Yatırım

Radius Bank'ın Yeni Hibrit Kontrol Hesabı, Güzel İkramiyelerde

Düşük faizli tuğla-harç kontrol hesabınız ile yüksek faizli online tasarruf hesabınız arasında para transfer etmeyi kendiniz buluyor musunuz? Anlaşılabilir. Sonuçta, kim paralarını en çok kazanmak istemiyor ve hala tüm bu online kontrol hesaplarına sunmak zorunda?

Ama işte şu: Parayı transfer etmek acıdır. Ailemle hesap bakiyelerim veya kazandığım faiz konusunda endişelenmekten ziyade zaman geçiriyorum. Eminim aynı teknede olursun.

Ya para transfer etmek zorunda kalmadıysanız ve hala harika bir faiz oranına sahip olursanız ne olur? Şimdi bir gerçeklik milleti, ve Radius Hybrid - Radius Bank'ın yeni bir hepsi bir arada kontrol hesabı.

Hadi daha yakından bakalım.

Aktarım Olmadan Kazançları En Üst Düzeye Çıkarın

Cömert bir miktar faiz sağlayan birkaç tasarruf hesabını bile bulmak zor olacaktır:% 1,00'e kadar APY. Ve aklında olsun, bu bir hesap kontrol ediliyor - çoğu çek hesabı, bu miktarın yakınında herhangi bir yere gelmez.

Bunun temel faydası, kazançlarınızı en üst düzeye çıkarmak için artık hesaplar arasında para aktarmanıza gerek kalmayacak olmasıdır. En fazla ilgiyi kazanmak için hesabınıza en az 2,500 dolar ayırmanız gerekir. Ancak, bütçeniz varsa ve istediğiniz gibi tasarruf ederseniz muhtemelen bu işi yapmak için yeterli olacaksınız.

Paranı Koru

Radius Hybrid hesapları FDIC sigortasıdır, bu da paranızın en az 250.000 $ 'a kadar sigortası anlamına gelir. Paranız yüksek faizli bir çek hesabıyla korunuyorsa neden tasarruf hesabına ihtiyacınız var?

Paranızı korumanın, Radius Hybrid gibi FDIC sigortası olan bir hesaba sahip olmaktan daha iyi bir yol düşünemiyorum.

Hepsi Bir Arada Özellikler

Radius Hybrid, bir kontrol hesabından bekleyebileceğiniz birçok özelliği ve daha fazlasını sunar.

Bir banka kartı, çevrimiçi bankacılık ve mobil bankacılık alacaksınız. Bunlar esaslar.

Para taşırken, sen örtüsün. Ücretsiz iç ve dış transferler vardır (sadece ihtiyacınız olduğunda). Maaşınızı doğrudan hesaba yatırabilir ve mobil bankacılık yoluyla mobil çek ödemelerini tamamlayabilirsiniz. NYCE® Shared Deposit Program logosunu görüntüleyen ATM'lerde ücret ödemeden para yatırma ve bakiye sorgulamalarını bile yapabilirsiniz. Son olarak, posta zarfı ile posta zarfları üzerinden sınırsız mevduat alabilirsiniz.

Para çekmek için mi ihtiyacınız var? Evet, bunu da yapabilirsin. Tüm Radius Bank ATM'lerinde ve Bankacılık Merkezi lokasyonlarında sınırsız, ücret alınmadan çekimler gerçekleştireceksiniz. Ayrıca SUM (SM) Program logosunu görüntüleyen ATM'lerde sınırsız ek ücret ödemeden de yararlanacaksınız. Seyahat? Tüm yabancı ATM ücretleri her ay yeniden yüklenecek!

Radius Hybrid hesabınızla alım yapmak için çeşitli yollar vardır. Öncelikle, online bankacılık hesabınız üzerinden fatura ödemeleri ve fatura ödemelerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca, Radius Debit Kartınıza bağlı telefon ve ücretsiz Radius Pay uygulamasıyla da ödeme yapabilirsiniz. Son olarak (ve muhtemelen en önemlisi), mağazalarda ve online olarak Radius Debit Kartınızla imza ve PIN bazlı alımlar yapabilirsiniz.

Ayrıca ödemeleri durdurabilir, banka transferleri yapabilir ve kredili korumaya sahip olabilirsiniz. Tüm kullanışlı çan ve ıslıklara sahip olacaksınız.

Bu arada aylık ücret yok. Bu kalibrede birçok hesap var, bu yüzden bu güzel bir pislik. Ve ilk kontrolün sırası? Ücretsiz.

Radius Bank, bankalarından isteyebilecekleri hemen hemen her şeyi içeren çok yönlü bir çek hesabı oluşturdu. Benden iki başparmak yukarıya.

Bir Hesap Nasıl Açılır?

Bir hesap açmak çok basit.

Öncelikle, Radius Hybrid'in neler sunabileceği hakkında her şeyi okuyun. 12 aylık süre boyunca ne kadar faiz kazanacağınızı belirlemek için Yarıçaplı Hibrid Hesaplayıcılarını kullanabilirsiniz.

Hazır olduğunuzda kayıt olun. Süreç böyle gider…

Telefon veya tabletinizden, Sürücü Belgenizin resmini çekerek başvurabilir ve sizin için iletişim bilgilerinizi önceden doldurabilirsiniz. Çok kolay.

Bir hesap açmak için sadece 10 $ minimum bakiye var. Böyle düşük bir minimum ile ve devam eden aylık bakım ücretleri olmadan, herkes bir hesap başlatabilir.

Son düşünceler

Radius Bank'ın sloganı “Çevrenizde İnşa Edildi”. Bu tür bir slogana layık olduklarını kanıtladıklarını düşünüyorum, çünkü bu doğru.

Birkaç yıl önce bankaların sadece banka kartınızı kullandığınız için ücret almak istedikleri zamanı hatırlıyor musunuz? Gülünç. Bankaların müşterilere saygılı davranmaya başlaması ve sinir bozucu bir ücret almadan hesaplar oluşturma zamanı gelmiştir.

Bir banka hesabına kaydolduğunuzda, paranızı kredi yapmak veya başka yatırımlara katılmak için kullanabilecekleri bir sermaye havuzuna ekliyorsunuz. Buna karşılık, nakit, hepsi bir arada özelliklerine, büyük bir faiz oranına ve kullanımı kolay bankacılık araçlarına kolayca erişebilmeniz gerekir.

Radius Bank'ın yeni Radius Hybrid hesabı bunu ve daha fazlasını sunar.

Popüler Mesajlar

Kategori Yatırım, Sonraki Makale

Brokerlik Hesabınızı Nasıl Transfer Edersiniz?
Yatırım

Brokerlik Hesabınızı Nasıl Transfer Edersiniz?

Uydu veya kablo servisini değiştirmeye çalışan herkes, popodaki ağrının ne kadar olabileceğini biliyor. Telefonda en az bir saat harcayacaksınız ve büyük olasılıkla sonunda sıcak duşun daha iyi hissettiremeyeceği kadar tiksineceksiniz. Yatırımcıların yeni bir aracı kurum ile başladığında sahip oldukları en büyük korkulardan biri, finansal danışmanınızdan ayrılmak veya ayrılmak istemeniz durumunda ne olduğudır.
Devamını Oku
Emlak Yatırım için Self Yönlendirilmiş IRA Kullanma: Fonu Cevap mıdır?
Yatırım

Emlak Yatırım için Self Yönlendirilmiş IRA Kullanma: Fonu Cevap mıdır?

Emeklilik için yatırım söz konusu olduğunda, dikkate alınması gereken birkaç strateji var. Pek çok yatırımcı, iş destekli 401 (k) hesaplarına yoğun bir şekilde eğilerek, diğerleri de bir Roth IRA veya geleneksel IRA ile çeşitlenerek güvenli bir şekilde oynarlar. Emekli olmaları ile birlikte fantezi almak isteyen bazı yatırımcılar, Lending Club gibi peer-to-peer-leasing fırsatlarına yatırım yaparlar.
Devamını Oku
CIT Banka İncelemesi
Yatırım

CIT Banka İncelemesi

CIT Bank, herhangi bir yerde mevcut olan en yüksek ödeme hesaplarından ve depozito (CD) sertifikalarından bazılarını sunan bir online bankacılık platformudur. Hem çevrimiçi hem de mobil bankacılık hizmeti sunarlar ve ücret talep etmezler. Yüksek faiz tasarrufları arıyorsanız, CIT Bank kısa kaynak listenizde yer almalıdır.
Devamını Oku
Emeklilik Yaşınızı Belirleme
Yatırım

Emeklilik Yaşınızı Belirleme

Bu, bir yaşam için çalışan herkesin kariyerlerinde bir noktada düşündüğü bir şeydir; ne zaman emekli olacağım? Ancak, birçok kişi bu düşünceyi dikkate alsa da, aslında emeklilikleri için daha az sayıda insan hazırlanmaktadır. Uygun emeklilik planına sahip olmamak, insanları korkunç bir duruma çok çabuk sokabilir ve birçok insanın çok geç olana kadar fark etmediği bir şeydir.
Devamını Oku