Sigorta

PolitikamıGenius İnceleme

Eğer sigorta için alışveriş yaptıysanız, bunun çok önemli bir görev olduğunu biliyorsunuz. Satın almanız gereken birkaç farklı politika var; otomatik sigorta, hayat sigortası, sağlık sigortası ve diğerleri.

Sadece birkaç plana ihtiyacınız var, aynı zamanda seçim yapabileceğiniz çok şirket var; Dünyanın neresinde hepsini gözden geçireceksin?

Neyse ki, işlemi birkaç tıklama kadar basit hale getirmek için kullanabileceğiniz bazı araçlar var. PolitikaGenius'un geldiği yer burası.

Tüm sigorta kapsamı ihtiyaçlarınız için farklı şirketlerden düzinelerce teklif almanızı sağladılar, hepsi tek bir yerde.

Orada bir sürü alıntıya ulaşmanızı sağlayan çok sayıda web sitesi var, ancak aynı zamanda bir ton telefon görüşmesi de veriyorsunuz. Numaranızı koymaktan çekinmeyin, ancak saldırgan satış elemanlarından bir gün birkaç telefon araması almayı umuyoruz.

Bu, PolicyGenius'u diğer sitelerden ayıran şeylerden biri. Sayısız satış temsilcisini dinlemek zorunda kalmadan tekliflerinizi alabilirsiniz.

Başlamak

 • Hızlı bakış
 • Birçok Sigorta Türleri
 • Tüm 50 Eyalette Lisanslı
 • Sigorta Check-Up Aracı
 • Anında 25 + Şirketlerden Mağaza Fiyatları!

Hesap aç

PolicyGenius nedir?

PolicyGenius, her şirketin web sitesine gitmeden veya o aracıları tek tek aramak zorunda kalmadan, düzinelerce alıntıyı karşılaştırmanıza olanak tanıyan kullanımı kolay bir araçtır.

PolicyGenius'un benzersiz bir özelliği, hemen her türlü sigorta planı için teklif almanıza yardımcı olabilir. Onlar için tırnak bulmak yardımcı olabilir:

 • Hayat sigortası
 • Engelli sigortası
 • Sağlık Sigortası
 • Kiracıların sigortası
 • Evcil Hayvan Sigortası
 • Otomatik sigorta
 • ve dahası

Sigorta ihtiyaçları için tek durak noktası haline geliyorlar. Orada olabilecek herhangi bir plan hakkında size yardımcı olabilirler.

PolicyGenius'un Arkasında: Kısa Bir Tarih

PolicyGenius, sigorta piyasasına nispeten yenidir.

Onlar 2014 yılında kuruldu Sigorta satın alma sürecini mümkün olduğunca basit hale getirme amacı ile.

Web sitelerine göre, işletmeleri şu soruyla başladı:

sigorta satın almak neden bu kadar sinir bozucu bir deneyim?

Bu noktada soruyu cevaplamayı hedeflediler. PolicyGenius 25'den fazla sigorta şirketi ile çalışmakta ve tüm teklifleri doğrudan size ulaştırmaktadır.

Tüm brokerler lisanslıdır ve 50 eyalette sigorta satabilirler. Nerede yaşadığına bakılmaksızın, PolicyGenius aradığınızı bulmanıza yardımcı olabilir.

PolicyGenius'a giriş yaptığınızda, teklif almak çok kolay.

Web siteleri temiz ve konforludur. En az teknolojik becerileriniz olsa bile, teklifleri alabileceksiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız, süreç boyunca size yol göstermek için kullanabileceğiniz bir sohbet özelliğiniz vardır.

Tırnak almak için, girmeniz gereken tek şey,

 • senin adın
 • senin cinsiyet
 • doğum günü
 • posta kodu
 • Meslek
 • çalışma durumu

Aradığınız planın türüne bağlı olarak, size birkaç soru sorabilirler.

Sonra size kısa bir soru seti soracaklar. Bu sorular size daha doğru teklif vermelerine yardımcı olacak. Bunlar tütün kullanımı, sağlığınız ve diğer basit sorular gibi temel sorulardır.

Tüm kişisel bilgileri girdikten ve soruları cevapladıktan sonra, kişiselleştirilmiş tırnak.

Sigorta maçlarınız açılır ve bu planlara web siteleri üzerinden erişebilirsiniz. İşlemi gerçekleştirmeye hazır değilseniz, sonuçlardan tasarruf edebilir veya kapsama miktarlarınızı veya politika türünüzü ayarlayabilirsiniz.

PolicyGenius aracılığıyla sağlık sigortası alacaksanız, süreç biraz daha karmaşık olacak (endişelenmeyin, hala çok basit). Hala aynı temel kişisel sorulara (isim, posta kodu vb.) Sahip olacaksınız, ancak çocuklarınız, bütçeniz ve çok daha fazlası varsa, eş bilgileriniz gibi bazı ek bilgilere de ihtiyaç duyacaklar.

PolicyGenius, “zorunluluklarınız” ve “sevdikleriniz” in ne olduğunu bilmek istiyor. Bu, düşülebilir borçlardan, teminat limitlerinden ve çok daha fazlası olabilir.

Sizin için en önemli olana karar verdikten sonra, size sigorta şirketlerinin bir listesini verecektir.

Sigorta Check-Up Aracı

Hayatın sürekli değişiyor. Sigorta ihtiyaçlarınız da değişebilir.

Sigorta kapsamınızda bazı delikler olabilir. Uygun bir sigorta korumasına sahip olmamanız bazı büyük borçlar veya harcamalarla sizi bırakabilir. Ne olacağını asla bilemezsiniz, yani sigorta ürünlerinizi veya sigorta ihtiyaçlarınızı değerlendirmek için zaman ayırmalısınız.

PolicyGenius, sigorta planlarının önemini ve sürecin ne kadar kafa karıştırıcı olabileceğini anlıyor.

Bu yüzden Sigorta Check-Up Aracı.

Bu araç size bir düzine farklı soru soracaktır ve size sigorta ihtiyaçlarınızın ve halihazırda kapsanmış olduğunuz alanların bir taslağını verebilir. Size bir “yapılacaklar listesi” sigortası verecekler ve listedeki şeyleri kontrol etmenize yardımcı oluyorlar.

PolicyGenius hakkında bilgi vermekten endişe ediyorsanız, endişelenmeyin.Shenanga Garantisi Yok.”

Bilgilerinizi yalnızca size sigorta tavsiyesi vermek için kullanacaklarını ve bilgilerinizi güvende tutacağına söz veriyorlar.

Anketlerini cevapladıktan sonra, PolicyGenius yapılacaklar listenizi üç ayrı kategoriye ayırır:

 • Bunları Al
 • Hakkında düşün
 • İhtiyacın yok

Muhtemelen her bir kategorinin ne anlama geldiğini tahmin edebilirsiniz. Yapılacaklar listesini deşifre etmeyi basitleştirir ve aynı zamanda sigorta planlarının yapılacaklar listesini tamamlamasını kolaylaştırır.

PolicyGenius Kullanmanın Avantajları

PolicyGenius'un önceki müşterilerinden mükemmel değerlendirmeleri vardır.Şirketi araştırırken ve incelemelere bakarken, tutarlı beş yıldız gördüm ve PolicyGenius hakkında yorumlarda bulundum.

PolicyGenius'un en önemli avantajlarından biri şudur: hızlı ve kolay tırnaklarını almak.

Kişiselleştirilmiş tekliflerinizi birkaç dakika içinde alabilirsiniz. Bunların hepsini kendin yapmaya çalıştıysan, telefona saatlerce çalışabilirsin.

PolicyGenius, tüm sigorta planlarınızda size zaman ve para kazandırabilir.

Geleneksel bir sigorta şirketi ile çalışmanın aksine, önyargılı bir aracıyla çalışmaktan endişelenmenize gerek yok.

Geleneksel ajanlar bir şirket için çalışır, bu da sizi daha yüksek oranlara götürecek bir plan satın almanız için ne gerekiyorsa söyleyeceklerini söyleyeceklerdir.

PolicyGenius ile tarafsız tavsiyelerde bulunacaksınız. Belirli bir şirket için çalışmıyorlar; Buradaki en uygun fiyatlı sigorta poliçelerini size sunma hedefleri.

Alıntı aracından ve aracılardan tarafsız alıntılar ve tavsiyeler almakla kalmaz, aynı zamanda satış konuşması yapmak zorunda kalmazsınız.

Hayat sigortası veya otomatik sigorta teklifleri aradığınızı varsayalım. Planı geleneksel bir sigorta şirketi aracılığıyla satın alırsanız, bazı ajanlar size ihtiyacınız olmayan ek planları veya ekstra kapsama almaya çalışacaklardır.

PolicyGenius Kullanmalı mıyım?

Şimdi büyük soru için: Aslında PolicyGenius'u kullanmalı mıydınız?

Bu soruya cevap vermeden önce, sigorta tekliflerini karşılaştırmanın önemini fark etmelisiniz. Bunu nasıl yaptığınıza bakılmaksızın, PolicyGenius veya diğer seçeneklerden biri ile, tüm pazarı araştırdığınızdan emin olmak istersiniz.

Her sigorta şirketi farklıdır ve hepsinin farklı derecelendirme sistemleri vardır, bu da seçtiğiniz şirkete bağlı olarak değişken oranlar elde edeceğiniz anlamına gelir.

Sizin için en iyi şirketi bulmak, her ay bankanızı kıracak uygun fiyatlı bir plan elde etmenin farkıdır.

Örneğin, hayat sigortası ile elde edeceğiniz oranlar yüzlerce dolarlık ayrılma oranları olabilir. Birkaç sigorta planı arıyorsanız, birkaç ciddi yatırım yapmak üzeresiniz.

Şimdi, ana soruya dönüyorsunuz, PolicyGenius'u kullanmalı mısınız?

Kısa cevap, olabilir.

Evet, onlarca sigorta şirketini bir kerede karşılaştırmanıza yardımcı oluyorlar, ancak sorun, birlikte çalışmadıkları birçok sigorta şirketi var.

PolicyGenius, orada en yüksek puan alan bazı şirketler için çalışıyor ve size mükemmel bir kapsama alanı sunabilir. Sigorta şirketleri aracılığıyla arama yapmak için yaptıkları algoritma, rekabetten çok daha iyidir, ancak bir algoritma olarak, yapabileceği kadar çok şey vardır.

PolicyGenius'un tuzaklarından biri, hayat sigortası arıyorsanız. PolicyGenius'a girerseniz, bazı pahalı oranlara yol açabilecek en iyi sağlık durumlarında olmayabilirsiniz.

Buradaki temel dezavantaj, daha fazla özelleşmiş şirketlerden bazıları ile çalışmadıklarıdır.

Örneğin, diyabet gibi ciddi bir sağlık sorunu olan veya kalp krizi geçiren bir başvuru sahibiyseniz diyelim. PolicyGenius'u kullanırsanız, hayat sigortası poliçeniz için çok pahalı teklifler alacaksınız.

Sağlıkları ve alınan alıntılar nedeniyle ekonomik hayat sigortası alamadıklarını düşünen çok sayıda başvuru var ama bu doğru değil. Yüksek riskli başvuru sahipleri ile çalışan ve daha ucuz kapsama alanı sunan çok sayıda sigorta şirketi bulunmaktadır.

PolicyGenius'un şorta düştüğü diğer bir alan da anahtar kişi sigortasıdır. PolicyGenius, her türlü sigorta ile sizi bağlayabilir, ancak işletme sahipleri veya herhangi bir kilit adam sigortası için hayat sigortası sunmazlar.

Bu planlar gittikçe daha popüler hale geliyor, ancak PolicyGenius planınızı bulmak için en iyi yol olmayacak.

Tüm bu dezavantajlar ve dezavantajlar ile bile, PolicyGenius kullanımıyla ilgili yanlış bir şey yoktur. Onlar binlerce ve binlerce kişiye hizmet etmede yardımcı olan tamamen yasal bir şirket.

İnternet sitelerine göre, 4,5 milyondan fazla insanın sigorta için alışveriş yapmasına ve 20 milyar dolardan fazla satılmasına yardımcı oldular. ‚Aortaıncı ‚Äù müşteri olduğunuz sürece, muhtemelen kalite ve uygun fiyatlı sigorta poliçesi almada herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Bağımsız bir sigorta acentesi kullanma

PolicyGenius, birden fazla sigorta şirketi ile çalışan ilk şirket değildir.

Aslında, insanlar bunu bir düzine yıl boyunca yapıyorlar. Orada yüzlerce ve yüzlerce bağımsız sigorta acentesi var.

Bazı ajanlar, PolicyGenius'tan çok daha fazla şirket ile çalışıyor ve sizden daha fazla şirket teklif aldığınızda, daha düşük sigorta oranlarına sahip olursunuz.

PolicyGenius otomatik aracını kullanmak yerine gerçek bir bağımsız bağımsız sigorta acentesi kullanmanızı öneririm.

Elbette, araçlarını kullanmak kadar hızlı olmayacak ve aslında birisiyle konuşmak zorunda kalacaksınız, ancak canlı bir ajan sizin için mükemmel şirketi seçmek için ihtiyaç duydukları bilgileri ve bilgileri alabilir.

Bağımsız ajanların yüz yüze gelmediği bir alıntı aracında sınırlamalar vardır.

Popüler Mesajlar

Kategori Sigorta, Sonraki Makale

Riskli İş: Yüksek Riskli Hayat Sigortası Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Sigorta

Riskli İş: Yüksek Riskli Hayat Sigortası Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Hayat Sigortası Acentesi: Herhangi bir yüksek riskli aktiviteye katılıyor musunuz? Hayat sigortası arayan kişi: Bu haftasonu 10.000 metrelik bir dağdan atlamaya hazırlanıyorum. Bu sayılır mı? Hayat Sigortası Acentesi: Ucuz hayat sigortası yaptırmaya çalıştığınızda, “yüksek riskli” faaliyetlere katılmak, kontrol hesabınıza herhangi bir kazanç sağlamayacaktır.
Devamını Oku
Kötü Bir Sigorta Acentesi Üzerine Bir İddia Raporlama
Sigorta

Kötü Bir Sigorta Acentesi Üzerine Bir İddia Raporlama

Bir sigorta poliçesine karşı dava açmak zorunda kalmak stresli olabilir. Ev sahibi sigortanız, araba sigortanız veya sağlık sigortanız olsun, bir hak talebinde bulunmanız bir şeyin yanlış gittiği anlamına gelir. İddialarınızın hızlı ve profesyonel bir şekilde ele alınacağını ve istediğiniz sonucu alacağınızı ve hak talebinizle ilgili tazminat alacağınızı umarsınız.
Devamını Oku
Petersen Uluslararası Underwriters İnceleme
Sigorta

Petersen Uluslararası Underwriters İnceleme

Amerika Birleşik Devletleri'nde 6.000'den fazla sigorta şirketi olduğunu biliyor muydunuz? Bir sigorta poliçesi için alışveriş yapıyorsanız, çok fazla seçeneğiniz var. Hangisinin en iyisi olduğunu biliyor musun? Sigorta için alışveriş yaparken tartmanız gereken birçok farklı yön var. Muhtemelen bir sigorta acentesi olan bir arkadaşın ya da kuzenin var.
Devamını Oku