacağınızı gösteren bir kaynak sunar.

Aşağıdaki yorum yapanların görüşleri, banka reklamcıları veya bu web sitesi tarafından onaylanmamış veya onaylanmamıştır.

Videoyu izle: Bankacı kız bana kredi kartı teklif etti! Hem de bana! / Kerem Önder

Popüler Mesajlar

Kategori Kredi, Sonraki Makale

Kredi Raporunuzu Düzenli Olarak Neden Kontrol Etmelisiniz?
Kredi

Kredi Raporunuzu Düzenli Olarak Neden Kontrol Etmelisiniz?

Ryan’dan Cash Money Life’dan gelen misafir. Veteran, baba, koca, blogcu ve bir all-around şişman adam. Kredi raporunuz, kredi başvurusunda bulunduğunuz veya bir ev ya da daire kiralamaya çalıştığınız zaman sahip olduğunuz en önemli finansal kayıtlardan biridir. Ancak kredi raporunuz, finansal durumunuzu izlemenize veya geliştirmenize yardımcı olacak bir araç olarak da kullanılabilir.
Devamını Oku
Kredi Kartı Bu Perks ile Gelir mi?
Kredi

Kredi Kartı Bu Perks ile Gelir mi?

Bazıları kredi kartlarının tamamen kötüye gittiğine inanırken, zamanınıza ve çabalarınıza değer katan bazı kredi kartları da vardır. Gerçekten de, bir dizi kredi kartı, hepimiz hakkında sıkça duyduğumuz havayolu kredi kartı anlaşmalarının aksine, daha az ilan edilmiş avantajlara sahiptir, çoğumuzun farkına varmadığı diğer büyük teşvikler vardır - özel ödül programı veya ek ücret gerekli değildir.
Devamını Oku
Bir Yıllık Alınırken: 5 Gerçek Hayat Senaryosu
Kredi

Bir Yıllık Alınırken: 5 Gerçek Hayat Senaryosu

Birçok danışman, müşterilerini hiç bir zaman bir rant bırakmayacaklarını söyleyerek büyük bir iyilik yaptığını düşünüyor. Ve maaşların aldıkları tüm olumsuz basınla birlikte, bu çok şaşırtıcı değil. Ancak, bence maaşlar fantastik - doğru durumda. Bazı insanların rantı almamaları için en az 15 neden vardır.
Devamını Oku