Yatırım

Radius Bank'ın Yeni Hibrit Kontrol Hesabı, Güzel İkramiyelerde

Düşük faizli tuğla-harç kontrol hesabınız ile yüksek faizli online tasarruf hesabınız arasında para transfer etmeyi kendiniz buluyor musunuz? Anlaşılabilir. Sonuçta, kim paralarını en çok kazanmak istemiyor ve hala tüm bu online kontrol hesaplarına sunmak zorunda?

Ama işte şu: Parayı transfer etmek acıdır. Ailemle hesap bakiyelerim veya kazandığım faiz konusunda endişelenmekten ziyade zaman geçiriyorum. Eminim aynı teknede olursun.

Ya para transfer etmek zorunda kalmadıysanız ve hala harika bir faiz oranına sahip olursanız ne olur? Şimdi bir gerçeklik milleti, ve Radius Hybrid - Radius Bank'ın yeni bir hepsi bir arada kontrol hesabı.

Hadi daha yakından bakalım.

Aktarım Olmadan Kazançları En Üst Düzeye Çıkarın

Cömert bir miktar faiz sağlayan birkaç tasarruf hesabını bile bulmak zor olacaktır:% 1,00'e kadar APY. Ve aklında olsun, bu bir hesap kontrol ediliyor - çoğu çek hesabı, bu miktarın yakınında herhangi bir yere gelmez.

Bunun temel faydası, kazançlarınızı en üst düzeye çıkarmak için artık hesaplar arasında para aktarmanıza gerek kalmayacak olmasıdır. En fazla ilgiyi kazanmak için hesabınıza en az 2,500 dolar ayırmanız gerekir. Ancak, bütçeniz varsa ve istediğiniz gibi tasarruf ederseniz muhtemelen bu işi yapmak için yeterli olacaksınız.

Paranı Koru

Radius Hybrid hesapları FDIC sigortasıdır, bu da paranızın en az 250.000 $ 'a kadar sigortası anlamına gelir. Paranız yüksek faizli bir çek hesabıyla korunuyorsa neden tasarruf hesabına ihtiyacınız var?

Paranızı korumanın, Radius Hybrid gibi FDIC sigortası olan bir hesaba sahip olmaktan daha iyi bir yol düşünemiyorum.

Hepsi Bir Arada Özellikler

Radius Hybrid, bir kontrol hesabından bekleyebileceğiniz birçok özelliği ve daha fazlasını sunar.

Bir banka kartı, çevrimiçi bankacılık ve mobil bankacılık alacaksınız. Bunlar esaslar.

Para taşırken, sen örtüsün. Ücretsiz iç ve dış transferler vardır (sadece ihtiyacınız olduğunda). Maaşınızı doğrudan hesaba yatırabilir ve mobil bankacılık yoluyla mobil çek ödemelerini tamamlayabilirsiniz. NYCE® Shared Deposit Program logosunu görüntüleyen ATM'lerde ücret ödemeden para yatırma ve bakiye sorgulamalarını bile yapabilirsiniz. Son olarak, posta zarfı ile posta zarfları üzerinden sınırsız mevduat alabilirsiniz.

Para çekmek için mi ihtiyacınız var? Evet, bunu da yapabilirsin. Tüm Radius Bank ATM'lerinde ve Bankacılık Merkezi lokasyonlarında sınırsız, ücret alınmadan çekimler gerçekleştireceksiniz. Ayrıca SUM (SM) Program logosunu görüntüleyen ATM'lerde sınırsız ek ücret ödemeden de yararlanacaksınız. Seyahat? Tüm yabancı ATM ücretleri her ay yeniden yüklenecek!

Radius Hybrid hesabınızla alım yapmak için çeşitli yollar vardır. Öncelikle, online bankacılık hesabınız üzerinden fatura ödemeleri ve fatura ödemelerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca, Radius Debit Kartınıza bağlı telefon ve ücretsiz Radius Pay uygulamasıyla da ödeme yapabilirsiniz. Son olarak (ve muhtemelen en önemlisi), mağazalarda ve online olarak Radius Debit Kartınızla imza ve PIN bazlı alımlar yapabilirsiniz.

Ayrıca ödemeleri durdurabilir, banka transferleri yapabilir ve kredili korumaya sahip olabilirsiniz. Tüm kullanışlı çan ve ıslıklara sahip olacaksınız.

Bu arada aylık ücret yok. Bu kalibrede birçok hesap var, bu yüzden bu güzel bir pislik. Ve ilk kontrolün sırası? Ücretsiz.

Radius Bank, bankalarından isteyebilecekleri hemen hemen her şeyi içeren çok yönlü bir çek hesabı oluşturdu. Benden iki başparmak yukarıya.

Bir Hesap Nasıl Açılır?

Bir hesap açmak çok basit.

Öncelikle, Radius Hybrid'in neler sunabileceği hakkında her şeyi okuyun. 12 aylık süre boyunca ne kadar faiz kazanacağınızı belirlemek için Yarıçaplı Hibrid Hesaplayıcılarını kullanabilirsiniz.

Hazır olduğunuzda kayıt olun. Süreç böyle gider…

Telefon veya tabletinizden, Sürücü Belgenizin resmini çekerek başvurabilir ve sizin için iletişim bilgilerinizi önceden doldurabilirsiniz. Çok kolay.

Bir hesap açmak için sadece 10 $ minimum bakiye var. Böyle düşük bir minimum ile ve devam eden aylık bakım ücretleri olmadan, herkes bir hesap başlatabilir.

Son düşünceler

Radius Bank'ın sloganı “Çevrenizde İnşa Edildi”. Bu tür bir slogana layık olduklarını kanıtladıklarını düşünüyorum, çünkü bu doğru.

Birkaç yıl önce bankaların sadece banka kartınızı kullandığınız için ücret almak istedikleri zamanı hatırlıyor musunuz? Gülünç. Bankaların müşterilere saygılı davranmaya başlaması ve sinir bozucu bir ücret almadan hesaplar oluşturma zamanı gelmiştir.

Bir banka hesabına kaydolduğunuzda, paranızı kredi yapmak veya başka yatırımlara katılmak için kullanabilecekleri bir sermaye havuzuna ekliyorsunuz. Buna karşılık, nakit, hepsi bir arada özelliklerine, büyük bir faiz oranına ve kullanımı kolay bankacılık araçlarına kolayca erişebilmeniz gerekir.

Radius Bank'ın yeni Radius Hybrid hesabı bunu ve daha fazlasını sunar.

Popüler Mesajlar

Kategori Yatırım, Sonraki Makale

Evinizi Ödeme Altına Nasıl Yatırırsınız? - Yatırım Zamanı Ufku
Yatırım

Evinizi Ödeme Altına Nasıl Yatırırsınız? - Yatırım Zamanı Ufku

Yatırım Zamanı Ufku Bu misafir yazısı, haftalık kısa ve basit yatırım gönderileri sunan yeni yatırımcılar için yeni bir site olan Yatırımlar ABCs tarafından yazılmıştır. Öğrendiğim en önemli para yönetimi bilgisinden biri yatırım zamanı ufku kavramıdır. Yatırım süresi ufkunun arkasındaki temel fikir, uzun vadede (yani emeklilik ve genç olmanız) yatırım yapıyorsanız, yatırımlarınızın bir kısmını veya tamamını hisse senedi veya hisse senedi gibi daha riskli menkul kıymetlere yatırmayı düşünebilirs
Devamını Oku
Çocuklarınız için Hisse Senedi Nasıl Alabilirsiniz
Yatırım

Çocuklarınız için Hisse Senedi Nasıl Alabilirsiniz

Bir ebeveyn olarak, çocuğunuza, özellikle para söz konusu olduğunda, mümkün olan en iyi başlangıcı vermek istemesi doğaldır. Çocuklarınıza iyi para alışkanlıklarını öğretmek ve onlara finansal olarak başarılı olmalarını sağlayacak iyi uygulamalar geliştirmek istiyorsunuz. Çoğu durumda, bu sadece bütçelemeyi 101 öğretmekten ve kredi kartı borcundan nasıl kaçınılacağından ibaret değildir.
Devamını Oku