Kazanmak

İyi İşler Hayır Kolej Derecesi Gerekli

İyi bir iş bulmak için üniversite diplomasına ihtiyacınız var mı? Kolej derecesi olmadan, kazanamayacağımıza inanmak için genç olduğumuz zamana göre şartlıyız. Belli bir miktar eğitim ve derece gerektiren bazı yüksek ücretli kariyer alanları olduğu doğrudur. Ve iyi bir eğitim aldığım için hepim (her ne kadar iyi bir eğitim aldığınızı kanıtlamak için bir dereceye kadar inanmamasına rağmen). Bununla birlikte, kolej rotası herkese uygun değildir ve üniversiteye gitmenin artan maliyetleri, bir dereceye sahip olmanın her zaman çok uygun maliyetli olmadığı anlamına gelir.

İyi bir iş arıyorsanız, bir dereceye ihtiyaç duymadan, bazı yarışmacılar:

Hava trafik Kontrolörü

Bu yüksek stresli bir iştir, ama aynı zamanda oldukça yüksek bir maaş ile gelir. Çalışma İstatistikleri Bürosu, bir hava trafik kontrolörü olarak 100.000 dolardan fazla para kazanabileceğinizi tahmin ediyor. Bu işi yapabilmek için önce yapmanız gereken bazı özel eğitim var, ama bir dereceye ihtiyacınız yok.

Cenaze yöneticisi

Bir cenaze yönetmeni olmak için biraz eğitime ihtiyacın var, ama bir kere sende, yılda 80.000 dolar kazanabilirsin. Zorlu durumlarda insanlarla uğraştığınız için, macabre ile başa çıkabilmeniz ve bir derece dokunma ve sıcaklığa sahip olmanız gerekir. Ancak, işi alabiliyorsanız, dikkate değer bir şeydir.

Ticari Pilot

Doğru havayolunda ticari bir pilot olarak devam ederseniz 50.000 dolardan fazla para kazanabilirsiniz. Eğitim gereklidir, ancak bir üniversite derecesi almanıza gerek yoktur. Uçmayı seviyorsanız eğlenceli bir iş olabilir ve iş başında olmadığınızda indirimli ücretler alabilirsiniz. Yine de evden uzakta olmalısın.

Kamyon Sürüş

Altı ila sekiz haftalık eğitimden sonra ve ticari ehliyetinizi aldıktan sonra, bir kamyon şoförü olarak 45.000 dolar ya da daha fazlasını yapabilirsiniz. Eğitmen olma yolunda ilerleyin ve yılda 70.000 dolardan fazlasını temizleyebilirsiniz. Takım sürücüleri, tehlikeli sertifikalar ve diğerleri de farklı maaşlar yapabilirler. Sürüş monotonluğu ile başa çıkmak ve evden uzakta olmak ile başa çıkmak için ihtiyacım var.

Satis elemani

Doğru becerilere sahip olanlar için, satışlar üniversite diplomasına ihtiyaç duymadan finansal olarak ödüllendirici bir iş olabilir. Bir satış elemanı komisyon yapısı veya üs + komisyonu üzerinde çalışabilir. Her iki durumda da, ne kadar sona erdiğini, ne kadar iyi sattığınıza, ister araba, mobilya, emlak, ilaç, kredi kartı işlemcileri isterse üst düzey kıyafetler sattığınıza bağlıdır. Ne yaptığınıza bağlı olarak, bir sertifikasyonu tamamlamanız veya lisanslı olmanız gerekebilir. Doğru yeteneklere sahip bir kişi, yılda altı rakam oluşturabilir. Fakat genellikle çok miktarda koşuşturma gerektirir.

Yangın söndürme

Başlangıç ​​maaşı genellikle 30.000 dolardan biraz daha fazladır, ancak çalıştığınız yere bağlı olarak ve denetim pozisyonuna ulaşıp ulaşmadığınıza bağlı olarak yılda 50.000 dolardan fazla kazanabilirsiniz. Üniversite diplomasına ihtiyacın yok, ama bir eğitim programına girmen gerekecek. Bir itfaiyeci olmak istiyorsanız güç ve dayanıklılık göstermeniz gerekecektir. Ayrıca vahşi yangınlarla savaşırsanız ek ücret alabilirsiniz.

Alt çizgi

Her işin artıları ve eksileri vardır. Ve işiniz ne olursa olsun, bir çeşit eğitime ihtiyaç duyacağınız muhtemeldir. Bir üniversite derecesi gerekli olmayabilir, çoğu iş yapmak için bir çeşit eğitim veya beceri eğitimi gereklidir.

Bu bir misafir gönderi. Miranda Marquit, gazetecilik eğitimi almış bir serbest yazar ve evden çalışan profesyonel bir blogcu. Mainstreet.com, Personal Dividends ve diğer birkaç site için katkıda bulunmuştur.

Bu materyalde dile getirilen görüşler genel bilgiler içindir ve herhangi bir birey için özel tavsiye ve / veya tavsiyelerde bulunmayı amaçlamamaktadır.

Videoyu izle: Biz Çocuklar Hayır Demeyi Bilmeli!

Popüler Mesajlar

Kategori Kazanmak, Sonraki Makale

Bundan Bir Yıl Sonra Zengin Olmanın 12 Yolu (2018)
Kazanmak

Bundan Bir Yıl Sonra Zengin Olmanın 12 Yolu (2018)

Hatta bilmeden, yılın başında yaptığınız Yeni Yıl kararlarının gerçekleşmediğine bahse girerim. Bunun için acı veren bir nokta yok - çoğu insan için olan şey bu. Ama bunun hakkında bir şeyler yapabilirsin. Bundan bir yıl sonra daha zengin olmanın 12 yolu var. Elbette hepsini yapmak zorunda değilsiniz, ama sadece birkaçını başarmak hayatınızdan bir yıl sonra büyük bir fark yaratabilir.
Devamını Oku
Biraz Para Kazanın: Ekstra Gelir Kazanın 25+ Kolay Yol
Kazanmak

Biraz Para Kazanın: Ekstra Gelir Kazanın 25+ Kolay Yol

Genç ve düz bir şekilde kırdığım bir zaman vardı. Çalışıyordum, iyi para kazanıyordum, ama ben sadece hızlı olarak harcıyordum - aslında, daha hızlı! Hızlı bir şekilde para kazanmanın yollarını arayan ilanlar arıyordum. Bulduğum tek yol gerçekten çok kolaydı. Bulduğum diğer yol daha serindi. Bulduğum ilk yol plazma bağışlamaktı.
Devamını Oku
Çocuğunuzun Kimlik Hırsızlığından Nasıl Korunması
Kazanmak

Çocuğunuzun Kimlik Hırsızlığından Nasıl Korunması

Kimlik hırsızlığı, sizi muhtemelen en çok etkilemiş olan veya en azından tanıdığınız bir kişiyi sürekli olarak tehdit ediyor. Hayatımda iki kez kimlik hırsızlığı kurbanı oldum. Her ne kadar, iki kere okudum bazı korku hikayeleri ile karşılaştırıldığında çok az sorun vardı; yine de popoda bir acıydı ve bir daha asla onun içinden geçmek istemiyorum.
Devamını Oku