Kazanmak

Piyangoyu Kazanmak İçin 5 Strateji

Etrafında yüzen bir statü var, bütün Amerikalıların% 21'i Piyangoyu önemli bir varlık oluşturma stratejisi olarak kazanmak.

Ne dedin?!

Bu bir şaka mı?

Ne yazık ki değil… .

İnsanları bir milyoner yapmayacak, ama sağır kulaklara düşeceğine dair bir fikrim olduğunu insanları inandırmaya çalışarak saatler geçirebilirim.

Bu, Miranda'yı piyangoyu kazanmak için 5 stratejiyi paylaşan bir yazı yazmıştı.

Bu makaleden bir şey alırsanız, LÜTFEN # 5 okuyun.

Mutlu kazançlar! Miranda'ya gir…

Birçok kişi yanlışlıkla piyangoyu kazanmanın şansın olduğuna inanıyor.

Ve şans, piyangoyu kazanıp kazanmayacağınızın en büyük göstergesi olsa da, şansınızı arttırmaya çalışabileceğiniz bazı stratejilerin de olduğu doğrudur:

1. Doğru Oyunları Oynat

Tek yapmanız gereken Powerball ve MegaMillions içinse, kazanma şansınız yok. Bununla birlikte, birçok eyalet, oyun oynamak için daha küçük oyunlar da sunuyor. Kazanma şansının daha yüksek olduğu kazı oyunlarından bazılarını düşünün. Piyangoyu oynadığım bir kerelik, eğlence için, bir kazı kazan kartı için 1 dolar harcıyordu. 5 dolar kazandım - 4 dolar ileri geldim.

Kazanmak kazanıyor, değil mi?

2. Piyango Havuzunu Kullanın

Büyük oyunlar ile en başarılı olanlardan bazıları, çok sayıda bilet satın alarak oranlarını arttırabildikleri için kazanıyor. Bir piyango havuzu bu konuda size yardımcı olabilir. Bir oyun seçin, ofisinizdeki kişilerden veya arkadaşlarınızdan para toplayın. Biletlerinizi toplu olarak satın alın ve kazanma şansınız artar. Elbette, eğer kazanırsan, katkıda bulunan herkesi paylaşmalısın.

3. İkinci Şans Oyunlarına Bakın

Bazı eyaletlerde ikinci şans oyunları sunulmaktadır. Bunlar, dört numaranın eşleşmesi veya üç numaranın eşleşmesi durumunda daha az ödül kazanarak ikinci bir şans veren piyango oyunları. Biletinizi atmadan önce ikinci şans oyunları hakkında bilgi edinin. Her şeyden sonra küçük bir şey kazandığını keşfetmeye şaşırmış olabilirsin.

4. Numaraları Çift Kontrol Edin

Bazen insanlar sayılarını iki kere kontrol etmeyi unuturlar. Kazandığınızı öğrenmek için tekrar kontrol ettiğinizden emin olun. Bulduğun atılan piyango bileti ile aynı şeyi yapabilirsin. Çifte kontrol edebilirsinbu numaralar veya ikinci bir şans oyunu arayın. Kazanmak için atılmış bir loto bileti kullanmaktan daha iyi bir şey yoktur - özellikle de kendi paranızı harcamamanız gerektiğinden.

5. LOTTERY OYNAMAYIN

Tabii ki, piyangoyu kazanmanın bir numaralı yolu, ilk etapta oynamaktan kaçınmaktır. Her hafta piyango biletlerine para harcamak yerine, o paraya yatırım yapıyor olabilirsiniz.

Çekilişe haftada 5 dolar harcarsanız, 30 yılın sonunda piyango biletlerine 7,800 dolar harcayacaksınız. Ancak, haftada 5 dolara yatırım yaparsanız ve ortalama yıllık kazancınız% 6 ise, dolar maliyet ortalaması ve bileşik faizin gücü ile 21.817.15 dolar kazanabilirsiniz.

Bu senin için paranı işe almak.

Elbette, büyük kazanabilirsin. Her zaman bir şans var. Mega Milyonları kazanma ihtimali 175 milyonda birdir. Ama temelde, gerçekten o değere sahip olan şanslı olmanın umuduyla yaklaşık 8,000 dolar atıyor? Başka bir şey yapmak için parayı kullanabiliyor musun? Paraya yatırım yapmasanız bile, en azından iyi bir kitap ya da latte gibi bir şeyden zevk almak için kullanabilirsiniz. En azından, değersiz bir piyango biletinin ötesinde sorunlarınız için bir şey alırsınız.

Ne düşünüyorsun? Piyango oynamaya değer mi?

Videoyu izle: NUMARA% 100 TUTTURMA FORMÜLÜ'DE (SAYISAL LOTO SÜPER LOTO VE ŞANS TOPU% 100 KAZANMA)

Popüler Mesajlar

Kategori Kazanmak, Sonraki Makale

Stajlar: Para ya da Deneyim için mi?
Kazanmak

Stajlar: Para ya da Deneyim için mi?

Bu, Laura'yı finanse etmek ve net değerini arttırmak için çalışan yirmi bir kadın olan bir misafir postası. Green Panda Treehouse'da üniversite öğrencileri ve mezunlar için kişisel finans hakkında yazıyor. Üniversite öğrencisi iseniz, muhtemelen sadece özgeçmişinizi geliştirmekle kalmayacak, ancak alanınızdaki bir kariyerin nasıl bir şey olacağına dair bir fikir sahibi olacaksınız.
Devamını Oku
Çocuğunuzun Kimlik Hırsızlığından Nasıl Korunması
Kazanmak

Çocuğunuzun Kimlik Hırsızlığından Nasıl Korunması

Kimlik hırsızlığı, sizi muhtemelen en çok etkilemiş olan veya en azından tanıdığınız bir kişiyi sürekli olarak tehdit ediyor. Hayatımda iki kez kimlik hırsızlığı kurbanı oldum. Her ne kadar, iki kere okudum bazı korku hikayeleri ile karşılaştırıldığında çok az sorun vardı; yine de popoda bir acıydı ve bir daha asla onun içinden geçmek istemiyorum.
Devamını Oku
Senin şeyler değer nedir? Eşyalarınız için Nakit Alın
Kazanmak

Senin şeyler değer nedir? Eşyalarınız için Nakit Alın

Benim emekleme alanımın altında bir Rubbermaid kutusunda, porselen tavuklardan oluşan bir koleksiyonum var. Onları özellikle tutmamaya özen gösterdim, bu yüzden onları satmayı düşünüyorum. Ancak, ne kadar değer olduklarından emin değilim. Onları satmadan önce bir çek yapmam gerek. Eminim, sadece eBay'den, en az birinin 75 dolar civarında bir değere sahip olduğunu düşünüyorum.
Devamını Oku
Kahve Para Tasarrufu 17 Yolları
Kazanmak

Kahve Para Tasarrufu 17 Yolları

Bu benim her zamanki yazı tarzımdan biraz farklı ama direnemedim. Her şeyden önce, biliyorum çoğu kahve içerek - ben dahil. Paranın hızlı bir şekilde kahve üzerine nasıl saklanacağını paylaşmak için iyi bilgiler gerektiğini biliyordum. Yani tüm kahve insanlar için, bu senin için. Güzel bir sıcak Kupa Joe al ve oku.
Devamını Oku