Kazanmak

İyi İşler Hayır Kolej Derecesi Gerekli

İyi bir iş bulmak için üniversite diplomasına ihtiyacınız var mı? Kolej derecesi olmadan, kazanamayacağımıza inanmak için genç olduğumuz zamana göre şartlıyız. Belli bir miktar eğitim ve derece gerektiren bazı yüksek ücretli kariyer alanları olduğu doğrudur. Ve iyi bir eğitim aldığım için hepim (her ne kadar iyi bir eğitim aldığınızı kanıtlamak için bir dereceye kadar inanmamasına rağmen). Bununla birlikte, kolej rotası herkese uygun değildir ve üniversiteye gitmenin artan maliyetleri, bir dereceye sahip olmanın her zaman çok uygun maliyetli olmadığı anlamına gelir.

İyi bir iş arıyorsanız, bir dereceye ihtiyaç duymadan, bazı yarışmacılar:

Hava trafik Kontrolörü

Bu yüksek stresli bir iştir, ama aynı zamanda oldukça yüksek bir maaş ile gelir. Çalışma İstatistikleri Bürosu, bir hava trafik kontrolörü olarak 100.000 dolardan fazla para kazanabileceğinizi tahmin ediyor. Bu işi yapabilmek için önce yapmanız gereken bazı özel eğitim var, ama bir dereceye ihtiyacınız yok.

Cenaze yöneticisi

Bir cenaze yönetmeni olmak için biraz eğitime ihtiyacın var, ama bir kere sende, yılda 80.000 dolar kazanabilirsin. Zorlu durumlarda insanlarla uğraştığınız için, macabre ile başa çıkabilmeniz ve bir derece dokunma ve sıcaklığa sahip olmanız gerekir. Ancak, işi alabiliyorsanız, dikkate değer bir şeydir.

Ticari Pilot

Doğru havayolunda ticari bir pilot olarak devam ederseniz 50.000 dolardan fazla para kazanabilirsiniz. Eğitim gereklidir, ancak bir üniversite derecesi almanıza gerek yoktur. Uçmayı seviyorsanız eğlenceli bir iş olabilir ve iş başında olmadığınızda indirimli ücretler alabilirsiniz. Yine de evden uzakta olmalısın.

Kamyon Sürüş

Altı ila sekiz haftalık eğitimden sonra ve ticari ehliyetinizi aldıktan sonra, bir kamyon şoförü olarak 45.000 dolar ya da daha fazlasını yapabilirsiniz. Eğitmen olma yolunda ilerleyin ve yılda 70.000 dolardan fazlasını temizleyebilirsiniz. Takım sürücüleri, tehlikeli sertifikalar ve diğerleri de farklı maaşlar yapabilirler. Sürüş monotonluğu ile başa çıkmak ve evden uzakta olmak ile başa çıkmak için ihtiyacım var.

Satis elemani

Doğru becerilere sahip olanlar için, satışlar üniversite diplomasına ihtiyaç duymadan finansal olarak ödüllendirici bir iş olabilir. Bir satış elemanı komisyon yapısı veya üs + komisyonu üzerinde çalışabilir. Her iki durumda da, ne kadar sona erdiğini, ne kadar iyi sattığınıza, ister araba, mobilya, emlak, ilaç, kredi kartı işlemcileri isterse üst düzey kıyafetler sattığınıza bağlıdır. Ne yaptığınıza bağlı olarak, bir sertifikasyonu tamamlamanız veya lisanslı olmanız gerekebilir. Doğru yeteneklere sahip bir kişi, yılda altı rakam oluşturabilir. Fakat genellikle çok miktarda koşuşturma gerektirir.

Yangın söndürme

Başlangıç ​​maaşı genellikle 30.000 dolardan biraz daha fazladır, ancak çalıştığınız yere bağlı olarak ve denetim pozisyonuna ulaşıp ulaşmadığınıza bağlı olarak yılda 50.000 dolardan fazla kazanabilirsiniz. Üniversite diplomasına ihtiyacın yok, ama bir eğitim programına girmen gerekecek. Bir itfaiyeci olmak istiyorsanız güç ve dayanıklılık göstermeniz gerekecektir. Ayrıca vahşi yangınlarla savaşırsanız ek ücret alabilirsiniz.

Alt çizgi

Her işin artıları ve eksileri vardır. Ve işiniz ne olursa olsun, bir çeşit eğitime ihtiyaç duyacağınız muhtemeldir. Bir üniversite derecesi gerekli olmayabilir, çoğu iş yapmak için bir çeşit eğitim veya beceri eğitimi gereklidir.

Bu bir misafir gönderi. Miranda Marquit, gazetecilik eğitimi almış bir serbest yazar ve evden çalışan profesyonel bir blogcu. Mainstreet.com, Personal Dividends ve diğer birkaç site için katkıda bulunmuştur.

Bu materyalde dile getirilen görüşler genel bilgiler içindir ve herhangi bir birey için özel tavsiye ve / veya tavsiyelerde bulunmayı amaçlamamaktadır.

Videoyu izle: Biz Çocuklar Hayır Demeyi Bilmeli!

Popüler Mesajlar

Kategori Kazanmak, Sonraki Makale

49 (Lit) Bir Genç Olarak Para Kazanma Yolları
Kazanmak

49 (Lit) Bir Genç Olarak Para Kazanma Yolları

Eskiden olduğu kadar kolay para kazanıyor mu? Her şeyden önce, bu eski bekleme - gazete güzergahı - çoğunlukla tarihin çöplüğüne gitti. Demek istediğim… gazeteleri kim okuyor? brisbanetimes .... Bu arada, çocuk işçiliği yasaları gençlerin tutabileceği işlerin sayısını azaltmıştır. Genç olarak nasıl para kazanılır, matriks haline geldi.
Devamını Oku
Kolejde Para Kazanmak için 15 Yol
Kazanmak

Kolejde Para Kazanmak için 15 Yol

Kolej anıları birkaç dolar kazanmak için davayla ramen erişte yiyin. İşte size erişte doldurmak dışında yardımcı olabilecek bazı harika tasarruf para ipuçları! Ordu Milli Muhafızlarımın, harçlarımın çoğunu ve GNC'de vitamin ve protein tozu satan alışveriş merkezimin faturalarıma yardım etmesinden dolayı şanslıydım, evet borç aldım, ama tıpkı benim gibi, borcunuzu da ödeyebilirsiniz!
Devamını Oku
GF ¢ 026: “9'dan 5'e vidalayın” ve tutkunuzu kovalayın.
Kazanmak

GF ¢ 026: “9'dan 5'e vidalayın” ve tutkunuzu kovalayın.

Http://traffic.libsyn.com/goodfinancialcents/GFC_26_.mp3 Gününüzde oturmaktaysanız, masanızda kafanızı beceriyorsanız, o zaman sizin için podcast'ım olabilir. LeavingWorkBehind.com'dan Tom Ewer, hayalini kovalamak için 9 ila 5 işinin konforunu bıraktı. “Hayalini kovalamak” her zaman havalı geliyor, ama göründüğü kadar basit değil.
Devamını Oku